Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Skaisti un sievišķīgi kabašonu auskari

Sievišķība slēpjas detaļās - ļauj vaļu savai romantiskajai būtībai, izceļot to ar burvīgiem kabašona auskariņiem! To pamatā ir mežģīņots metāla rāmītis, kas papildināts ar skaistu dāmas siluetu baltā vai pelēkā krāsā. Auskari ir roku darbs, turklāt ierobežotā daudzumā!
Pieejams vēl 14d 19h
Saņemšana no: 20.01.
Piegāde no: 07.02.
Cena
7.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

GILLETTE skūšanās piederumu izpārdošana

Pasaules vadošā skūšanās produktu līdera GILLETTE produktu izpārdošana! Piedāvājumā "Venus", "Fusion", "Mach 3" un citu skūšanās asmeņu komplekti vīriešiem un sievietēm, kā arī skūvekļi un skūšanās putas gludam, vienmērīgam un patīkamam skuvumam. Izvēlies kvalitāti par lielisku cenu!
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 2d 19h
Saņemšana no: 24.01.
Piegāde no: 24.01.
Cena
1.59-21.85 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

MYFITNESS vienreizējs apmeklējums

Brīnišķīga iespēja tiem, kuri ir SAVA sporta kluba meklējumos - vienreizējs apmeklējums jebkurā Rīgas "MyFitness" sporta klubā par neticami zemu cenu! Izbaudi trenažieru zāles rīkus, piedalies grupu nodarbībās, ieņurko peldbaseinā vai izbaudi SPA. Iepazīsties ar sporta klubu atrašanās vietām un piedāvājumu, un dodies atšķirt jaunu lapu savā dzīves notikumu grāmatā!
Nopirkts: 393  19h
-77%
3.00 €
13.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Realitātes spēle, kvests vai izlaušanās

Izbaudi ko nebijušu un sajūti adrenalīna klātbūtni katrā šūnā! Spriedze un sasprindzināti nervu gali garantēti! Patiesi interesanta nodarbe un lieliska izklaide gan Tev, gan bērniem, gan draugiem un radiem! 1 h laikā visai komandai būs jāstrādā kopā, lai izkļūtu no baisajām kapenēm, izlauztos no maksimālas drošības cietuma vai aizbēgtu no sērijveida slepkavas mājas, izmantojot atjautību, intuīciju un radošumu!
Nopirkts: 40  19h
-30%
28.00-35.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 155  Pieejams vēl 10d 19h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...