10 sirsnīgas Valentīndienas dāvanu idejas

Straujiem soļiem tuvojas Valentīndiena – varbūt kādam pavisam parasta diena, savukārt daži tai gatavojas ar īpašu rūpību. Aplūkojot tradīcijas citviet – skaidrs, ka katrs mīl pa savam. Runā, ka Taivānā pieņemts dāvināt tikai rožu klēpjus, Vācijā dāvanām klāt jābūt šokolādes cūciņai, jo vietējie tic, ka tā simbolizē laimi, Dānijā tiek pasniegtas īpaši asprātīgas joku vēstules, savukārt Saūda Arābijā šie svētki ir aizliegti ar likumu. Lai kā arī būtu citviet – pie mums, šajā laikā, svētku simbolu – sirdi, varam redzēt īpaši bieži. Mīkstās mantiņas, apģērbs, krūzītes, našķi un citi brīnumi. Kā atrast īsto dāvanu, lai iepriecinātu mīļoto? Atbildi uz šo jautājumu zini tikai Tu, taču mēs iesakām iedvesmoties no mūsu radošajām idejām, kas apkopotas šajā bloga rakstā – kas zina, varbūt īstais pārsteigums būs paslēpies tieši šeit!

Ideja #1: mīlestības kuponi

Paštaisīti mīlestības kuponi, kurus dāvanas saņēmējs varēs izmantot jebkurā brīdī. Šī ir patiešām sirsnīga un īpaša dāvana, turklāt – jo radošākas un pārdomātākas būs Tavas idejas, jo priecīgāka un, ļoti iespējams, pārsteigtāka būs Tava otrā pusīte! Nebaidies ļaut vaļu savām fantāzijām un rakstīt īpaši Valentīndienai piemērotas idejas! Kad tad vēl, ja ne mīlestības svētkos?

Taču, ja Tev šī ideja liekas interesanta, bet nevēlies veltīt laiku un veidot kuponus, tad izmanto lielisku iespēju un izprintē jau iepriekš sagatavotus kuponus ŠEIT. Kuponos atradīsi tādas idejas kā “Strīdā uzvari Tu”, “Brokastis gultā” u.c. aktivitātes, kas liks pasmaidīt Jums ikdienā!

Ideja #2: “Second Vibe” ķermeņa kosmētika un sveces

Ļoti iespējams – smaržīgākā un noderīgākā dāvana svētkos! Radošā darbnīca “Second Vibe” piedāvā aromātisku, vieglu un augstvērtīgu ķermeņa kopšanas kosmētiku, kā arī sojas vaska sveces ar sirsnīgu un asprātīgu apdruku. Piedāvājumā atradīsi gan atsevišķi nopērkamus produktus, gan īpaši sagatavotus dāvanu komplektus, kuru sastāvā ir dažādi produkti – vannas sāls, roku ziepes, ķermeņa sviests, skrubis, masāžas svece un sojas vaska sveces ar tādiem uzrakstiem kā “ES TEVI MĪLU!”, “Mīļais, kad ir mūsu jubileja?”, “bet TU jau man esi kā dāvana!” u.c.

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

Ideja #3: “burciņa – krātuvīte” ar ieteikumiem randiņam

Ļauj vaļu savai iztēlei un uzraksti visdažādākās idejas randiņam uz mazām lapiņām, rūpīgi sarullē tās, aptin ar lentīti un ievieto burciņā, lai katra no tām gaida savu lielo iznācienu un iepriecina Jūs gan ikdienā, gan īpašākās gada dienās.

Droši raksti idejas, ko varēsiet īstenot uzreiz, vai – ieplānot kādā īpašā datumā. Piemēram, “Noskatāmies filmu”, “Aizbraucam uz patversmi un izvedam suņus pastaigā”, “Dodamies pastaigā pa mežu”, “Iepriecinām viens otru ar romantisku masāžu”, “Baudām vakariņas restorānā” u.c. Šī ideju krātuvīte noteikti iepriecinās Jūs vairāku mēnešu garumā!

Ideja #4: “Ilzrotas” personalizēti koka aksesuāri

Rokām darināti koka aksesuāri, kas par Jūsu mīlestību atgādinās ik uz soļa! Vietējais uzņēmums “Ilzrotas” piedāvā iepriecināt mīļoto ar ļoti pārdomātām svētku dāvanām – sirds formas atslēgu piekariņu, kuru varēsi personalizēt, kokā iegravējot savu un otrās pusītes vārdu, tādā veidā radot sajūtu, ka vienmēr esat blakus viens otram. Vēl šajā Valentīndienas piedāvājumā atradīsi unikālu pastkarti, uz kuras Tev būs iespēja uzrakstīt savu mīlestības apliecinājumu, papildinot to ar fotogrāfiju, kā arī varēsi iegādāties plāksnīti “Tu esi perfekta”, kas apburs mīļoto ar visjaukākajiem komplimentiem un liks smaidīt katru reizi, kad viņa paskatīsies uz šo eleganto mājas dekoru!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

Ideja #5: mīlestības cepumi 

Vai zini laimes cepumus, kas tradicionāli tiek gatavoti un pasniegti Jaunajā gadā? Lūk – tieši šie gardumi var piešķirt arī mīlestības svētkiem īpašu noskaņu! Liec iekšā cepumiņos lapiņas ar Valentīndienai piemērotiem uzrakstiem, piemēram, “Es Tevi mīlu”, “Vai varu būt Tavs Valentīns/-a?”, “Gribu apēst Tevi”, “Ja apēdīsi šo cepumiņu, no manis prom nekad netiksi”, “Paldies, ka Tu esi” un vari nešaubīties, ka šī gada Valentīndiena būs īpaši sirsnīga.

Pavisam vienkāršu recepti cepumu pagatavošanai meklē pavāra “SouceRlobert” YouTube kanālā ŠEIT.

Ideja #6: “Skudra Handmade” aproces

“Skudra Handmade” Latvijā radītās aproces, kas papildinātas ar askētisku bezgalības vai sirds simbolu sudraba krāsā būs ne tikai jauka un tematiska dāvana Valentīndienā, bet arī kalpos kā aizsardzības un saskaņas aksesuārs ikdienā. Turklāt aprocītei ir bīdāma – garumu regulējoša mezgliņu aizdare, tā veidota no patīkama materiāla – satīna auklas un pieejama divās krāsās – melnā un sarkanā. Aproces saņemsi kopā ar uzrakstiem, kas dāvanas saņēmēju iepriecinās vēl vairāk – “Paldies, ka Tu man esi! Mīlu Tevi!” vai skaidrojumu bezgalības zīmei – “Mūžīgās mīlestības simbols”.

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.
Ideja #7: virtene ar uzdevumiem

Paštaisīta virtene, kurai vienā pusē rakstīta uzdevuma tēma, piemēram, “Smiekli”, “Mīlestība”, “Ēdiens” un otrā pusē – uzdevums, kas liks Jums abiem smieties, apķert vienam otru vai pagatavot kādu īpašu maltīti. Šī noteikti būs interesanta dāvana, ja uzdevumu izstrādei un virtenes noformējumam pievērsīsi īpašu vērību. Visticamāk, tikai Tu zināsi kādus uzdevumus likt virtenē, izvēloties Jums raksturīgus ikdienas jokus un zīmes, taču šeit daži piemēri iedvesmai – “Samīļo mani”, “Aizskrien uz veikalu pēc saldējuma”, “Pagatavo manas mīļākās vakariņas”, “Veic relaksējošu pēdu masāžu” u.c. Dažreiz, lai iepriecinātu otru un rastu prieku ikdienā, pietiek ar sīkumiem, ko varat sniegt viens otram!

Ideja #8: “Scratchify” nokasāmi plakāti 

Plakāts “Kamasutras izaicinājums” vienaldzīgu neatstās nevienu pāri! Zem nokasāmajiem lauciņiem paslēpušās 100 dažādas seksa pozas ar attēliem un nosaukumiem. Plakātā atradīsi gan klasiskas, gan ļoti sarežģītas pozas – šeit jebkādi komentāri ir lieki, jo ideja ir pavisam saprotama un jau tagad liek iesmīnēt, vai ne? Otrs Valentīndienas plakāts “Aktivitātes pāriem” parūpēsies, lai Jūsu ikdiena ir piepildīta ar aizraujošiem mirkļiem – plakātā atradīsi jautras, interesantas un arī izaicinošas idejas. Vislielākā intriga ir tajā, ka nezini, kuru lauciņu nokasīsi un kā izvērtīsies Jūsu diena!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

Ideja #9: pudele ar sirsnīgu etiķeti

Ja vēlies iepriecināt svētkos ar elegantu un asprātīgu dāvanu, tad iesakām izveidot paštaisītu dzēriena etiķeti! Ar ko sākt? Iegādājies otrās pusītes mīļāko dzērienu (vēlams stikla pudelē – vīnu, alu, sidru, šampanieti), noņem oriģinālo etiķeti un tās vietā uzlīmē paštaisītu! Uz etiķetes vari uzrakstīt “Es mīlu Tevi”, “Es vīnu Tevi”, “Izdzerot šo dzērienu Tu kļūsi vēl mīļāks/-a”, “Piezvaniet vīns-vīns-divi”, “Uzmanību! Pudelē mīlestības dzēriens”, “Mīlestības dzēriens manam mīļumam” u.c. Šī noteikti būs viena no tām dāvanām, kas tiks nolikta redzamā vietā un saglabāta ilgi!

Ideja #10: krūzītes un t-krekli ar svētku apdruku 

Saskaņoti t-krekli un krūzītes nekad neiziet no modes – šīs preces ir tik sirsnīgas, ka tās vienkārši liek smaidīt! Iedomājies – svētdienas rīts, Jūs baudāt gardas brokastis ar rotaļīgiem t-krekliņiem, malkojot iecienītākos rīta dzērienus no krūzītēm ar uzrakstiem “Mūžīgi kopā”, “LOVE”, “Es mīlu savu runčuku” vai kādu citu “saldu” dizainu. Jā! Šis varētu likties pārāk piedūrīgi, bet – arī tas var radīt īpašu atmosfēru mājās un attiecībās. Piedāvājumā 20 t-kreklu un krūzīšu dizaini – ieskaties, ļoti iespējams, Tu atradīsi dizainu, kas kļūs par iecienītāko Tavā ģimenē!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

Ticot, ka īsti svētki sākas sirdī,
Tavs “Pērkam Kopā”