Kā notievēt ātri un vienkārši: 9 idejas svara samazināšanai

Pagāja Ziemassvētki, atsteidzās Jaunais gads – skat, arī janvāris jau sakrāmējis pekelītes, lai savu uznācienu gaidītu atkal no jauna. Balts sniedziņš uz skujiņām nesniga, kā pantiņā pie eglītes skaita, taču pīrags, nabags, ar visiem apdegušajiem galiem gan tā gājis pie sirds, ka nu ir ko apņemties – kārtīgi sportot, neēst pēc sešiem… Te nopietni, te pa jokam – arī mēs, Pērkam Kopā, smeķīgus rausīšus turam augstā godā, taču, gada siltajam laikam tuvojoties straujiem soļiem, jau laicīgi esam sarūpējuši deviņus lieliskus piedāvājumus, kas svētkos uzēsto speķīti palīdzēs pārvērst gardā kumosiņā!

Limfodrenāžas gaisa zābaki

Kas var būt vēl labāks, kā nevien uzlabot savu izskatu, bet arī veselību un pašsajūtu, vienkārši atpūšoties? Ja vēl pirms dažiem gadiem limfodrenāžas zābaki patiešām nozīmēja zābakus, kas paredzēti tikai kājām un viduklim, tad šobrīd tos izmanto visam ķermenim, ieskaitot galvu un seju. Procedūras laikā ievērojami uzlabojas asinsrite un limfas attece, aktivizējas tauku šūnu vielmaiņa, no organisma tiek izvadīti toksīni un liekais šķidrums – īsāk sakot, viss vajadzīgais, lai samazinātu apkārtmērus un iegūtu tvirtu, veselīgu ādu.

Izmēģini limfodrenāžas gaisa zābaku procedūru salonā “Beauty Empire” ar līdz pat 63% atlaidi!

Liposakcija bez operācijas

Nav noslēpums, ka dāmas, tiecoties pēc skaistuma pilnības, gatavas gulties arī uz operāciju galda – liposakcija jeb tauku atsūkšana ir viena no populārākajām plastiskās ķirurģijas metodēm, kuru ik gadu izvēlas vairāk nekā 258 000 sieviešu visā pasaulē. Tomēr skaistumkopšanas industrija pārspēj pati sevi – tagad, lai atbrīvotos no riepiņas un iegūtu lielisku augumu, vairs nav jāliekas zem naža, jo līdzvērtīgu efektu sniedz kavitācija. Procedūras laikā tiek šķeltas tauku šūnas, no kurām izkļuvušie tauki pa asinsrites un limfātisko sistēmu tiek izvadīti no organisma, pakāpeniski veidojot skaistu un tvirtu augumu, turklāt rezultātus iespējams manīt jau pēc pirmās reizes.

Izmēģini kavitāciju apvienojumā ar vēl citām efektīvām aparātprocedūrām salonā “Mona Beauty”!

Ietīšanas procedūras

Ja tuvojas ballīte, bet kleitas raiferis nekust uz priekšu, ātru un efektīvu rezultātu sniegs jebkura ietīšanas procedūra – siltuma iedarbība aktivizē asinsriti un stimulē sviedru un tauku dziedzeru darbību, kā rezultātā notiek audu atbrīvošana no toksīniem un liekā šķidruma, ievērojami samazinot vēdera, augšstilbu un citu problēmzonu apkārtmērus. Ietīšana uzlabo arī ādas stāvokli, piešķirot tai tvirtumu un veselīgu mirdzumu – no procedūrā izmantotās kosmētikas āda būs uzsūkusi vitamīnus, minerālus un citas vērtīgas vielas.

Izmēģini aromātisku ietīšanas procedūru un ķermeņa masāžu salonā “Eklektika” ar 44% atlaidi!

Fito zālīšu muca

Fitosauna ir kompakta ciedru koka pirtiņa, kurā tiek laists ar ēteriskajām eļļām, ekstraktiem un ārstniecības augiem piesātināts tvaiks. Pēc būtības fito zālīšu muca rada tādu pašu efektu, kā ietīšanas procedūra – siltuma ietekmē uzlabojas asinsrite un limfas cirkulācija, atveras sviedru un tauku dziedzeri, palīdzot organismam atbrīvoties no uzkrātajiem mēsliem un tādējādi samazinot ķermeņa apkārtmērus, turklāt papildus tā ir lieliska iespēja sasildīties, relaksēties un baudīt aromterapijas dziedniecisko iedarbību – mūsuprāt, labākā izvēle ziemas drēgnajiem vakariem.

Apmeklē fito zālīšu mucu vienatnē vai ar otru pusīti salonā “Amare La Vita”!

TEATOX tievēšanas tējas

Lai veiksmīgi samazinātu lieko svaru, papildus veselīgam un sabalansētam uzturam ik dienas nepieciešams uzņemt pietiekamu daudzumu ūdens (rakstu, kas tapis sadarbībā ar uztura speciālisti Aneti Rozenbergu, lasi šeit). Savukārt, ja vēlies attīrīt organismu un veikt kārtīgu detox, noderēs TEATOX zāļu tējas – to sastāvā ir spēcīgi augu maisījumi, kas mazina ēstgribu, paātrina vielmaiņu un palīdz izvadīt lieko šķidrumu, turklāt tā ir garda, bet viens mīnuss gan būs… Pie tējas nekādu bulciņu – tīrākā spīdzināšana, vai ne?

Figūras Draugi

Stokholmas, Dekāna, kaimiņu Ilzes… Informācija par dažādām diētām pieejama teju uz katra stūra, taču, lai, sekojot sagrābstītiem padomiem, nenodarītu ļaunumu veselībai, par sev piemērotu uzturu un drošu svara zaudēšanu vēlams konsultēties ar jomas profesionāļiem. Tomēr, ja došanās pie uztura speciālista nav ne pa prātam, ne maciņam, “Figūras Draugi” piedāvā iegādāties īpašu programmu, kurā apgūsi vērtīgas zināšanas par produktu sastāvu, ēdienreižu plānošanu, apzinātu ēšanu, motivāciju un citām noderīgām tēmām.

Izmēģini “Figūras Draugi” komforta zonas tievēšanas programmu par puscenu!

EMS treniņš – nākotnes fitness

Ja vēl pirms dažiem gadiem kāds sacītu, ka pusotru stundu garu svīšanu sporta zālē iespējams aizvietot ar 20 minūšu treniņu īpašā tērpā, vienlaikus gūstot tādus pašus un vēl labākus rezultātus, mēs domātu, ka tam nu gan nav pilns pulkstenis. Tomēr tagad tā ir realitāte – EMS jeb muskuļu elektrostimulācija palielina vingrojumu efektivitāti desmitiem reižu, sniedzot maksimālu rezultātu – liekā svara un celulīta samazināšanos, muskuļu masas palielināšanos un pat stājas uzlabošanos. Pie neparastajām sajūtām treniņa laikā gan būs jāpierod – tas neizraisa sāpes, taču Tu jutīsi, ko nozīmē visu muskuļu grupu darbība vienlaikus.

Izmēģini jaunākās paaudzes EMS treniņu un baroterapiju ar līdz pat 50% atlaidi!

Joga svara samazināšanai

Ja ar intensīviem treniņiem esi uz Jūs, izrādās, arī joga var palīdzēt cīņā ar liekajiem kilogramiem. Kaut bieži aptaukošanās iemesls ir tas, ka diennakts laikā kalorijas uzņemtas vairāk nekā patērētas, svara pieaugumu var izraisīt arī dažādas veselības problēmas. To simptomus iespējams mazināt, regulāri nodarbojoties ar jogu – izpildot konkrētas asanas jeb pozas, tiek pozitīvi ietekmētas organisma fizioloģiskās funkcijas, tostarp nervu sistēma, kas nereti atbild par tā saukto emocionālo ēšanu – galveno aptaukošanās cēloni.

Kvalitatīvs miegs

Ja joga, relaksācija fito zālīšu mucā vai tējas dzeršana tomēr šķiet par daudz prasīts, maķenīt tuvāk sapnim par perfektu augumu iespējams nokļūt miegā – bez sarkasma, jo kvalitatīvas atpūtas laikā organismā patiešām norisinās dažādi procesi, kas palīdz uzturēt veselīgu ķermeņa svaru un regulē apetīti. Guļot mazāk par 7 stundām, organismā pieaug grelīna līmenis – hormona, kas palielina apetīti un samazina vielmaiņu, savukārt leptīna, hormona, kas nomāc ēstgribu, līmenis krītas. Varbūt pienācis īstais laiks kārtīgi izgulēties?

Izbaudi relaksējošu SPA atpūtu un nakšņošanu viesnīcā “Rixwell Konventa Sēta” 2 personām!

Un nav svarīgi, kādu skaitli rāda svari – vienmēr atceries, Tu esi skaista visos niekos, sīkumos!
Tavs Pērkam Kopā