Aktīvās atpūtas iespējas lieliskam vasaras sākumam

Vai spēj noticēt, ka vēl pavisam nesen tuntulējies aitu vilnas segā un drēgnos vakarus pavadīji izslienoties dīvānā pie savas iecienītās TV pārraides, taču tagad termometra stabiņš aiz loga karstuma dēļ gatavs teju vai uziet gaisā? Ilgi gaidītā vasara ir klāt – mēs, Pērkam Kopā, esam sarūpējuši aktīvās atpūtas piedāvājumus dažādām gaumēm, lai gardu piedzīvojumu kumosiņu sev spētu sarūpēt arī Tu!

Brauciens ar kuģīti

Ļaujies brīvības sajūtai un baudi neaizmirstamus mirkļus kopā ar otru pusīti laikā, kad saule dodas padebešos – katru dienu krastmalā piestāj kuģītis “Vecrīga”, lai lielus un mazus mīlētājus vestu romantiskā kruīzā. Liega mūzika, pasakaini skaista Rīgas panorāma, gardi kokteiļi un blakus tas īstais, vienīgais – sarūpē vakaru, kas vēl ilgi paliks atmiņā!

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti “Vecrīga”

Vindsērfings Ķīšezerā

Neatkarīgi no tā, vai šajā ūdens sporta veidā esi pieredzējis profesionālis vai viss, ko par to zini, ir Pētersona “Dziesmiņa par vindsērfingu” (sērfing, sērfing, vindsērfing..), tam noteikti jābūt Tavā šīs vasaras piedzīvojumu sarakstā! Latvijas vindsērfinga leģenda Jadviga Reneslāce saprotamā veidā ļaus apgūt teorētiskās zināšanas, kuras uzreiz pēc tam varēsi likt lietā, ķerot vēju burās virs gleznainā Ķīšezera.

Vindsērfinga apmācība un inventāra noma

Lāzertaga spēle

Gatavojies kaujas saucienam – jūs ar draugiem kļūsiet par īsteniem kareivjiem, kuri plecu pie pleca dosies uzbrukumā pretiniekiem! Lāzertags, kura laikā tiek pildītas aizraujošas misijas, ir aktīvs un interesants izklaides veids, kam piemīt īpaša spēja saliedēt visus komandas dalībniekus. Pat tad, ja ikdienā pārstāvi nopietno pieaugušo pulciņu, reiz pa reizei atļauj sev paārdīties – tici vai nē, dzīve kļūs krāsaināka!

“GUNSnLASERS” lāzeru peintbola spēle Mežaparkā, Andrejsalā vai Juglā

SUP sērfings

Vai atceries, kā filmā “Briljanta roka” Genādijs, apakšbikšu karogu pār plecu metis, brašu soli devās staigāt pa ūdens virsmu? Tādus brīnumus pasaule vēl nav pieredzējusi, taču modernais SUP sērfings sniedz iespēju vertikālā stāvoklī lēni slīdēt pa ezeru vai citu ūdens tilpni, stāvot uz dēļa un virzienu nosakot ar īpaša aira palīdzību. Turklāt supošana nav relaksiņa ķeršana vien – tā laikā tiek nodarbinātas teju visas muskuļu grupas, patīkamo apvienojot ar lietderīgo.

SUP instruktāža un inventāra noma Ķīšezerā

Kartingi uz jumta

Ātrums, adrenalīns un fantastisks skats uz Rīgu – vasara ir īstais laiks, lai slēgtu telpu vietā braucienu ar kartingiem izvēlētos zem plašām un saulainām debesīm! Tirdzniecības centra “Spice” autostāvvietas 5. stāvā atrodas kartinga trase “333”, kur katru darba dienu asu sajūtu cienītājiem iespējams traukties ar jaudīgajiem aparātiem, vienlaikus vērojot pilsētu no augšas (braucot gan labāk skatīties uz ceļu) un iedvesmojoties jauniem apvāršņiem arī savā dzīvē.

Brauciens ar kartingiem “333” trasē

Lidojums virs ūdens

Kad visas jaunākās “Marvel” un “DC” supervaroņu filmas noskatītas, ķer draugus pie rokas un iemēģini arī savas neparastās spējas! Uzdrīksties stāties pretim savām bailēm un ļaujies elpu aizraujošam lidojumam ar turbīndēli – unikālu ierīci, kas sniedz iespēju pacelties līdz pat 12 metru augstumam, nirt, lēkāt pa viļņiem un veikt dažādus akrobātiskos trikus, kurus līdz šim būsi redzējis tikai uz lielajiem ekrāniem.

Lidojums virs ūdens ar turbīndēli

Peldošā pirts

Vai vari iedomāties ko vēl fantastiskāku par relaksējošu karsēšanos āra kublā un atveldzējošiem dzērieniem, no malas vērojot vienmēr rosīgo Vecrīgu un Vanšu tiltu? Balasta dambī, Daugavas krastā savus atpūtniekus gaida maza un mājīga peldošā pirtiņa – tās atpūtas terase aprīkota ar galdiņu, krēsliem, mūzikas aparatūru un pat grilu, lai nodrošinātu visu ballītei nepieciešamo, savukārt blakus pirtiņai esošajā karstā ūdens kublā varēsi aizmirsties no visām ikdienas raizēm un baudīt nesteidzīgas sarunas.

Peldošās pirts noma Daugavas krastā (līdz 12 cilvēkiem)

Ar buru jahtu pa Daugavu

Bezrūpīga laiskošanās uz jahtas karstā vasaras dienā nav tikai miljonāru padarīšana – eleganta un izsmalcināta atpūta, šķeļot Daugavas zilos ūdeņus, mūsdienās pieejama teju katram! Ar glīto jahtu RAIDO Tev būs iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajiem kruīziem, lai ģimenes vai draugu lokā ļautu vējam izpurināt matus un sirdī iedvest pa kādai laimīgai brīzei.

Brauciens ar buru jahtu

Ūdens motocikli

Ja braucienu ar kuģīti vai jahtu gribi pietaupīt mierīgām vecumdienām, jaunību pavadot kutelīgi trakulīgos piedzīvojumos, atpūtu uz ūdens baudi nesoties ar jaudīgu ūdens motociklu – vien pāris sekunžu laikā tas spēj attīstīt 80 km/h lielu ātrumu, sniedzot patiesi elpu aizraujošas sajūtas. Mocis ir viegli manevrējams, tādēļ izklaide patiks kā ekstēmiem puikām un meitenēm, tā piesardzīgiem braucējiem.

Brauciens ar ūdens motociklu Sekļa ezerā, Engures vai Klapkalnciema jūrmalā

Eletroskūteri Vecrīgā

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais – uztjūnējot deviņdesmito gadu populāro braucamrīku, mūsdienās aktualitāti guvuši klusie un ātrie elektroskūteri. To vadīšanai nav nepieciešamas speciālas iemaņas – ja proti braukt ar velosipēdu, arī šo mazulīti varēsi savaldīt viens un divi! Patīkamais brauciens pa Vecrīgas bruģētajām ieliņām sniegs neaprakstāmas sajūtas visu vecumu ļautiņiem – priecāsies kā bērni, tā sirmā Olgastante.

Brauciens ar elektrisko skūteri

Izlaušanās istabas

Ja no rīta mostoties un vakarā gulēt ejot putni galvā jau ilgu laiku čivina ikoniskās grupas Queen I want to break free, ir pienācis īstais brīdis doties uz kādu no kvestiem un, prātu ar sirdi saslēdzot, izlauzties brīvībā! Izlaušanās istabas ir lieliska alternatīva dienām, kad kopā ar draugiem gribi darīt ko atraktīvu, taču aiz loga gāž kā ar spaiņiem – kopīgi atrisinot mīklas un noslēpumainas mistērijas, laiks paskries nemanot.

“Quest Lab” izlaušanās istabas

Lidojums ar motodeltaplānu

Varbūt tieši šī ir vasara, kurā Tu uzdrīkstēsies pārvarēt savas lielākās bailes? Pacelies spārnos un lūkojies uz Rīgu no putna lidojuma, kopā ar pieredzējušu instruktoru dodoties izbraucienā ar motodeltaplānu – var gadīties, ka johaidi, pēdējā stundiņa klāt un bailēs izbolītas acis būs Tava pirmā reakcija, taču jau pēc neilga brīža Tu varēsi baudīt mirkļa burvību un uzsist sev pa plecu par vēl vienu mazu dzīves uzvaru.

Lidojums ar motodeltaplānu no Spilves lidostas

Autoprieks bērniem

Iekāpt mašīnā, uzstellēt Latvijas radio 2 un braukt garām ziedošiem rapšu laukiem tur, kur deguns rāda, ir īsta Latvijas vasaru burvība – lai jau no bērna kājas mīlestība uz braukšanu ar auto būtu Tava mazā ķipara asinīs, “Kids Top Cars” piedāvā dažādu elektromobīļu īri, ar kuriem mācīties pirmos soļus auto vadīšanā. Auģiks, mersis vai celmlauzis bagijs – ļauj atvasītei izvēlēties sev tīkamāko un baudīt vizināšanos savā autiņā!

Bērnu elektrisko automašīnu noma

Vēlot nepalaist vējā it nevienu vasaras dienu, 
Tavs Pērkam Kopā