Ar mīlestību no Latvijas: 15 pašmāju ražotāji tuvplānā!

Turpinot pagājušā gada novembrī aizsākto tradīciju, arī šogad vēlamies iepazīstināt Tevi ar Latvijas uzņēmumiem, kas turpina strādāt, sildot mūsu sirdis ar rūpīgi radītām precēm un produktiem. Nav noslēpums, ka šobrīd īpaši svarīgi ir atbalstīt vietējos ražotājus, turklāt to vari darīt arī rūpējoties sevi – šis ir brīdis, kad varam vairāk laika veltīt pārdomātiem pirkumiem, neizejot no mājas! Iegādājies preces internetā par akcijas cenām, laicīgi sarūpē Ziemassvētku dāvanas un atbalsti savējos, jo tikai kopā mēs varam vairāk! “Pērkam Kopā” komanda tic, ka savā zemē audzētie produkti ir gardāki un veselīgāki, apģērbs, aksesuāri, dizaina lietas un citas preces pavisam vienkārši – izstaro lielāku mīlestību, tikai tāpēc, ka tās ir radītas ar īpašu uzmanību, mūsu mīļajā zemē – Latvijā!

LEDENE: elegance ikdienai

Ledene” ir par prieku, radošu degsmi, individualitāti un eleganci! Uzņēmums ražo dažādus stikla izstrādājumus ar dizainu ikdienai un svētkiem. Stikla māksliniece Marta Ģibiete ir parūpējusies ne tikai par precēm, kas papildinās interjeru, bet arī aksesuāriem. Mūsu piedāvājumā atradīsi patiešām unikālu un skaistu stikla piespraudi Latvijas karoga krāsās – tā būs elegants aksesuārs un atgādinājums, ka nekur nav tik labi kā mājās! Tev noteikti jāzina, ka visi “Ledenes” radītie produti ir roku darbs – tas nozīmē, ka nav iespējams atrast divas pilnīgi vienādas rotas, interjera priekšmetus, traukus un dāvanas. 

Iegādājies šeit: “Ledene” stikla piespraude ar Latvijas karoga simboliku

ECO BEAUTY: mirkļa burvībai

Ak, Latvija! Ak, skaistās latvju zīmes un augstvērtīgie produkti! Uzņēmuma “Eco Beauty” produkcija iepazīstinās Tevi ar Latvijā ražotu ekoloģisku produktu pasauli – apģērbiem, cepurēm, ēteriskajām eļļām, dvieļiem u.c. Uzņēmuma filozofijas pamatā ir skaists un spēcīgs uzskats, kas būtu jāievēro mums visiem, it īpaši šajā steidzīgajā laikā, kad nereti sanāk aizmirst par to, kas ir svarīgs un ko labāk laist gar ausīm. “Eco Beauty” komanda uzskata, ka katrs dzīves mirklis ir skaists, tas ir jābauda, uzņēmums augstu novērtē svētlaimes izjūtu un prasmi baudīt dzīvi pilnībā jebkurā situācijā. Sekojot savai filozofijai, visas preces un produkti tiek radīti ar lielu uzmanību un mīlestību, kas uzskatāmi jūtama “Eco Beauty” ražojumos!

Iegādājies šeit: “Eco Beauty” apģērbi visai ģimenei ar tautisku apdruku 

DREAM LIGHT PLANNER: laiks sev

“Dream Light Planner” plānotājs jau trešo gadu pēc kārtas pievērš Latvijas sieviešu interesi un rada uzticību! Zīmols lepojas ar pastāvīgajiem klientiem, kuri plānotāju iegādājas katru gadu un gaida jaunā izdevuma iznākšanu. Tā kā plānotāja radītāji ir pārliecināti, ka tam ir jābūt ļoti kvalitatīvam, tā ražošanā tiek izmantots tikai augstvērtīgs papīrs. Īpašu uzmanību pievērsis ir jaunais 2021. gada plānotājs – to rotā elegants auduma vāciņš. Varbūt jautāsi, kāpēc Tev vajadzētu plānotāju? Tad nu atbilde ir pavisam vienkārša – šis nav parasts plānotājs, kurā ātri ieķeksēt lekciju vai stundu sarakstu, darba piezīmes un plānotos skaistumkopšanas salonu apmeklējumus – šis ir Tavs īpašais ikdienas dzinulis, kas atgādinās par dzīves vērtībām, palīdzēs piepildīt viskvēlākos sapņus un idejas, vienlaikus sekojot līdzi tam, lai savā sapņu pasaulē neaizpeldi pārāk tālu un nenokavē darba sapulci. Vai Tu jau savu plānotāju esi iegādājusies?

Iegādājies šeit: “Dream Light Planner” plānotājs sievietēm 2021. gadam

NELA GEMS: mirdzums un spožums

“Nela Gems” pamatā ir vēlme ikdienai piešķirt mirdzumu un acīm – spožumu! Izlasi vēlreiz – ikdienai mirdzumu un acīm – spožumu, vai nav skaisti? Latvijā radītie aksesuāri darināti izmantojot tikai pārbaudītus materiālus – sudrabu, apzeltītu sudrabu un tēraudu. Rotiņas nesatur niķeli, kadmiju un nav alerģiski, tāpēc derēs arī jutīgai ādai! Esam pārliecināti, ka šie aksesuāri iepriecinās mammu, vecmāmiņu, sievu vai draudzeni, bet vispār – varbūt beidzot ir pienācis laiks iepriecināt pašai sevi? Aksesuāri darināti ar mīlestību un vairums no tiem ir papildināti ar skaistiem Swarovski kristāliem vai dabīgiem akmeņiem, kas ar savu maigo mirdzumu papildinās ikvienas dāmas vizuālo tēlu.

“Nela Gems” auskarus un kaklarotas pie mums varēsi iegādāties ar īpašu atlaidi jau no 17.11.

BDK LABORATORY: dūņu spēks

Atklāj Latvijas dabas unikālo spēku ar “BDK Laboratory™” skaistumkopšanas produktiem! Sadarbībā ar izcilākajiem skaistumkopšanas zinātniekiem un balstoties uz jaunākajiem laboratoriskajiem pētījumiem, uzņēmums ir radījis augsti novērtētu un atpazīstamu kosmētikas līniju, kuras pamatā ir dabas un cilvēka unikālā mijiedarbība. Galveno zīmola unikalitāti veido kāds neatkārtojams dabas brīnums – īpašās Baldones dūņas! Šīm dūņām piemīt spēcīga struktūra, kas satur visus organismam nepieciešamos mikroelementus. Struktūra padara šos produktus par unikālu un neatkārtojamu dabas atveseļojošu kompleksu. Dūņas kosmētikas ražošanā ir tiesīga izmantot tikai un vienīgi “BDK Laboratory™”. Šis produkts ir jāizmēģina, lai Tu uz savas ādas sajustu tā patīkamo iedarbību.

Iegādājies šeit: “BDK Laboratory™” organisko dūņu kosmētika sejai, ķermenim un matiem

RŪĶĪŠU TĒJAS: dabas brīnums

Uzņēmums “Rūķīšu tējas” ir viens no lielākajiem un atpazīstamākajiem ārstniecības augu ražotājiem Latvijā – tas dibināts pirms vairāk nekā 20 gadiem un šobrīd ražo ne tikai 80+ dažāda veida tējas, bet arī zaptes, sīrupus un sulas. Produktu pamatā ir piesātināta garša, smarža un krāsa, kas iegūta tikai no augu dabiskajām īpašībām – bez pievienotiem aromatizaotriem, krāsvielām un biezinātājiem. Kā zināms – rudenī, kad tā vien šķiet, ka vīrusi ir visapkārt, īpaši svarīgi rūpēties par savu imūnsistēmu un izrādās, cilvēka organismam visveselīgākās un vajadzīgākās ir tās vielas, ko satur viņa dzīves vietai atbilstošos platuma grādos kultivēti augi un augļi – vēl viens lielisks iemesls, lai izmēģinātu “Rūķīšu tējas” produkciju!

Iegādājies šeit: “Rūķīšu tējas” sulas, zaptes un sīrupi

R.O.W.L.: koka spēks

Ja vēl neesi iepazinis “R.O.W.L.” radītās koka preces, tad šis ir īstais brīdis to izdarīt! Jautāsi kāpēc? Jo mēs negribam turēt sveci zem pūra – uzņēmums ražo tādus brīnumus, kurus iegādājoties, sajutīsi īstu meža smaržu! Vai zini par ko mēs runājam? Uzņēmums ar īpašu lāzergriešanas un lāzergravēšanas metodi izstrādā mājas interjera dizaina priekšmetus – pulksteņus, rāmjus, vizītkaršu turētājus, galdus, mašīnu modeļus, bērnu rotallietas – attīstošās rotaļlietas, spēles, kā arī stila un modes aksesuārus – tauriņus, aproču pogas, auskarus, kulonus u.c. Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai sajustu latvju spēku savā ikdienā!

Iegādājies šeit: “R.O.W.L.” brokastu galdiņš vai galda spēles un auto konstruktori

KATRĪNAS MODES NAMS: vēja pilsētas šarms

Katrīnas Modes Nams” ir uzņēmums, kas Liepājā rada patiesi skaistus apģērbus un aksesuārus – svārkus, kleitas, cepures, matu stīpiņas, šalles un citus produktus, kuru pamatā ir rūpīgi izmeklēti audumi un kvalitatīva apdare. Šos apģērbus un aksesuārus iecienījušas sievietes, kurām patīk justies ērti un tajā pašā laikā izskatīties sievišķīgi!

Iegādājies šeit: “Katrīnas Modes Nama” klasiskas kokvilnas cepures 

JĀŅKALNI: pirmatnējais svaigums

Šajā laikā īpaši svarīgi ir stiprināt imunitāti, turklāt visefektīvāk to darīt ar Latvijā radītiem produktiem! Zemnieku saimniecības “Jāņkalni” produkcijā ir ar cieņu audzēti produkti no Gaiziņa apkārtnes Vidzemē – tā ir vieta, kur pati daba saglabā pirmatnējo svaigumu! Saimniecība tika dibināta 1992. gadā, tomēr tās stāsts nu jau vijas cauri 3 paaudzēm – tā ir aizrautība un mīlestība pret dabu, kas veido saimniecību un tiek nodota tālāk caur “Jāņkalnu” produktiem. Daži no saimniecības izstrādājumiem –  ogas, ievārījumi, sulas, konfektes, sīrupi, žāvēti augļi. Varam pačukstēt, ka produktus iecienījuši ne tikai pieaugušie, bet arī mazākie ģimenes gardēži.

 Iegādājies šeit: Z/S “Jāņkalni” tējas, biezsulas, konfektes

SVEČU DARBNĪCA: liesmiņa siltumam

“Sveču darbnīca” ir strauji augošs sveču zīmols Latvijā un Baltijā, kas rūpējas par augstu kvalitāti. Uzņēmums aktīvi darbojas jau 10 gadus, piedāvājot saviem klientiem sveču pagatavošanas komplektus, sveces ar dekoru un arī īpaši radošu aktivitāti – sveču meistarklasi Tavās mājās, darbā vai kādā ballītē! Nav noslēpums, ka sveces liesmiņa nomierina un rada siltumu arī drēgnajos rudens vakaros, bet īpašu mājīguma sajūtu tā ienes, ja rotāta ar sirdij tuviem un mīļiem latvju rakstiem – Austras koku, Laimas zīmi, Jumi, Māras krustu u.c. Atrodi un iededz savu īpašo svecīti!

Iegādājies šeit: “Sveču darbnīca” sveces ar latvju zīmēm

ALMEVIA: vietējais izgudrojums

Ziede “Evija” – tautā iemīļots, pat leģendām apvīts ārstniecības līdzeklis! Tā ir veiksmīga alternatīva tiem, kas savas veselības uzturēšanai vēlas izmantot dabas dotas dāvanas. Ziedi īpašu padara faktors, ka pilnīgi visas sastāvdaļas: egļu sveķi, sviests, cūku tauki un bišu vasks ir ievāktas, sagatavotas un apstrādātas Latvijā! Uzņēmuma vadītāja stāsta, ka gatavo šo ziedi, ievērojot visas ģimenes tradīcijas un izmantojot sava tēva Edgara Riņķa izstrādāto un patentēto tehnoloģiju, kas ir atzīta par starptautiskas nozīmes izgudrojumu un 1981. gada 22. jūnijā tai piešķirta autorapliecība. Ja kāds Tev saka, ka latviešiem nav ar ko lepoties – lepni pasmaidi un zini, ka mums ir daudz vairāk nekā spējam aptvert!

 Iegādājies šeit: “Almevia” ziede Evija

ROTU PĻAVA: akmeņu spēks

“Rotu Pļavas” zīmola nosaukums vēsta ļoti daudz – tie nav parasti aksesuāri, katrs izstrādājums ir īpašs – gluži kā atradumi īstā pļavā! Uzņēmums izveidots pirms 13 gadiem – šo gadu laikā ir nostiprinājusies pārliecība, ka dabīgajiem minerāliem mūsu dzīvē ir ļoti liela nozīme. Rotājoties ar dabīgā akmens rotām – auskariem, rokassprādzēm un kaklarotām, Tu sajutīsi sievišķību, lai kur arī dotos! Tie nav tikai vārdi, kas skaisti skan – akmeņu rotas ir ļoti spēcīgas un tām piemīt īpaša enerģija. Uzņēmuma dizainere un māksliniece ir pārliecināta, ka akmens izvēlas cilvēku, nevis cilvēks akmeni. Un kā domā Tu? Apskati dabīgā akmens rotas un uzzini, varbūt kāds no tiem Tevi uzrunā īpaši!

Iegādājies šeit: “Rotu Pļava” auskari, aproces, kuloni

DIMANTI TAVĀ PAGALMĀ: apslēptie dārgumi

Grāmata “Dimanti tavā pagalmā” tika izdota pirms 3 gadiem un nu jau teju katra no mums par šo iedvesmas pilno lasāmvielu ir dzirdējusi! Ja vēlies iegūt neitrālu padomdevēju un iedvesmoties, tad šī grāmata uz kādu laiciņu būs Tava labākā draudzene! Grāmatā “Dimanti tavā pagalmā” autore dalās daudzu gadu garumā uzkrātajās zināšanās par to, kā atklāt savas dzīves apslēptos dārgumus, kā ikdienā vairot skaistumu un iemācīties bez upuriem, tēriņiem un pārmetumiem beidzot justies kā foršai sievietei! Šī ir praktiska dzīvesstila grāmata, kuru veidojusi vairāku sieviešu žurnālu galvenā redaktore Gundega Bičevska. Viņa novēl mums ikvienai atrast savus dārgumus un sajust, cik skaista un bezgalīgu iespēju bagāta ir Tava pasaule. Ļaujies un iedvesmojies, jo tieši rudens ir laiks, kad varam uzvilkt vilnas zeķes, malkot siltu tēju un nodoties labai lasāmvielai.

Iegādājies šeit: “Dimanti tavā pagalmā” grāmata

SMUBIC: kartona guru

2018. gada sākumā izveidotais uzņēmums “Smubic” ir īsts brīnumdaris darbā ar kartonu. Izrādās, šī materiāla izmantošanas iespējas ir daudz plašākas nekā vairums no mums domā! Un kāpēc gan to neizmantot? “Smubic” ražo rotaļlietas bērniem – 3D krāsojamus kartona konstruktorus. Taču, tie nav parasti konstruktori – to pamatā ir Latvijā patentēta detaļu savienošanas metode. Rotaļlietu salikt ir vienkārši, jo nav nepieciešamas īpašas prasmes – to noteikti varēs izdarīt arī mazākie ģimenes mīluļi, turklāt nav nepieciešami papildu materiāli, mazais ķipars varēs iztikt bez līmes un šķērēm. Ir neskaitāmas iespējas, kā kartona konstruktorus krāsot, modificēt, mainīt un dekorēt, jāievēro tikai viens nosacījums – jāļaujas fantāzijai un prieki ar jauno rotaļlietu varēs sākties! Papildus konstruktoru ražošanai uzņēmums piedāvā vairākas aktivitātes, kas saistītas ar kartonu. Dažas no tām – meistarklašu vadīšana, instalāciju uzstādīšana.

Iegādājies šeit: “Smubic” 3D kartona konstruktori bērniem

LOUD AND CUTE: augstākā kvalitāte

Neskatoties uz situāciju Latvijā un pasaulē, uzņēmums “LOUD and CUTE” radīts pavisam nesen – 2020. gada jūlijā. Jā, Tu saprati pareizi – pirms 4 mēnešiem! “LOUD and CUTE” nevarēja pretoties savam sapnim un izveidoja uzņēmumu, kas ražo ērtus, funkcionālus un izturīgus bērnu apģērbus – kombinezonus, bikses, džemperus, legingus, šalles, cepures u.c. Savos produktos “LOUD and CUTE” apvieno unikālus elementus ar klasisku dizainu, lai Tavs mazais palaidnis varētu būt aktīvs, justies ērti un izskatīties stilīgs! Uzņēmuma komanda visaugstāk novērtē izcilu kvalitāti, tāpēc arī uzskata, ka drēbītes īpaši patiks tiem, kas zina, cik svarīgs ir šis faktors! Katra prece tiek radīta ar pozitīvu enerģiju un rūpību.

Iegādājies šeit: “LOUD and CUTE” kombinezoni, cepures, šalles un džemperi, bikses, tunikas, legingi

Mieru un ģimeniskus mirkļus šajā skaistajā Latvijas mēnesī vēlot,
Tavs Pērkam Kopā