Ar mīlestību no Latvijas

Izcila kvalitāte, pasakaina garša, smarža, kas atsauc atmiņā bērnības laimīgos brīžus, un apziņa, ka kādas mīlestības pilnas rokas gādā par Tevi… Tas ir RADĪTS LATVIJĀ! Mēs no sirds ticam, ka nekur nav tik labi kā mājās, tādēļ šoreiz apkopojām galvenos iemeslus, kāpēc aicinām arī Tevi izvēlēties produkciju, ko piedāvā tieši vietējie ražotāji un pašmāju censoņi. Bet tas vēl nav viss! Ielūkojies jaunākajā “Pērkam Kopā” video un uzzini, kādas Latvijā radītas preces iemīļojuši daži no mūsu lieliskajiem pircējiem, savukārt raksta beigās Tevi gaida pārsteigums – KONKURSS (NOSLĒDZIES) ar foršām balvām!

Atbalsts mazajam biznesam

Uzņēmējs – latviešu valodā šim vārdam piemīt īpaša nozīme. Tas ir cilvēks, kurš UZŅEMAS drosmi sapņot, noticēt saviem sapņiem un īstenot tos pat tad, ja tas nemaz nav vienkārši. Laikā, kad veikalu plauktus pārpludina masveida importa preces un cilvēku sirdis iekaro dažādi populāri ārzemju zīmoli, vietējiem uzņēmējiem cīņa par savu pastāvēšanu un veiksmīgu darbību ir gluži vai liktenīga. Kā savu ideju pārvērst gatavā produktā? Kā to darīt zināmu pasaulei? Kā nopelnīt, darot to, ko no sirds mīli? Mazā biznesa uzsākšana ir drosmīgs un priekpilns piedzīvojums, taču tas mijas ar daudzām rūpēm, uztraukumu un smagu darbu. Izvēloties Latvijā radītas preces un atbalstot pašmāju ražotājus, Tu nepievieno nulles skaitlim, kas rotā gigantu bankas kontus, bet sniedz iespēju cilvēkiem dzīvot mazliet laimīgāk, palīdzot piepildīt kādu ilgi lolotu sapni.

Augsta kvalitāte un individuāla attieksme

Darot to, kas sagādā prieku, rezultāts ir pārsteidzošs – it viss, kam pievienota saujiņa mīlestības, gūst pavisam citu vērtību. Kurš gan nevēlētos vadīt uzņēmumu, kura naudas apgrozījums mērāms miljonos? Tomēr realitātē viss notiek citādi, un lielāko daļu mazo biznesu pārstāv cilvēki, kuriem virs galvas neriņķo eiro zīmes, bet kuri atsaukušies savam sirds aicinājumam darīt to, kas viņu acīm liek iemirdzēties maķenīt spožāk. Iegādājoties preces no vietējiem ražotājiem, Tu savā īpašumā iegūsi ne vien augstas kvalitātes, pārdomātu detaļu un mīļu roku izauklētu produktu, bet saņemsi individuālu pieeju, īpašas rūpes un pielikumā – gabaliņu pateicīgas sirds siltuma, kas izgaismos Tavu dienu. Veiksmīga biznesa galvenā prioritāte ir cilvēks, tieši Tu, tādēļ pavirša attieksme, nelaipna apkalpošana vai vēlme “iesmērēt” kaut ko nebūt, lai gūtu peļņu, paliek kašķīgām tirgus tantēm. Mēs ticam, ja vairāk cilvēki izvēlētos sekot saviem sapņiem, pasaule kļūtu daudz smaidīgāka vieta, kur dzīvot! (Varbūt ir īstais laiks uzdrīkstēties arī Tev?)

Neparastas idejas un risinājumi

Latvietis pelēkais – tā ir vakardiena. Mūsdienu latvietis ļauj vaļu savai fantāzijai, apvieno to ar izcilu profesionalitāti un rada tādas pērles, ka tām blakus nobāl pat “Gucci”! Neparasta dizaina apģērbi, rokām darināti aksesuāri, preces bērniem, mājas lietas vai fantastiski gardi produkti no pašu zemītē augušām dabas veltēm – kas var būt vēl labāks? Katru reizi, kad no plašā piedāvājumu klāsta izvēlies tieši pašmāju labumus, Tu visai pasaulei apliecini – redzi, mana Latvija var! Un var tā, kā neprot neviens cits.

“Ar mīlestību no Latvijas”

Lai arī piedāvājam preces un pakalpojumus no dažādiem pasaules stūrīšiem, “Pērkam Kopā” sadaļa “Ar mīlestību no Latvijas” ir tā, kurā Tevi aicinām ielūkoties visvairāk. Tieši šeit pircējus gaida jaunākie un labākie pašmāju piedāvājumi, kurus izmēģināt (un pēc tam iemīlēt) par īpaši draudzīgām cenām, savukārt ražotājiem tas sniedz iespēju aizsniegt plašāku auditoriju, iegūt atpazīstamību un tādējādi iemantot aizvien vairāk cilvēku sirdis. Rezultāts? Apmierināti pircēji, laimīgi pārdevēji un priecīgi mēs!

Mēs esam, lai būtu viens otram

Kā jau minējām bloga iepazīšanās rakstā, mēs esam par draudzību – draudzību, kurā atklāti dalāmies pieredzē un ieteikumos, tādēļ atgriezeniskā saite ar pircējiem, klientiem un sadarbības partneriem mums ir īpaši svarīga. Vai mums tas izdodas? Noskaties video, iepazīsti dažus no mūsu lieliskajiem pircējiem un pārliecinies pats!

PIEDALIES KONKURSĀ

Mēs vienmēr priecājamies par ciemiņiem, kuri viesojas mūsu virtuālajās mājās. Lai Tu no šejienes neaizietu tukšām rokām, esam sagatavojuši dāvanu – Latvijā radītos un pircēju tik ļoti iecienītos kreklus “VISS NORMĀLI” viņam un viņai!
Kas Tev jādara, lai pie tiem tiktu? Piedalies KONKURSĀ, zem šī ieraksta atstāj komentāru, kādēļ izvēlies tieši Latvijā ražotas preces, un, iespējams, tieši Tu 15. jūnija izlozē saņemsi 2 kreklus – sev un draugam (1 vīriešu + 1 sieviešu krekls, M izmēri, pelēkā krāsā)!

Vēlot visu labāko,
Tavs “Pērkam Kopā”