Atbalsti savējos! Pašmāju ražotāju apģērbi un aksesuāri

Novembris – tas ir mēnesis, kurā tumšo laiku, sveču liesmiņām apmirdzēti, izgaismo mūsu Latvijas svētki. Tomēr Latvija – tā nav tikai zeme vai robežas, gan cilvēki, kas tajā mīt, tādēļ turpmākās četras nedēļas iepazīstināsim Tevi ar pašmāju ražotājiem, kuri piedāvā ar mīlestību darinātas preces. Pirmajā daļā esam izvēlējušies apģērbus un aksesuārus – apskati un iegādājies no sirdssiltu sev un saviem mīļajiem!

“Koka lietu darbnīca” pītās somas

“Koka lietu darbnīcā” darbojas meistari Roberts Leitāns un Evija Rukmane. Viņus aizrauj koka struktūra, siltums, dabīgums un iespēja eksperimentēt, lai varētu piedāvāt aizvien jaunus un interesantus izstrādājumus. Jau kopš 1997. gada amatnieki rada arī dažādus klūgu pinumus, piemēram, skaistas un praktiskas pītās somas, kas noder gan ikdienas gaitās, gan dodoties iepirkties vai izbraucienā pie dabas. Mēs iesakām – piepildi pīto somu ar pašmāju gardumiem un pasniedz to kā neparastu dāvanu!

“KarmaSock” stilīgās zeķes

Zeķes, kas no a līdz z radītas Latvijā, sākot ar dizaina izstrādi līdz pat to aušanai, piedāvā “KarmaSock”. Pirmais zeķu dizains bija nu jau plaši pazīstamā “Rīgas zeķe”, taču šobrīd tās pieejamas vairākās kolekcijās – dažkārt zeķu pāris kalpo kā atgādinājums par mājām, savukārt citās reizēs “Karma Sock” iepazīstina cilvēkus ar Latviju un tās nacionālajiem simboliem. Pievieno tām ar roku rakstītu kartīti un nosūti sirsnīgu sveicienu kādam, kurš dzīvo ārzemēs!

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“KarmaSock” stilīgās pašmāju dizaina zeķes no 5,20 €!

“EcoTexture” adītie apģērbi

Adīšanas studija, kuras saknes meklējamas zilo ezeru zemē Latgalē, piedāvā ar rokas mehāniskajām adāmmašīnām darinātus apģērbus no augstas kvalitātes dzijas. Izstrādājumos tiek apvienota adīšanas, šūšanas un filcēšanas tehnika, turklāt katrs no tiem ir siltām rokām apčubināts un radīts ar mīlestību. Lieliska dāvana tautasdeju cienītājiem būs adītas zeķes ar aplokāmu valnīti un tautiskiem rakstiem, savukārt mīkstie dūrainīši noderēs katram, kam doties ārā netraucē pat bargākais ziemas spelgonis.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Eco Texture” dūraiņi ar latvju rakstiem par 19,50 €!

“Dunense” ādas jostas ar latvju zīmēm

Gar Daugavas krastu dzīvojuši Daugavas līvi jeb latīņu valodā – dunenses, no kā arī cēlies vietējā uzņēmuma nosaukums. “Dunense” nodarbojas ar ādas aksesuāru darināšanu, tos radot acij tīkamus, fiziski izturīgus un ar iemiesotu latvju dabiskumu, iztēli, spēku un visnotaļ garu. Mēs iesakām – kvalitatīva josta būs lieliska dāvana vīram, brālim, tētim vai vectētiņam!

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Dunense” bifeļādas josta ar latvju zīmēm par 38 €!

“SIRIS Design Bags” mugursomas

Kas gan ikdienas steigā var būt noderīgāks par praktisku mugursomu? “SIRIS Design Bags” ir Latvijā radīts zīmols, kas specializējas somu dizainā un šūšanā, piedāvājot minimālisma stilā ieturētas mugursomas, kas vienlaikus ir arī ērtas, ietilpīgas un viegli kopjamas. Stilīgā mugursoma būs forša dāvana gan skolēnam vai studentam, gan jaunajai māmiņai, kuras somā jāsatilpst autiņbiksītēm, rotaļlietām, rezerves drēbju kārtai un kādam našķītim.

“Skudra Handmade” piekarināmi atstarotāji

Gada tumšajā laikā uz ielas būt pamanāmam ir īpaši svarīgi – rūpēties par drošību aicina “Skudra Handmade”, radot gaumīgus atstarotājus dažādās krāsās ar dzīvnieku un citu simbolu dizainu. Iegādājies atstarojošos piekariņus sev, vecākiem, bērniem un draugiem! Tā būs maza dāvaniņa, kas ne tikai praktiski noderēs katru dienu, bet arī tā nēsātājam atgādinās – man rūp, kas ar tevi notiek.

“Babush Wear” cepures ar uzrakstiem

Kā saka pats uzņēmums – būt par mammu un tēti ir ekstrēmais sports, tādēļ “Babush Wear” piedāvā oriģinālus apģērbus un aksesuārus, lai ikdienas skriešana darbos un nedarbos kā lielam, tā mazam būtu daudz ērtāka. Ja meklē dāvanu, ko pasniegt kādai foršai ģimenītei, siltās ziemas cepures ar titula nosaukumiem būs tieši laikā!

Lai Auseklītis gaismu rāda, Pērkons sargā un Laimes māte pa pēdām iet,
Tavs “Pērkam Kopā”