Atbalsti savējos! 4. daļa: sirsnīgas pašmāju ražotāju dāvanas

Šodien rit novembra pēdējā diena, taču jau tepat aiz stūra, cauri sniegotām kupenām rakstītās kamanās vedot gaišus Ziemassvētkus, ir pienācis decembris – laiks, kuru pavadām ticot, mīlot un gaidot, starp sveces liesmiņu un mīļotā cilvēka smaidu savās plaukstās notverot ticību brīnumam. Rakstu sērijas “Atbalsti savējos!” noslēgumā vēlamies iedvesmot zem eglītes izvēlēties likt Latvijā radītas dāvanas – apskati mūsu sagatavotās idejas un iedvesmojies tās sarūpēt jau laikus!

“Hanna Anna” plānotājs 2023. gadam

Mazs plānotājs lieliem mērķiem! Dažkārt labākās idejas rodas nepiemērotās vietās – plānotāju varēsi ielikt somiņā, paņemt uz ballīti, darba pasākumu, ceļojumā – it visur, lai svarīgākais vienmēr būtu pa rokai. Skaisto plānotāju papildina dažādi iedvesmojoši stāsti, neparasti citāti, kas ļaus uz dzīvi palūkoties maķenīt vieglāk, kā arī gardas receptes no “Arte Pastry”.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Hanna Anna” plānotājs 2023. gadam – 16 €

Foto albums – uzdevumu grāmata “Bildē būt”

“Bildē būt” ir foto albums – uzdevumu grāmata, kurā atradīsi vairāk kā 150 aizraujošas idejas sava brīvā laika pavadīšanai tepat mājās, tepat Latvijā. Izvēlies uzdevumu, kuru vēlies piedzīvot, nobildē to un bildi liec iekšā albumā, veidojot grāmatu, kas glabās Tavas skaistākās atmiņas!

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
Foto albums – uzdevumu grāmata “Bildē būt” bēšā vai sinepju krāsā – 27 €

“Ralfs Rada” koka svečturi

Ja Ziemassvētku laikā vēlies ne tikai sarūpēt skaistu dāvanu saviem mīļajiem, bet arī paveikt kādu labu darbiņu, izvēlies “Ralfs Rada” koka svečturus – to radītājs ir kāds jauns cilvēks ar kustību traucējumiem, kas ar savu roku darbu vēlas nodrošināt sev pastāvīgu dzīvi, būt noderīgs un dāvāt citiem pozitīvas emocijas. Svečturus rotā latvju spēka zīmes vai skaisti, smalki raksti, caur kuriem, svečturos iededzot svecīti, gaisma rotaļāsies uz galda vai blakus esošās sienas.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Ralfs Rada” koka svečturi ar latvju zīmēm vai smalkiem ornamentiem – no 5 €
“Ralfs Rada” koka eglīšu rotājumi – no 1 €
“Ralfs Rada” koka atslēgu pakaramie un galda salvešu turētāji – no 5,50 €

“Bilžu stāsti” krāsojamās gleznas bērniem

“Bilžu stāsti” rada orģināla dizaina krāsojamās gleznas, kas stiprinātas priedes koka rāmī, papildinātas ar akrila krāsām un otiņām un ik katram sniedz iespēju kaut uz brīdi kļūt par mākslinieku. Krāsojamās gleznas ir lielisks veids sīkās motorikas attīstīšanai, koncentrēšanās prasmju pilnveidošanai un emocionālās atbrīvošanās veicināšanai, turklāt unikālie attēli palīdzēs radošā veidā iepazīt Latvijas meža zvērus.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Bilžu stāsti” sērijas “Meža stāsti” krāsojamās gleznas bērniem – 14 €

“Sveču darbnīca” sveču pagatavošanas komplekts

Vismīļākās dāvanas ir tās, kurās dāvinātājs ir ielicis savu centību un mīlestību! “Sveču darbnīca” piedāvā sveču izgatavošanas komplektus, kuros ietilpst viss nepieciešamais, lai Tu varētu pagatavot pašas skaistākās sveces – parafīns, krāsu un smaržu pigmenti, formiņas un noderīgi padomi, lai darba process ritētu raiti un sagādātu prieku.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Sveču darbnīca” dažādi sveču pagatavošanas komplekti – no 9 €

Papīra krūzīšu turētājs karstajiem dzērieniem

Vai pazīsti kādu, kurš skrējienā bieži iegādājas kafiju ārpus mājām? Lai pasargātu rokas no karstuma un vienlaikus saudzētu dabu, iegādājies stilīgu, atkārtoti lietojamu turētāju papīra krūzītēm ar Lielvārdes jostas rakstu! Turētājiem ir unikāls 3D dizains, turklāt tie radīti, izmantojot mūsu Latvijas patriotiskās krāsas – baltu un sarkanu.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
Turētājs papīra krūzītēm (karstajiem dzērieniem) ar Lielvārdes jostas rakstu – no 9,99 €

Veselīga uztura šķīvis “OnPlate”

Veselīga uztura šķīvis “OnPlate” ir domāts tiem, kuri vēlas sabalansēt savu ēdienkarti, padarīt to pilnvērtīgāku, garšīgāku un iegūt vai saglabāt veselīgu svaru. Šķīvji ir dažādi – iespējams iegādāties klasisko maltītes šķīvi, šķīvi veģetāriešiem vai bērniem, kā arī īpašo našķu šķīvi, kas iemācīs baudīt gardumus bez sirdsapziņas pārmetumiem. Ziemassvētku laikā “OnPlate” piedāvā dāvanu komplektus – izvēlēto šķīvi kopā ar pašmāju ražotāju gardumiem.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
Veselīga uztura šķīvji ON PLATE dāvanu komplektos ar Latvijā radītiem gardumiem – 30 €

“Kokmaizītes” galda spēles visai ģimenei

Dizaina projekts “Kokmaizītes” turpina senās spēļu darināšanas tradīcijas, veidojot tās no koka, auduma vai papīra. Tās ir spēles, kas ne tikai izklaidē, bet arī izglīto, aizraujošā veidā stāstot stāstus par Latviju. Pavisam nesen “Kokmaizītes” nākuši klajā ar savu jaunāko spēli – “Alfa Bēta Dūcis”, kas īpaši patiks tiem, kuru kaislība ir vārdu spēles.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
Dizaina projekta “Kokmaizītes” galda spēles visai ģimenei – no 10,99 €

Apskati vēl citas pašmāju ražotāju dāvanas, kuras vari iegādāties “Pērkam Kopā” par īpašu cenu:

🍏 “Kristell” kristāliskā vaska sveces un dāvanu komplekti – no 3,50 €
🍏 “Koka lietu darbnīca” koka dēlīši, virtuves piederumi u.c. – no 4,50 €
🍏 “Skudra Handmade” grāmatzīmes – 1,95 €
🍏 “Skudra Handmade” sapņu ķērāji – no 4,79 €
🍏 “R.O.W.L.” salokāmi koka galdiņi un paplātes – no 21,60 €
🍏 “Sauja Dimantu” sojas vaska sveces ar zeltītiem elementiem – no 10 €
🍏 “Candle.lv” sojas vaska sveces ar ziediņiem – no 5,99 €
🍏 “Da Linden” lina un kokvilnas dekoratīvās Ziemassvētku zeķes – 10,80 €

Rakstu sērijas “Atbalsti savējos!” iepriekšējās daļas:

1. daļa: pašmāju ražotāju apģērbi un aksesuāri
2. daļa: pašmāju ražotāju kosmētika
3. daļa: vietējo ražotāju gardumi

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks ar gaišām domām un līksmu sirdi,
Tavs “Pērkam Kopā”