Atbalsti savējos! 3. daļa: vietējo ražotāju gardumi

Kur bijis, kur ne – zemi apsedzis pirmais sniegs, ikvienā sirdī raisot gaidas pēc gaišiem un priecīgiem Ziemassvētkiem. Tomēr līdz tiem vēl mazliet jāpaciešas – rit novembra, Latvijas svētku mēneša, priekšpēdējā nedēļa, un mēs, turpinot rakstu sēriju “Atbalsti savējos!”, šoreiz vēlamies pastāstīt par pašmāju ražotāju piedāvājumiem gardēžiem – apskati un sarūpē vietējos labumus arī savam galdam!

“Oak’A BBQ” mērces un garšvielu maisījumi

“Oak’A BBQ” ir lielākā BBQ kultūra Latvijā, kas ražo nevien izcilas kvalitātes mērces un neparastus garšvielu maisījumus, bet arī regulāri piedāvā arvien jaunas receptes, no kurām, izmantojot pašu produktus, iespējams pagatavot tik gardas maltītes, ka mēli var norīt. Savukārt, ja uz gatavošanu kādu dienu nenesas prāts un gribas nobaudīt ko labu ārpus mājām, dodies uz “Oak’A Burgers” burgernīcu Rīgā, Avotu ielā 77 – uz vietas gatavotie smash burgeri noteikti neliks vilties!

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
Gardās “Oak’A BBQ” mērces no 2,58 €
“Oak’A BBQ” garšvielu maisījumi pasakainām maltītēm no 2,78 €

Apskati “Oak’A BBQ” receptes un iedvesmojies gardām maltītēm ŠEIT!

“Mītavas Čiekurs” priežu čiekuru našķi

Priežu čiekuru sīrups palīdz veselības uzlabošanai un imunitātes stiprināšanai, taču vai zināji, ka to iespējams uzņemt ne tikai tīrā veidā, bet arī ar dažādiem našķiem? “Mītavas Čiekurs” tieši Ziemassvētku sezonā piedāvā iegādāties brīnišķīgus dāvanu komplektus, kuros atrodami tādi produkti kā čiekuru zapte ar medu, čiekuru un ogu karameles, čiekuru sukādes un vēl citi gardumi, kas gada aukstajā laikā palīdzēs turēties uz pekām.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Mītavas Čiekurs” dāvanu komplekti no 7,99 €

“Gardais” vegāniskie produkti

“Gardais” ražo ātri un viegli pagatavojamus vegāniskos produktus ar labu uzturvērtību, no labām izejvielām un ar labu garšu – gardēžiem, vegāniem, veselīgi ēdājiem, alerģiskiem cilvēkiem, vides aktīvistiem, sportistiem un visiem tiem, kuri vienkārši savā ikdienā vēlas paēst vērtīgi un gardi. Vai zināji, ka no augu maisījuma, kura pamatā ir zirņi, iespējams pagatvot desu, kas garšas ziņā teju ne ar ko neatšķiras no doktordesas? Pamēģini!

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
“Gardais” ātri pagatavojamie augu produkti – plovs, pastēte, kičari, vegburgers u.c. no 2,50 €

“Smuk’ Dāvan'” mājražojumi gardēžiem

No Latvijas bagātīgo mežu un pļavu, pašmāju saimniecības un vietējo ģimeņu augļu dārzu veltēm radītie “Smuk’ Dāvan'” mājražojumi ir produkti, kas reizē ir gan vērtīgi, gan gardi, gan viegli iekļaujami ikdienas ēdienkartē. Tie ir gardumi, kādus veikalu plauktos neatrast – saldskābais ērkšķogu čatnijs, zaļā sālīte, plūškoka ziedu sīrups un vēl citi produkti ir kaut kas, ko noteikti iegādāties sev un dāvināt svētkos. Īpaši vērts izcelt arī garšvielu maisījumus Šiverīgā vidzemniece, Ašais čangalis, Lepnā kurzemniece vai Varenais zemgalis – kas esi tu?

🍏 “Smuk’ Dāvan'” unikālie un gardie garšvielu maisījumi no 3,30 €
🍏 “Smuk’ Dāvan'” mājražojumi īsteniem gardēžiem no 3 €

“Mandele” rieksti glazūrā

Ziemassvētku gadatirgus nav iedomājams bez svaigi gatavotām mandelēm cukura glazūrā – iegādājies tās arī savam svētku galdam! Mājražotājs “Mandele” piedāvā nobaudīt jau ierastos riekstus pavisam jaunās garšu variācijās – mandeles vīna un kanēļa glazūrā būs ekskluzīvs gardums ar ziemas piegaršu, savukārt mandeles ar ķiplokiem vai sāļo karameli garšu kārpiņām liks griezties neprātīgā dejā.

🍏 Iegādājies “Pērkam Kopā”:
Mājražotāja “Mandele” rieksti glazūrā tikai 3,59 €

“Rūdolfs” BIO produkti visai ģimenei

Pašmāju ražotājs “Rūdolfs” ir uzņēmums, kas liekus komentārus neprasa – tos iemīļojuši jaunie vecāki, saviem mazuļiem izvēloties rūdolfiņa biezeņus, tāpat arī citi, mielojoties ar veselīgajiem augļu un dārzeņu krēmiem, ievārījumiem, smūtijiem un vēl daudziem produktiem, kuriem nav pievienotas krāsvielas, aromatizētāji un konservanti. Ekoloģiski tīra pārtika par pieejamu cenu – jā, tas ir iespējams!

Apskati “Rūdolfs” receptes un iedvesmojies gardām maltītēm ŠEIT!

Meklē radošas aktivitātes bērniem? Apskati, kā izmantot “Rūdolfs” produktu izlietoto iepakojumu ŠEIT!

“Birzī” dzirkstošā bērzu sula

Bērzu sula ir viens no Latvijas pavasara lielākajiem lepnumiem – garda, svaiga un patīkami veldzējoša. Ja svētku galdam meklē bezalkoholisku padzērienu, ar kuru aizstāt ierasto šampanieti, izvēlies “Birzī” dzirkstošo bērzu sulu! Ar to iespējams pagatavot arī lieliskus kokteiļus, savukārt “Birzī” ar karkadē un krustnagliņu dāvās īpašu Ziemassvētku noskaņu.

🍏 “Birzī” bērzu sulu, karsto dzērienu un sīrupu komplekti no 18,51 €

“Nutego” grauzdēti zemesrieksti

Daudzi no mums pašmāju uzņēmumu “Nutego” pazīst gardo un krēmīgo riekstu sviestu dēļ, kas savas garšas un brīnišķīgās konsistences dēļ iemantojuši lielu popularitāti, taču vēl kāds našķis, ar kuru cienāties tad, kad gribas kaut ko uzlikt uz kārā zoba, ir kukurūzas kraukšķi – tie nesatur ĢMO un palmu eļļu, turklāt tie būs vērtīgs šķiedrvielu avots.

Apskati vēl citus pašmāju ražotāju labumus, kurus vari iegādāties “Pērkam Kopā” par īpašu cenu:

🍏 “Līvānu ķiploks” gardumi no 2,50 € – ķiploku izstrādājumi gardām maltītēm un dāvanu komplekti
🍏 “Dabas Dots” gardās TUTAS suliņas no 11 € par komplektu (12 gab.) – ābolu sulas un kumelīšu tējas dzēriens
🍏 “Recepšu Kolekcionārs” recepšu un uzdevumu grāmata bērniem par 12,90 €

Gardu muti ēduši!
Tavs “Pērkam Kopā”