Hip-hip, URĀ! Pērkam Kopā 10 gadu jubilejas spēle tuvojas!

Draugi, vai spējat noticēt? Mēs esam kopā jau 10 gadus! Jā, tieši tā – 10! Šis skaitlis nu tā riktīgi liek aizdomāties – ko tik var (ne)paspēt izdarīt 10 gados!? Google saka, ka šo gadu laikā ne tikai mūsu mati ir izauguši 180 cm garumā, bet arī visi mūsu ķermeņa kauli nu jau ir pilnībā atjaunojušies. Lai nu kā arī būtu, vienu mēs zinām skaidri – šo gadu laikā var izveidot un katru dienu ar lielu mīlestību rūpēties par vienu no atpazīstamākajiem kolektīvās iepirkšanās portāliem Latvijā. Mēs esam lepni un pateicīgi par iespēju BŪT! ❤

Esam pārliecināti, ka svētki ir jāsvin un mūsu nopietnais vecums arī pienācīgi jāatzīmē. Tieši šī iemesla dēļ, aicinām piedalīties īpašajā Pērkam Kopā 10 gadu jubilejas spēlē arī Tevi. Viss, kas Tev nepieciešams – feins komandas biedrs, telefons (nu tā, lai vari šo to aši iegooglēt un arī kādu stilīgu bildi uztaisīt), kā arī mundrs garastāvoklis, jo šoreiz – orientēšanās spēle uz ātrumu.

Bet par visu pēc kārtas – tātad, kā jau ierasts, par godu Pērkam Kopā jubilejai, tiks organizēta bezmaksas orientēšanās spēle Rīgā. Taču šoreiz, esam parūpējušies, lai ierastā spēle būtu īpašāka, košāka un ērtāka! Spēlē varēsi piedalīties, izmantojot stilīgo Roadgames mobilo lietotni, kas nodrošinās, lai Tava komanda varētu ērti izpildīt visus uzdevumus. Varam pačukstēt, ka uzdevumi, kas Tavai komandai būs jārisina, nebūs tikai punktu meklēšana kartē.

Lai spēles laikā neapjuktu no tādiem brīnumvārdiem kā grūpijs, mačmeikers u.c., iepazīsties ar detalizētiem Roadgames spēles noteikumiem ŠEIT un vairāk par spēli uzzini ŠEIT.

Spēles sākums paredzēts svētdienā – 25. oktobrī, plkst. 12:00 un tās ilgums būs precīzi 3 stundas! Tātad, jau plkst. 15:00 Tu un Tavs komandas biedrs, būsiet izpildījuši tik daudz uzdevumus, cik Jums būs bijis pa spēkam. Uh tī – mēs jau jūtam, ka tās tik būs aizraujošas divas stundiņas!

Kā jau ierasts, arī šoreiz esam parūpējušies par vērtīgām balvām un tās komandas, kuras būs ieguvušas visvairāk punktus, tiks apbalvotas pavisam mūsdienīgā un drošā veidā – Pērkam Kopā Facebook lapā – mūsu pirmajā tiešsaistes video jeb live!

Sāc jau noskaņoties, meklē komandas biedru un spicē ausis – pavisam drīz paziņosim, kā Tava komanda var pieteikties spēlei!

Bet pagaidām, lai pozitīvām emocijām pilna diena,
vienmēr – Tavs Pērkam Kopā