Idejas neaizmirstamiem vasaras piedzīvojumiem: atpūta divatā

Mēs esam par jautrību, dzirkstošiem smiekliem, bezrūpīgiem piedzīvojumiem un skaistām atmiņām. Ticot, ka katra diena ir dāvana, mēs negaidām brīvdienas vai svētkus – mēs svinam šodienu! Kā tas iespējams? “Pērkam Kopā” vēlas dalīties savos mazajos noslēpumos, kā izbaudīt vasaru un piepildīt to ar krietnu saujiņu laimīgu mirkļu ģimenes vai draugu lokā, kopā ar otru pusīti vai pat vienatnē. Šoreiz aicinām ielūkoties mūsu rakstu sērijas 1. daļā un iedvesmoties brīnišķīgai atpūtai kopā ar mīļoto!

Atpūta divatā

Kad saules stari dāvā siltu glāstu, putnu dziesmas steidz modināt jaunai dienai un ceriņziedu dvesma maigi apbur ikvienu, kam dvaša, tā vien šķiet – arī mīlestība sākusi smaržot tā, ka reibst… Ņem mīļoto pie rokas, un lai tauriņi dejo!

Romantiskas vakariņas svaigā gaisā

Siltiem vasaras vakariem piemīt īpaši maģiska noskaņa. Uz mēles kūstošs deserts, auksta vīna glāze un mākslas darba cienīgas debesis – tikai jums diviem… Kotletes ar kartupeļiem, mājas tērpā skatoties iecienīto TV programmu, pietaupi rudenim – tam laiks būs gana. Ļauj mīļotā acīm iemirdzēties, redzot Tevi visskaistākajā kleitā (varbūt šis ir perfekts iemesls iegādāties jaunu?), un lai naksnīgās gaismas rotaļājas uz viņa baltā krekla. Romantiskā un nepiespiestā atmosfēra, baudot izcilu maltīti un dzērienus, liks atkal justies kā pirmajā randiņā – skatieni, mīļi vārdi, nejauši pieskārieni…

Brauciens ar kuģīti

Saules stari atmirdz rāmajos ūdeņos, viegla vēja dvesma spēlējas matos, un jūs abi jūtaties brīvi un laimīgi. Lai gūtu neaizmirstamus iespaidus, nav jādodas uz Venēciju – brīnumskaista pilsētas panorāma, izgaismoti tilti un burvīga noskaņa apvīs braucienu ar kuģīti arī tepat, Rīgā. Lielākā daļa piedāvāto reisu kursē no rīta līdz pat vēlam vakaram, tādēļ uz ūdens varēsiet malkot gan nesteidzīgu brokastu kafijas tasi, gan veldzējošus dzērienus romantiskā pustumsā.

Pieskārienu valoda

Kad trūkst vārdu, lai izteiktu, cik ļoti… Pastaiga roku rokā pa jūsu iemīļotām vietām, ilgi un cieši apskāvieni, vērojot saulrietu, jutekliski deju soļi salsas nodarbībās vai lustīgā lauku zaļumballē, pēršanās pirtiņā un rotaļīga pusnakts pelde – lai ko jūs izvēlētos, pieskāriens, gluži kā burvestība, dāvās maģisku laimes sajūtu, radot neaizmirstamas atmiņas un liekot justies tik tuviem, kā vēl nekad.

Radoša vasaras fotosesija

Bildes, no kurām staro mīlestība un bezrūpīgs dzīvesprieks, aukstās ziemas dienās atkal un atkal ļaus atgriezties saulainākajos vasaras mirkļos. Ļaujieties iztēles lidojumam un radiet paši savu unikālo fotosesiju, kuras idejas autori līdz pat mazākajai niansei esat tikai jūs! Īpaša vietas izvēle, pārdomāti tērpi, neparasti atribūti un aksesuāri – lai kāda būtu tēma, profesionāls fotogrāfs noķers visskaistākos brīžus un pārvērtīs tos taustāmās atmiņās. Mīlestība ir tā vērta, lai to iemūžinātu!

Doties turp, kur deguns rāda

Kad pilsētā kļūst par šauru un dvēsele ilgojas kripatiņu svaiga gaisa, brauciens nezināmā virzienā palīdzēs atslēgt prātu un izvēdināt domas. Ar mašīnu, velosipēdu vai pat starppilsētu autobusu – jebkurā gadījumā mazs ceļojums ārpus ierastās vides sniegs jaunus un nebijušus iespaidus. Ekskursijas, koncerti, degustācijas, baskāju takas, neredzēta arhitektūra, interesantas apskates vietas, dažādi svētki un pasākumi – izvēlieties sev tīkamāko un, daudz nedomājot, dodieties piedzīvojumos!

Nakts zem zvaigžņotas debess

Būt cieši līdzās, raudzīties debess neizdibināmajos plašumos un, gluži kā bērnībā, velkot punktiņu pie punktiņa, zvaigznēs saskatīt laimi… Meža vidū, jūras krastā, ziedošā pļavā – silts pleds, termosā kūpoša tēja un sapņains noskaņojums nakti pārvērtīs īstā pasakā. Izīrēts teleskops vai pat visparastākais binoklis netveramo skaistumu ļaus baudīt vēl tuvāk, savukārt elpu aizraujošas sajūtas gūsiet, dodoties uz kādu no Latvijas observatorijām.

Aktīvā atpūta

Ja romantisko filmu cienīgi randiņi šķiet pārāk prasti un garlaicīgi, ļaujies adrenalīna pieplūdumam un izmēģini vasaras plašās aktīvās atpūtas iespējas! Ekstrēms brauciens ar ūdens motociklu, kopīga vindsērfinga apmācība, mierīga SUP’ošana, brīvdabas fitnesa treniņi, dalība sporta spēlēs vai vakara skrējiens divatā – kas var būt labāks par šo?

SPA rituāli pārim

Vienmēr steidzīgās domas kļūst rāmas – nomodā paliek tikai sajūtas. Intīma gaisotne, liega mūzika un profesionāla masāža, ko baudīsiet vienlaikus, atrodoties kopīgā telpā, abiem sniegs dziļu relaksāciju un kaut uz brītiņu liks aizmirsties no visiem ikdienas kreņķiem un daudzajām nedienām. SPA apmeklējums būs lieliska alternatīva vasaras lietainajām dienām, kā arī tad, kad dvēselei un miesai nepieciešams pamatīgs restarts.

Mazliet bezrūpīga viegluma

Nav noslēpums, ka smiekli ir viena no svarīgākajām laimīgu attiecību sastāvdaļām, turklāt tiem piemīt spēks uzlabot veselību un pat pagarināt mūžu. Uzrīkojiet jancīgu anekdošu vakaru ar uzkodām un mīļākajiem dzērieniem, skatieties komēdijas vai uzjautrinošus video, spēlējiet galda spēles, vienalga, kā skan un izskatās – dziediet, dejojiet, priecājieties! Atskatoties pagātnē, Tu secināsi – tieši šie ir bijuši jūsu vislaimīgākie brīži.

Un kā Tu svini mīlestību? Papildini mūsu ideju sarakstu, daloties savā pieredzē komentāru sadaļā!

Novēlot neaizmirstamus kopā būšanas mirkļus,
Tavs “Pērkam Kopā”