Apnikusi ikdienas rutīna? Laiks to mainīt!

Veselīgi vai neveselīgi, lieli vai mazi – mūsu ikdienas ieradumi dienu pa dienai apvienojas un veido rutīnu! Nav noslēpums, ka tieši ikdienas darbības ilgtermiņā nosaka to, kā mēs jūtamies, izskatāmies un uztveram apkārt notiekošo. Kāpēc lielo t-kreklu nenomainīt pret baltu blūzi? Kāpēc uz darbu braukt visu laiku pa vienu un to pašu ceļu? Kāpēc brokastīs ēst tieši to maizīti? Kāpēc? Kāpēc? Kāpēc? Šoreiz vēlamies aicināt Tevi apstāties un paskatīties uz savām dienām, nedēļām, mēnešiem un pat gadiem no malas. Vai sajūta, ka skrien kā pele ritenī ir pazīstama? Kā nepazaudēt ikdienas rutīnā sevi? Lasi blogā!

VELTI LAIKU SEV

Ieklausies sevī, savā ķermenī, atrodi laiku tikai sev un savām domām – bez bērniem, draugiem vai otras pusītes. Jā, jā – šis ieteikums ir daudz un dikti dzirdēts, turklāt īpaši aktuāli pēdējā laikā. Šķiet, ka katrs desmitais sevi dēvē par “miera guru” un prasme runāt par iekšēju balansu jau sen vairs nav tikai psihologu lauciņš. Bet tomēr – kāpēc laiks sev patiešām ir tik svarīgs? Interesanti – tieši vienatnē rodas idejas, kas nāk no sirds, vienatnē Tu patiešām spēj apstāties un Tev beidzot ir iespēja ieklausīties sevī. Tas ir svarīgi ne tikai, lai varētu pieņemt pārdomātus lēmumus ikdienā, bet arī, lai Tu būtu laimīga. Laimīga ar sevi!

Piedāvājumi Tev: 

 • Aromsaunas rituāls, relaksējoša masāža un tējas ceremonija. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Karsto akmeņu masāža visa ķermeņa harmonijai un labsajūtai. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Procedūru kopums sejas ādas jaunībai. Piedāvājumu apskati ŠEIT.

SAKĀRTO APKĀRTĒJO VIDI

Lai tiktu ārā no rutīnas, ļoti iespējams, pirmais solis ir savas apkārtējās vides sakārtošana. Dažkārt pietiek ar nomainītu gultas veļu un izvēdinātu istabu, lai rastos jauna enerģija. Paskaties sev apkārt. Tieši tagad! Vai redzi perfekti tīru un izmazgātu grīdu? Skaisti salocītas drēbes un tukšu veļas grozu? Spīdīgu datora ekrānu vai klaviatūru, kas nav piedzīvojusi agrās brokastis un vēlās vakariņas? Vai varbūt galdu bez putekļiem? Būtu jau feini, vai ne? Ņem sevi aiz rokas, ieslēdz taimeri un uzspēlē spēli “35 minūtes tikai mājas kārtošanai” – tici vai nē, bet nepilnas stundas laikā var ļoti daudz izdarīt!

Piedāvājumi Tev: 

 • Uzkopšanas piederumi un tīrīšanas līdzekļi. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Satīna gultas veļa ar mūsdienīgu divpusēju dizainu. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Daudzfunkcionāli bērzkoka galdiņi ar salokāmām kājām un paplātes. Piedāvājumu apskati ŠEIT.

NODARBOJIES AR SPORTU

Vai zināji, ka Pasaules Veselības organizācija ir noteikusi ieteicamo aktivitāšu daudzumu nedēļā? Pieaugušajiem tās ir vismaz 150 minūtes, ja sporto vidējā intensitātē vai vismaz 75 minūtes, ja treniņš norit augstā intensitātē. Nav jau tik daudz, vai ne? Tomēr – ja zini, ka fiziskās aktivitātes Tavā ikdienā varētu būt vairāk, tad uzskati šo par zīmi sākt sportot! Pieņem lēmumu un sāc rūpēties par savu ķermeni – savu vienīgo templi, kurā Tu pavadi katru dienu. Turklāt Tev nav jācilā svari, ja Tev tas nepatīk – brauc ar riteni, dejo, nūjo, skrien vai dari jebko aktīvu, kas liek Tavai sirdij gavilēt un, lai arī šajā jomā nerastos rutīna – nebaidies reizi pa reizei pamēģnāt ko jaunu. Tikai darot rodas enerģija!

Piedāvājumi Tev:

 • Sporta preču inventārs – hanteles, pretestības gumijas, paklājiņi u.c. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Fizioterapeita konsultācija un ārstnieciskā apkakles daļas + pēdu masāža. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • “Sporto Rīga” – vasarā tiek organizēti bezmaksas treniņi brīvā dabā. Pieteikšanās vēl nav sākusies, taču – seko līdzi projektam, lai to nenokavētu. Vairāk par projektu ŠEIT.

PĀRPLĀNO DARBA DIENU

Ja līdz šim Tu celies ar modinātāju, knapi izvelies no gultas un pirmais, ko izdari – paņem telefonu rokās, lai iečekotu jaunumus Instagram, tad padomā – varbūt tas ir ieradums, kas jau pārvērties par rutīnu vairāku mēnešu garumā? Vai Tev tas sagādā prieku? Kā būtu, ja pieceltos 30 minūtes agrāk, ieslēgtu savu mīļāko pleilisti, paņemtu vingrošanas paklājiņu un izstaipītos? Vai atrastu laiku un apgūtu ko jaunu? Vai, piemēram, pusdienu pauzē dotos 15 minūšu pastaigā? Varbūt Tev tuvumā ir kāds muzejs? Aizej darba dienas vidū uz izstādi! Padomā par šādiem sīkumiem un sāc pamazītiņām – dažreiz, lai justu pārmaiņas, pietiek ar pavisam nelielām izmaiņām, kas neaizņem daudz laika.

Piedāvājumi Tev:

 • POLAROID stila kartīšu izdruka – attīsti “vision board” cienīgas bildes un noliec tās redzamā vietā, lai zini, kam ikdienā veltīt laiku. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Valodu kursi – apgūsti angļu, vācu, spāņu, franču vai itāļu valodu internetā. Piedāvājumu apskati ŠEIT.

IEVIES IZMAIŅAS IZSKATĀ

Pavasaris – īstais laiks pārmaiņām! Ja dabā viss zied, tad ņem no tās piemēru un šajā skaistajā laikā uzplauksti arī Tu! Jauna kleita, krekls, sen sapņota matu krāsa, īpašs matu griezums vai nagu tonis – tas viss liks Tev justies ne tikai sakopti, bet arī enerģiski, turklāt tieši vizuālais izskats bieži vien ir noteicošais, lai Tu justos labi katru dienu. Drosme un ieklausīšanās savās sajūtās – lūk, to mēs novēlam Tev šajā pavasarī!

Piedāvājumi Tev: 

 • Aparātpedikīrs vai manikīrs + pīlings + parafīna vanniņa + dziedinoša nagu laka + krēms. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Profesionāls sieviešu matu griezums ar karstajām šķērēm un matu veidošana. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Skropstu un uzacu krāsošana + uzacu korekcija. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Skaistas un ērtas kleitas dažādām gaumēm. Piedāvājumu apskati ŠEIT.

DODIES PĀRGĀJIENĀ

Ieplāno pārgājienu! Kustība svaigā gaisā vienmēr ir laba ideja. Tev tikai jāizdomā – vēlies to darīt jautrā tuvinieku pulkā ar gardu pikniku, sirsnīgām sarunām un īstu jautrību vai tomēr vienatnē, lai sakārtotu savas sajūtas, emocijas un pavadītu laiku ar sevi. Ja ikdienā strādā pie datora un aktīvi izmanto mobilo telefonu – pamēģini došanos dabā apvienot ar dienu bez telefona. Atstāj to mājās un pilnībā ļaujies pārgājienam – sajūta, ka esi prom no ikdienas rutīnas būs garantēta!

Piedāvājumi Tev:

 • Ļoti plaša mugursomu izvēle, pārgājiena nūjas u.c. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Gardas barbekjū mērces un garšvielas piknikam. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Ērti džemperi, legingi, sporta bikses u.c. Piedāvājumu apskati ŠEIT.

RUŠINIES DĀRZĀ

Tie, kuriem ir sava piemājas teritorija jau noteikti zina, cik relaksējošs, patīkams un sirdi sildošs ir tas ilgi gaidītais brīdis, kad pēc ziemas aukstuma ir pienācis pavasaris un, kopā ar saules stariem, atkal ir iespēja nesteidzīgi rušināties dārzā. Ja Tev nav savs dārziņš – pamēģini ko jaunu un iesēj puķes, dārzeņus vai salātus, neizejot no mājas! Iedomājies – Tu baudi savu garšīgo brokastu avokado maizīti un papildini to ar tikko noplūktiem zaļumiem, kas izdīguši uz Tavas palodzes – lūk, tā ir laime, kas pavisam noteikti liks apstāties un baudīt mirkli no sirds!

Piedāvājumi Tev:

 • “Mikrodārziņa” komplekts – audzē salātus mājās. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Ērti un praktiski šūpuļtīkli dažādos izmēros, krāsās un dizainos. Piedāvājumu apskati ŠEIT.
 • Smaržīgo un krāšņo peoniju vai neparasto dienziežu (dienliliju) stādi. Piedāvājumu apskati ŠEIT.

Lai izdodas katru dienu piedzīvot ar mirdzošām acīm un mīlošu sirdi,
Tavs “Pērkam Kopā”