Informācija par ierobežojumu mazināšanu: pakalpojumi, kurus atļauts izmantot

Informācija atjaunota 01.06.2021.

Nu jau vairāk kā gads riņķī, kopš valstī ir noteikti dažādi ierobežojumi. Tie tika ieviesti, lai pēc iespējas ātrāk ikviens no mums varētu atgriezties ierastajā režīmā. Kamēr no vienas puses vēl galvā lidinās domas – vai tas vispār reiz būs iespējams, no otras puses jau redzam, ka šobrīd, pavisam lēnām, taču tomēr – caur mākoņu kalniem sāk spraukties saules stariņi un dažādi ierobežojumi tiek atcelti. Kā neapjukt informācijas gūzmā? Kā zināt, kurus pakalpojumus šobrīd ir atļauts izmantot? Par to arī šajā rakstā – ieskaties un uzzini!

Skaistumkopšana un fotosesijas

Pavisam noteikti – labā ziņa ir tā, ka Tev vairs nav jātēlo profesionāla skaistumkopšanas speciāliste, kura mēģina uzfrišināt sevi un pie reizes arī visus mājiniekus! Ievērojot pastiprinātus drošības pasākumus, atļauts sniegt manikīra, pedikīra, podologa un friziera pakalpojumus, kā arī individuālos foto pakalpojumus vienas mājsaimniecības ietvaros (brīvā dabā). Turklāt no 1. jūnija klātienē var strādāt individuālu pakalpojumu sniedzēji, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 vai to izslimojuši.

“Pērkam Kopā” iesaka:

  • Sāc ar manikīra apmeklējumu – nav noslēpums, ka perfekti sakopti nagi ir sākums, lai Tu justos labi. Salons “Coretti” piedāvā plašu manikīra pakalpojumu klāstu ar atlaidēm līdz 44%.
  • Kamēr klasiskās SPA procedūras izmantot nav atļauts, izbaudi relaksāciju, izvēloties SPA pedikīru – Tavas pēdiņas apčubinās, izmantojot aromātiskās eļļas, speciālus skrubjus, karstos dvieļus un parafīna zeķītes.
  • Palutini savus matus, apmeklējot frizieri – griezums ar karstajām šķērēm un atjaunojoša maska sniegs patīkamu viegluma sajūtu.
  • Izvēlies fotosesiju brīvā dabā – šī aktivitāte kā reiz ļoti piestāv gada siltajiem mēnešiem, turklāt tas būs papildus mudinājums sapucēties, iemūžināt sevi un savus tuviniekus tieši tādus, kādi esat šobrīd. Pēc gadiem atskatīsieties un priecāsieties par šo ideju!

Privāti pasākumi un sporta nodarbības

Kamēr vēl visu plašo ģimenes un draugu loku vienuviet satikt nedrīksti, izmanto iespēju un pavadi laiku ar pašiem tuvākajiem! Šobrīd, ārpus telpām, privāti satikties drīkst divas mājsaimniecības (līdz 10 cilvēkiem).Turklāt arī sportot vairākiem cilvēkiem kopā neviens nav aizliedzis – sporta treniņi grupās drīkst notikt ārpus telpām, nepārsniedzot 20 cilvēku skaitu.

“Pērkam Kopā” iesaka: 

Sabiedriskā ēdināšana un tirdzniecības vietas

Viens no gaidītākajiem brīžiem arī ir klāt – no 7. maija, pastiprinātos drošības apstākļos, atļauts atsākt sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus ārtelpās. Terases vari apmeklēt, ievērojot, ka pie viena galdiņa drīkst sēdēt ne vairāk kā 4 pilngadīgas personas. Vēl viena pozitīvā ziņa, kuru visi noteikti pamanām – arī veikali pamazām tiek atvērti! No 20. maija tirdzniecības centros, kuru kopējā tirdzniecības platība ir virs 7000 m2, drīkst strādāt veikali ar atsevišķu ārēju ieeju.

“Pērkam Kopā” iesaka: 

  • Tā kā Tu beidzot vari malkot savus iecienītākos dzērienus un baudīt pašus gardākos ēdienus āra terasēs – ņem draudzeni aiz rokas un dodaties izbaudīt ilgi gaidīto kopā būšanas mirkli.
  • Ja vēlies pamainīt vidi un šķiet, ka ar terases apmeklējumu būs par maz – rezervē romantisku atpūtu viesnīcā “Hotel Sigulda”.
  • Lai gan arvien vairāk veikalu atver savas durvis, tiek aicināts apmeklēt tikai tās tirdzniecības vietas, kuras patiešām ir nepieciešamas. Vairāk informācija par veikalu darbību un ierobežojumiem, kas jāievēro, lai tos ameklētu, atradīsi Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Ar visiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem vari iepazīties ŠEIT. Tā ir informatīva mājas lapa, kuru uztur un regulāri atjauno informāciju Valsts kanceleja.

No sirds novēlam priecāties par visu, kas šobrīd ir ļauts!
Cerot uz skaistu un piedzīvojumiem bagātu vasaru,
Tavs “Pērkam Kopā”