Sajūti Latviju! Pilsēta #1: JELGAVA

Čau, foršais “Pērkam Kopā” bloga lasītāj! Tā noteikti nav nejauša sakritība, ka lasi tieši šo bloga rakstu, jo ar šīm raksta rindkopām mēs atklājam vēl nebijušu projektu – “Sajūti Latviju”, kas aizvedīs Tevi brīnišķīgā sajūtu, garšu un izklaides ceļojumā ārpus Rīgas! Reizi mēnesī piedāvāsim Tev iepazīt kādu no Latvijas pilsētām, baudot dažādus pakalpojumus un iegādājoties preces, ko mūsu projektu vadītāji, sadarbībā ar vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, ir sarūpējuši īpaši Tev! Augusts tiek veltīts Jelgavai – turpini lasīt un uzzini, kādus piedāvājumus esam sagatavojuši šomēnes!

“Crazy Cart”: brauciens ar drifta elektrokartingu

Ātrums, azarts un izklaide – to visu varēsi baudīt Jelgavas centrā! 250 metru garā kartingu trase ir īpaši veidota tā, lai Tu no sirds varētu ļauties kontrolētai sānslīdei. Elektrokartings, kas aprīkots ar PRO drifra sviru, ir piemērots ne tikai pieaugušajiem, bet ar to var braukt arī bērni no 4 g.v. Turklāt varēsiet neuztraukties par drošību – pirms brauciena instruktors iepazīstinās ar trases noteikumiem, pastāstīs kā braukt ar kartingu, kā arī izsniegs ķiveri, lai Jūs varētu baudīt braucienu bez lieka stresa! Izmēģini un sajūti kā 10 minūtēs Tava diena tiek piepildīta ar pozitīvu enerģiju un azartu!
PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“StuntriderLV”: ekstrēms brauciens ar motociklu

Ja Tu jūti, ka vēlies īpaši ekstrēmu atpūtu – nu tā, ka tirpiņas piepilda visu ķermeni, tad adrenalīna pilns brauciens ar motociklu ir tas, kas Tev nepieciešams! Brauciena laikā Tev vajadzēs pilnībā paļauties uz pilotu, kurš ir profesionāls “Streetbike Freestyle” braucējs ar 18 gadu pieredzi motosportā – viņš parūpēsies par mirkļiem, kas paliks Tavā atmiņā vēl ilgi! Turklāt brauciena noslēgumā pilots pārsteigs Tevi ar “Mini Stunt” šovu jeb ekstrēmu triku izpildi, kurā piedalīsies arī Tu! Dažreiz ļaušanās nezināmajam ir tieši tas, kas aizved jaunā sajūtu lidojumā! Izbaudi!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“Migo City”: elektroskūtera, laivas vai skrejriteņa noma

Mierpilnas atpūtas cienītājiem “Migo City Jelgava” sniegtie pakalpojumi noteikti ies pie sirds! Izmanto iespēju iznomāt elektroskūteri vai skrejriteni, lai dotos nesteidzīgā braucienā pa Jelgavu un iepazīstu pilsētu vietējā iedzīvotāja acīm! Savukārt, ja vēlies draugu vai ģimenes lokā baudīt Lielupi vai Driksu – izvēlies elektrolaivas nomu, kurā ietilps kompānija līdz pat 7 personām. Tu varēsi izvēlēties arī braucienu vakarā, jo laiva ir aprīkota ar LED apgaismojumu. Turklāt, neatkarīgi no tā, kuru braucamo izvēlēsies – laipnā “Migo City” komanda ieteiks Tev labākos maršrutus pilsētas apskatei vai braucienam pa upi. Kad tad vēl, ja ne vasarā?

PIEDĀVĀJUMUS APSKATI ŠEIT UN ŠEIT.

“Zaļā Zeme”: bioloģisku un dabīgu produktu veikals

Bioloģiski sertificēts veikals “Zaļā Zeme” ar mājīgu vidi un sirsnīgu apkalpošanu! Jelgavas iedzīvotāji un pilsētas ciemiņi veikalā atradīs bioloģiskās lauksaimniecības produkciju, dabīgus pārtikas produktus, ekoloģisku kosmētiku un tīrīšanas līdzekļus, kā arī Latvijas zemnieku un mājražotāju produkciju, kas pagatavota no dabīgām izejvielām, kas iegūtas tīrā vidē. Mēs esam sarūpējuši piedāvājumu, kurā pieejamas bioloģiskās putras un piena maisījumi bērniem ar atlaidēm – pārtiku varēsi izņemt “Zaļās Zemes” veikaliņā, Jelgavā. Tik silti kā mājās!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“Blūdži”: ekskursija zemnieku saimniecībā + sieru degustācija

Sirsnība, gardumi un latviskā identitāte vienuviet – Mālkalnu ģimenes saimniecībā “Blūdži”. Esam sarūpējuši piedāvājumu, sadarbībā ar unikālu zemnieku saimniecību, kas atrodas ~30 km attālumā no Jelgavas – Bērvircavā! “Blūdžu” apmeklējuma laikā, kopā ar saimniecības vadītāju, Tev būs iespēja doties īpašā ekskursijā un tās noslēgumā baudīt saimnieces gatavotus gardumus, t.sk. arī gardos “Mālkalnu” sierus, kas tiks pasniegti svaigā, kūpinātā, marinētā un pat ceptā veidā! Izglītojoša un lietderīga atpūta kopā ar bērniem garantēta!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“Jogas Centrs”: infrasarkanās pirts apmeklējums

Vai esi dzirdējis par infrasarkanās pirts labvēlīgo ietekmi uz organismu? Ļoti ineresanti, ka Tev ir nepieciešamas tikai 30 minūtes, lai Tu sajustu apmeklējuma labvēlīgo ietekmi! Infrasarkano staru kabīnē var atrasties 4 personas un, atšķirībā no tradicionālās pirts – Tavs ķermenis tiks sildīts no iekšienes, pakāpeniski paaugstinot ķermeņa temperatūru. Apmeklējuma laikā vairojas spēks, iedvesma un dzīvesprieks, uzlabojas ādas stāvoklis, imunitāte un vielmaiņa, savukārt stress, nogurums, trauksme mazinās!

“Kreklu Krogs”: garda maltīte visai ģimenei

Kad piedzīvojumiem bagātā diena Jelgavā būs piepildījusi Tavu sirsniņu ar patīkamām emocijām, būs pienācis īstais brīdis gardai maltītei “Kreklu Krogā” – vienā no iecienītākajām Jelgavas ēstuvēm! Šajā vietā ir ne tikai ļoti garšīgs ēdiens un atspirdzinoši dzērieni, bet regulāri tiek organizēti dažādi koncerti, kurus Tu varēsi klausīties, baudot pilnīgu komfortu ērtajā kafejnīcas terasē!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

 

Ko vēl apskatīt, sajust un nogaršot Jelgavā? 

  • Mini zoo lauku sēta: apskati aplokos dzīvojošus lauku dzīvniekus – ēzeļus, ponijus, mini zirgus, lamas, alpakas, aitas, pundurkazas, putnus, kaķus – meinkūnus, ganu suņus – borderkollijus un seltijus, zivis – dīķī. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • Jelgavas pils: unikāla iespēja ne tikai izstaigāt pili, bet arī apmeklēt Kurzemes hercoga kapenes – vietu, kur uzskatāmi sasaistās mūža un aizmūža pasaules, kā arī pils muzeju, kas strādā jau kopš 1968. gada. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • Vēsturisko spēkratu kolekcija “Anru Motors”: iepriekš pieteikta gida pavadībā varēsi ne tikai apskatīt padomju laika restaurētos spēkratus, bet arī uzzināt detalizētāk par katru no tiem. Visas automašīnas ir teicamā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • Pulksteņu kolekcija “Pulksteņu māja”: īpaša padomju laiku pulksteņu kolekcija – tajā ir vairāk nekā 150 eksemplāru, turklāt gandrīz visi pulksteņi vēljoprojām darbojas. Unikāli! Vairāk uzzini ŠEIT.
  • Jāņa Čakstes māja: māja izveidota Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemiņai, ar mērķi veicināt pētniecību par prezidenta dzīvi un darbu. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • Krodziņš “Istaba”: patīkamajā kafejnīcā pieejama daudzveidīga ēdienu izvēle – vistas, liellopu gaļas, cūkgaļas, zivju ēdieni, omletes, dažādas pankūkas, pelmeņi, kā arī veģetārās maltītes. Vairāk uzzini ŠEIT.

Lai skaista atpūta krāsainajā Jelgavā,
Tavs “Pērkam Kopā”