Iespējams, labākā orientēšanās spēle – piedalies arī Tu!

Ja seko līdzi Pērkam Kopā ikdienai, būsi pamanījis, ka iemesls svētkiem mums kabatā nav jāmeklē – kolēģu vārda dienas, komandas kopīgie sasniegumi un dažkārt pat vienkārši ceturtdienas vakari tiek atzīmēti ar skanīgiem smiekliem un gardu izēšanos mūsu mājīgajās telpās. Taču reizi gadā jau par tradīciju kļuvis kāds notikums, kas no malu malām sapulcina kā lielus, tā mazus piedzīvojumu medniekus – tā ir Pērkam Kopā dzimšanas diena, kuru kopīgi svinam, iespējams, labākajā orientēšanās spēlē Rīgā un tās grandiozajā noslēguma ballītē, kurā dalībniekus gaida neviens vien patīkams pārsteigums. Kā būs šogad? Liekam roku uz sirds – Tu nenožēlosi, ka pieteicies!

Kādam ir jāuzvar! Varbūt tā būs Tava komanda? Reģistrējies gada jestrākajai orientēšanās spēlei ŠEIT!

Lai piedalītos spēlē, nepieciešams izveidot divu cilvēku komandu – ņem pie rokas savu labāko draudziņu, ar kuru kopā nebaidies stundām ilgi klejot pa tuvākiem un tālākiem Rīgas nostūriem, un kopīgiem spēkiem izvēlieties tieši jums raksturīgu komandas nosaukumu. Vērts padomāt arī par vienotu tēlu – klīst baumas, ka noslēguma pasākumā, fonā skanot Ozola tas ira stiiiiiiiiiils, oriģinālāko tērpu autori saņems īpašas pārsteiguma balvas. Kad pārinieks atrasts, sagatavošanās darbi veikti un pēdējie reģistrācijas klikšķi nospiesti, laiks uzlādēt telefonu un, sekojot spēles kartei, doties iekarot divdesmit vienu orientēšanās spēles kontrolpunktu. Uzdevumu izpildei jums tiks dotas septiņas dienas – nav svarīgi, vai visus no tiem pieveiksiet vienā dienā vai katru dienu pa bišķiņam, galvenais iekļauties līdz 13. oktobra plkst. 18:00, kad spēle tiek slēgta. Ar detalizētākiem spēles noteikumiem vari iepazīties šeit.

Kā jau iepriekš minējām, orientēšanās spēles laikā Rīgu varēsiet apstaigāt krustām, šķērsām – sākot no kolorītā centrāltirgus rajona līdz pat elitārajam Kalnciema kvartālam. Lai pārliecinātos, ka spēles noteikumi izpildīti godīgi, katrā no kontrolpunktiem komandām jāatbild ne tikai uz sagatavoto jautājumu, bet arī jāuzņem fotogrāfija – say cheese!

“Ir diez gan interesanti apskatīt visus spēles objektus un uzzināt par dažādiem veidiem, kā Rīgā pavadīt laiku. Ir vietas, kuras ir tepat blakus, taču Tu nemaz nenojaut, ka vari turp iet uz iegūt jaunas emocijas un pieredzi.”

8. jubilejas spēles uzvarētāji RZ Team

Tās komandas, kuras uz visiem spēles jautājumiem būs atbildējušas ne reizi nekļūdoties, par vienu kārtīgu soli pietuvosies iespējai laimēt galveno balvu – 400 eiro dāvanu karti grandioziem pirkumiem Pērkam Kopā, kā arī ielūgumu uz spēles noslēguma pasākumu 16. oktobrī klubā “One One”. Taču kas tā būtu par ballīti, ja uz to netiktu aicināti visi, kuri veltījuši mums savu laiku? Tādēļ pucēt danču kurpes un sagatavoties laimēt citas vērtīgas balvas aicināta ikviena komanda, kas izgājusi visus kontrolpunktus, neatkarīgi no pareizo atbilžu skaita.

Šī gada spēles noslēguma pasākums solās būt patiesi maģisks – ierodoties varēsi cienāties ar mūsu lieldraugu Skrīveru Saldumi un Barlay Bros sarūpētajiem gardumiem, pārbaudīt savu erudīciju Prāta Spēles sagatavotajā ekspress spēlē, cīnīties par vairāk nekā 20 vērtīgām balvām no mūsu sadarbības partneriem, piemēram, veikala “Kleitas Tev”, “Labo Sajūtu Laboratorija”, maizes ceptuves “Lāči”, batutu un ģimenes izklaides centra “Skypark Latvija” un vēl daudziem citiem, kā arī ļaut žoklim pārsteigumā atkarāties līdz pašai zemei, vērojot elpu aizraujošus burvju trikus, ko veiks iluzionists Robijs Trankalis. Un, protams, kā gan bez galvenās balvas izlozes – fanfāriem skanot, kāda no komandām savā īpašumā iegūs 400 eiro dāvanu karti, lai vesela gada garumā sevi iepriecinātu ar dažādām precēm un pakalpojumiem no Pērkam Kopā plašā piedāvājuma klāsta.

Kā mums gāja pagājušajā gadā? Noskaties video no Pērkam Kopā 8. jubilejas svinībām!