Ko darīt Valentīndienā: 9 idejas gada romantiskākajiem svēktiem

Tuvojas gada otrā mēneša četrpadsmitais datums – diena, kurā daži, mīlas propellera apreibināti, lidinās augstos padebešos, kamēr citi daudz labprātāk pamostos uzreiz piecpadsmitajā, uz mīlestība taču virmo gaisā atbildot ar ironisku tātad jānopērk atsvaidzinātājs. Nav svarīgi, vai attiecību statusu rotā laimīgi kopā, brīvs kā putns vai mulsinošais it’s complicated, Valentīndienai par godu esam sarūpējuši 9 idejas, lai gada romantiskākos svētkus Tu varētu baudīt citādāk – bez klišejām un cukura glazūras, kā vienatnē, tā ar otru pusīti vai draugu lokā!

Nešpetnais kino vakars

Saldsērīgi mīlasstāsti lai maķenīt atpūšas, kamēr “Splendid Palace” pašā Valentīndienas vakarā saviem apmeklētājiem piedāvā erotisko filmu izlasi, kurā ikvienam pilngadību sasniegušam mīlētājam būs iespēja noskatīties septiņas labākās īsfilmas par to, kā aizmirst bailes, pieticību un aizspriedumus, bet atvērt sirdi jūtām, baudai un kaislei. Savukārt, ja doma par plikumiem liek vaigiem sārtoties, apmeklē Kannu kinofestivālā nominēto drāmu “Lēdijas portrets ugunī”, pirms kuras seansa vērtīgās atziņās dalīsies psiholoģijas doktore Diāna Zande!

Uzzini vairāk

Pēc ugunīgā kino apmeklējuma ļaujieties kaislību dzirkstelēm viesnīcā “Rixwell Konventa Sēta”!

Ātrie randiņi klusumā

Satikšanās sajūtu līmenī, nepārmijot ne vārda – ja līdz šim savu cilvēku nav izdevies atrast tādēļ, ka, uzsākot sarunu, mēle metas kūleņu kūleņiem un tāds garinēts murķītis vien sanāk, iepazīšanās klusumā, iespējams, būs īstais veids, kā sastapt dvēseles radinieku. Smaidīt, smieties, pieskarties, sajust sirdspukstus, būt šeit un tagad, ļauties mirklim – ja, komunicējot bez vārdiem, starp jums izveidosies ķīmija, pēcāk varēsiet arī parunāties, dzirdot viens otra balss tembru un iepazīstoties tuvāk.

Uzzini vairāk

Otrajai tikšanās reizei izvēlies romantiskas vakariņas restorānā “St. Peter’s”!

Dusmu istaba

Nav jau melots, ka no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis – lai cik stipras būtu jūtas, katram pārim kaut reizi dzīvē pienāk brīdis, kad otram tā kārtīgi gribas ievilkt pa ķobi. To gan nevajadzētu darīt, bet, ja mīļotais cilvēks novedis līdz baltām pelītēm, atbrīvoties no negatīvajām emocijām pozitīvā veidā iespējams “Smash Room Riga” – vietā, kur gan vienatnē, gan abi kopā varēsiet plēst traukus, skaldīt televizoru vai pat ar mačeti iznīcināt klavieres.

Uzzini vairāk

Tinder Surprise

Populārā iepazīšanās vietne “Tinder” laimīgi savedusi kopā ne vienu vien pāri, tomēr daudziem tieši pretēji gadījies satikt kārtīgu cirvi vai uzkāpt uz kāda pamatīga grābekļa. Šos un vēl citus amizantus mīlas līkločus apcerēs komiķis Rihards Čaikovskis stāvizrādē “Tinder Surprise”, savukārt, ja Valentīndienas vakarā ceļš nekādi neved uz Cēsīm, dalīšanās traģikomiskā attiecību pieredzē ar labākajām draudzenēm vai čomiem palīdzēs pārdzīvot gada romantiskāko dienu bez liekām sirdssāpēm.

Uzzini vairāk

Meiteņu vakaram pasūti gardu maltīti no CAPTAIN SUSHI, savukārt puišiem iesakām atpūtu BEER HOUSE NO.1!

Izdziedāt sāpi

Vislabākās zāles salauztai sirdij ir pozitīvas emocijas – vai zināji, ka dziedāšanas laikā organismā izdalās endorfīni jeb tā sauktie “laimes hormini”, kas palīdz gūt prieku, mieru un labsajūtu? Valentīndienas vakarā iemīļotajā Palasta ielas ezītī norisināsies pasākums “ChoirUp//Heartbreak” – iespēja sanākt kopā, lai brīvā un sirsnīgā atmosfērā kārtīgi izdziedātos, vienojoties visiem pazīstamās dziesmās par nelaimīgu mīlestību un, iespējams, rastu sākumu kādam jaunam un skaistam attiecību stāstam!

Uzzini vairāk

Anatomy Nights

Ja šajā Valentīndienā nav it neviena, kam sacīt es bez Tevis nevaru dzīvot, padomā par savu sirdi – bez brūtgāna vai brūtes var tīri labi iztikt, kamēr vesela sirsniņa patiešām nodrošina dzīvības funkcijas. Mīlestības simbols redzams teju visur, taču to, kā rodas sirdspuksts, kas ir sirds stīgas, kur atrodas sirds austiņa un citas sirdslietas būs iespējams uzzināt izglītojošā lekcijā un dzīvnieka sirds sekcijas demonstrācijā, kas šogad norisināsies kultūras telpā “Autentika”. Turklāt visi ienākumi no pasākuma biļetēm tiks ziedoti labdarībai.

Uzzini vairāk

Afrodīziji mīlas priekiem

Par afrodīzijiem mēdz dēvēt vielas, kas pastiprina vēlmi pēc tuvības – piemēram, arābu stiprā dzimuma pārstāvji senatnē sīpolu sulas un medus kokteili izmantoja kā sava veida viagru, savukārt austrumu sievietes mēdza iekārdināt ar halvu. Diez vai sīpolu jiptīgā smaka mūsdienās palīdzēs piesaistīt mīļoto – tā vietā apmeklē erotisko smaržu meistarklasi, kurā no dažādām ēteriskajām eļļām varēsi pagatavot reibinošu aromātu neaizmirstamai naktij!

Uzzini vairāk

Iegādājies dabīgas bāzes un ēteriskās eļļas ar līdz pat 59% atlaidi!

Nakts pārgājiens

Romantika nav tikai sveces vai putu vanna – dažiem tā nozīmē aizraujošus piedzīvojumus, kas satuvina un stiprina attiecības. Sprakšķošs ugunskurs, termoss ar karstu tēju, ērti apavi un lieliska kompānija – ja Valentīndienas nakti, spītējot aukstumam un sāpošām kājām, vēlies pavadīt pie dabas, pievienojies nakts pārgājienam, kura divpadsmit kilometru garais maršruts izveidots sirds formā gar Langstiņu ezeru pa skaistākajām meža takām.

Uzzini vairāk

Ieskaties – sieviešu, vīriešu un bērnu termoveļa par izdevīgu cenu!

Mesties dejās

Kamēr Vecrīgas ezīti pieskandinās mīlas balādes, omulīgais “Kalnciema Ezītis miglā” aicina pucēt glītākās danču kurpes un svinēt mīlestību ar kaislīgu svingu (mēs zinām, kas Tev ienāca prātā – bet ar pašmāju skandalozo filmu un visām tās izdarībām tam gan nav nekāda sakara) – deju, kas, pateicoties tās bezrūpīgajām un plūstošajām kustībām, pagājušā gadsimta divdesmitajos gados iekaroja neskaitāmu cilvēku sirdis un turpina to darīt vēl aizvien. Lai brunči pland un laime virmo!

Uzzini vairāk

Vēlot, lai vienmēr līdzās kāds, kura plaukstās nosalušas rokas sasildīt,
Tavs Pērkam Kopā