Notvert brīvības sajūtu un laimi tā, ka reibst

Aprīļa sākumā feisbuks man (hei, te raksta Pērkam Kopā komandas tekstu meitene Monta) izmeta atmiņu ar ierakstu, kurā biju publicējusi savas pārdomas, ka “pirmais entuziasms par palikšanu mājās un nesteidzīgu bulciņu cepšanu ir noplacis un gribētos tā kā atgriezties normālā dzīvē”, nemaz nenojaušot, ka tā brīža divas ierobežojumu nedēļas pārtaps par vairāk nekā gadu ilgu mājsēdi. Skaidrs, ka iedvesmojošie raksti par sevis pilnveidošanu un spēju katram mākonim saskatīt zelta maliņu brīžiem šķiet sevi izsmēluši, taču es vēl arvien ticu, ka par spīti tam, ka nereti jūtamies gluži kā aiz restēm, mēs varam rast laimi mazos ikdienības priekos jo, galu galā, brīvība vispirms sākas mūsu prātā un sirdī – ieskaties, esam sarūpējuši dažas idejas, lai arī Tev, neatkarīgi no apstākļiem, izdotos notvert brīvības saldo garšu!

Radīt pašam savu mākslu

Radošu darbošanos varētu dēvēt par sava veida meditāciju – ja negribas sēdēt lotosa pozā un vilkt dziļdomīgu ommmm, atbrīvo savu iekšējo bērnu, ļaujies kreativitātei un radi pats savu mākslas darbu! Protams, ne katrs no mums ir dzimis Pikaso, un tieši tādēļ palīgā steidz Gleznot.lv – tīmekļa vietne, kurā iespējams pasūtīt kādu no vairāk nekā 2000 maketiem, kas pēcāk, sekojot norādītajiem cipariem un attiecīgajām krāsām, ar Tavām rokām pārtop satriecošā gleznā. Labā ziņa – izcils rezultāts izdosies pat tiem, kuriem rokas aug no nepareizā gala. Turklāt kompānija piedāvā gleznā pārvērst arī jebkuru Tevis izvēlētu fotogrāfiju – īstais laiks steigt uz humpīšiem pēc džinsa kombinezona (nu, zini – lai ir tā, kā filmās), izklāt grīdu ar avīzēm un ļauties otas triepienam!

Ja savas gleznas radīšana neuzrunā, izvēlies jau gatavu attēlu un pasūti skaistu kanvu no “Merķeļa drukas darbnīca”!

Ziedu valdzinājums

Kādā grāmatā reiz lasīju, ka skaistas lietas satrauktu dvēseli nomierina, savukārt citviet stāv rakstīts, ka ziedi esot otrs skaistākais Dieva izgudrojums – uzreiz pēc sievietes, protams. Turpinot tēmu par radošumu, vēl kāds veids, kā savam prātam sarūpēt pasakainu SPA kūri un vienlaikus arī mājoklim piešķirt svaigu dvesmu, ir iegādāties “Heyday” ziedu abonementu – katru nedēļu, reizi divās nedēļās vai reizi mēnesī kurjers līdz Tavām durvīm nogādās svaigus ziedus, kurus, sekojot video instrukcijai, varēsi glīti izkārtot vāzē, lai tie ar savu burvību priecē Tavu un līdzcilvēku sirdis. Pačukstēšu – tā ir brīnišķīga dāvana kādai mīļai draudzenei, kuru šajā laikā nav iespējams satikt!

Forši, ja Tev ir pašai savs dārziņš – apskati vairāk nekā 200 dekoratīvo ziedu stādus par īpašām cenām!

Kino seanss Tavās mājās

Protams, filmas skatīšanās mājās neaizstāj patīkamo satraukumu, kas rodas, ērti iekārtojoties kino zāles krēslā, skatoties jaunāko filmu treilerus un gaidot, kad nodzisīs gaismas, taču līdzvērtīgu atmosfēru iespējams uzburt arī istabā vai pat pie dabas. Viss, kas nepieciešams – liels ekrāns, kraukšķīgs popkorns un lieliska filma! Rīgas vēsturiskais kino “Splendid Palace” piedāvā īpašus tiešsaistes filmu seansus, kurus, iegādājoties biļetes, vari skatīties no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē. Turklāt maijā norisinās pikantais erotikas īsfilmu festivāls, kurš pavisam noteikti piešķils uguni Tavai ikdienai, īpaši, ja skatīsies to kopā ar savu sirdsāķīti (tad gan popkorns diez vai būs prātā, hehe).

Nakšņošana viesnīcas apartamentos

Katrs, kurš ceļojis un nakti pavadījis viesnīcas numuriņā, zina, ka tās gultām piemīt īpašs šarms – balti pārvalki, viegli čaukstoša sega un spilvens, kurā nolikt galvu un iegrimt vissaldākajos sapņos… Kamēr ceļošana sagādā zināmas grūtības, justies gluži kā ārzemēs un notvert atvaļinājuma sajūtu iespējams tepat, mūsmājās – esmu pārliecināta, ka Latvija ir pilna ar vēl neatklātām vietām, kuras iepazīt, savukārt nakšņošanai iespējams izvēlēties gan dažādus apartamentus, gan viesnīcas un namiņus. Savukārt, ja vēlies patiesi karalisku atpūtu, to iespējams baudīt pašā galvaspilsētas sirdī – “Wellton Riverside Spa Hotel” piedāvā nevien brīnišķīgu numuriņu ar skatu uz Daugavu, bet arī iekļautu DIY (angliski do it yourself – dari to pats) SPA kosmētikas komplektu, lai patīkamās procedūras, kamēr tās nav pieejamas, vari veikt pati. Lieliska ideja atpūtai kopā ar labāko draudzeni!

Apskati īpaši izdevīgus atpūtas un nakšņošanas piedāvājumus šeit!

Tematiskā ballīte

Atceros, ka jauno 2020. gadu sagaidīju kārtīgā disko stila ballītē – vienā no labākajām ballītēm, kāda jebkad piedzīvota tieši neparasto tērpu un tematisko atribūtu dēļ. Lielos baros pagaidām pulcēties nevaram, taču, ievērojot notiekumus, piesardzību un veselo saprātu, jebkuru mazo sava burbuļa baļļuku iespējams padarīt kinematogrāfisku, vienojoties par konkrētu tēmu un izvēloties tai atbilstošu apģērbu, dekorācijas un, protams, maltīti. Kolhoza disene padomjlaiku stilā, eleganta kafejnīca Eifeļtorņa pakājē vai varbūt aizraujošā Džumandži pasaule – liec lietā mazliet radošuma un sarūpē neaizmirstamas atmiņas!

Skaistums izglābs pasauli

Arī šobrīd, kad trennūzenes varam iedalīt kategorijās “mājas” un “izejamās”, reizi pa reizei tomēr rodas vēlme sapucēties, uzvilkt skaistu kleitu un uzkrāsot sarkanas lūpas – un tas nekas, ka nekur nav jāiet. Gūsti prieku no rūpēm par savu ārējo izskatu ar “Stiliusbox” – ikmēneša skaistuma kastīti, kurā iekļauti tieši Tev piemēroti ādas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas produkti. Kā tas strādā? Līdzīgi kā ziedu abonements – kurjers katru mēnesi piegādās sievišķīgus nieciņus glītā kastītē. Līdz tam gan būs mazliet jāpapūlas – kompānija atrodas Lietuvā, tādēļ arī tests, kas jāaizpilda, lai personificētu kastītes saturu, būs lietuviski. Un tomēr – papildināt valodu vācelīti nekad nenāk par ļaunu. Tu to vertas!

Nokļūt citā realitātē

Lai arī pasaulē notiekošais pats par sevi rada sirreālas sajūtas, ticu, ka daudziem no mums kaut vienu reizi ir gribējies iekāpt teleportā, lai ceļotu laikā un telpā. Lai arī ne pa īstam, tomēr tas ir iespējams – izstaigāt Balto namu, doties kosmosa izpētes misijā, apceļot Maču Pikču vai sadot vienu taisno boksa ringā… Izmanto mūsdienu tehnoloģijas un iznomā VR jeb virtuālās realitātes brilles – viss, kas Tev būs nepieciešams, ir Wi-Fi pieslēgums, un piedzīvojumi var sākties.

Virtuālas realitātes briļļu īre divām dienām tikai 23,50 €!

Priekā par s*dīgu dzīvi

Viss, kas mums pieder, ir šodiena – jo vakardienas vairs nav, bet rītdiena nevienam nav apsolīta. Un šodiena ir tā vērta, lai dzīvotu uz pilnu katušku – uzvilktu mežģīņu apakšveļu, izbaudītu vienu dzirkstošo un, neatkarīgi no tā, uz kuru debespusi pūš pasaules vēji, dotos pretim saviem kvēlākajiem sapņiem. Jā, varbūt mazliet citādāk, nekā bijām plānojuši, tomēr atceroties, ka brīvība, laime un mīlestība sākas mūsos pašos. Ja kārtējās pašpalīdzības grāmatas jau līdz kaklam, bet savu devu motivācijas tomēr vajag, iesaku divu bijušo žurnāla “Cosmopolitan” redaktoru kopdarbu “Priekā par sūdīgu dzīvi”, kas vienkāršā un uzjautrinošā valodā atgādinās par elementārām, taču svarīgām lietām, lai Tu varētu dzīvot savu vislabāko dzīvi – jā, arī tagad!

Ja reiz par to mežģīņu apakšveļu… Ieskaties Latvijā ražotās SHANTE apakšveļas piedāvājumā!

Lai pavasara saules siltumā ceriņi un laime smaržo tā, ka reibst,
Monta no Pērkam Kopā