Padari šo vasaru neaizmirstamu! Idejas aktīvai atpūtai Latvijā

Nav noslēpums, ka pēc ilgās sēdēšanas mājās, mēs visi esam sailgojušies pēc svaiga gaisa, aktivitātēm, kā arī laika pavadīšanas kopā ar draugiem un ģimeni! Šobrīd, ievērojot drošības noteikumus, mums ir iespēja baudīt visu, par ko vēl nesen tikai sapņojām, turklāt kā odziņa uz putukrējuma, kas padarīs katru mirkli vēl patīkamāku, ir siltā saulīte kombinācijā ar maigo vēju, kas eleganti atgādina par vasaras un mirkļa burvību! Lai Tava 2020. gada vasara būtu piesātināta ar aktivitātēm un tā atstātu īpaši siltas atmiņas, mēs esam sarūpējuši idejas, no kurām varēsi smelties iedvesmu, plānojot savas saulainās vasaras aktivitātes!

Izbrauciens ar laivu vai katamarānu 

Ja vēlies noķert nesteidzīgus mirkļus, sajust putnu čalošanu un, iespējams, ieraudzīt zivtiņas, kas tāpat kā Tu bauda vasaru, tad nesteidzīgs izbrauciens ar airu laiviņu vai katamarānu Ķīšezerā būs piemērotākā izvēle Tev. Braucienā varēsiet doties nelielā kompānijā – līdz 4 personām, tas nozīmē, ka arī mazos ķiparus varēsi ņemt līdzi šajā skaistajā izbraucienā! Sagādā prieku visai ģimenei, jo mēs taču zinām – kopā pavadītais laiks ir tas, kas mūs stiprina un iedvesmo!

Izbrauciens ar airu laivu vai katamarānu Ķīšezerā

 

Labirinta “Mīnotaurs” apmeklējums

Tu meklē jautru piedzīvojumu dažāda vecuma aktīvistiem? Siguldas labirinta “Mīnotaurs” apmeklējums būs īstā izvēle! Tev vajadzēs atrast īpašus kontrolpunktus un atzīmēt tos kartē, taču tas nemaz nav tik vienkārši kā varētu likties. Lai izpildītu uzdevumu, varēsi paļauties uz savu intuīciju vai tieši pretēji – mēģināt atrast kontrolpunktus, izmantojot loģiku un savas orientēšanās spējas! Varbūt ir vērts apmeklēt labirintu draudzīgā kompānijā un sarīkot sacensības? Varbūt labirinta apmeklējums ir oriģināla ideja randiņam? Lai nu kā arī būtu – labi pavadīts laiks ir garantēts!

Siguldas labirinta “Mīnotaurs” apmeklējums

 

Brauciens ar ūdensmotociklu vai pūsli

Ja ilgojies pēc adrenalīna devas, tad enerģijas pilns brauciens ar jaudīgu ūdensmotociklu vai lielu pūsli būs tā aktivitāte, kas Tevi iepriecinās un sniegs emocijas, par kurām noteikti varēsi atcerēties drēgnajos ziemas un rudens vakaros. Emocijām bagātu un aktīvi pavadītu vasaras dienu raksturo ātrums, šļakatas, silts vējš un saulītes stari, kas patīkami silda muguru – to visu noteikti varēsi baudīt skaistajā Ķīšezerā. Ņem līdzi draugus un dodaties iekarot Ķīšezeru!

Brauciens ar ūdensmotociklu vai pūsli Ķīšezerā

Izjāde ar zirgu

Nav noslēpums ka tieši zirgi ir tie dzīvnieki, kas uzlabo pašsajūtu, nomierina un atbrīvo no negatīvām domām! Ja vēlies gūt iedvesmu, mieru un baudīt mirkli, tad izjāde ar zirgu jāšanas klubā “Charlotte” būs vispiemērotākā aktivitāte. Turklāt pirms izjādes instruktors pastāstīs par šiem skaistajiem dzīvniekiem un, ja nepieciešams, apmācīs Tevi, lai izbrauciens ritētu patīkami un Tu izjādes laikā varētu paļauties uz dzīvnieku, kurš ar lielu pateicību un cieņu sagādās Tev skaistu pastaigu brīvā dabā.

Izjāde ar zirgu jāšanas klubā “Charlotte”

Brauciens ar elektrokartingu

Brauciens ar jaudīgu elektrokartingu ļaus aizmirst par ikdienas raizēm un sniegs iespēju ļauties aizraujošam braucienam “GUNSnLAZERS” kartingu trasē. Trasē Tu varēsi cīnīties par ātruma pavēlnieka titulu un mēģināt iegūt pirmo vietu ātruma sacensībās! Ja uzvarēsi, kļūsi par ātruma pavēlnieku un būsi tas varonis, kuru citi ekstrēmisti mēģinās pārspēt. Brauciens īpaši patiks ātruma un adrenalīna cienītājiem – elektrokartingi taisīti tā, lai braucot ar tiem varētu izjust sānslīdi un ļoti ātru uzrāvienu!

Brauciens ar jaudīgu elektrokartingu “GUNSnLASERS” iekštelpu trasē (14 min)

 

Atpūta uz terases Daugavā

Draugi, ģimene, atspirdzinošs dzēriens, tikko grilēta gaļa vai dārzenīši, laba mūzika, kas uzbur atmosfēru un pasakains skats, ko ieaijā mierīgā Daugava – lūk, tā ir labākā laika pavadīšana siltā vasaras dienā, īpaši, ja vēlēsies atzīmēt kādu notikumu tā, lai tas paliktu atmiņā vēl ilgi. Turklāt, Tu varēsi izvēlēties pietauvot terasi krastā vai doties patīkamā izbraucienā pa Daugavu un, arī lietus vai spēcīga saule nebūs šķērslis Tava lielā notikuma atzīmēšanai – uz terases ir jumtiņš, kas ne tikai aizsargās no negaisa, bet arī spēcīgās saulītes. Atliek tikai baudīt!

Izbrauciens pa Daugavu vai atpūta uz krastā pietauvotas terases

Lidojums virs ūdens ar turbīndēli

Tu vari būt tas laimīgais, kurš lido virs ūdens kā īsts supermens! Šī tiešām ir aktivitāte, kas liks sajūsmā kliegt pat ekstrēmajiem! Turbīndēlis pacels Tevi 12 metru augstumā un Tu varēsi lidināties virs ūdens vai, ja vēlēsies – varēsi izmēģināt arī akrobātiskus trikus, kurus uz sauszemes nav iespējams veikt! Lai atpūtu varētu baudīt bez stresa, pirms šīs izklaides Tevi apmācīs pieredzējis instruktors. Varbūt tiešām ir pienācis laiks darīt to, ko jau sen esi gribējis izmēģināt? Ir laiks lidot! Lidot virs ūdens!

Lidojums virs ūdens ar turbīndēli Balasta dambī

 

SUP noma Ķīšezerā

 

Varam pačukstēt, ka izbrauciens ar SUP dēli iemāca paļauties uz savu ķermeni un baudīt mirkļa burvību! Ja Tu vēl nemāki braukt ar SUP dēli vai arī vēlies atsaukt atmiņā kā to darīt, vislabāk to spēs izdarīt vindsērfina čempions, kurš būs arī Tavs instruktors – profesionālis, kuram ūdenssports ir sirdslieta! Šo skaisto mirkli atmiņās saglabās profesionālas fotogrāfijas, kas tiks uzņemtas brauciena laikā. Skaisti, mierīgi un plūstoši – Tev tas ir jāizdauda!

SUP noma Ķīšezerā un Latvijas vindsērfinga čempiona instruktāža

 

Brauciens ar kvadraciklu 

Vai jau ilgi sapņo par izbraucienu ar kvadraciklu, bet līdz šim tas nav sanācis? Varbūt vēlies atsaukt atmiņā patīkamās emocijas, ko Tev jau kādreiz ir dāvājis šāda veida brauciens? Lai nu kā arī būtu – kvadracikls ir tas īpašais transportlīdzeklis, kas ir stabils, bet tajā pašā laikā liek sirdij pukstēt straujāk un lieliski iemāca paļauties pašam uz sevi – jo tieši Tu kontrolēsi brauciena ātrumu. Kā arī nav šaubu, ka gleznainā meža trase radīs piemērotu atmosfēru, lai Tavs brauciens būtu īpaši izdevies!

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi Vecmīlgrāvī

Brauciens ar kuģīti 

 

Ja vēlies izbaudīt relaksējošu un mierpilnu atpūtu, tad vienas stundas izbrauciens ar kuģīti pa Daugavu, kas ved gar skaisto Vecpilsētu un leģendām apvīto Lielo Kristapu, Latvijas Nacionālo bibliotēku, kā arī Operu, ir tas, ko Tu meklē! Turklāt, ja vēlies nosvinēt savu dzimšanas dienu, vecmeitu/vecpuišu ballīti vai kādu citu nozīmīgu notikumu, tad izmanto iespēju un atpūties draugu lokā, izīrējot visu kuģīti! Varēsi ņemt līdzi uzkodas, dzērienus un par visu pārējo parūpēsies omulīgais kuģīša kapteinis!

Visa kuģīša īre vai atpūtas izbrauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu

Lāzertaga spēle

“GUNSnLASERS” laukumi ir vieta, kur pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni, ļaujoties spriedzei lāzera peintbola spēlē! Šī aktivitāte būs lieliska ideja saliedēšanās pasākumam vai kāda zīmīga notikuma atzīmēšanai Lāzertags ir sportiska aktivitāte, kas sadedzinās kalorijas, kuras, iespējams, esi uzņēmis daudz laika pavadot mājās. Spēle ir piemērota arī bērniem, jo infrasarkanie lāzeru ieroči nav kaitīgi un šāviens pretiniekam ir pavisam drošs – to var ieraudzīt, bet nevar sajust uz ķermeņa. Jautrība visai ģimenei garantēta!

Aizraujoša “GUNSnLASERS” lāzera peintbola spēle 

 

Lidojums ar motodeltaplānu

Atmiņā paliekošs lidojums ar motodeltaplānu būs tas vasaras notikums, kas ne tikai liks Tavām acīm iemirdzēties, apskatot skaisto Rīgu no augšas, bet arī sniegs mums visiem tik ļoti nepieciešamo adrenalīna devu. Tā kā lidojums paredzēts kopā ar pieredzējušu instruktoru – tas būs īpaši drošs un Tu varēsi pilnībā izbaudīt, iespējams, savu skaistāko šīs vasaras notikumu!

Lidojums virs Rīgas ar jaunās paaudzes deltaplānu “StingRay”

 

Lai pozitīvām emocijām un aktivitātēm pilna vasara,

Tavs Pērkam Kopā