“Pērkam Kopā” 12. jubilejas spēles atskats: tā nogurt var tikai no svētkiem!

Braši soļojot cauri savai otrajai desmitgadei, “Pērkam Kopā” oktobrī atzīmēja 12. dzimšanas dienu. Mēs zinām, ka svētki top krāšņi vien tad, kad ne tikai pērkam, bet arī sanākam visi kopā, tādēļ kā ik katru gadu savus pircējus un atbalstītājus aicinājām piedalīties īpašā orientēšanās spēlē, kas jau vairākkārt tiek organizēta kopā ar mūsu lieldraugu “Roadgames”. Dalībniekus sagaidīja aizraujošs piedzīvojums Rīgas ielās, savukārt vakara noslēgumā pulcējāmies feinā ballītē “Draugiem Group” mājīgajā pagalmā.

Jau kādu laiku pirms reģistrācijas sākuma bijām priecīgi paziņot: “Spēle šogad BŪS!” Ņemot vērā pagājušā gada čē-pē ar valstī esošo situāciju, kad bijām spiesti to atcelt teju pēdējā brīdī, šogad varējām izpausties uz pilnu klapi un savā svētku priekā dalīties arī ar Tevi! Dalībniekiem, kas pieteicās pērn, pievienojās vēl citi – kopumā “Pērkam Kopā” 12. gadu jubilejas spēlei reģistrējās 252 superīgas komandas, ar 1 vai 2 spēlētājiem katrā, kas metās jestrā avantūrā un 3 stundu garumā veica dažādus uzdevumus, lai nopelnītu pēc iespējas vairāk punktu un tiktu pie vērtīgām balvām no mūsu sadarbības partneriem.

Papildus orientēšanās uzdevumiem, kuros palīgā nāca naskas kājas un ass prāts, dalībniekiem bija jāatbild uz eksperta jautājumiem, piemēram, jāatmin, kas ir žiriskops un kurš dzīvnieks māk elpot caur dibenu, savukārt, pildot grūpijus, spēles dalībnieki viens otru varēja pazīt jau no tāluma – vai esi redzējis kādu, kurš viens pats dejotu “Es izjāju prūšu zemi” vai filmētu video, kurā skaita pašsacerētu pantiņu par banāniem?

Kamēr pēc aizrautīgas spēles dalībnieki varēja maķenīt atvilkt elpu, mēs, “Pērkam Kopā” komanda, apkopojām rezultātus un gatavojāmies noslēguma pasākumam, uz kuru tika aicināti visi spēles dalībnieki, neatkarīgi no iegūtā punktu skaita. Lieliska mūzika, jautras aktivitātes, omulīga noskaņa un, protams, gards cienasts – viss, lai jau tā izdevušos dienu padarītu vēl labāku!

Pateicoties mūsu sadarbības partneriem, ballītes viesi varēja mieloties ar labumiem no konditorejas “Sala”, baudīt trifeles no “Pure Chocolate”, veldzēties ar “Virši” jaunumu – aukstu melno kafiju, vegānu latti ar auzu pienu vai karameļu kapučīno -, kā arī stiprināties ar “Rūdolfs” gardajiem augļu smūtijiem, savukārt pašus mazākos spēles dalībniekus lutināja “Dabas Dots” ar bērnu iemīļotajām “Tutas” suliņām. Pārsteigumu bija sagatavojusi arī “Čili Pizza” – kuponus ar īpašu piedāvājumu tikai spēles dalībniekiem brašai maltītei kādā no restorāniem.

Vakara galvenā daļa, protams, bija apbalvošana – šogad balvu fonds bija patiešām iespaidīgs, kopumā sasniedzot vairāk nekā 1500 eiro vērtību, no kuriem balvu 400 eiro vērtībā saņēma tieši 1. vietas ieguvēji. Turklāt interesanti, ka paredzēto 8 komandu vietā apbalvojām 9, jo godpilno 3. vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja divas komandas! Lūk, rezultāti:

9. vieta: komanda “In it to win it”
8. vieta: komanda “12”
7. vieta: komanda “Got 3?”
6. vieta: komanda “Maffins”
5. vieta: komanda “Lauvenes”
4. vieta: komanda “Jambo”
3. vieta: komanda “Foršās DĀMAS”
3. vieta: komanda “Slinkie tīteņi”
2. vieta: komanda “Dāmas FORŠĀS”
1. vieta: komanda “Rupuks”

Tāpat neizpalika arī citas balvas – par labāko grūpija bildi dāvanu saņēma komanda “Čibinātori”, savukārt par labāko video – komanda “Nezinu”. “Grand Lumeni” simpātiju balvu ieguva komanda “Kas te notiek?”, savukārt “Meitenes no 302”, kas “Pērkam Kopā” jubilejas spēlēs piedalās jau vairākus gadus, saņēma simpātiju balvu no “Pure Chocolate”.

Vēlamies teikt lielu paldies mūsu lieliskajiem sadarbības partneriem: “Cinamon Kino”; “Pica Lulū”; “Čili Pizza”; “Irve”; “Gemoss”; “Valmiermuiža”; “My Fitness”; “Pure Chocolate”; “Escape Room”; “Fiskars”; “GUNS’n’LASERS”; “Grand Lumeni”; “Pb Telpa”; “Norwex”; “Mogotel”; “Hestia Hotels”; “Skrīveru Saldumi”; “Biķernieku Halle”; “Nela Gems”; “Boulderings”; “Tava Telpa”; “Elizabetes SPA”; “Captain Sushi”; “Fissman”; “Neredzamā Pasaule”; “Multum”; “Grāmatplaukts.lv”; “Oak’A BBQ”; “Latvijas Leļļu teātrs”; “Rīgas Kebabi”; “BeautyJar”; “Karm.lv” un “Drifta Halle”, kā arī par cienasta sarūpēšanu “Virši”, “Sala”, “Rūdolfs”, “Pure Chocolate” un “Dabas Dots”!

Tāpat pateicamies katrai komandai par piedalīšanos spēlē – jūs esat daļa no mums! Tiekamies jau nākamgad! 💚