Pērkam Kopā komanda testē: SPA un aktīvās atpūtas piedāvājumi

Rudens ir laiks, kurā Pērkam Kopā rūķi, čakli uzrotījuši piedurknes, ar jaunu iedvesmu un sparu metas iekšā darbos – oktobrī, gluži kā katru gadu, rīkojam piedzīvojumiem un vērtīgām balvām bagāto jubilejas spēli, novembrī, Latvijas svētku mēnesī, īpaši atbalstām pašmāju ražotājus, savukārt, tuvojoties Ziemassvētkiem, jau laikus esam parūpējušies par sirsnīgu dāvanu izlasi Taviem mīļajiem. Ko mēs darām brīvajā laikā? Dodamies izmēģināt dažādus Pērkam Kopā piedāvājumus, lai dalītos pieredzē un sniegtu Tev iespēju izvēlēties pārbaudītas vērtības – šoreiz uzzini, kā izkrāsot savu rudeni, mierpilni atpūšoties kādā no SPA vai ļaujoties aktīvai atpūtai kopā ar ģimeni!

Liepziedu SPA rituāls salonā “Delor”

Uzdāvini sev saules apmirdzētu vasaras burvību kaut visdrūmākajā rudens dienā! Uz skaistuma salonu “Delor” devās mūsu pārdošanas vadītāja Anna, teju pusotras stundas garumā baudot aromātisku un dziļi relaksējošu SPA rituālu, kurā galvenokārt tiek izmantota kosmētika ar liepziedu ekstraktu. Pēc garas darba dienas, kas pavadīta starp e-pastu rindiņām, sarunām ar sadarbības partneriem un citiem ikdienas pienākumiem, netraucēta atpūta bija tieši tas, kas vajadzīgs!

Ērta piebraukšana, ļoti patīkama sagaidīšana. Masiere pirms procedūras iepazīstināja ar visu procesa gaitu un to, kas mani sagaida. Varēju izvēlēties sev vēlamo maskas aromātu, un relaksācija varēja sākties. Pirmais, kas man ļoti patika, bija apsildāmais masāžas galds – apgulies un jau jūties kā mīkstā, siltā gultā. Skan patīkama mūzika, deg aromātiska svece. Masiere ar patīkamām kustībām uzklāja ķermeņa masku, pēc tam uz kādu laiku ievietoja mani kapsulā, kurā norisinās tāds kā pirts process – ar tvaiku tiek sildīts ķermenis, taču galva tajā pašā laikā ir ārpusē un nepaliek dulla. Masiere papildus veic galvas masāžu. Šajā brīdī noteikti var iemigt – īpaši, ja izvēlies doties uz procedūru pēc darba. Pilnīga atslēgšanās no visa… Pēc sildīšanās kapsulā devos uz dušu, noskalojos un gūlos atpakaļ uz siltā galda baudīt visa ķermeņa masāžu. Noteikti gribu uzslavēt masieres zelta rokas! Patīkama, bet ne spēcīga masāža, kas jau atkal lika iemigt un pasapņot. Iesaku šo procedūru visiem, kuri vēlas baudīt mieru, siltumu, patīkamu aromātu un masieres profesionālās iemaņas. Mans ķermenis un gars jūtas pateicīgs!
Anna

Liepziedu SPA rituāls (1 h 20 min) salonā “Delor” 22,50 €! 

Klinšu kāpšanas nodarbība boulderinga centrā “Falkors”

Piedzīvojums tiem, kuri sapņo kāpt kalnos un tiekties pretim jaunām virsotnēm! Uz boulderinga centru, kas atrodas netālu no iemīļotā tirdzniecības centra “Alfa”, devās Keitija – komandas tekstu meitene, kuras ikdiena paiet gatavojot Pērkam Kopā piedāvājumu aprakstus un citus burtu virknēšanas darbiņus. Keitija ir iecienījusi aktīvu dzīvesveidu – pretstatā darbam pie datora, pārējo laiku viņa pavada sporta zālē vai dažādās aktiviātēs pie dabas, tādēļ klinšu kāpšanas nodarbība bija viņai kā radīta.

Boulderingu jeb klinšu kāpšanu iekštelpās mēģināju pirmo reizi un esmu pārliecināta, ka tā nebija pēdējā! Esmu sajūsmā! Mūsu nodarbība notika kopā ar instruktoru – ļoti draudzīgu, zinošu un patīkamu cilvēku, kurš no sākuma mūs kārtīgi iesildīja ar dažādiem vingrinājumiem visam ķermenim un paralēli izstāstīja visu par gaidāmo aktivitāti. Kad ķermenis bija sagatavots un teorētiskās zināšanas iegūtas – jautrība varēja sākties! Izmēģinājām dažādu grūtības līmeņu trases un kārtīgi sevi izaicinājām. Mēs ļoti novērtējām, ka atpūtai bija neierobežots laiks – varējām nesteidzīgi pārvarēt savus spēkus, smieties paši par sevi un aktīvi izbaudīt svētdienas vakaru. Šī ir aktivitāte, kuru noteikti iesaku pamēģināt ikvienam, kurš vēlas izaicināt sevi un tiešām jautri pavadīt laiku!
Keitija

Klinšu kāpšanas nodarbība boulderinga centrā “Falkors” 2 personām 16,50 €!

Procedūru komplekss “Dāvana dievietei” salonā “Elizabetes SPA”

Katrā sievietē slēpjas dieviete, kuras iekšējo spēku un burvību spēj atmodināt neviena netraucēts mirklis sev – īpaši tas nepieciešams jaunajām māmiņām, kuras rūpes par sevi nereti atliek vēlakam laikam. Uz baudpilno lutināšanas procedūru devās Irita – mūsu projektu vadītāja un mamma brīnišķīgam dēliņam, ļaujoties izteikti sievišķīgai procedūrai un sajūtām, kas ļauj pacelties pāri ikdienas priekiem un bēdām.

Ieejot salonā, jūtama mierīga atmosfēra – skan skaista, nomierinoša mūzika, tāds nedaudz patumšs apgaismojums. Pirms procedūras man iedeva vienreizlietojamās čības (katrs komplekts ir atsevišķā iepakojumā), tad atnāca meistare un iepazīstināja ar sevi. Procedūras telpa bija superīga, silta un mājīga ar daudz svecēm un relaksējošu mūziku. Noguļoties uz kušetes, mani ļoti mulsināja uz tās noklātā plēve, taču procedūras gaitā sapratu, ka tajā mani ietīs. Masierei ir zelta rokas, lai neteiktu vairāk! Masāžas sākumā ar maigiem pieskārieniem man uzklāja skrubi un kārtīgi to iemasēja mugurā – āda nedaudz kņudēja, bet pēc tam to nomierināja ar siltu un mitru dvieli, kas kopumā radīja ļoti patīkamas sajūtas. Tad sekoja kāju un pēdu masāža. Patīkami, ka pēc katras ķermeņa zonas masāžas tā vieta tiek apklāta ar dvieli – rodas forša un silta sajūta. Tālāk meistare ķērās pie rokām, maigi izmasējot katru pirkstiņu. Pēc tam sekoja ietīšana, vispirms ķermenim uzklājot smaržīgu eļļiņu. Kamēr mans ķermenis bija ietīts, meistare ar jau spēcīgākām, bet ne mazāk patīkamām kustībām masēja kakla un plecu zonu – mana kakla un plecu zona ir ļoti saspringta, tādēļ šo etapu īpaši izbaudīju. Izņemot no plēves, meistare veica maigas, glāstošas kustības, kas vēl vairāk atslābināja. Tad masiere maigā un klusā balsī paziņoja, ka procedūra ir galā, pateicās un ļāva man vēl pagulēt un izbaudīt šo relaksāciju. Man patika, ka šajā salonā bija pieklusinātais apgaismojums, skanēja relaksējoša mūzika, smaržoja patīkams aromāts, bija silti un visur atradās sveces. Esot tur, pilnībā aizmirsos, ka atrodos pašā Rīgas centrā un ka aiz sienas notiek tāda cilvēku kņada. Jutos relaksējusies uz visiem 100 procentiem!
Irita

Procedūru komplekss “Dāvana dievietei” (1 h 20 min) salonā “Elizabetes SPA” 33,60 €!

Fantāzijas galerija “Fantasy Riga” ar vairāk nekā 60 varoņiem

Ja tradicionālie muzeju eksponāti šķiet novecojusi un garlaicīga padarīšana, “Fantasy Riga” atklāj pavisam jaunu pieredzi, aicinot iejusties mistiskā un noslēpumainā pasaku, fantāziju un pat šausmu pasaulē. To spēj tikai tie, kuri prot redzēt lietas ārpus rāmjiem – gluži kā Laura, mūsu Pērkam Kopā vadītāja, kura kopā ar savu kuplo ģimeni kādā lietainā vakarā devās piedzīvojumā ārpus realitātes.

Visa ģimene devāmies uz “Fantasy Riga” galeriju. Zinājām, ka būs lelles un izstāde, bet, kas un kā tieši, nebija skaidrs. Mūs sagaidīja laipna darbiniece un izstāstīja, kas mūs sagaida katrā no stāviem, kā arī kopā izstaigājām pirmo ekspozīciju telpu, pēc tam viņa mūs pavadīja uz nākamo. Darbiniece izstāstīja daudz informācijas un papildus uzdeva jautājumus bērniem – tas radīja sajūtu, ka esam šeit gaidīti! Ekspozīcijas un lelles bija dažādas – sākot no latviešu pasaku tēliem, beidzot ar pasaules grāvēju šausmu filmu varoņiem. Izrādās, ka visas lelles ir latviešu mākslinieces roku darbs – manuprāt, šis ir ļoti svarīgs fakts, jo, apskatot katru lelli, ir, ko pabrīnīties – kā to var uztaisīt un cik ilgi tas ir tapis?! Tas izstādei piešķir vērtību. Bērniem, kuru vecums ir seši, astoņi, deviņi un trīspadsmit gadi, vislabāk patika “Šausmu stāvs” un lietas, kur paši varēja iesēsties, piespiest, ielikt galvu, pieskarties, ko arī darbiniece mudināja darīt – savukārt man pret šiem eksponātiem bija pietāte, jo tajos ieguldīts milzīgs darbs, un es cerēju, ka neviens neko nesabojās. 🙂 Mēs izstādē pavadījām aptuveni stundu. Mazākie un jūtīgākie baidījās, jo lelles bija diez gan “dzīvas” un bailīgas. Protams, mēs visi attiecīgajā atmosfērā viens otru vēl pabiedējām, kas radīja skudriņas. Visiem patika! Arī mēs, pieaugušie, sabildējāmies pie visādiem spokiem un elektriskajā krēslā. Kārtīga rudens nodarbe visai ģimenei – tumšā, tumšā ielā, tumšā, tumšā mājā, lietainā vakarā sevi pabaidīt “Fantasy Riga”…
Laura

Galerijas “Fantasy Riga” apmeklējums 1 personai 8 €!

Neparastais Siguldas labirints “Mīnotaurs”

Lai gadu no gada ierastais zelta rudens Siguldā kļūtu maķenīt interesantāks par krāsainu lapu vērošanu vien, piedzīvojumu meklētāji pastaigu pa meža takām var iemainīt pret aizraujošu klejošanu pa teju 1000 kvadrātmetrus plašo labirintu “Mīnotaurs”. To izvēlējās arī Krista – mūsu grafiskā dizainere, kura ikdienā rūpējas par to, lai Pērkam Kopā piedāvājumi piesien aci, kā arī dara vēl citus lielākus un mazākus ar vizuālo noformējumu saistītus darbiņus.

Sākumā gaidīju, ka labirinta vienīgais uzdevums ir veiksmīgi atrast tā izeju un pēc iespējas ātrāk izkļūt laukā, taču tā gluži nebija – ļoti interesanti, ka “Mīnotaurs” labirintā, paralēli meklējot izeju, bija jāatrod arī astoņi kontrolpunkti un tie jāatzīmē pirms tam saņemtā kartītē. Tiklīdz atradu visus punktus, varēju doties uz izeju. Vēl vēlos pieminēt, ka tas ir daudz sarežģītāks un lielāks nekā šķiet, skatoties fotogrāfijās. Meklējot visus kontrolpunktus un izeju, pagāja aptuveni piecdesmit minūtes, kurās tika piedzīvots ne viens vien apjukuma brīdis. Domāju, ka šī izklaide noteikti ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem – vienīgi varbūt ne pašiem mazākajiem, jo ceļš, kas jānostaigā, ir aptuveni 700 metri.
Krista

Labirinta “Mīnotaurs” apmeklējums 1 personai 2,99 € vai ģimenei (2 pieaugušie + 3 bērni) 11,99 €!

Aromātisks šokolādes SPA rituāls salonā “Green SPA”

Patiess baudījums tiem, kuri kūst no šokolādes smaržas! Viduslaikos šokolāde tika uzskatīta par aizliegto augli tās radīto eiforisko sajūtu dēļ – kakao veicina endorfīna jeb laimes hormona izdalīšanos, tādēļ ne tikai gabaliņš pie tējas, bet vesela iegremdēšanās šokolādē ir tieši tas, kas katram no mums nepieciešams rudens drēgnajos un tumšajos vakaros. To izmēģināt devās Elīna – Pērkam Kopā grafiskā dizainere, kura ar lielu rūpību gatavo ikdienas piedāvājumu un citu projektu vizuālo noformējumu, kā arī paralēli tam mācās augstskolā, tādēļ izvēlētā procedūra bija lielisks veids, kā atjaunot enerģijas rezerves, lai ar jaunu spēku mestos atpakaļ darbos!

Salons atrodas Merķeļa ielā – braucot ar sabiedrisko transportu, turp nokļūt ir ļoti viegli un ērti, taču tiem, kuri dodas ar savu auto, noteikti jāierēķina papildu laiks, lai atrastu stāvvietu un uz procedūru ierastos laicīgi. “Green SPA” atrodas viesnīcas “Rixwell Irina Hotel” telpās, taču šobrīd Covid dēļ tā ir ciet, tādēļ uz salonu jādodas pa blakus durvīm. Telpas ir diez gan šauras, taču omulīgas. Kad iepriekš sazinājos ar salonu un vaicāju, kas man jāņem līdzi, saņēmu atbildi: “Vēlme relaksēties!” Un tā arī bija – uz vietas tiek nodrošinātas čībiņas, dvielis un vienreizlietojamās apakšbiksītes. Pirms procedūras ir iespējams ieiet dušā, kas ir ļoti patīkami, ja uz to dodies pēc garas dienas. Gūlos uz kušetes. Šokolādes maskai man piedāvāja izvēlēties pievienot mandeļu vai vaniļas aromātu – es izvēlējos vaniļu. Tad man tika veikta visa ķermeņa masāža, savukārt izmasētā zona tika ietīta plēvē. SPA rituāls bija patiešām patīkams! Interesanti, ka man ļoti kut pēdas un neviens tām nevar pieskarties, taču šeit biju tik ļoti relaksējusies, ka nekas nekutēja un pēdu masāža šķita pat patīkama. Pēc procedūras devos dušā un pēc tam tiku pacienāta ar kumelīšu tēju un šokolādes konfektēm. Pēc šokolādes turpināju smaržot visu dienu – gluži kā tāds staigājošs šokolādes batoniņš! Bija forši, man ļoti patika.
Elīna

Aromātisks šokolādes SPA rituāls ķermenim un sejai (90 min) 24,90 €!

Un kuru no SPA vai aktīvās atpūtas piedāvājumiem vēlētos izmēģināt Tu?

Priekpilniem mirkļiem bagātas rudens atmiņas vēlot, 
Tavs Pērkam Kopā