Rudens brīvlaiks tuvojas! 10 idejas aktivitātēm kopā ar ģimeni

Atceros, kad gāju skolā – rudens brīvlaiks bija tik ļoti gaidīts! Toreiz likās – uhh, kā atpūtīšos, jo jau gandrīz 2 mēneši, kopš laiskajām vasaras brīvdienām bija pagājuši cītīgi mācoties un bija tā īpašā sajūta – nu gan visi skolēni ir nopelnījuši atpūtu! Interesanti, vai arī Tev bija līdzīgas sajūtas? Vai arī Tu gaidīji šīs brīvdienas ar īpašu prieku? Varbūt tagad redzi sava čaklā skolēna gaidas pēc ilgi gaidītās rudens atpūtas? Lai nu kā arī būtu – viens ir skaidrs – šī gada rudens brīvlaiks sāksies jau nākamnedēļ! Vai zini, ko darīsi šajās dienās? Ja nē – nebēdā, mēs esam sagatavojuši 10 aizraujošas idejas aktivitātēm kopā ar ģimeni. Lasi tālāk un iedvesmojies foršākajam rudens brīvlaikam!

Relaksācija privātā SPA 

Nesteidzīga relaksācija privātā SPA – izklausās pēc mammas un tēta sapņa, piekritīsi? Patiesībā “Wellton SPA Centrum” sev piemērotas aktivitātes atradīs ikviens ģimenes loceklis – gan vecāki, gan bērni! Jūs varēsiet peldēties baseinā, atpūsties burbuļvannā un karsēties ne tikai somu saunā, bet arī turku tvaika pirtiņā! Turklāt tas vēl nav viss – Jūsu atpūtu īpaši patīkamu padarīs bagātīga uzkodu plate, kurā ietilpst dažādas sāļās uzkodas – čipsi, maizīte, siers, groziņi u.c., deserti – kūka, ogas, cepumi u.c., kā arī augļi – zemenes, mellenes, kivi u.c. Šī atpūta kopā ar mīļajiem būs tieši tas, kas Tev nepieciešams laikā, kad tā vien liekas, ka jauni izaicinājumi seko ik uz soļa – ņem savus mīļos aiz rokas un dodaties baudīt nesteidzīgu atpūtu Rīgas centrā!

Par apmeklējumu: atpūtu privātā SPA centrā būs iespēja baudīt arī tad, ja nevari uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

“Wellton SPA Centrum” piedāvājumu apskati ŠEIT.

Jautrība Minhauzena muzejā

Doties uz Salacgrīvu, lai apmeklētu muzeju? Jā! Nopietni, tieši tik ļoti mēs vēlamies iedvesmot Tevi un Tavu ģimeni doties uz Minhauzena mājām! Patiesībā – tas nav tikai muzejs, bet gan vesela piedzīvojumu pasaule! Jums būs iespēja iepazīt Minhauzena un Jakobīnes dzīves gaitas, nofotografēties ar maestro Raimonda Paula, basketbola zvaigznes Uļjanas Semjonovas, Kārļa Ulmaņa, Krišjāņa Barona u.c. izcilu Latvijas personību vaska figūrām, pielaikot unikālus un senlaicīgus tērpus, pārbaudīt savus mednieka instinktus Minhauzena šautuvē, kā arī baudīt unikālu meža taku. Šī ir garākā apses koka taka Eiropā, turklāt tā pārklāta ar neslīdošu materiālu – varēsi to baudīt arī tad, ja ārā būs mitrs gaiss un neliels lietus! Taka ved cauri Vidzemes mitrāju mežam, tai ir izveidoti 3 garumi, dažādām apmeklētāju sagatavotības pakāpēm – 4,3 km, 3,4 km un 1 km. Skaistas bildes, pozitīvas emocijas un brīnišķīgi pavadīta diena garantēta!

Par apmeklējumu: Minhauzena muzeju būs iespēja apmeklēt, ja varēsi uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par muzeju uzzini ŠEIT.

Zelta rudens Siguldā + izklaide “Mīnotaurā”

Nav noslēpums, ka rudens galvaspilsēta ir Sigulda! Tā tiešām ir brīnumskaista vieta visos gadalaikos, taču īpaši krāsaina un koša – rudenī. Atrodi laiku un velti vienu dienu Siguldas apskatei – varesi baudīt ne tikai krāsainos kokus, bet arī apmeklēt populāro Siguldas labirintu “Mīnotaurs”. Labirinta iziešana palīdzēs pārbaudīt intuīciju, loģiku, orientēšanās spējas un morālo izturību gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Ja lasīji šīs rindiņas un tomēr – vēl neesi pārliecināts, vai šogad Tavi ceļi vedīs uz rudens galvaspilsētu, tad ieskaties ŠEIT un apskati lapu dzeltēšanu tiešsaistē – ticu, ka pēc šī video apskates Sigulda būs iekļauta Tavā brīvdienu plānā! Savukārt populārākos Siguldas tūrisma maršrutus iespējams apskatīt ŠEIT – Tev pat nekas nebūs jāplāno – atzīmē kalendārā vēlamo dienu un aiziet!

Par apmeklējumu: labirintu būs iespēja apmeklēt arī tad, ja nevari uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par labirintu uzzini ŠEIT.

Ķekavas zoodārza apmeklējums

Zoodārza apmeklējums vienmēr ir laba ideja! Šis mīlīgais zvēru dārziņš atrodas tikai 30 minūšu braucienā no Rīgas – netālu no Ķekavas centra – klusā un mierīgā vietā. Šobrīd zoodārzā mīt apmēram 40 dažādu sugu dzīvnieku – alpaki, punduraitas, fazāni, dzeloņcūkas, vilki, murkšķi, truši, ēzeļi, citronpīles, kazas, lūši u.c. Iepriekš rezervējot, ir iespēja apmeklēt arī atpūtas kompleksu ar pirti un izmantot grilu, kā arī zoodārzā ir pieejama nojume, kas noderēs gadījumā, ja līs lietus. Mazākie apmeklētāji droši varēs barot dzīvniekus ar viņiem piemērotu pārtiku, kas nopērkama uz vietas. Ņem vērā, ka zoodārzs nestrādā pirmdienās – šajā nedēļas dienā vienmēr ir lielie uzkopšanas un dezinfekcijas darbi. Lai skaista, mīļa un sirdi sildoša atpūta kopā ar dzīvniekiem!

Par apmeklējumu: zoodārzu būs iespēja apmeklēt arī tad, ja nevari uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par Ķekavas zoodārzu uzzini ŠEIT.

Rudenīgs brauciens uz Klaipēdu

Vienas dienas brauciens uz Lietuvu – atmiņā paliekoša brīvdiena! Par brauciena programmu būs parūpējusies tūrisma aģentūra “Nikos Travel”, savukārt izglītojošas ekskursijas nodrošinās pieredzējis gids. Brauciena laikā plānots apmeklēt delfināriju, Jūras muzeju un Krusta kalnu. Delfinārijā varēsi redzēt īstu delfīnu šovu – gudrie dzīvnieki dejos valsi, gleznos Lietuvas karogu, dziedās, spēlēs bumbu u.c. Jūras muzejā varēsi aplūkot 25 m garo tuneli jeb akvāriju, kurā Tavas acis priecēs neskaitāmi daudzas eksotisko zivju sugas. Brauciena noslēgumā būs iespēja apmeklēt vietu katra cilvēka cerībai un sirdsmieram – Krusta kalnu, tas ir viens no slavenākajiem dabas objektiem Lietuvā, kas piepildīts ar īpašu atmosfēru un harmoniju. Īsts piedzīvojums tikai dažu stundu attālumā no Rīgas!

Par braucienu: braucienā būs iespēja doties, ja varēsi uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par braucienu uzzini ŠEIT.

Dalība “Pērkam Kopā” 11 gadu jubilejas spēlē

11 gadu jubilejas svinības vairs nav aiz kalniem – jau nākamnedēļ tiek plānota tradicionālā “Pērkam Kopā” orientēšanās spēle Rīgā. Arī šogad spēle tiks organizēta, sadarbojoties ar mūsu draugiem no “Roadgames”, dalība kā ierasts – bezmaksas. Varam pačukstēt, ka tiek plānots iespaidīgs balvu fonds no mūsu sadarbības partneriem, kā arī īpašas simpātiju balvas radošākajiem spēles dalībniekiem. Īstenībā, visai “Pērkam Kopā” komandai, katru gadu oktobrī ir mazliet nostaļģiska sajūta – vēl viens aktīvs, priekpilns un piepildīts gads ir aizritējis! Mēs ticam, ka arī šogad no visas sirds izbaudīsiet leģendāro orientēšanās spēli.

Par dalību spēlē: spēlē būs iespēja piedalīties arī tad, ja nevari uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par spēli uzzini ŠEIT

Aizraujošs brauciens ar kvadraciklu

Arī tad, ja dziļi sirdī esi “miera mika”, ļauj saviem aktīvajiem ģimenes mīluļiem baudīt to, kas viņus iepriecinās un ļaus iztrakoties no visas sirds! Šis superīgais bauciens ar kvadraciklu pa meža trasi Vecmīlgrāvī noteikti būs šī rudens brīvlaika jautrākais un ekstrēmākais notikums! Turklāt par drošību vari neuztraukties – pirms brauciena tiks sniegta instruktāža un braucēji tiks iepazīstināti ar visiem drošības noteikumiem pieredzējuša instruktora vadībā – viss būs tik droši, ka iespējams, arī Tu vēlēsies izmēģināt šo aktivitāti! Brauciena ilgums ir 40 minūtes, taču patīkamus iespaidus saņemtās emocijas atstās vēl ilgi!

Par braucienu: braucienā būs iespēja piedalīties arī tad, ja nevari uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par braucienu uzzini ŠEIT.

Burvju triku spēles un gleznošana mājās

Brīvlaikā noteikti atradīsies kāds brītiņš, ko pavadīt mājās – parūpējies, lai arī šie brīži ir īpašāki nekā parasti. Iesakām sarīkot īstu brīnumu šovu – izvēlies vienu drosminieku, kurš būs ģimenes triku meistars un ar savām spējām pārsteigs pat tos, kuri netic burvestībām. Triku meistaram, protams, noderēs kāda no burvestību spēlēm – tās vari iegādāties ar atlaidēm līdz 60% ŠEIT. Kad ar trikiem būsiet tikuši galā (ja tas vispār būs iespējams vienā vakarā…), tad būs pienācis laiks iejusties īsta mākslinieka “ādā” un ļauties gleznošanas priekam. Iesakām izvēlēties gleznu krāsošanas komplektu, kurā būs iekļauts viss nepieciešamais, lai krāsošana būtu vienkārša, baudāma un relaksējoša – audekls ar numurētiem laukumiem, krāsas, kontrollapa un instrukcija. Dažādu dizainu gleznas vari iegādāties ŠEIT.

Izklaide lāzertaga spēlē

Droša aktivitāte ierobežojumu laikā – lāzera peintbols brīvā dabā. Spēle tiek organizēta īpaši izveidotos āra laukumos Mežaparkā vai Šampēterī. Šī aktivitāte būs piemērota tiem, kuri vēlas izvairīties no sāpīga trāpījuma – spēlē netiek izmantotas lodes, bet infrasarkanā lāzera stars, kurš ar “Bluetooth” palīdzību paziņo, ja esi trāpījis mērķī. Lāzera peintbolā pats svarīgākais ir ne tikai fokusēties uz mērķi un uzdevuma izpildi, bet arī saņemt lielu adrenalīna devu! Pasākumā tiks izspēlētas dažādas misijas, izmantojot visdažādākās papildus ierīces – gudros kontrolpunktus, bumbas, karogus u.c. Tā kā spēlē tiek izmantoti nekaitīgi ieroči, tajā var piedalīties bērni jau no 4 gadu vecuma. Droša, jautra un aizraujoša aktivitāte visai ģimenei svaigā gaisā!

Par dalību spēlē: spēlē būs iespēja piedalīties arī tad, ja nevari uzrādīt COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu.

Vairāk par lāzertagu uzzini ŠEIT.

Filmu vakars un mājās gatavoti gardumi

Dažreiz, pat bez īpaša plāna var veidot visskaistākās atmiņas. Iztēlojies – ceptu gardumu smarža virtuvē, mīļie Tev blakus, harmonija, miers un mājīgums. Bieži vien nekas vairāk nav vajadzīgs. Mēs vēlamies iedrošināt Tevi ļauties ēst gatavošanas priekam un pēc tam iegrimt latviešu filmu vakara burvībā kopā ar savu laimes čupiņu – ģimeni. ŠEIT atradīsi “Annas Pannas” idejas vienkāršām saldumu receptēm mājās – pagatavo gardos mafinus bez cukura, riekstu končas, ingvera “Rūdolfcepumus” u.c. našķus.

Kad gardumi gatavi – atrodat piemērotāko filmu un noslēdzat vakaru mierīgi. Skolēnu brīvlaiks ir lielisks laiks, lai dotos ceļojumā pa Latvijas filmu pasauli. ŠEIT atradīsi vairāk nekā 300 dažādu žanru filmas latviešu valodā, kuras varēsi noskatīties bez maksas. Izklausās, ka šis būs jauks vakars, kuru noteikti atcerēsies gan vecāki, gan bērni.

Piedzīvojumiem bagātu rudens brīvlaiku vēlot,
Tavs “Pērkam Kopā”