Mēs esam, lai palīdzētu pārdot vairāk – sadarbības iespējas ar Pērkam Kopā

Šobrīd ir ne tikai izaicinājumu, bet arī jaunu iespēju laiks! Pērkam Kopā var palīdzēt pārdot vairāk un nodrošināt sūtījumu piegādi – ja Tu ražo vai Tev ir preces, kurām meklē jaunus saimniekus, tad ļaujies drošam sākumam pārdošanai internetā kopā ar mums! Mūsu pieredze pārdošanā un plašais klientu klāsts palielinās pārdošanas apjomus, turklāt arī par sūtījumu piegādi Tu varēsi neraizēties – mēs veiksim piegādi ātri un droši Tavā vietā.

Pērkam Kopā pieredze

Mēs esam draudzīgākais kolektīvās iepirkšanās portāls, kas rūpējas un lolo savus sadarbības partnerus un klientus jau 9 gadus, turklāt šo gadu laikā esam sasnieguši ievērojamu atpazīstamību – šobrīd mums ir 570 378 reģistrēti lietotāji, 55 319 sekotāji sociālajos kontos, 250 000 unikāli lapas apmeklējumi katru mēnesi, kā arī vairāk nekā 1 000 000 pirkumi! Mēs rūpējamies arī par regulārām aktivitātēm sociālajos tīklos draugiem.lvfacebook.com un instagram.com, kā arī katru dienu komunicējam ar klientiem, sūtot mūsu aktuālos piedāvājumus e-pastā. Īpaši lepojamies, ka mūsu regulārās reklāmas kampaņas aptver 70% kā latviski, tā krieviski runājošos Latvijas interneta lietotājus. Ne tikai mēs paši, bet arī skaitļi apstiprina, ka mūsu čaklā darbošanās vairāku gadu garumā var palīdzēt arī Tev piesaistīt jaunus pircējus un ievērojami palielināt pārdošanas apjomus.

Lielākā vērtība – klienti un sadarbības partneri

Nav noslēpums, ka ne tikai darbinieki, bet arī klienti un sadarbības partneri ir mūsu lielākā vērtība, kas ikdienā motivē darboties ar īpašu rūpību un mīlestību! Mēs priecājamies, ka varam nogādāt preces tiem, kuri tās ir meklējuši. Īpaši patīkami ir brīžos, kad zinām, ka ne tikai klienti, bet arī sadarbības partneri ir apmierināti ar saņemtā servisa kvalitāti.

Apskati dažus no mūsu piedāvājumiem un uzzini, kā mums veicies, sastrādājoties ar dažādiem parteriem – sākot no bioloģisko ēdienu tirdzniecības un ziedu stādiem, līdz pat aksesuāriem un saimniecības precēm.

Ko par mums saka sadarbības partneri?

  • Saimniecības preces mājai – mēs ļoti novērtējam un priecājamies strādāt ar partneriem, kuri ir kā saulesstariņi mūsu ikdienā!

Ar Pērkam Kopā sadarbojamies jau vairākus gadus un ne brīdi neesam domājuši pārtraukt sadarbību. Pērkam Kopā strādā ļoti pozitīvi, atsaucīgi un laipni darbinieki, patīkama komunikācija, pretimnākoša attieksme un draudzīga atmosfēra vienmēr. Pērkam Kopā darbinieki vienmēr iekļaujas termiņos. Patīkami sadarboties ar šādu uzņēmumu. Veiksmi!”
SIA Sārmi 4

  • Ziedu un augu stādi – tas, ka šobrīd īpaši patīkami ir izbaudīt pirmo pavasara saulīti un ļauties stādīšanas priekam arī mums ir skaidrs – ziedu un augu mīļotāji uzdarbojas un dažādi stādi ir īpaši iecienīti mūsu klientu lokā!

Ar Pērkam Kopā esam pazīstami jau kopš 2014. gada. Šo gadu laikā izveidojusies veiksmīga un laba sadarbība. Esam apmierināti ar Pērkam Kopā komadas darbu, apkalpošanas kvalitāti un komunikāciju. Darbinieki ir pretimnākoši un atsaucīgi. Pārdošanas apjomi ir ievērojami, tāpēc arī turpmāk piedāvāsim savu produkciju Pērkam Kopā pircējiem.”
SIA Dalls & Co

“Ar Pērkam Kopā veiksmīgi sadarbojamies jau vairākus gadus. Uzskatām, ka šīs sadarbības veiksmes formula ir profesionālā, atsaucīgā un izdarīgā Pērkam Kopā komanda, uz kuru vienmēr var paļauties! Kopā ir paveikti daudz sekmīgu projektu. Šo veiksmīgo sadarbību plānojam turpināt!”
SIA Lat Eko Food

“Forša, atsaucīga un zinoša komanda. Ieteiks, konsultēs un ātri atbildēs uz jebkādiem jautājumiem! Ērta sistēma, kur ātri var atrast nepieciešamo informāciju un veikt atprečošanu. Viss notiek laicīgi, esam apmierināti paši un arī dzirdam labas atsauksmes no pircējiem. Patīkama sadarbība – iesakam!”
SIA Krafters

Ar interneta veikalu perkamkopa.lv sadarbojamies jau vairākus gadus. Šo gadu laikā mums ir izveidojusies laba un veiksmīga sadarbība. Perkam Kopā strādā profesionāļu komanda, kas ir ne tikai  atsaucīga un atbildīga, bet arī pretimnākoša. Esam apmierināti ar apkalpošanas kvalitāti un komunikāciju. Mums ir patiess prieks sadarboties ar Pērkam Kopā kolektīvu. Ceram uz tik pat veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.”
SIA Nuteko

  • Eļļas un sviesti – produkcija veselībai un skaistumam, ko īpaši iecienījuši mūsu klienti! Mēs esam pārliecināti, ka sadarbības pamatā ir godīga komunikācija ar partneri un vēlme pārdot vairāk!

“Ja sākumā mums sadarbība likās kā tāda spēlīte bez lieliem produkcijas apgrozījumiem un, attiecīgi, arī bez būtiskas naudas aprites, tad tagad varu teikt, ka Pērkam Kopā ir ieņēmis svarīgu vietu mūsu sadarbības partneru pulciņā un lielie plusi ir iespēja iekļaut piedāvājumā visu mūsu sortimentu un tātad arī sistemātiski “izpurināt pūra palagus” jeb palaist apritē arī eļļas, kas uzrunā tikai eļļu gardēžus. Bez tam, ievietojot piedāvājumā pietiekami plašus eļļu aprakstus, Pērkam Kopā pilda arī izglītojošo funkciju kas ir ļoti svarīgi! Sastrādājoties ar uzņēmumu, viena no patīkamajām lietām ir arī tā, ka līdz šim visas meitenes, ar ko man ir nācies komunicēt, ir atsaucīgas, ātras rīcībā un, kas sevišķi būtiski, nav sirdī birokrātes.”
SIA DUO AG

Mēs esam, lai palīdzētu pārdot vairāk – sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu sadarbiba@perkamkopa.lv un iegūsti ne tikai jaunus klientus, bet arī pieredzi!

Tavs Pērkam Kopā