Sajūti Latviju! Pilsēta #2: LIEPĀJA

Iesāc savu rudeni krāsaini, dodoties apskatīt vienu no Latvijas skaistākajām pilsētām – Liepāju! Mēs Tev apsolām – aizraujošas aktivitātes atradīs gan adrenalīna cienītāji, gan tie, kuri dod priekšroku mierpilnai relaksācijai pie tējas tases! Nav noslēpums, ka Liepāja ir pilsēta ar unikālām dabas ainavām, iespaidīgu militāro teritoriju, bagātīgu jūgendstila mantojumu, augsti novērtētu koncertzāli un vecāko profesionālo teātri Latvijā! Taču, ja domā – ko vēl varētu apskatīt Liepājā, tad ieskaties šajā bloga rakstā un uzzini, kādus piedāvājumus mēs esam sagatavojuši, lai Tava atpūta vēju pilsētā būtu īpaši izdevusies!

“Siļķu brāķis”: izzinoša ekskursija

Labākā izvēle, lai sajustu Liepāju visā tās burvībā! Ekskursija notiks mūsdienu kultūras piemineklī, kurā pirms vairākiem gadsimtiem ir aktīvi darbojusies zivju šķirošanas noliktava – tas bija laiks, kad Liepāja strauji attīstījās par kūrorta un tūrisma pilsētu. Ko Tu zini par šo laiku? Ekskursijas laikā gids Tevi iepazīstinās ar īpašiem stāstiem, ekspozīciju, smaržām un garšām, piedāvājot piedzīvojumu visām maņām, caur izklaidējošām aktivitātēm, kas piemērotas visai ģimenei. Vecajā zivju noliktavā parādās vēlme izzināt, brīnīties, pētīt un priecāties par visu skaisto, ko var dot mākslas pasaule. Sajūti pilsētas īsto šarmu!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“Exitgame”: izlaušanās spēles apmeklējums

Izlaušanās spēles apmeklējums būs aizraujoša izklaide visai ģimenei! Tev un Tavai komandai būs jāsniedz atbildes uz dažādiem loģikas uzdevumiem, jāmeklē apslēpti priekšmeti, kā arī jārisina mīklas. Tas viss, lai saprastu, kāpēc pēkšņi mazā pilsētā sāk pazust cilvēki. Cik stipra ir Tava komanda? Vai spēsiet iegūt pietiekami daudz pierādījumu, lai atrisinātu šo mistiku? Vai šokējošie sižeta līkloči nemaldinās Jūs? Ja izdosies atrast atbildes uz jautājumiem 60 minūšu laikā, tad Jūs būsiet atrisinājuši īstu detektīvstāstu!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“Dižozoli”: atveseļošanās kūre bišu namiņā 

Iespēja gulēt uz īstiem bišu stropiem! Kamēr Tu zvilnēsi, Tavs ķermenis lēnām no apakšas sasils. Siltuma un bioenerģētikas ietekme mazinās muguras, jostas un kakla daļas iekaisumus. Stropa terapijas (bišu gultas) būtība ir tā, ka Tu atradīsies ļoti tuvu bitēm un ieelposi dziedinošo stropa gaisu. Ap bišu stropiem veidojas īpašs biolauks – notiek cilvēka un bišu biolauku mijiedarbība. Tā būs ne tikai unikāla pieredze, bet arī relaksācija ķermenim un prātam! Dižozola bišu namā varēsi nodoties arī meditatīvai vaska sveču pagatavošanai un uzzināt interesantus stāstus par čaklajām dabas radībiņām – bitēm! Ļauj, lai dabas miera enerģija samīļo Tevi!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“KM kartingi”: brauciens ar kartingu 

Izklaide adrenalīna cienītājiem! Kāpēc Liepājas kartingu trase ir īpaši iecienīta? Runā, ka tā esot viltīga, jo veidota no aizraujošiem līkločiem, kas iemāca kontrolēt kartingu un baudīt visas tā sniegtās īpašības – gan kontrolētu sānslīdi, gan attīstīt ātrumu! Turklāt trase savu darbību sākusi šī gada vasarā – Tu varēsi būt viens no pirmajiem, kurš baudīs aizraujošo braucienu! Pirms šīs izklaides, intruktori iepazīstinās Tevi ar braukšanas noteikumiem, dalīsies ar labākajiem padomiem un izsniegs ķiveri, lai Tu varētu nodoties braucienam no visas sirds!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT.

“Lodīte”: pneimatiskās šautuves apmeklējums

Šautuve – vieta, kur izmēģināt vai pilnveidot savas šaušanas prasmes drošā vidē, kopā ar pieredzējušu instruktoru! Liepājas šautuvē Tev būs iespēja šaut ar dažādu veidu pneimatiskajiem ieročiem vai airsofta kopijām, kas piemērotas arī bērniem! “Lodīte” piedāvā pagājušā gadsimta 70. gadu šautuves tipa mērķus, kustīgus mērķus, sporta jeb papīra mērķus un arī bundžas! Jautrība, koncentrēšanās un savu precizitātes spēju pārbaudīšana – tas viss Tevi sagaida šautuvē! Šī būs viena no tām aktivitātēm, kas paliks atmiņā vēl ilgi!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT

“Diva Sharm” apakšveļa

Dažreiz, lai sajustu pilsētas šarmu, pietiek ar stāstiem par cilvēkiem, uzņēmumiem un sasniegumiem. Vai piekrīti? Vēlamies Tevi iepazīstināt ar vienu īpašu apakšveļas uzņēmumu, kas radies Liepājā – “Diva Sharm”. Uzņēmumā jau no 1998. gada tiek ražota sieviešu apakšveļa, turklāt “Diva Sharm” ir atpazīstams veikalu tīkls, kas jau daudzus gadus aktīvi darbojas Eiropas tirgū un kā veiksmīgs apakšveļas ražotājs ir pazīstams arī Krievijā. Mēs Tevi aicinām atbalstīt vietējos ražotājus, izvēloties kvalitatīvu apakšveļu! Esam sagatavojuši piedāvājumu, kurā pieejams ļoti plašs izmēru un modeļu klāsts, turklāt iegādātās preces būs iespēja saņemt arī uz vietas – Liepājā!

PIEDĀVĀJUMU APSKATI ŠEIT

 

Ko vēl apskatīt, sajust un nogaršot Liepājā? 

  • Smilšu pludmale: noķer vēju skaistajā pludmalē! Iespējams, Tev izdosies atrast kādu dzintara gabaliņu, kas nereti izskaloti krastā kopā ar jūras aļģēm un gliemežvākiem.
  • Koncertzāle “Liepājas dzintars”: īpašais veidols, unikālais iekšējais plānojums un izcilā akustika ļauj apgalvot, ka šī, visam Baltijas jūras reģionam nozīmīgā kultūras centra apmeklējums katram viesim kļūs par neaizmirstamu notikumu. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • “Bernātu” dabas taka: 1,5 km gara pastaigu taka, kas ved uz Latvijas augstākās kāpas virsotni. Takas sākumā atrodas mājīga kafejnīca “Bernātu Dzintariņš“, kurā varēsi mieloties ar gardiem dzērieniem un ēdieniem. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • Karaostas cietums un militārā teritorija: Karaostas cietums ir vienīgais tūristiem atvērtais militārais cietums Eiropā – tajā varēsi sajust īpašu auru, kas turpinās Tevi pavadīt, apskatot arī daļēji saspridzinātos vēstures labirintus, kas kādreiz bija slēgta militārā teritorija. Vairāk uzzini ŠEIT.
  • “Liepājas Menciņi”: populārā maltīte pagatavota pēc senas Dienvidkurzemes receptes. “Liepājas Menciņi” ir apdūmota menca ar kartupeļiem, sīpoliem un zaļumiem, sacepta keramikas podiņā. Ēdiens pieejams daudzās vietājās kafejnīcās. Vairāk uzzini ŠEIT.

Lai izdodas noķert prieku Liepājā,
Tavs “Pērkam Kopā”