Skaistumkopšana: aktuālie noteikumi un ierobežojumi

No š.g. 1. septembra tika mainīta kārtība, kādā vari saņemt skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumus, galvenais papildu ierobežojumu mērķis – mazināt cilvēku pulcēšanos iekštelpās un Covid-19 izplatību sabiedrībā. Tu noteikti esi pamanījis, ka arī “Pērkam Kopā” vari iegādāties dažādus skaistumkopšanas pakalpojumus, turklāt mums ir īpaši svarīgi, lai pirms pakalpojuma saņemšanas Tu zinātu, pēc kāda principa strādā konkrētais sadarbības partneris – kas jāievēro, pirms dodies uz procedūru? Vai pakalpojumu varēsi izmantot arī tad, ja neesi vakcinēts? Kādos gadījumos nepieciešams uzrādīt negatīvu testu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem atradīsi šajā informatīvajā rakstā.

Informācija aktuāla līdz 11.10.2021.

Skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu sniedzēji šobrīd strādā, ievērojot 3 režīmus – zaļo, dzelteno un oranžo. Režīmu atpazīstamības zīmes esam pievienojuši pie friziera, podologa, manikīra un pedikīra pakalpojumu sniedzējiem, kas pieejami mūsu portālā. Mēs vēlamies, lai ieraugot šīs zīmes, Tev uzreiz būtu skaidrs pakalpojuma sniedzēja darbības princips, tāpēc lasi tālāk un uzzini vairāk par katru no režīmiem!

Zaļais režīms nozīmē, ka pakalpojumu varēsi izmantot, ja esi vakcinēts vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Tev nebūs jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī uz Tevi neattieksies telpas ierobežojumi un noteiktais starplaiks starp pakalpojumu saņēmējiem.

 

Dzeltenais režīms nozīmē, ka pakalpojumu varēsi izmantot, ja esi testētsvakcinēts vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Tev būs jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī uz Tevi attieksies telpas ierobežojumi un noteiktais starplaiks starp pakalpojumu saņēmējiem.

 

Oranžais režīms nozīmē, ka pakalpojumu varēsi izmantot arī tad, ja Tu neesi testēts, vakcinēts vai pārslimojis Covid-19. Šādā gadījumā Tev būs jālieto mutes un deguna aizsegs, turklāt pakalpojuma sniegšana tiks organizēta atsevišķa telpa.

 

Vairāk par noteiktajiem režīmiem uzzini ŠEIT.
Lai drošas un atbildīgas skaistumkopšanas procedūras,
Tavs “Pērkam Kopā”