SPA atpūtas piedāvājumi līdz 20 eiro Rīgā un tās apkārtnē

Jau pavisam drīz, pirmo saules staru apmīļoti, steigsim pretim plaukstošam pavasarim, kas, tā vien šķiet, arī dzīvei liek uzplaukt arvien košākās un laimīgākās krāsās. Tomēr līdz tam vēl mazliet jāpaciešas – gada tumšākais un aukstākais laiks mēdz saldēt ne tikai degungalu, bet arī dvēseli, tādēļ šajā rakstā esam apkopojuši desmit dažādas vietas, kur, ziemeļvējam par spīti, varēsi baudīt siltumu, labsajūtu un vienkārši ļauties relaksējošai atpūtai. Lai Tev piedāvātu tikai pašu labāko, personīgi apmeklējām vairākus SPA kompleksus – kādu pieredzi guvām, varēsi uzzināt mazliet zemāk, taču, ja uz ātru roku meklē idejas romantiskām brīvdienām, raksta beigās esam izveidojuši tabulu, kurā apkopota informācija par, mūsuprāt, feinākajiem un izdevīgākajiem SPA centriem Rīgā vai maksimums stundas brauciena attālumā no tās. Atpūta Bali vai Bahamu salās, protams, ir nepārspējama, bet kurš gan teicis, ka rast mieru un dvēseles harmoniju nav iespējams pat pašā Purčika viducī?

“Pērkam Kopā” testē

Mēs vēlamies, lai Tu, preces vai pakalpojumus iegādājoties pie mums, vienmēr justos droši, ka saņemsi tikai pašu labāko, tādēļ ar lielu prieku paziņojam par jauno “Pērkam Kopā testē” kvalitātes zīmi, kas nozīmē, ka vienmēr, redzot zaļo bļambuciņu, zināsi – piedāvājumu esam izmēģinājuši paši uz savas ādas un ar mierīgu sirdi iesakām to arī Tev. Šoreiz devāmies pārbaudīt sporta un atpūtas centru “Vingruma Klubs”, jaunatvērtās viesnīcas “Wellton Riverside SPA Hotel” termālo ūdens atpūtas zonu, kā arī “Aqua Dream” – vietu, kur plunčāties baseinā un baudīt pirtiņas.

“SPA Riverside”

Pavisam nesen, pērnā gada beigās, pašā Vecrīgas sirdī, ar pasakainu skatu uz likteņupi Daugavu, savas durvis vēra elegantā viesnīca “Wellton Riverside SPA Hotel”, aicinot ikvienu, kurš pēc notikumiem piesātinātās dienas pilsētā vēlas atgūt spēkus un rast dvēseles harmoniju, apmeklēt mierpilno un ekskluzīvo ūdens atpūtas zonu.

Jaunā “Wellton” viesnīca ar gaumīgu stikla fasādi lieliski izceļas starp senatnīgajām Vecrīgas ēkām un mūžam rosīgajai krastmalai piešķir aizvien lielāku burvību. Pateicoties recepcijas darbinieku laipnajai un profesionālajai attieksmei (jo smaidam piemīt neizmērojams spēks, vai ne?), jutāmies ļoti komfortabli un ar prieku devāmies norādītajā virzienā pretim fantastiskai atpūtai.

Pirms došanās uz ģērbtuvēm aizpildījām anketas, kurās ar savu parakstu apliecinājām, ka esam iepazinušās ar SPA etiķeti – noteikumiem, lai atpūta būtu kvalitatīva kā mums, tā līdzcilvēkiem. Bez maksas saņēmām divus dvieļus – par to īpaši padomāts, lai pēc atpūtas dienas gaitās nebūtu jādodas ar lielu tašiņu. Līdz pat vissmalkākajām niansēm mūsu acis priecēja pārdomāts un skaists interjers. Gaišās sienas un grīdas harmoniski savijās ar kristāldzidrā ūdens zilgano nokrāsu, radot lielisku vidi relaksējošai atpūtai – pieklusinātais apgaismojums, liegā mūzika un maigās ūdens šalkas nemanot lika aizmirst visas ikdienas rūpes.

Vispirms devāmies uz ciedru pirti, klasisku sauso pirtiņu, kuras apdarē izmantotie ciedra koka dēlīši sasilstot radīja īpašu smaržu – tā līdzinājās vasaras saules sasildītam priežu mežam. Pēc izkarsēšanās veldzējumu miesai radām lielajā baseinā – pelde zem ūdens paslēptu gaismiņu plīvurā kaut kur starp laiku, telpu un bezgalību lika aizpeldēt arī mūsu domām, savukārt, ļaujoties baseina malā iestrādātajai zemūdens masāžas straumei, atbrīvojās savilktie muskuļi un kārtīgi iztricinājās visi zemādas kunkulīši (kad patīkamais tiek apvienots ar lietderīgo – vai zināji, ka zemūdens masāža ir viens no efektīvākajiem līdzekļiem cīņā pret celulītu?).

Atšķirībā no citiem atpūtas centriem, SPA Riverside izceļas ar īpašu džakuzi baseinu, kurā maigo ūdens burbuļu pieskārienu iespējams baudīt apguļoties uz īpaši izbūvēta karkasa – tieši šajā vietā, ļaujoties dievišķīgām sajūtām, pavadījām visilgāko laiku. Atpūtas zonā apmeklējām arī aromātisko zāļu pirtiņu, kā arī hammam jeb tvaika pirti, kurā par papildu samaksu, atrodoties īpaši nodalītā telpā, iespējams pieredzēt autentisku turku pirts rituālu. Mazliet atvilkušas elpu ērtajos atpūtas krēslos, devāmies atpakaļ uz ģērbtuvēm.

Bijām pārsteigtas, ka pēc divām stundām pirtīs un baseinos noguruma vietā jutām enerģijas un dzīvesprieka pieplūdumu – secinājām, ka šī patiešām ir vieta, kur uz brīdi pilnībā atslēgties no visas pasaules, baudīt mirkli un gūt emocionālu un fizisku spēku doties atpakaļ straujajā dzīves ritmā. Ja vēlies ļauties netraucētai un klusai atpūtai, iesakām uz SPA doties darba dienas pirmajā pusē – vakaros un brīvdienās apmeklētāju skaits ievērojami palielinās. Visādi citādi – met somā peldkostīmu, šļopkas un baudi karalisku relaksāciju!

Nepalaid garām iespēju “SPA Riverside” apmeklēt par īpaši zemu cenu, iegādājoties “Pērkam Kopā” kuponu, savukārt par viesnīcu un SPA kompleksu vairāk uzzini mājas lapā!

“Vingruma klubs”

Ja pēc garas darba nedēļas vēlies aktīvi izkustēties un pēc tam palutināt kā miesu, tā dvēseli ar nesteidzīgu un relaksējošu atpūtu, iesakām apmeklēt “Vingruma klubu” – sporta centrā varēsi izlocīt kauliņus dažādās nodarbībās, savukārt mazajā, taču gaumīgajā SPA kompleksā gūsi labsajūtu vairākās pirtīs un baseinos.

Dodoties uz “Vingruma klubu”, vispirms priecājāmies par tā ērto atrašanās vietu – līdz atpūtas centram ir viegli nokļūt ar sabiedrisko transportu, savukārt automašīnām paredzēta plaša bezmaksas stāvvieta. Uzkāpjot augšup pa kāpnēm, vērām durvis gaišai un mājīgai telpai, kurā mūs sagaidīja atsaucīgs personāls, laipni pastāstot par sagatavošanos SPA atpūtai. Uzvilkušas peldkostīmus un zem dvieļa (kuru, starpcitu, administrācijā var saņemt bez maksas) noslēpušas savas ziemas riepiņas, pašā darba dienas vidū bijām gatavas baudīt divas stundas ilgu atelpas brīdi.

Atpūtu sākām ar īstu latviešu slapjo pirti – koka lāvas, senatnīgs akmens mūris, kubliņš un bērzu slota radīja sajūtu, ka no Rīgas centra esam nokļuvušas riktīgā lauku pirtiņā. Pēc izkarsēšanās, kā jau pienākas, gribējām naski mesties baseinā – ūdens temperatūra mums izrādījās maķenīt par zemu (~26°C), tomēr saņēmāmies un atvēsinājāmies ar spirdzinošu peldi. Atklājām, ka baseina malā iebūvēta zemūdens masāžas sprausla, taču nav rokturu, pie kā pieturēties – masāžu tā arī neizbaudījām, jo, ieslēdzot spēcīgo pretstraumi, ļāvāmies pūt vējiņi un attapāmies pašā baseina vidū.

Relaksāciju turpinājām turku pirtī – siltais un aromātiskais tvaiks maigi ieskāva ķermeni, kamēr domas un ikdienas uztraukumi norima līdz ar miglā izkliedētajām gaismu spēlēm. Mazliet atpūšās uz siltajiem krēsliem un veldzējušās ar glāzi ūdens (pieejams par brīvu), ļāvāmies džakuzi samtainajiem burbuļiem un izmēģinājām trešo pirtiņu – tradicionālo saunu, kurā īpašu noskaņu radīja neliela gaismu instalācija un dabas skaņas. Aukstajam baseinam tā arī nesadūšojāmies, taču vēlreiz pabaudījām džakuzi, pirtiņas un lielo baseinu – laiks bija pasteidzies nemanot, un mēs devāmies uz ģērbtuvēm.

Ģērbtuvēs apmeklētājiem pieejamas dušas, mazgāšanās līdzekļi un fēns – viss nepieciešamais, lai pēc atpūtas būtu iespējams sakopties un doties savās turpmākajās dienas gaitās. Secinājums – mums patika! Baseinos tiek uzturēta īpaša tīrība – cilvēkiem ar jutīgu ādu un alerģiju no hlora iesakām ņemt vērā, ka tas var radīt kairinājumu. Savukārt, lai nepaliktu aiz durvīm ar garu degunu, noteikti jāveic iepriekšēja rezervācija – ūdens atpūtas zona vienlaikus spēj uzņemt 8-12 cilvēkus, tādēļ par sev vēlamo laiku labāk informēt laicīgi.

Apmeklē “Vingruma klubu” par izdevīgu cenu – izmanto “Pērkam Kopā” kuponu!

“Aqua Dream”

Ja meklē vietu, kur ikdienā rūpēties par savu veselību un labsajūtu, izvēlies “Aqua Dream” – visiem aktīvās atpūtas cienītājiem šeit pieejamas ūdens aerobikas nodarbības, savukārt tiem, kuri nebaidās no izaicinājumiem, iespējams izmēģināt zemūdens peldēšanu jeb daivingu pieredzējuša trenera vadībā. Liels peldbaseins, dažādas pirtis un džakuzī – viss, kas nepieciešams lieliskai atpūtai vienatnē, kopā ar draugiem vai visu ģimeni!

Kurš gan būtu domājis, ka Purvciemā atrodas viens no izdevīgākajiem SPA centriem, kurā sev piemērotu atpūtu var rast gan liels, gan mazs? “Aqua Dream” savus apmeklētājus pulcina no visām debess pusēm – nokļūt uz to pavisam ērti iespējams ar dažādiem sabiedriskajiem transportiem, kas brauc no centra un pat vistālākajiem Rīgas rajoniem. Pirms paguvām sasildīties pirtiņās, mūsu sirdis atkausēja administratores laipnais smaids – pozitīva attieksme no personāla puses pavisam noteikti būtiski ietekmē visu apmeklējuma kvalitāti. Šoreiz gan dvieļus bija jāņem līdzi pašām, taču tā nebija liela bēda – pārģērbāmies un devāmies iekarot mūsu trešā “Pērkam Kopā testē” SPA centra piedāvājumu.

Ienākot ūdens atpūtas zonā, mūs pārsteidza patiešām liels baseins – salīdzinot ar citiem, šajā iespējams kārtīgi izpeldēties, jo baseina dziļums sasniedz pat divus metrus. Ja esi viens no kamieļiem, kas ikdienas rūpes un emocionālu saspringumu mēdz nest sev uz kamiešiem, baseinā izveidotā kaskāde ir radīta tieši Tev – ūdens strūkla ar spiedienu masē plecu un apkakles zonu, atbrīvojot savilktos muskuļus un tādējādi palīdzot cīņā pret muguras un galvas sāpēm.

Pēc peldes devāmies uz infrasarkano staru kabīni – šajā pirtiņā tiek sasildīti ķermeņa dziļākie slāņi, veicinot intensīvu svīšanu un, līdz ar to, arī toksīnu un citu draņķību izvadīšanu no organisma. Atpūtas centrā pieejamas vēl trīs dažādas pirtiņas – tradicionālā turku pirts ar 100% mitruma līmeni, Himalaju sāls pirts, kā arī klasiskā somu sauna. Kad bijām izkarsējušās visās no tām, sadūšojāmies vienai kārtīgai krievu dušai un, pieveikušas savu ice bucket challenge, relaksējāmies plašajā džakuzī ar skatu uz sniegputeni, kas virpuļoja otrpus lielajiem logiem. Ņemot vērā atpūtas centra izdevīgo cenu un ērto lokāciju, pat darba dienas rītā šeit sastopami daudzi apmeklētāji, taču, ja netiecies pēc klusuma un vienkārši vēlies atpūsties siltumā un labsajūtā, tas noteikti nebūs šķērslis.

Baudi priekpilnu atpūtu vienatnē vai kopā ar visu ģimeni par īpašu cenu – ar “Pērkam Kopā” kuponu ietaupīsi vēl citām apmeklējuma reizēm!

SPA Rīgā un tās apkārtnē, kur vari atpūsties līdz 20 eiro

Papildus iepriekš minētajām vietām, esam apkopojuši vēl septiņu dažādu ūdens atpūtas centru piedāvājumus, lai Tu pavisam ātri un pārskatāmi varētu izvēlēties atbilstošāko saviem plāniem un iecerēm, kā arī iedvesmoties romantiskiem randiņiem kopā ar otru pusīti!

  1. “SPA Hotel Ezeri” atpūtas zonas piedāvājumu par īpašu cenu vari iegādāties šeit, savukārt par masāžām un rituāliem uzzini viesnīcas mājas lapā
  2. Viesnīcas “Hotel Unimars” īpašais piedāvājums
  3. “Joker Klubs” VIP zonas īre
  4. Romantiska nakts pelde viesnīcas “Port Hotel” ūdens atpūtas kompleksā

Konkursa noteikumus meklē “Pērkam Kopā” Facebook lapā.

 

Vienmēr tiecoties pretim mirkļiem, kuri liek pacelties augstāk par zemi,
Tavs “Pērkam Kopā”