Ziedu horoskops: uzzini, kura no 36 puķēm raksturo Tevi

Pavasarī un vasaras beigās Pērkam Kopā burtiski uzplaukst – jau tā plašo piedāvājuma klāstu ik gadu papildina dažādi ziedi, kas pie saviem zaļajiem pirkstiņiem nonāk tieši uz stādīšanas laiku. Tomēr izrādās, ka puķēm piemīt spēja ne tikai izdaiļot piemājas dārziņu, bet pat raksturot cilvēka dziļāko būtību – šoreiz esam sagatavojuši neparastu ziedu horoskopu, lai Tu tā nopietni, tā caur puķītēm varētu uz sevi palūkoties no jauna skatpunkta!

Dzeltenā drudzene (1. janvāris līdz 10. janvāris)

Pats vasaras siltuma iemiesojums – dzeltenā drudzene vienmēr stalti slejas pretim saulei, savus mērķus sasniedzot ar nerimstošu optimismu un smaidu līdz ausīm. Tomēr kas par daudz, tas par skādi – dažbrīd ārišķīgais dzīvesprieks apkārtējiem spēj sagādāt pamatīgas galvassāpes.

Dadzis (11. janvāris līdz 20. janvāris)

Kurš gan nezina citātu par dadzi, khe-khem, sēžamvietā – sava sarežģītā rakstura dēļ asais adatainis patiešām nevar lepoties ar līdzcilvēku apbrīnu, taču aiz nešpetnās izturēšanās slēpjas patiesi labsirdīga būtne, kas ar lielu centību gatava smagi strādāt, lai iepriecinātu tos, kurus mīl.

Salmene (21. janvāris līdz 31. janvāris)

Salmenes skaistums slēpjas elegantā vienkāršībā – tā spēj ziedēt pat vissausākajā augsnē, ar pateicības pilnu sirdi izturot visas dzīves grūtības un vienlaikus rodot spēku savu gaismu dāvāt arī citiem.

Āmulis (1. februāris līdz 10. februāris)

Gluži kā pabučošanās zem āmuļa zara Ziemassvētku naktī sola mīlniekus savienot uz mūžu mūžiem, tā arī dāmās, kuras dzimušas februāra sākumā, ar savu šarmu spēj pievilināt pat visnepieejamākos vīriešus. Āmuļkungiem gan maķenīt jānopūlās – var jau būt, ka laba sirds, taču, lai sieviešu acīs būtu augstā cieņā, dikti jāpiedomā arī pie smukiem musīšiem.

Beladonna (11. februāris līdz 19. februāris)

Ar savu pieticīgo skaistumu un pazemīgo sirdi beladonna iemanto mīlestību it visur, kurp dodas, taču savu noslēpumaino būtību atklāj tikai tam, kurš gatavs būt pacietīgs un pieņemt viņu tāda, kāda tā ir.. jo, nemākot ar to pareizi apieties, bella donna mēdz strauji nomainīt kažociņu un pārvērsties indīgā velnogā, kas ir tās otrais vārds.

Mimoza (20. februāris līdz 29. februāris)

Lai arī vienmēr smaidīga un jauka, pēc savas dabas mimoza ir ārkārtīgi jūtīga un sāpīgi uztver to, ka netiek pienācīgi novērtēta. Uzticētos uzdevumus un pienākumus paveic ar lielu centību, taču bieži vien aizmirst saudzēt pati sevi un trešdienas vakarā attopās pie jau septītās Mimosa cocktail glāzes.

Magone (1. marts līdz 10. marts)

Vējā plandošiem brunčiem magone bezrūpīgi steidz pretim dzīvei, ar savu vilinošo skaistumu ne vienam vien vīrietim liekot bezcerībā attapties vo vellos, kā es te nonācu. Ārēji bravūrīga un pašpārliecināta, tomēr dziļi sirdī magone ilgojas pēc patiesas mīlestības, kuras priekšā nevajadzētu izlikties.

Lilija (11. marts līdz 20. marts)

Izsmalcināta, cildena un eleganta – lilija iemanto visas karaliskās īpašības, kļūstot par patiesa skaistuma un sievišķības etalonu. Lilijas apburošās būtības dēļ daudzi to pielūdz un apbrīno, taču, neskatoties uz augsto novērtējumu, ziedu karaliene vienmēr saglabā pazemīgu sirdi un savu kroni nēsā ar godbijību.

Iegādājies karalisko liliju sīpolus!

Uzpirkstīte (21. marts līdz 31. marts)

Dzīves grūtības uzpirkstīti nebiedē – drīzāk grūtībām būtu jābaidās no uzpirkstītes, kas ar nesalaužamu gribasspēku un drosmi gatava iet kā tanks. Vienmēr atrod izeju no vissarežģītakajām situācijām, risinājumus piemeklējot ātri un precīzi, un nekad neaizmirst, ka tu vari stāvēt pamatīgos kakšos un vienlaikus pacelt acis, lai lūkotos uz zvaigznēm.

Iegādājies fritilārijas savam dārzam!

Magnolija (1. aprīlis līdz 10. aprīlis)

Apzinoties savu apburošo skaistumu, magnolijai nereti aizmirstas, ka bez tās pasaulē ir vēl daudz citu krāšņu ziedu. Taču aiz maķenīt augstprātīgās vieglprātības slēpjas poētiska dvēsele – magnolija kaislīgi tiecas pēc romantiskiem mirkļiem, kurus pēcāk savās domās apcerēt atkal un atkal no jauna.

Hortenzija (11. aprīlis līdz 20. aprīlis)

Ja uz ballīti vajag aizņemties glaunos labutēnus vai atrast kādu, kurš ceļojuma laikā pabaros Tavu kaķi, uzmeklē hortenziju – bagātīgi ziedošā skaistule vienmēr ir gatava palīdzēt, darot labu no patiesi dāsnas un mīlošas sirds, nevis tādēļ, ka nespētu pateikt nē.

Iegādājies hortenziju konteinerī pārstādīšanai savā dārzā!

Dālija (21. aprīlis līdz 30. aprīlis)

Cenšoties atrast zelta vidusceļu, dālija rūpīgi pārdomā katru savu lēmumu un iespējamās sekas – tas viņas ikdienai piešķir stabilitāti, taču, lai dzīve nepārvērstos par drūmu samaksāt rēķinus un mirt, tai vajadzīgi draugi, kuri vienmēr pareizo metieni ik pa laikam spēj iekustināt izrausties no apsūnojušā kokona.

Maijpuķīte (1. maijs līdz 10. maijs)

Vienmēr atklātā un maigā maijpuķīte daudzus apbur ar savu vilinošo smaržu, taču, ticot mīlestībai no pirmā acu skata, nepamana sarkanos karogus un bieži vien attopas totālā herbārijā. Tomēr tas neattur trauslo ziediņu atvērt savu sirdi atkal un atkal – viņa ir pārliecināta, ka katrā cilvēkā slēpjas kas labs.

Portulaka (11. maijs līdz 21. maijs)

Portulaka, cenšoties pasargāt sevi no pārdzīvojumiem, uz pasauli lūkojas ar neuzticības un aizdomu pilnu skatienu, kas sagādā lielas grūtības gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Taču viena doma nedrošās daiļavas prātu nepamet ne dienu, ne nakti – kā gribētos, lai bruņas krīt…

Margrietiņa (22. maijs līdz 31. maijs)

Īsts dabas bērns, kas ar savu dzirkstošo prieku un rotaļīgo bezrūpību spēj izspiest smaidu pat no vislielākā pūpēža. Visā, ko dara, cenšas saglabāt nerimstošu entuziasmu, ticot, ka savu laiku un enerģiju vērts ieguldīt tikai tajās lietās, kuras dara patiesi laimīgu.

Pulkstenīte (1. jūnijs līdz 11. jūnijs)

Jau pats pulkstenītes vārds izsaka to, ka tās dzīve rit pēc perfekti saplānota stāsta – paredzot visus iespējamos notikumus, trauslā ziedu princese cenšas pasargāt sevi no dzīves vējiem, taču, saskaroties ar neparedzētām pārmaiņām, pulkstenītei momentāli aizbrauc širmis, kuru vietā sadabūt kā ierasts steidz ģimene un draugi.

Mārpuķīte (12. jūnijs līdz 21. jūnijs)

Mārpuķīte ir klusa, nosvērta un vienmēr gatava lūgt piedošanu mīļā miera labad, taču brīdī, kad vadzis pilns, bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem spēj uzšaut pa tunķi un pateikt visu, ko domā.

Tulpe (22. jūnijs līdz 1. jūlijs)

Staltā un pašpārliecinātā tulpe apzinās savu neatkārtojamo vērtību un rūpīgi izvēlas pielūdzējus, tādēļ bieži vien tiek uzskatīta par ņedatrošku, turpretī kungs, kas dzimis jūnija beigās, ir īstens donžuāns, kuram galvenais iekarot nolūkoto medījumu – viss pārējais pa barabanu.

Iegādājies tulpju sīpolus rudens stādīšanas sezonai!

Ūdensroze (2. jūlijs līdz 12. jūlijs)

Daiļā ūdensroze simbolizē gaisu, zemi un ūdeni, tādēļ arī tās raksturs ir neizdibināmi daudzšķautnains – no romantiskas būtnes, kas nereti mēdz aizmirsties savā domu pasaulē, tā pavisam ātri spēj pārvērsties apņēmīgā cīnītājā, kas viegli atrisina visas dzīves piespēlētās grūtības.

Vijolīte (13. jūlijs līdz 23. jūlijs)

Ar maigumu iespējams satricināt pasauli, un vijolīte to labi zina. Viņas savaldība, lēnprātība un mīlestības pilnā izturēšanās iedvesmo cilvēkus kļūt labākiem, tādēļ vijolīte vienmēr un visur ir ļoti gaidīta viešņa.

Mežrozīte (24. jūlijs līdz 2. augusts)

Pieradusi būt mežonīga, brīva un nepieradināma, savvaļas skaistule dzīvo pēc saviem likumiem, kuros nav vietas garlaicībai un pelēkai ikdienai. Lai arī ērkšķus izmanto tikai tad, ja sajūt briesmas, savas haotiskās būtības dēļ mēdz neapzināti sāpināt arī tos, kurus mīl.

Saulespuķe (3. augusts līdz 12. augusts)

Vienmēr tiecoties pretim gaismai, graciozā saulespuķe dzīvo ar pārliecību, ka viss labākais viņas dzīvē ir tikai priekšā. Ar možu garu un nesatricināmu entuziasmu dodas pretim saviem mērķiem, kaislīgi aizstāvot savu viedokli un nebaidoties iemantot kašķu vecenes statusu.

Roze (13. augusts līdz 23. augusts)

Dižciltīga aristokrāte, kura ciena skaistumu un mīl baudīt labas, greznas lietas – šī iemesla dēļ rozi nereti notur par augstprātīgu mākoņstūmēju, lai gan patiesībā aiz nepieejamās un vienmēr savāktās ārienes mājo trausla, maiga un uzticama sirds.

Delfīnija (24. augusts līdz 2. septembris)

Lai arī delfīnija apveltīta ar neparastu un ekstraordināru skaistumu, tā tomēr sevi redz kā pelēko peli un netic, ka dzīvē var paveikt ko lielu un nozīmīgu. Delfīnija pasauli uztver caur sajūtām, tādēļ tai piemīt spēcīga empātija un spēja nostaigāt kvartālu otra cilvēka tupelēs.

Neļķe (3. septembris līdz 11. septembris)

Ja noris cīņa par taisnību, neļķe karos pirmajās rindās un ies kaut pār līķiem, lai pierādītu patiesību. Tomēr patiesība bieži vien ir subjektīva – pat tad, ja neļķe apzinās, ka kļūdījusies, tā nekad neatkāpsies no savas pārliecības un stūrgalvīgi strīdēsies līdz pat spēku izsīkumam.

Astere (12. septembris līdz 22. septembris)

Astere, vējā izspūrušiem matiem, ar nerimstošu optimismu bezbēdnīgi izdejo cauri katrai jaunai dienai, dāvājot prieku it visiem, kurus sastop savā ceļā. Pa gaisu plivinādamās, maķenīt vieglprātīgā rudens skaistule nereti attopas problēmās, taču arī no tām astere vienmēr pamanās izkļūt smaidīgu muti.

Virši (23. septembris līdz 3. oktobris)

Ja citi dzimuši laimes krekliņā un dzīvo na haļavu, tad virši jau no savas pirmās dienas apveltīti ar izteiktu gudrību, apzinību un inteliģenci, lai panākumus sasniegtu paši saviem spēkiem. Uzticami it visā, ko dara – gan darbā, gan privātajā dzīvē, tādēļ vienmēr iemanto cilvēku atzinību.

Kamēlija (4. oktobris līdz 13. oktobris)

Ja simpātiskā un artistiskā kamēlija mīl, tad dara to stipri un pa īstam, tomēr necieš salkanu ucināšanos un pārmērīgu jūtu izpausmi. Par spīti ieturētajai dabai, kamēlija visa mūža garumā tomēr saglabā bērnišķību, nopietnas problēmas nespējot atrisināt konstruktīvi un ar vēsu prātu.

Ceriņi (14. oktobris līdz 23. oktobris)

Mūžīgās jaunības, pirmās mīlestības un patiesas laimes simbols – ceriņi ap sevi rada ēterisku burvību, ar savu klātbūtni aicinot ikvienu aizmirsties nomoda sapņos un noticēt tam, ka dzīvei, gluži kā romantiskām pasakām, vienmēr būs laimīgas beigas.

Frēzija (24. oktobris līdz 2. novembris)

Frēzija ar savu saldeni vilinošo smaržu apbalvo tikai pašus centīgākos un neatlaidīgākos dārzniekus. Principiālā, stingrā un pašpārliecinātā lēdija pieradusi visu sasniegt pati saviem spēkiem, tādēļ bezbailīgi dodas pretim katram izaicinājumam un drosmīgi iekaro virsotnes.

Orhideja (3. novembris līdz 12. novembris)

Kaprīzā orhideja pieradusi, ka par to vienmēr parūpējas kāds cits – grūtību brīžos eksotiskā princese baudpilni iemalko Prosecco un prāto par šo es padomāšu rīt, taču sapratusi, ka atrisināt situāciju var tikai saviem spēkiem, orhideja ātri vien ar visu tiek galā pati.

Peonija (13. novembris līdz 22. novembris)

Atklātība ir peonijas lielākā svētība un lāsts. Viņa cilvēkos spēj saskatīt tikai labo, tādēļ bieži vien savas pārlieku lielās uzticēšanās dēļ lej rūgtas asaras. Tomēr tas neattur apburošo būtni atkal un atkal atvērt savu sirdi mīlestībai – peonija ātri aizmirst pagātnes nelāgo pieredzi un ar jaunu sparu lec pa vecajiem grābekļiem.

Iegādājies lakstveida, kokveida un starpsugu hibrīdo peoniju stādus!

Gladiola (23. novembris līdz 2. decembris)

Uzraususi piedurknes, gladiola melnu muti strādās tik ilgi, kamēr būs sasniegusi visus savus augstākos mērķus. Ne acis, ne rokas darba nebīstas – neskatoties uz graciozo būtību, gladiola spēj saliekt muguru, lai čakli un pacietīgi rušinātos pretim saviem sapņiem.

Pienene (3. decembris līdz 12. decembris)

Draudzīgā un mīļā pienenīte iemieso patieso labsirdību, kuras dēļ cilvēkiem ir patīkami uzturēties tās sabiedrībā. Lai arī zeltainā saules meitiņa ikdienā ir visai pieticīga, reizēm caur tās spurainajām ziedlapiņām mēdz izspraukties neganta lielummānija un bezkaunība.

Lotoss  (13. decembris līdz 22. decembris)

Inteliģentais un kulturālais lotoss pārstāv sabiedrības krējumu, tomēr pārlieku lielās pašapziņas dēļ nepārtraukti jāpielūko, lai krējums nesaiet galīgā sviestā. Augsti attīstītās prāta spējas palīdz gūt panākumus karjerā, taču attiecībās ar līdzcilvēkiem lotoss klibo ar abām kājām.

Ēdelveiss (23. decembris līdz 31. decembris)

Rets un noslēpumains zieds – cilvēks, kurš atradis ēdelveisu, iegūst uzticamu un ļoti labu draugu uz visu mūžu. Ēdelveisa daba ir mierīga, nosvērta un klusa, tomēr neparedzētās stresa situācijās tas mēdz zaudēt skaidru prātu un izdarīt lietas, kuras pēc tam jānožēlo.

Vēlot, lai ziedi plaukst dārzā, bet sava likteņa valdnieks esi Tu pats,
Tavs Pērkam Kopā