Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Līvānu ķiploks" veselīgie gardumi

PIEDĀVĀJUMS PAPILDINĀTS! Ar mīlestību audzēti un pārstrādāti ķiploki - gardas piedevas ēdieniem un dažādas konfektes piedāvā mājražotājs "Līvānu ķiploks"! "Asumiņš" būs lielisks papildinājums teju katrai maltītei - gaļas un zivju ēdieniem, salātiem, mērcēm un citiem, "Dubnas vīznis" piešķirs unikālu garšu saldajiem ēdieniem un uzkodām, savukārt gardās želejkonfektes, marmelādes vai ledenes kā lielus, tā mazus pārliecinās par to, ka ķiploki ir patiešām garšīgi. Jauka un veselīga dāvana sev un mīļajiem!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 14h
Saņemšana no: 13.11.
Piegāde no: 13.11.
Cena
1.50-7.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vakariņas Vecrīgas restorānā TAPAS TAPAS

Restorāns-bārs TAPAS TAPAS atrodas "Wellton Riga Hotel & SPA" 1. stāvā un piedāvā klasisku ēdienu izvēli, ko iedvesmojusi gan mūsdienu Latvijas, gan pasaules ēdienu garšas. Restorānā iespējams baudīt sirsnīgas sarunas draugu lokā, kā arī šeit atrodas atsevišķi ierīkota cigāru telpa. Restorāns ir ideāli piemērota tikšanās vieta gan darījumu cilvēkiem, gan romantiskiem randiņiem vai laika pavadīšanai draugu kompānijā. Lieliska apkalpošana, bagātīga ēdienkarte un rūpīgi atlasītu dzērienu karte būs tas, kas atkal un atkal liks jums jums atgriezties TAPAS TAPAS restorānā!
Pieejams vēl 28d 14h
Cena
20.00-38.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Hostu, peoniju u.c. ziedu stādi

Neskatoties uz to, ka oktobris jau ir klāt - izmanto iespēju un iegādājies krāšņus ziedus un augus, kas paspēs Tevi priecēt vēl šajā rudenī vai nākamajā pavasarī un vasarā! Piedāvājumā atradīsi ne tikai skaisto hostu, peoniju, zilgano kelēriju, ciestu, sīpolu, kamasiju, ehināciju, opipogonu u.c. ziedu stādus, bet arī gardo rudens aveņu un īpaši veselīgo kazeņu stādus! 
Nopirkts: 64  Pieejams vēl 6d 14h
Saņemšana no: 04.11.
Piegāde no: 04.11.
-20%
2.40-20.80 €
3.00-26.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personalizēta fotogrāmata

Skaistas un sirsnīgas atmiņas ir tā vērtas, lai tās iemūžinātu fotogrāfijās un pēc tam - brīnišķīgā fotogrāmatā! Tās izveide ir pavisam vienkārša, taču jau 3 darba dienu laikā Tu savās rokās turēsi vismīļāko dāvanu savai otrajai pusītei, draugam vai ģimenei, kas priecēs sirdi un jebkurā brīdī ļaus atgriezties kopā būšanas laimīgākajos mirkļos.
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 8d 14h
-40%
16.80-28.20 €
28.00-47.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Piedalies spēlē un laimē 500 €!

Kā ik gadu, atzīmējot Pērkam Kopā dzimšanas dienu, vēlamies Tevi iepriecināt ar aizraujošu orientēšanās spēli Rīgā! Šogad, sadarbojoties ar mūsu draugiem no "Roadgames", esam izveidojuši ko patiesi interesantu! Tevi sagaida ne tikai orientēšanās spēles azarts, bet arī aizraujošs piedzīvojums, atbildot uz āķīgiem jautājumiem un pildot foto/video uzdevumus! Piesaki savu komandu arī Tu, un varbūt tieši jūs būsiet laimīgie, kuri saņems 500 € grandioziem pirkumiem!
Nopirkts: 338  Pieejams vēl 3d 02h
0.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: