Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Lielisks pārsteigums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies vasaras jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar draugu dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša, taču ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes.
Pieejams vēl 31d 23h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP saulrieta ekspedīcija Lielupē diviem

Vēlies sniegt ķermenim un prātam pilnīgu relaksāciju? Ņem līdzi labāko draugu vai otro pusīti un dodieties izbaudīt kopā būšanu skaistā vasaras vakarā - SUP saulrieta ekspedīcijā Lielupē! Mierpilns dienas noslēgums putnu dziesmu un debesu gleznu pavadībā starp niedrēm un ūdensrozēm 1,5 h garumā. 
Pieejams vēl 28d 23h
-20%
23.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējošas masāžas centrā "Samana"

Trīs brīnišķīgas masāžas Tavai veselībai un labsajūtai! Masāžu centrs SAMANA piedāvā izbaudīt ārstniecisko muguras masāžu ar šokolādes sviestu, ajūrvēdas pilna ķermeņa un enerģētisko punktu masāžu "Abhuanga" vai īpaši relaksējošo čampi plecu daļas, galvas un sejas masāžu ar aromātiskām eļļām par īpašu cenu. Aizdzen nogurumu un nomākto garastāvokli dabiskā veidā!
Pieejams vēl 28d 23h
līdz50%
12.00-18.00 €
23.00-36.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kavitācija + biostimulācija + LPG

LPG masāža ir pilnīgi nesāpīga procedūra, kas tiek veikta ar Francijā ražoto un patentēto aparātu, kas ļauj likvidēt arī sevišķi noturīgus taukus, kuri nepadodas ne diētām, ne fiziskiem vingrojumiem. LPG masāža ideāli iedarbojas arī lokāli, savukārt biostimulācija "Ultratone" ir inovatīva un augsti efektīva metodika, kuras pamatā ir unikāla bioloģisko impulsu iedarbība uz muskuļiem un ādu. Biostimulācija paaugstina ar gadiem zaudēto muskuļu tonusu. Apvieno procedūras un iegūsti satriecošu augumu!
Pieejams vēl 31d 23h
-47%
32.00-37.00 €
60.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...