Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Dream Light Planner" plānotājs sievietēm

"Dream Light Planner" ir viena no populārākajām Ziemassvētku dāvanām draudzenēm, kolēģēm, mammām, māsām un citām mīļām sievietēm. Jaunais 2020. gada plānotājs pieejams sievišķīgi rozā vai klasiski melnā krāsā - to vākus rotā uzraksti "Dzīve ir skaists ceļojums" vai "Īstais brīdis ir tagad", savukārt iekšpusē atrodams pilns nedēļas atvērums ar laika atzīmēm, motivējoši teksti, iedvesmojoši citāti un citi pārsteigumi. Katram plānotājam līdzi nāk dāvanu maisiņš - par visu ir padomāts, atliek tikai dāvināt!
Pieejams vēl 14d 20h
Saņemšana no: 29.11.
Piegāde no: 29.11.
-30%
14.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Cepures ar atstarojošu apdruku vai bez

Piedāvājumā atstarojošās cepures sievietēm un vīriešiem, kā ari klasiskās kokvilnas cepures bez apdrukas! Dubultais audums neļaus galvai un ausīm salt aukstā vējā, latvju zīmju apdruka dos spēku, drosmi un nesīs veiksmi, kā arī būs atstarotājs, kas pasargās Tevi tumšā laikā. Pieejamie modeļi un dizaini ir vairākās krāsās un to izmērs ir universāls.
Pieejams vēl 14d 20h
Saņemšana no: 14.11.
Piegāde no: 02.12.
līdz45%
9.00-13.20 €
12.00-24.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Lerni" valodu kursi internetā

Valodas paplašina mūsu redzes loku un lieliski trenē prātu. Mācies sev izdevīgā laikā un vietā ar "Lerni" - interaktīvi uzdevumi, audio materiāli, video un gala eksāmens mājās, kafejnīcā, sabiedriskajā transportā vai jebkur citur! Piedāvājumā ietilpst 5 valodas dažādiem sagatavotības līmeņiem. Izvēloties apmācību ilgumu, iegūsi pieeju VISU VALODU materiāliem - mācies vienu vai visas uzreiz!
Pieejams vēl 28d 20h
līdz90%
15.00-35.00 €
87.00-348.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ziemassvētki Belovežas gāršā

Sagaidi Ziemassvētkus īstā pasaku zemē - ciemos pie Ziemassvētku vecīša Baltkrievijā, Belovežas gāršā! Tas ir visskaistākais un sapņainākais mežs visā Baltkrievijas un Polijas teritorijā, kurā mitinās dažādi zvēri, tostarp brieži un stirnas, lāči, lapsas un citi. Pasaku rezidencē atrodas Brīnumu dzirnavas, kurās putekļos samalt visus gada nedarbus, divpadsmit mēnešu pļava un, protams, Ziemassvētku vecīša māja ar lielo troņa zāli. Brauciena laikā Tev būs iespēja apskatīt arī mājīgo pilsētiņu Brestu, kā arī doties uz Belostoku, lai iepirktos skaisti rotātajos tirdzniecības centros.
Pieejams vēl 36d 20h
Cena
95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...