Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

100% neatšķaidītas eļļas bez konservantiem

Eliksīri veselībai!  Lietojami iekšķīgi un ārīgi! 100% neatšķaidītas eļļas bez konservantiem un aromatizētājiem Tavai veselībai un labsajūtai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi, ir visvērtīgākās, jo to sastāvā esošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Tās ir bagātas ar nepiesātinātajām un piesātinātajām taukskābēm, vitamīniem, mikro un makroelementiem u.c.
Pieejams vēl 22d 20h
-39%
2.70-18.70 €
3.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Doties KOSMOSĀ? TEPAT no Vecrīgas? Pašā Rīgas sirdī durvis plaši atvērtas ikvienam apmeklētājam, kas vēlas doties KOSMOSĀ, jo "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 96  Pieejams vēl 8d 20h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardēdes Signes Meirānes pavārgrāmatas

Papildini savu grāmatu plauktu ar grāmatām, kuras noderēs gan ikdienā, gan meklējot pēc receptes svētku reizēs! Signes Meirānes pavārgrāmatas apbur ar savu krāšņumu, tajās jūtama milzu kaislība pret ēdienu, tās iedvesmo uz prieka un mīlestības pilnāku ikdienu, izglīto, priecē un iemāca pagatavot neskaitāmas receptes sev un tuvajiem. Ieskaties piedāvājumā un atrodi sen kāroto grāmatu par neticami zemu cenu! Lielāko daļu no piedāvājumā esošajām grāmatām vairs nav iespējams iegādāties grāmatnīcās!
Nopirkts: 185  Pieejams vēl 6d 20h
Laba cena
5.99-9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dāvanu karte masāžām un SPA

Nogurdinošas darba dienas, spēku izsīkums un stresi? Laiks palutināt ķermeni un garu! Izbaudi pats vai iepriecini kādu sev mīļu un tuvu cilvēku ar dāvanu karti un iespēju izbaudīt relaksējošus rituālus, kas piepilda dvēseli un prātu ar garšīgiem aromātiem, maigiem pieskārieniem un pilnīgu mieru.
Pieejams vēl 28d 20h
-50%
10.00-45.00 €
20.00-90.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...