Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

SUP sērfinga instruktāža + noma

Izbaudi silto dienu priekus un atpūtu uz ūdens, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatpunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt stilīgāko sporta veidu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Pieejams vēl 30d 17h
Cena
3.99-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Labirinta "Mīnotaurs" apmeklējums Siguldā

Iejūties Senās Grieķijas laikmetā un piepildi sapni par labirinta iziešanu! Pārbaudi savus spēkus Siguldas labirintā "Mīnotaurs", kura platība pārsniedz 1000 m² un maršruts, kuru Tev būs jāveic, ir apmēram 714 m. Lai izkļūtu brīvībā, Tev vajadzēs pilnībā uzticēties savām orientēšanās spējām un loģiskajai domāšanai - vai Tev pietiks drosmes iziet visu labirintu, lai uz mūžiem nepaliktu Mīnotaura ieslodzījumā?
Pieejams vēl 28d 17h
līdz50%
2.99-11.99 €
6.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu griezums ar karstajām šķērēm

Vai esi dzirdējusi, kapēc matu griešana ar karstajām šķērēm ir tik labvēlīga? Ar karstajām šķērēm griezti mati sāk ātrāk augt, tie paliek veselīgāki, kuplāki, spīdīgāki un to struktūra manāmi uzlabojas. Ļaujies profesionālu meistaru rokām un iegūsti jaunu matu griezumu salonā "Orhideja"! Frizieris Taviem matiem piešķirs modernu un sejas ovālam atbilstošu griezumu ar karstajām šķērēm, turklāt pabaros matus ar profesionālu kosmētiku, lai tie saglabātu savu spēku un mirdzumu.
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 11d 17h
-50%
20.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Divpusēja mako satīna gultas veļa

No klasiska minimālisma pretim zvaigžņotām debesīm, no vienas krāsas līdz maģiskai pļavai... Gultas veļa izcilas kvalitātes cienītājiem! Tā ir šūdināta no neparasta mako satīna, kas ir tik maigs un gluds, ka sajūtu ziņā līdzinās īstam zīdam. Segas pārvalks ir divpusējs - ieklausies savās emocijās un izvēlies noskaņu, mainot vienu vai otru pusi! Piedāvājumā 20 lielisks modelis ar pieklusināti klasiskiem vai dzīvespriecīgi košiem dizainiem, turklāt komplekti pieejami dažādos izmēros!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 10d 17h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
14.99-30.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: