Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

KOMANDA

SABĪNE OZOLA
"Pērkam Kopā" vadītāja
Sabīne ir kodols, kas satur kopā visus “Pērkam kopā” atomus. Viņas galvenie ieroči ir smaids, optimisms, pacietība un radošums, vienmēr meklējot jaunas idejas un risinājumus mūsu darba uzlabošanai.
ANNA POČUJEVA
projektu vadītāja
Katrā kolektīvā jābūt cilvēkam, kura humora izjūta un spirgtā jautrība neļauj nevienai dienai būt garlaicīgai. Mums tā ir Anna – ugunīgākā projektu vadītāja, kura ienes portālā noderīgas preces un aizraujošus atpūtas piedāvājumus.
INGA MERKULOVA
projektu vadītāja
Inga rūpējas par to, lai mūsu klientiem vienmēr būtu pieejamas lieliskas atlaides restorānos, skaistumkopšanas salonos un citur. Inga spēj vienlaikus strādāt pie tik daudziem piedāvājumiem, ka brīžiem šķiet – viņai ir dubultniece!
Aija Čerņikova
projektu vadītāja
Aija vienmēr draudzīga, pozitīvas enerģijas pilna un gatava jaunai sadarbībai. Savam darbam pieiet ar sirdi un dvēseli, tāpēc spēj apburt pat skeptiskākos sadarbības partnerus.
AIVA DREIMANE
administratore
Kā gaismiņa tuneļa galā Aivas nomierinošā balss atrisinās ikvienu neskaidrību un jautājumu! Aiva ir mūsu klientu atbalsta speciāliste, kura tostarp parūpējas, lai kolēģiem nekad netrūktu pildspalvu, našķu un silta smaida.
BAIBA MARTUZĀNE
rēķini / loģistika
Bez Baibas sabruktu visa rēķinu un pavadzīmju sistēma, taču viņa nav vienkāršs grāmatvedības rūķis. Drīzāk biroja labais gariņš, kas seko līdzi arī tam, lai preces tiktu laicīgi atvestas un lai klienti visu saņemtu laikā.
GUNTARS SKAPSTS
programmētājs
Guntars darbina visu "Pērkam Kopā" tehnisko pusi, tāpēc vienmēr ir ļoti pieprasīts un aizņemts. Guntars zina, ka bez viņa mēs būtu kā bez rokām – tāpēc vienmēr ir gatavs palīdzēt un aši risināt tehniskas kļūmes.
Keitija Baranovska
tekstu autore
Keitija seko tam, lai katra piedāvājuma informācija būtu pilnīga – lai nebūtu izlaista ne izmēru tabula, ne derīguma termiņš vai citas būtiskas detaļas. Veido uzrunājošus kampaņu tekstus, kuri izraisa neatvairāmu vēlmi smaidīt.
LAURA PIZIKA
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Lauras radītie baneri, grafiskais dizains un fotogrāfijas veido "Pērkam Kopā" vizuālo tēlu. Viņa prot uzburt atraktīvas un garšīgas piedāvājumu bildes, kurām tā vien gribas uzklikšķināt.
EGIJA KEIŠA
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Egija ir bilžu un krāsu meistare, kura prot atšķirt "jūras aļģu" krāsu no "tumšo piparmētru" krāsas un neapmaldīties milzīgā kleitu modeļu daudzumā. Viņas radītās fotogrāfijas palīdz klientiem labāk reklamēt savu produkciju.
Amanda Kožuhovska
grafiskā dizainere / fotogrāfe
Amanda uzbur pievilcīgus attēlus, žonglē ar krāsām un palīdz mūsu portālam izskatīties vēl skaistāk! Vienmēr gatava izveidot kārdinošas produktu bildes mūsu klientu precēm.
TATJANA SUHOVIČA
tulkotāja
Tatjana čakli pārvērš "Pērkam Kopā" tekstus krievu valodā. Viņai ir pa spēkam iztulkot pilnīgi visu – no sarežģītākā ķīmiskā savienojuma līdz pat poētiskiem zīmolu aprakstiem.