Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Endorfīnu kokteilis no ''Massage room'' - Nagu terapija, akupunktūra plaukstām un pēdām vai Galvas masāža matu veselībai un labsajūtai

Bagātīgs laimes hormonu - endorfīnu - kokteilis un vislabākās sajūtas no privātprakses ''Massage room''
Šobrīd 101 pircējs  Beidzies
-50%
Ls 4.95
Ls 10.00
Gūsti patiesu baudījumu un vispatīkamākās sajūtas baudot masāžas un akupunktūras procedūras! Sniedz sev ievērojamu laimes devu!

Piedāvājumā ietilpst:
Izvēloties Galvas masāžu matu veselībai:
 • Galvas masāža ar dažādu tehniku pielietošanu
 • Rekomendācijas matu kopšanai un uzturam mājās
 • Procedūras ilgums 45 min.
Izvēloties Nagu terapiju, akupunktūru plaukstām un pēdām:
 • Nagu terapija
 • Plaukstu un pēdu akupunktūra, ņemot vērā klienta individuālās problēmzonas un sūdzības
 • Masāža, kas sniedz patīkamas izjūtas, un papildus labvēlīgi iedarbojas uz nervu un endokrīno sistēmu
 • Procedūras ilgums 45 min.
 • Procedūras veic speciāliste Iveta Janmere
 • Iepriekš pieteikties pa tālruni: 26983230
Nagu terapijā un akupunktūrā plaukstām un pēdām netiek izmantotas adatas, bet gan siltuma, sēklu, graudu, augu ,dažkārt krāsu un magnētu aplikācijas ar kurām varēsi doties mājās un tās vēl iedarbosies 24 -36 stundas.

Nagu terapija iedarbojas uz galvas smadzeņu zonām un līdzsvaro nervu sistēmas un endokrīnās sistēmas funkcijas, kas nodrošina gandrīz visus fizioloģiskos procesus, pārējās plaukstu daļas un pēdas izmanto atsevišķu ķermeņa zonu un orgānu korekcijai.

Ko var sagaidīt no nagu terapijas :
Pašsajūtas uzlabošanos, dažkārt sūdzības var pāriet pēc vienas reizes, hroniskām un ielaistam problēmām ir nepieciešams kurss vismaz 10 reizes un jāapsver iespējas mainīt tos faktorus, kas nelabvēlīgi ietekmē veselību vai provocē simptomus, vai/un jāapsver iespēja ārstēt slimību tradicionāli. Jāpatur prātā, ka akupunktūra vienmēr ir efektīva, bet izjūtas un iedarbība var būt dažāda un individuāla, pakāpeniska, bet noteikti pozitīvā virzienā.

Kas jāņem vēra par nagu, pēdu terapiju – ādas slimības, sēnīte var ierobežot darbu ar pēdām. Tādā gadījumā var iedarboties uz citām zonām.

Galvas masāža matu veselībai:
 • Veicina asinsriti, uzlabo matu augšanu, spēcina matu saknes
 • Masāžas laikā tiek lietotas ekoloģiskas, tīras eļļas – mārdadža, rīcineļļa, linsēklu, ēteriskās eļļas pilieni un Ājūrvēdiskās matu eļlas – Lotus Herbals kera-veda – Growoil, kas satur tādus vērtīgus Ajurvēdā bieži lietotus augus kā Brahmi, Bringraj, Amla ar antistresa iedarbību.
 • Pēc Tavas izvēles masāžas laikā par papildu samaksu var pievienot ampulu (ampulas ir ieteicamas, ja mati pastiprināti izkrīt, vai lai uzlabotu to izskatu un veicinātu jaunu, veselīgu matu augšanu)
Ieguvumi no galvas masāžas matu veslībai:
Labsajūta, matu barošana, augšanas stimulēšana, skalpa punktu akupresūra, labvēlīgi iedarbojas arī uz nervu sistēmu un prātu.

Kas jāņem vērā par matu terapiju – frizūra noteikti nesaglabāsies un mati būs nedaudz eļļaini. Iedarbība ir pamatā uz skalpa mikrocirkulāciju un matu sīpoliņiem, bet mazāk uz jau esošo matu struktūru, kuras korekcijai ir vajadzīgi citi līdzekļi. Procedūra neaizvieto dermatologa konsultāciju.Pakalpojumu/preci nodrošina:
Iveta Janmere IK, Reģ. nr. 11027310900, Bruņinieku 87-29, Rīga

Par uzņēmumu

Speciāliste Iveta Janmere ir meistars dažādās jomās, kas saistītas ar cilvēku garīgā un fiziskā stāvokļa uzlabošanu. Iveta ir sava darba entuziaste, nebeidz attīsta savas zināšanas, lai sniegtu tās tālāk un palīdzētu rast harmoniju ik vienam, kas to vēlas.

Iveta Janmere klasisko masāžu apguvusi jau kā bērns, savukārt ar Ajūrvēdu Iveta ir pazīstama kopš 1991. gada. Vēlāk, no 2005. g. papildinājusi zināšanas Amerikas Vēdisko Studiju Institūtā, ASV, Dr. D Frawlay vadībā.

Iveta jau 20 gadus aizraujas ar jogu, 7 gadus studē tradicionālo medicīnu, bet ar Su-džok un akupunktūru nodarbojas kopš 1995. gada.

Nagu terapiju apguvusi kursos, kurus pasniedza Prof. T. Sokolova. Savukārt 2009. gadā SPA School apguva Havajiešu Lomi- lomi masāžu, kas kļuvusi īpaši tuva un mīļa. Reiki centrā apguvusi – Široabjangu jeb Čampi galvas masāžu un īpašu ajurvedisku procedūru galvai – Širodharu.

Akupunktūra ir māksla harmonizēt trīs spēkus – Homo, Hetero un Neitro. Homo spēks cenšas visu saglabāt nemainīgu, Hetero spēks tiecas pēc pārmaiņām, Neitro spēks ir abu iepriekšējo avots un cenšas tos kontrolēt, uzturot līdzsvaru. Dažādie fizikālie un bioloģiskie procesi dabā un sociālie spēki sabiedrībā pieder pie kādas no grupām.

Arī cilvēka ķermenis ir sadalīts zonās pēc minētajām trīs funkcijām un pirkstu pēdējās falangas atbilst Hetero – aktīvajam, mainošajam spēkam, kas izskaidro kāpēc katrs pirkstu galu milimetrs ir burtiski nokaisīts ar daudziem aktīviem punktiem, uz kuriem iedarbojoties iespējams panākt ātrāku, spēcīgāku efektu.

Esiet laipni gaidīti uzņemt enerģiju un dzīves prieku!
Nagu terapija, akupunktūra plaukstām un pēdām vai Galvas masāža matu veselībai Katras procedūras ilgums 45 min. Pērkot varēsi norādīt vēlamo procedūru Iepriekš pieteikties pa tālruni: 26983230
Massage room
26983230
cetrimuki@inbox.lv
Mūkusalas biznesa centrs, Mūkusalas ielā 41b

Jauns komentārs