Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Palīdzēsim.lv labdarības akcija "Skola sauc!" Latvijas mazturīgo ģimeņu bērnu atbalstam

Jau ceturto gadu labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" aicina palīdzēt sagatavoties skolai tiem bērniem un jauniešiem, kuri jaunā mācību gada uzsākšanos gaida ar bažām, jo nespēj iegādāties pašas elementārākās lietas skolai, piemēram, burtnīcas, pildspalvas, zīmuļus, lineālus, dzēšgumijas un citas lietas, bez kurām iztikt skolā nav iespējams.
Nopirkts: 172  Beidzies
Cena
Ls 1.00
Ls 0.00
Pateicoties sabiedrības atbalstam, 2010.gadā palīdzība tika sniegta 228 bērniem, 2011.gadā - 220 bērniem un jauniešiem uzsākt skolas gaitas. Skolas lietas tiks nodotas Iecavas, Bauskas, Talsu, Jelgavas novadu, Rīgas rajona un Latgales reģiona bērniem un jauniešiem.

Par akciju:
  • Pērkot 1 Kuponu, Tu ziedosi 1Ls skolas lietu iegādei bērniem no mazturīgām ģimenēm
  • Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Iecavas, Bauskas, Talsu, Jelgavas novadu, Rīgas rajona un Latgales reģiona bērniem un jauniešiem
  • Kopumā tiks iegādātas tādas bērniem nepieciešamas lietas kā zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas, krāsainie zīmuļi, flomāsteri, lineāli, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, krāsas, burtnīcas, klades, skolas somas un citas ļoti noderīgas lietas
  • Tu vari ziedot arī mantas - vairāk ar to lasi ŠEIT

Ļoti ceram, ka šogad izdosies skolas somas piepildīt vēl vairāk bērniem!

Tavs labais darbs bērniem nozīmē ļoti daudz. Palīdzēsim!Pakalpojumu/preci nodrošina:
Palīdzēsim.lv NODIBINĀJUMS, Rīga, Kr.Valdemāra 118

Par uzņēmumu

Palīdzēsim.lv ir nevalstiska labdarības organizācija, kuras darbības mērķis ir palīdzēt Latvijā dzīvojošajiem bērniem, kurus skārušas veselības vai citas sadzīvei nozīmīgas problēmas.

Lai veidotu saikni starp palīdzības sniedzējiem, un tiem, kam tā ir nepieciešama, kopā ar Latvijas labākajiem foto māksliniekiem tiek veidoti fotostāsti, kas iepazīstina ar bērnu likteņiem. Tiek stāstīts un rādīts arī tas, kā ir mainījies šo bērniņu dzīvēs pēc tam, kad visi kopā esam spējuši palīdzēt. Visus šos veiksmes stāstus var aplūkot organizācijas mājas lapā www.palidzesim.lv.

Organizācijas mērķis nav tikai nodrošināt palīdzību lūdzošās ģimenes ar pārtiku, sadzīves lietām, vai medicīniskajiem pakalpojumiem - šeit cenšas bērnu un jauniešu dzīvi padarīt krāsaināku, parādīt viņiem citu dzīves realitāti, aicinot viņus piedalīties dažādos motivējošos un izglītojošos pasākumos, kultūras aktivitātēs, darboties pašiem radošajās darbnīcās, semināros un nometnēs.

Sastāvēšanas laikā kopš 2009.gada marta kopīgiem spēkiem ar sadarbības partneriem un privātpersonu nesavtīgo atbalstu ir sniegta palīdzība jau ļoti daudziem bērniem. Ekonomiskā situācija neliecina par sociālās vides uzlabošanos, un šobrīd vēl vairāk kā jebkad iepriekš pieaug to bērnu skaits, kuriem mūsu palīdzība ir vienīgā cerība uz atbalstu.

Palīdzēsim.lv iespēja turpināt darbību ir atkarīga tikai un vienīgi no sabiedrības atbalsta, tāpēc nāc un palīdzi arī Tu! Kopā mēs varam mainīt pasauli!
  • Labdarības akcijas "Skola sauc!" ietvaros aicinām ziedot "Palīdzēsim.lv" Latvijas mazturīgo ģimeņu bērnu atbalstam, skolas gaitas uzsākot
  • Pērkot 1 Kuponu, Tu ziedosi 1Ls skolas lietu iegādei bērniem un jauniešiem no mazturīgām ģimenēm
  • Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Iecavas, Bauskas, Talsu, Jelgavas novadu, Rīgas rajona un Latgales reģiona bērniem un jauniešiem
  • Droši vari iegādāties arī vairākus kuponus
  • Kupons obligāti jāuzrāda drukātā veidā

Jauns komentārs