Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Par Tevi pasaulē un pasauli Tevī! Žurnāla UNA abonements 12 mēnešiem

UNA - par sievieti pasaulē, ko rada viņa pati! Žurnāls modernai un mērķtiecīgai sievietei! Žurnāls UNA sniedz jaunas zināšanas un iedvesmu, mudina domāt un atklāt. Žurnāla kodols ir intervijas ar spilgtām personībām - inteliģentiem un interesantiem cilvēkiem, kuru pieredze un atziņas aizrauj un motivē. UNĀ vari izlasīt gan pārsteidzošus dzīvesstāstus, gan izzināt attiecību līkločus un aizraujošus stāstus par sasniegumiem karjerā. UNA raksta par jaunumiem modē, skaistumkopšanā un dzīvesstilā. Piedāvā oriģinālus risinājumus kulinārijas jomā un mājokļa iekārtošanā, kā arī praktiskus padomus un idejas ceļojumiem, hobijiem un citām aktivitātēm.
Nopirkts: 35  Beidzies
-33%
20.00 €
29.99 €

Par piedāvājumu: 

 • Žurnāla "Una" abonements 12 mēnešiem
 • Pirmo numuru saņemsi 2020. gada februārī
 • Žurnāls iznāk 1 x mēnesī
 • Žurnāls ir latviešu valodā
 • Par žurnālu UNA:
  • Pieskarties, uzpūst elpu, paburzīt pirkstos, piešaut mēles galiņu, ieskatīties, apskatīt, sadzirdēt, sajust… Pasaules izzināšanā slēpjas tāda jauda! Ik dienas izdzīvojam vairākas dzīves, no kāda atvadāmies, kādu satiekam, apstādinām mirkļus un buram savas dzīves dzīparos arvien raibākus rakstus. Un atkal atgriežamies pie sevis - jau bagātākas savā pieredzē un zināšanās, sajūtās un noslēpumos. UNA ir par šo mirkļu maģiju, atkalredzēšanās prieku. Par sevis saprašanu. Par atklāšanu un pieņemšanu, par klāt nākšanu un attālināšanos, par mūžīgajiem pretmetiem, spītēšanos un ļaušanos. Par sevis mīlēšanu. UNU tu vari satikt jebkur - skatlogu atspulgos uz Brīvības ielas, no karstuma kūpošā asfaltā vai melnas kafijas smaržā jūnija rītos. Pilnmēnesī jūras krastā, pielijušā pļavā un mīļotā soļos. UNA, tāpat kā tu, drīkst visu - sapņot, mīlēt, skumt, virpuļot mežonīgā dejā, dedzinot pērnos grēkus Jāņu ugunskurā un piedzimstot no jauna 1. janvāra sarmā. UNA ir par tevi pasaulē. Par pasauli tevī!
  • Žurnāls UNA iznāk kopš 1996. gada un, iemantojis uzticamu lasītāju loku, uzrunā gan emocijas, gan intelektu. UNA sniedz jaunas zināšanas un iedvesmu, mudina domāt un atklāt. Žurnāla kodols ir intervijas ar spilgtām personībām - inteliģentiem un interesantiem cilvēkiem, kuru pieredze un atziņas aizrauj un motivē. UNĀ vari izlasīt gan pārsteidzošus dzīvesstāstus, gan izzināt attiecību līkločus un aizraujošus stāstus par sasniegumiem karjerā. UNA raksta par jaunumiem modē, skaistumkopšanā un dzīvesstilā. Piedāvā oriģinālus risinājumus kulinārijas jomā un mājokļa iekārtošanā, kā arī praktiskus padomus un idejas ceļojumiem, hobijiem un citām aktivitātēm. Un UNA noteikti ir žurnāls, kurā ko lasīt atradīsies arī tavam vīrietim.

Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!

Pakalpojumu/preci nodrošina:
Izdevniecība "Dienas žurnāli" SIA, Andrejostas iela 17, Rīga, LV-1045

 • Visu nepieciešamo žurnālu piegādes informāciju varēsi norādīt pirkuma brīdī
 • Lūdzu, pārbaudi piegādes adresi www.pasts.lv - neprecīzi norādītas adreses gadījumā redakcija negarantē operatīvu žurnāla piegādi
 • Vari iegādāties vairākus kuponus, taču ņem vērā, ka tie nesummējas - katrs būs paredzēts dažādiem adresātiem tiem pašiem mēnešiem

Tev varētu patikt:

Jauns komentārs