Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Atlaides lielākas par 40%

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

IZBRAUCIENIEM ATLAIDES LĪDZ 42%! Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 678 Pieejams vēl 21d 09h
līdz42%
2.00-16.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dažādi izbraucieni ar kuģīti "Jūrmala"

Draudzīgākās cenas šajā sezonā! Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Jūrmala" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 378 Pieejams vēl 11d 09h
līdz67%
2.00-10.00 €
5.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aromātisks ziedu SPA rituāls

Ienirsti pasakainā ziedu smaržas baudījumā, ļaujoties relaksējošam piedzīvojumam skaistuma salonā "Boutique Lea"! Aromātiskā SPA rituāla laikā tiek izmantota pieneņu, ceriņu, jasmīnu vai liepziedu eļļa, kas labvēlīgi iedarbojas uz visu organismu un emocionālo pasauli, savukārt pilnīgai labsajūtai no piedāvājuma klāsta vari izvēlēties tieši sev vistīkamāko procedūru kombinācijas - masāžu, ietīšanu, saunu u.c. Baudi vasaras dvesmu vienatnē vai kopā ar mīļoto!
līdz42%
25.00-80.00 €
30.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Rožu SPA aromterapijas rituāli

Tu esi to pelnījusi! Ļaujies visu ziedu karalienes, krāšņās rozes, vilinošajam aromātam un uzņem tās maigumu un sievišķo spēku! Rožu aromterapijas procedūru laikā Tu piedzīvosi pasakainas sajūtas, kas pacels pāri ikdienas nogurumam un ļaus dvēselei lidināties augstāk par mākoņiem... Rožu eļļas pozitīvās īpašības iedarbojas ne tikai emocionāli, bet vienlaikus rūpējas par to, lai Tava āda kļūtu zīdaini mīksta un skaista. Lieliska cena!
līdz42%
25.00-45.00 €
30.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Procedūru komplekss dievietei (1 h 10 min)

Lai zīda maigais glāsts Tevi paceļ spārnos... Ikdienas rūpes un raizes paliek aiz muguras - šajā brīdī Tu esi TIKAI SEV. Svaigā dabas smarža atbrīvo domas, ieskauta vieglā zīda dvesmā Tu jūties kā zem eņģeļa spārna. 80 minūtes absolūta miera un laimes - pīlings, masāža, ietīšana, pēdu masāža un maska vienīgi Tev! Lieliska ideja dāvanai -  iepriecini dāmu, kura ir pelnījusi mieru un patīkamu relaksāciju!
Nopirkts: 14 Pieejams vēl 2d 09h
-46%
39.00 €
72.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: