Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Ekstrēms brauciens ar motociklu + pilots

Ja jūti, ka ikdiena kļuvusi pārāk vienmuļa un vēlies atsvaidzināt to ar kaut ko patiešām elpu aizraujošu, tad ekstrēms brauciens ar motociklu ir tas, kas Tev nepieciešams! Turklāt Tu varēsi justies pavsam droši - Tavs pilots būs profesionāls "Streetbike Freestyle" braucējs ar 18 gadu pieredzi motosportā! Lieliska ideja dāvanai, kas īpaši piestāvēs vecmeitu/vecpuišu ballītei! 
Pieejams vēl 31d 18h
-10%
90.00 €
100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar BBQ PARTY elektrolaivu

Baudi neaizmirstamu atmosfēru un fantastiskus skatus, laivojot par Lielupi vai Driksu! Uzņēmums piedāvā BBQ PARTY elektrolaivas īri gardai un baudpilnai atpūtai uz ūdens, kopā ar ģimeni vai draugiem ļaujot vējam izpurināt matus, saules stariem noskūpstīt ādu un vēderam tikt palutinātam ar jūsu iecienītākajām grila maltītēm. Elektrolaiva aprīkota ar saulessargu karstām un saulainām dienām, kā arī ar LED apgaismojumu vakara izbraucieniem. Izmantojot Bluetooth, varēsi atskaņot arī sevis izvēlēto mūziku. Iegādājoties kuponu, to izmntot varēs līdz pat 7 personām.
Pieejams vēl 28d 18h
Cena
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Piedāvājums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies vasaras jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar tuvajiem dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša. Ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes!
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 2d 18h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Braucieni ar drifta triciklu

Četri braucieni par divu cenu! Aizved savu otru pusīti vai kādu no tuvajiem elpu aizraujošā piedzīvojumā! "Drifta Halle" būs īstā vieta, kurp doties - bez jebkādas iepriekšējas sagatavošanās ļaujies braucienam ar drifta triciklu, izjūtot adrenalīna pieplūdumu un vēl nebijušas sajūtas! Uzmanību, gatavību, starts - gāzi grīdā pretim jauniem iespaidiem!
Nopirkts: 47  Pieejams vēl 16d 18h
-50%
20.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: