Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

Pārvari savas lielākās bailes un dodies elpu aizraujošā lidojumā ar deltaplānu virs skaistās Rīgas! Lidojuma laikā pieredzējis pilots-intruktors palīdzēs Tev atbrīvoties un baudīt mirkļa burvību, kamēr Tu varēsi vērot Vecpilsētas torņus, tiltus, likteņupes Daugavas līkločus un iepazīt mūsu pasaaino galvaspilsētu no pavisam cita skatu punkta. 
Pieejams vēl 31d 15h
Cena
25.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sieviešu pilsētas velosipēds ŽUBĪTE

Piedāvājumā atgriezusies ŽUBĪTE - vēl labāka - ar platāku stūri, labākiem pedāļiem un daudz uzlabojumiem! Sabiedriskā transporta vai automašīnas nomaiņa pret videi draudzīgāku pārvietošanās līdzekli būs Tavs šī gada labākais lēmums! Elegantais sieviešu pilsētas velosipēds ŽUBĪTE ar Latvijas simtgadei veltītu dizainu - ar Latvijas karogu aizmugurē, "Shimano" integrētajiem pārslēgiem un bagātīgo komplektāciju, nodrošinās izcilu un jautru braukšanas pieredzi katru reizi, izceļot un svinot sievišķīgumu un tradīcijas. 
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 12d 15h
Saņemšana no: 09.07.
-36%
245.00 €
385.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kuģīti Rīga-Majori-Rīga

Pavadi burvīgu dienu ar radiem vai draugiem! Brauciena laikā pa Daugavu varēsi redzēt Rīgas ostu un pilsētas panorāmu. No Daugavas gar Mīlestības salu kuģa ceļš ieved Buļļupē, kas savieno Lielupi un Daugavu. Kuģojot pa Buļļupi, paveras skats uz Bolderāju, varēsi redzēt daudzas neskartas pludmales, dabu, klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā, kā arī akmens skulptūru parku. Nokļūstot Lielupē, pavērsies skats uz seno Lielupes ieteku jūrā un Balto kāpu. Neaizmirstams brauciens, jo pavadītais laiks ir garam, sirdij un prātam kā saldais ēdiens!
Nopirkts: 29  Pieejams vēl 7d 15h
-33%
19.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Baskāju takas apmeklējums Valmierā

Apvieno patīkamo ar lietderīgo - sniedz savām pēdiņām neatkārtojamas sajūtas, masāžu un vieglumu, pastaigājoties pa Valmieras "Sajūtu Parka" atjaunoto baskāju taku! 2 km garajā takā varēsi sajust 15 dažādus seguma veidus un izbaudīt tos ar basām kājām. Piedāvājumā ieejas biļetes bērniem un pieaugušajiem.
Nopirkts: 25  Pieejams vēl 20d 15h
līdz20%
4.00-6.00 €
5.00-7.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...