Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

EXITMANIA.LV izlaušanās spēle "Lopkautuve"

Tu un Tavi draugi atgūstat samaņu pamestā lopkautuvē - jūs esat kļuvuši par maniakāla slepkavas-miesnieka laupījumu. Aiz sienas kliedz upuri, kuru izmisuma pilnos saucienus aptur cirtienu trokšņi, visapkārt rēgojas asins traipi, un Tu zini - vienīgais veids, kā palikt dzīviem, ir bēgt. Tavai komandai būs dota stunda, lai izkļūtu laukā no istabas un izbēgtu no nāves ķetnām, turklāt saslēgtiem roku dzelžos... 
Pieejams vēl 23d 16h
-50%
29.99 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Tiec galā ar trillera cienīgiem notikumiem, izbaudi sacensību garu un pierādi sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Pieejams vēl 30d 16h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

1 h brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu

Atklāj plaukstošu ziedu ieskauto Rīgu no cita skatpunkta, baudot stundu garu atpūtas braucienu ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu! Kuģītis Tevi vedīs apskatīt krāšņās Rīgas vietas - vēsturiskās Vecpilsētas celtnes, rosīgo Centrāltirgus rajonu, gleznaino Andrejostu un citas. Lieliska atpūta siltām un saulainām dienām!
Nopirkts: 145  Pieejams vēl 2d 16h
līdz44%
5.00-12.00 €
9.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 138  Pieejams vēl 4d 16h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...