Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 119  Pieejams vēl 10d 13h
-37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Hotel Sigulda" atpūtas komplekss

Tu esi pelnījis dienu relaksācijai vienatnē, romantisku laiskošanos ar otru pusīti vai prieka pilnus mirkļus ar visu ģimeni! Piedāvājumā viesnīcas "Hotel Sigulda" atpūtas kompleksa apmeklējums vienai personai - sauna, tvaika pirts, SPA masāžas vanna un baseins ar masāžas sistēmu  gleznainajā Siguldā Tevi jau gaida!
Pieejams vēl 31d 13h
-20%
9.60 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Orhideju izstāde Tallinā, 2.03.

Jau daudzus gadus Tallina aicina uz skaistajiem orhideju svētkiem, kad augus iespējams novērtēt visā to greznībā, jo tieši šajā laikā tie zied visskaistāk. Tev būs iespēja tos ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties, saņemot konsultācijas no orhideju pazinējiem un audzētājiem. Pēc izstādes apmeklējuma Tev būs iespēja doties uz Vecpilsētu un apmeklēt Marcipāna muzeju, kur var ne tikai apskatīt saldās mandeļu mīklas figūriņas, bet arī pavērot, kā meistari rada šo neatkārtojamo kulinārijas brīnumu. Noteikti apskati arī Rātslaukuma aptieku - tā ir viena no vecākajām Eiropas aptiekām, kura vēl joprojām darbojas!
Pieejams vēl 31d 13h
-30%
18.90 €
27.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Slidošana + slidu noma VOLVO hallē

Vai arī Tu esi viens no tiem, kuri katru gadu ar nepacietību gaida sniegu, lai atkal varētu doties aizraujošos ziemas priekos? VOLVO sporta centra publiskā slidotava gaida ikvienu, kurš vēlas baudīt ziemīgu atpūtu rudens vidū - piedāvājumā stundu ilga slidošana un slidu īre aktīvai un jautrai atpūtai plašā iekštelpu ledus hallē.
Nopirkts: 208  Pieejams vēl 6d 13h
-30%
4.19 €
6.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...