Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Atpūta & Izklaide

Izrāde "Reāli sliktie puiši" 04.05.

Nenokavē iespēju kārtīgi izsmieties! Režisora Dž. Dž. Džilindžera komēdija "Reāli sliktie puiši" jau 4. maijā! Izrādē varēsi sekot līdzi Toma un Lindas atbildīgajam brīdim - viņi gatavojas adoptēt bērnu. Taču tas nav nemaz tik viegli kā izklausās..
Šobrīd 30 pircēji  Pieejams vēl 8d 19h
-40%
3.60-10.20 €
6.00-17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lidojums ar deltaplānu

Atklāj Rīgu no jauna skatpunkta! Uzdāvini sev vai kādam draugam neparastu, adrenalīna un skaistu skatu pārpilnu ceļojumu virs Rīgas - redzēsi gan vecpilsētas torņus un tiltus, gan likteņupes Daugavas līkločus. Pieredzējis pilots-instruktors palīdzēs Tev atbrīvoties un izbaudīt lidojuma burvību!
Šobrīd 54 pircēji  05h
Laba cena
19.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"GUNSnLASERS" lāzeru peintbols

Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai viss notiek realitātē un sportiskā garā! Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā vai jaunajās telpās Mežaparkā!
Šobrīd 42 pircēji  Pieejams vēl 1d 05h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SAJŪTU FESTIVĀLS Dikļu pilī 8. jūlijā

Ļaujies viegli apcerīgai noskaņai senatnīgās Dikļu pils parka pavēnī! Sajūtu festivāls ir izcils muzikālais un gastronomiskais baudījums, kura laikā varēsi doties garšas ceļojumā kopā ar izciliem pavāriem un izgaršot skaistu mūziku kopā ar Jumpravu, Vestardu Šimku, Reini Sējānu, Kasparu Zemīti u.c.! 
Šobrīd 30 pircēji  Pieejams vēl 4d 05h
-20%
20.00 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...