Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Ventspils ūdens piedzīvojumu parks + SPA

HEI, HEI, aizved mazos skolniekus izbaudīt un ļauties ūdens priekiem Latvijas sakoptākajā pilsētā Ventspilī! Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā ūdens atrakcijas un SPA kompleksu, kura lielie apmeklētāji varēs relaksēties pirtīs un burbuļvannās, bet mazie - izpriecāties viļņu baseinā un citās aizraujošās ūdens atrakcijās!
Nopirkts: 205  Pieejams vēl 9d 15h
-54%
5.99 €
13.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SPA centra "Aquadream" apmeklējums

Aiz loga joprojām ziema, bet tā vien gribas baudīt ūdens priekus? Dari to iekštelpās SPA centrā "Aquadream"! 2 stundu garumā varēsi tonizēt ķermeni ar aktīvu peldi, relaksēties pirtī, sāls saunā vai džakuzi, kā arī izmēģināt masāžas strūklas un kaskādi. Lieliska ķermeņa un gara atpūta!
Nopirkts: 205  Pieejams vēl 10d 15h
-47%
8.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbols Rīgā - Mežaparks vai Andrejsala

Vai zināji, ka peintbolu var spēlēt arī telpās? Tie, kuriem patīk asas izjūtas, noteikti novērtēs aizraujošo peintbola spēli "GUNSnLASERS" iekštelpās - parkos Andrejsalā vai Mežaparkā! Izmēģini sportisko aktivitāti, kas sniedz iespēju ne tikai lieliski pavadīt laiku, bet arī saliedēt komandu! Tāpat vari to izmantot kā papildinājumu vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām utt.
Nopirkts: 80  Pieejams vēl 13d 15h
-43%
5.69 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Harija Potera u.c. XROOM.LV kvesti

Piedāvājumā kvesti jeb izlaušanās spēles, kas liks domāt kā Šerlokam Holmsam, pielietot maģiju kā Harijam Poteram un būt viltīgākam par padomju izlūku. Uzaicini draugus vai radiniekus un dodieties saliedējošā un atraktīvā piedzīvojumā vienā no izlaušanās istabām! Vai jums būs pa spēkam izlauzties? 
Nopirkts: 55  Pieejams vēl 5d 16h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta akvaparkā VICHY Viļņā

4 stundas neviltota prieka! Izvēlies izklaidi visai ģimenei Baltijas modernākajā akvaparkā - VICHY! Kamēr bērni plunčāsies "Kanoe upē", šļūks pa slidkalniņiem un izklaidēsies dažādās atrakcijās, vecāki varēs laiskoties džakuzī vai relaksēties plašajā pirts kompleksā. Garlaicīgi nebūs nevienam!
Nopirkts: 147  Pieejams vēl 1d 16h
-44%
15.00 €
27.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...