Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

PĒC SEŠU MĒNEŠU PĀRTRAUKUMA MUZEJS ATSĀK DARBĪBU - PAŅEM LĪDZI LABU GARASTĀVOKLI UN TIEKAMIES! Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta!
Nopirkts: 30 
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Labirinta "Mīnotaurs" apmeklējums Siguldā

Iejūties Senās Grieķijas laikmetā un piepildi sapni par labirinta iziešanu! Pārbaudi savus spēkus Siguldas labirintā "Mīnotaurs", kura platība pārsniedz 1000 m² un maršruts, kuru Tev būs jāveic, ir apmēram 714 m. Lai izkļūtu brīvībā, Tev vajadzēs pilnībā uzticēties savām orientēšanās spējām un loģiskajai domāšanai - vai Tev pietiks drosmes iziet visu labirintu, lai uz mūžiem nepaliktu Mīnotaura ieslodzījumā?
Nopirkts: 13 
līdz50%
2.99-11.99 €
6.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Lielisks pārsteigums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies rudens jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar draugu dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša, taču ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes.
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 17d 11h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Piepūšams SUP dēlis + airis

Sagatavojies nākamā gada siltajai sezonai laicīgi un iepriecini sevi vai kādu aktīvās atpūtas cienītāju ar brīnišķīgu dāvanu - stabilu SUP dēli ar 3 spurām! Komplektā ietilpst arī ļoti izturīgs alumīnija airis, praktiska mugursoma, ūdensnecaurlaidīgs maks telefonam un pumpis! Turklāt dēli varēsi ļoti viegli piepumpēt un izpūstā veidā tas neaizņems daudz vietu! 
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 9d 11h
Saņemšana no: 30.09.
Piegāde no: 30.09.
Cena
209.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kartingu Liepājā (10 min)

Adrenalīna piepildīts brauciens ar kartingiem aizrauj kā lielus, tā mazus! Ja dzīvo vai viesojies vēju pilsētā Liepājā, uzdāvini sev un savai ģimenei vai draugiem trakulīgu braucienu ar kartingu īpaši veidotā un ļoti interesantā trasē - varēsi ļauties ātrumam un straujiem pagriezieniem, vienlaikus jūtoties stabili un droši. Piedāvājumā desmit minūšu ilgs brauciens vienai personai, kā arī aizsargķiveres noma.
Nopirkts: 26  Pieejams vēl 11d 11h
-10%
13.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: