Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

"Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks" + SPA

"Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks" aicina gan lielos, gan mazos ļauties ūdens priekiem! Izklaide ikvienam, kurš vēlas labi pavadīt laiku, peldoties siltos baseinos vai relaksējoties burbuļvannās, ķerot adrenalīnu atrakciju kalniņos vai sildoties kādā no kompleksa SPA zonas pirtīm.
Nopirkts: 281  02h
-54%
5.99 €
13.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 70  Pieejams vēl 7d 02h
-37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens uz Igauniju 13.10.

Rudenīga vienas dienas ekskursija uz mūsu kaimiņzemi Igauniju, kuras laikā Tev būs iespēja iepazīt tās skaisto un neskarto dabu, aplūkojot diženo Keilas ūdenskritumu, uzzināt daudz ko jaunu un izstaigāt īstu zemūdeni "Lennusadam" jūras muzejā, kā arī baudīt kultūrvēsturisko mantojumu romantiskajā Tallinas vecpilsētā. Mājupceļā autobuss piestās Pērnavā, kur varēsi iegādāties dažādus igauņu gardumus.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 18d 02h
-48%
15.50 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta akvaparkā VICHY Viļņā

Nebeidzamiem ūdens priekiem! Baltijas modernākajā akvaparkā VICHY lieliski jutīsies un izklaidēsies visa ģimene! Kamēr bērni plunčāsies "Kanoe upē", šļūks pa slidkalniņiem un izklaidēsies dažādās atrakcijās, vecāki varēs laiskoties džakuzī vai relaksēties plašajā pirts kompleksā. Padomāts par gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem!
Nopirkts: 119  Pieejams vēl 6d 02h
-50%
13.50 €
27.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...