Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Kvests īstā padomju laika bunkurā

Šī būs ar adrenalīnu piesātinātākā izlaušanās kādā jebkad esi bijis! Tev būs tikai 1 h laika, lai glābtu pasauli! Vai Tu esi drosmīgs un spēsi apturēt pašiznīcināšanās ierīci, kura paslēpta POLIGONA bunkurā? Ņem līdzi draugus un kļūstiet par pasaules glābējiem! Pēc kvesta nosviniet uzvaru turpat uz vietas esošajā piknika vietā!
Pieejams vēl 28d 10h
-25%
30.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša peintbola spēle Andrejsalā

PĒDĒJĀ IESPĒJA PIRMS ANDREJSALAS LAUKUMA SLĒGŠANAS! Peintbola cīņa ar krāsu lodītēm sagādās prieku gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Pateicoties iespējai regulēt ieroča stiprumu, peintbolu var spēlēt jau no 10 gadu vecuma. GUNSnLASERS peintbola laukumi ir veidoti tā, lai spēle būtu interesanta un azartiska. Svini dzimšanas dienu vai nāc atpūsties kopā ar draugiem un kolēģiem!
Pieejams vēl 12d 10h
-25%
15.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 256  Pieejams vēl 1d 09h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Joga "Labo Sajūtu Laboratorijā"

Uzlabo savu veselību un iegūsti možu garu, apmeklējot ''Labo Sajūtu Laboratorijas'' jogas nodarbības. Tās var būt gan meditatīvas un atslābinošas, gan arī fiziski izaicinošas, tā var palīdzēt mūsdienās pārvarēt ikdienas pārbaudījumus, piedzīvot vairāk prieka, līdzcietības un pozitīvā efekta. 
Nopirkts: 30  09h
līdz50%
7.00-89.00 €
14.00-108.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...