Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Ventspils ūdens piedzīvojumu parks + SPA

Ļaujies ūdens priekiem Latvijas sakoptākajā pilsētā Ventspilī! Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā ūdens atrakcijas un SPA kompleksu, kura lielie apmeklētāji varēs relaksēties pirtīs un burbuļvannās, bet mazie - izpriecāties viļņu baseinā un citās aizraujošās ūdens atrakcijās!
Šobrīd 89 pircēji  Pieejams vēl 12d 18h
-54%
5.99 €
13.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta Pakrojas muižā + brokastis

Noskaņu pilns ceļojums uz aristokrātisko Pakrojas novadu Lietuvā liks Tev un Tavai otrajai pusītei aizmirst visas ikdienas rūpes! Varēsiet pavadīt nakti mājīgajā Pakrojas muižas dzirnavnieka mājā un no rīta mieloties ar ļoti gardajām, saimnieces gatavotajām brokstīm. 
Pieejams vēl 21d 18h
-22%
50.00 €
64.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izlaušanās spēle "Dārglietu zādzība"

Šajā izlaušanās spēlē kopā ar ģimeni vai draugiem varēsi iejusties slavenas laupītāju komandas ādā. Vai paspēsiet izpildīt pasūtījuma zādzību un pazust, neatstājot pierādījumus? Tas atkarīgs tikai no jūsu atjautības, izveicības un komandas darba!
Šobrīd 9 pircēji  19h
-30%
35.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Zīmējumu teātra izrādes VISAI ĢIMENEI

Zīmējumu teātris ielūdz jaunākos skatītājus uz Vara Klausītāja režisētajām izrādēm visai ģimenei! "7 pasakas par Ņukucīti" tapusi, iedvesmojoties no Aivara Neibarta pasakām un apvienojot zīmējumus un deju. Savukārt izrāde "Vilks" paredzēta tiem lieliem un maziem, kas it nemaz nebaidās no vilka!
Šobrīd 45 pircēji  Pieejams vēl 2d 19h
-29%
5.00 €
7.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...