Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izklaide Tavai vasarai

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Vai esi gatavs piedzīvojumam kosmosa dzīlēs un iztēles spēlēm ar fantāziju? Pašā Rīgas sirdī durvis vēris "Cosmos" ilūziju muzejs, kurā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Šobrīd 150 pircēji  Pieejams vēl 10d 18h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izklaides parks "Avārijas brigāde"

Satiec dinozaurus, iemīļotos multfilmu varoņus, rūķus, princeses, velniņus un citus pasaku tēlus jaunajā izklaides parkā "Avārijas brigāde"! Esi viens no pirmajiem, kas apmeklēs Latvijā vienīgo kustīgo Dinozauru taku, latviešu rakstnieku stāstu taku, spēļu pilsētiņu, virvju trasi, radošās darbnīcas u.c. Aizraujoša diena visai ģimenei garantēta!
Pieejams vēl 14d 18h
-17%
10.00 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbola spēle Andrejsalā vai Mežaparkā

Peintbols ir jautra izklaide, kas viegli var pārtapt kara simulācijā ar maksimālu realitātes piesitienu... Karotāja lomā Tev palīdzēs iejusties iespaidīgā 1905. gadā celtā, II Pasaules kara laikā nopostītā un 1946. gadā atjaunotā Andrejsalas spēkstacija vai jaunais laukums Mežaparkā!
Šobrīd 81 pircējs  18h
-43%
5.69 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP instruktāža + inventāra noma Ķīšezerā

Paraugies uz Ķīšezeru no neierasta skatupunkta - vertikālā veidā! SUP dēlis stabili nesīs Tevi pāri viļņiem, bet virzienu noteiksi Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Iespēja apgūt šo foršo sportu pie leģendārās instruktores J. Reneslāces, kā arī starplaikos uzspēlēt volejbolu!
Šobrīd 131 pircējs  18h
Laba cena
6.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

4 dienu tūre uz Berlīni 28.06.

Uzdāvini sev un savai ģimenei neaizmirstamu piedzīvojumu dinamiskajā un kultūrvēsturiskajā Berlīnē! Iespēja kārtīgi atzīmēt vasaras iestāšanos ūdensparkā "Tropical Islands Resort", ka arī apskatīt vienu no vecākajiem zoodārziem Eiropā, Brandenburgas vārtus, Reihstāgu u.c. 
Šobrīd 11 pircēji  18h
-23%
99.00 €
129.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...