Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Lielisks pārsteigums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies ziemas jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar draugiem dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša, taču ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes.
Nopirkts: 15  13h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 1d 13h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas

Vai vienmēr esi vēlējies kā putns pacelties spārnos un traukties pāri pilsētai? Šī ir Tava iespēja piepildīt sapni! Testa lidojums virs Rīgas ar jauno motodeltaplānu TANARG-912 - ļaujies jaunām emocijām un neaizmirstamam piedzīvojumam 300 m augstumā! Lidojumu īpaši patīkamu un drošu padarīs pilots, kurš būs arī Tavs instruktors!
Nopirkts: 7  13h
Cena
24.00-44.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

REIŅA TRASES atpūtas namiņš ar saunu

Steidz pretim plaukstošajam pavasarim vienmēr pasakaini skaistajā Siguldā! Pēc garas pastaigas pa pilsētas interesantākajām vietām Tev būs iespēja nakšņot jaukā un mājīgā atpūtas namiņā, kā arī relaksēties saunā, savukārt vakarā vai agri no rīta varēsi baudīt braucienu ar velosipēdu, vērojot brīnišķīgus dabasskatus un elpojot svaigu gaisu. Lieliskas brīvdienas ar otru pusīti, ģimenes vai draugu lokā garantētas!
Nopirkts: 1  13h
-29%
120.00 €
170.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...