Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces varat saņemt Rīgā, Aristida Briāna ielā 9a-314.kab., 3.stāvā (iepriekš Cēsu iela 23), darba dienās no plkst.10:00 -18:00! Pie ieejas durvīm spiediet kodu 314. Gaidīsim ciemos!

Aktīvā atpūta

Izbrauciens ar autosacīkšu simulatoriem

Uzdāvini piedzīvojumu! Mūsu pašu Biķernieku trase vai sniegotie Monte Carlo kalni? Izbaudi braukšanas pieredzi, kas ir ļoti tuva tam, kādu var gūt ar īstu sacīkšu auto! Trenēties varēsi jebkurā sacīkšu veidā - driftā, rallijā, rallijkrosā, šosejā vai F-1. Spied pedāli grīdā un pierādi sevi drošā un aizraujošā veidā! 
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 19d 02h
līdz25%
12.00-45.00 €
15.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lielās Ķīnas laternas Pakrojas muižā

Gada īpašais notikums atkal ir klāt! Kliedē rudens tumsu un gaidi Ziemassvētkus, priecājoties par lielisko Ķīnas laternu gaismu šovu - lielākajā muižā, kas saglabājusies Lietuvā, mākslinieki no Ķīnas ierīkos vairāk nekā 30 tematiskās gaismas instalācijas. Pakrojas muižas teritorijā parādīsies kustīgā Āfrikas dzīvnieku pasaule, polārlāču ledāji, dzērvju sala, persiku koku mežos spēlēsies pērtiķi un apmeklētājus priecēs Ziemassvētku eglīte, kas stāsta par Riekstkodi. Tāpat brauciena laikā Tev būs iespēja apmeklēt vēl citas interesantas vietas - alpaku audzētavu, neparasto Kaķu muzeju un Lietuvas ceturto lielāko pilsētu Šauļus.
Nopirkts: 137  Pieejams vēl 8d 02h
Cena
16.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peldošā pirts Daugavas krastā (3 h)

Sarīko jautru ballīti vai relaksējošu atpūtu tuvāko draugu lokā, Daugavas krastā, iepretim skaistajai Rīgas panorāmai! Varēsi baudīt patīkamus pirts priekus, pēršanos un gleznainus skatus kādā no peldošās pirts terasēm, uzgrillējot desiņas un gaļu, klausoties savu mīļāko mūziku!
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 13d 02h
Cena
39.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Jaunā gada sagaidīšana Grodņā (bez vīzas)

Sagaidi JAUNO 2020. gadu Baltkrievijas skaistākajā pilsētā - Grodņā!  Tā ir ne vien apgabala administratīvais centrs un nozīmīgs transporta mezgls, bet arī noslēpumiem apvīts ceļojumu galamērķis ar divām pilīm, krāšņām dažādu konfesiju baznīcām, vecpilsētu, kas labi saglabājusies senā 2-3 stāvu apbūvē ar jaukiem mansardiem. Pilsēta lepojas ar iekoptiem parkiem, gājēju ieliņām un neskaitāmiem omulīgiem krodziņiem un iepirkšanās centriem. Šeit Tu varēsi sagaidīt JAUNO GADU un piedalīties dažādās ekskursijās!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 14d 02h
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...