Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 85  Pieejams vēl 25d 01h
līdz50%
2.00-12.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Apceļo Igauniju: Tallinas rožu svētki

Ņem līdzi otru pusīti, draugus vai visu ģimeni un dodieties neaizmirstamā vienas dienas atpūtā uz mūsu kaimiņvalsti - Igauniju! Brauciens norisinās Tallinas jūras svētku laikā, kuros varēsi uzzināt un piedzīvot daudz ko jaunu, savukārt dvēselei īstenu baudījumu sniegs botāniskā dārza apskate, kurā ar savu smaržu un krāšņumu apmeklētājus priecē simtiem dažādu rožu. Tallinas vecpilsēta, Rātes aptieka, pusdienas viduslaiku krodziņā - Tevi sagaida tas viss un vēl vairāk!
Nopirkts: 21  01h
-20%
15.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mierpilns brauciens ar kuģīti

Pavadi burvīgu dienu ar radiem vai draugiem! Ja izvēlēsies braucienu uz Jūrmalu, tad varēsi vērot Mīlestības salu, baudīt Buļļupi, kas savieno Lielupi un Daugavu. Kuģojot pavērsies skats uz Bolderāju, varēsi redzēt daudzas neskartas pludmales, dabu, klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā, kā arī akmens skulptūru parku. Nokļūstot Lielupē, pavērsies skats uz seno Lielupes ieteku jūrā un Balto kāpu. Piedāvājumā arī īpaši romantisks saulrieta reiss uz Jūras vārtiem. Atmiņā paliekoša atpūta garantēta!
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 26d 01h
līdz50%
10.00-20.00 €
20.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Visa kuģīša īre vai atpūtas izbrauciens

Izmanto iespēju un uzrīko privātu Dzimšanas dienas, vecmeitu, vecpuišu ballīti vai neaizmirstamu piedzīvojumu - izklaides braucienu uz kuģīša saviem darbiniekiem. Piedāvājumā arī iespēja iegādāties biļeti jaukam izbraucienam kopā ar citiem cilvēkiem. Kuģītis Tevi vedīs apskatīt krāšņās Rīgas vietas - vēsturiskās Vecpilsētas celtnes, rosīgo Centrāltirgus rajonu, gleznaino Andrejostu un citas. Lieliska atpūta siltām un saulainām dienām! 
Nopirkts: 121  Pieejams vēl 3d 01h
līdz50%
5.00-120.00 €
9.00-220.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 26d 01h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...