Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izklaide & Viesnīcas

Izjāde ar zirgu jāšanas klubā CHARLOTTE

Vai vienmēr esi vēlējies doties izjādē ar zirgu, bet nekad īsti nav sanācis? Jāšanas klubs CHARLOTTE piedāvā izbaudīt nomierinošu atpūtu, dodoties stundu garā izjādē svaigā gaisā pieredzējuša instruktora pavadībā - pastaiga zirga mugurā Tev sniegs pozitīvas emocijas, ļaus nodibināt īpašu saikni ar dabu, atgūt dvēseles mieru, sakārtot domas, stiprināt organismu un, pats galvenais, gūt brīnišķīgas un neaizmirstamas atmiņas. Dodies izjādē viens vai ņem līdzi draugu!
Nopirkts: 14  Pieejams vēl 19d 09h
-50%
15.00-30.00 €
30.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izjāde zirga mugurā Carnikavā (1 h)

Pavasaris ir klāt! Izbaudi siltos saules starus, svaigo gaisu un mierpilnu izjādi zirga mugurā! Zirgi ir gudri un graciozi dzīvnieki - nomierinoša izjāde palīdzēs Tev atpūsties no ikdienas steigas un iedraudzēties ar šīm burvīgajām radībām. Turklāt izjādi īpaši drošu padarīs instruktora klātbūtne! Oriģināls pārsteigums svētkos vai jubilejā un lieliska dāvana ģimenei.
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 18d 09h
Cena
18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas

Vai vienmēr esi vēlējies kā putns pacelties spārnos un traukties pāri pilsētai? Šī ir Tava iespēja piepildīt sapni! Testa lidojums virs Rīgas ar jauno motodeltaplānu TANARG-912 - ļaujies jaunām emocijām un neaizmirstamam piedzīvojumam 300 m augstumā! Lidojumu īpaši patīkamu un drošu padarīs pilots, kurš būs arī Tavs instruktors! Patīkama izklaide arī pavasarī, kad daba mostas un šarmē ar savu skaistumu!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 22d 09h
Cena
30.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Floutinga seanss pārim vai 1 personai

IDEJA MĀMIŅDIENAI! Neviens nav vairāk pelnījis atpūsties un uz brīdi atslēgties no visas pasaules, sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt divvientulību un nebijušas sajūtas bezsvara stāvoklī, kā mūsu mīļās mammas. Floutējot normalizēsies veģetatīvās nervu sistēmas darbība, samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, atslābs muskuļi, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā migrēna, muguras muskuļu un plecu sāpes, uzlabosies vielmaiņa un nostprināsies ādas saistaudi. Floutings īpaši ieteicams jaunajām māmiņām pārguruma un magnija deficīta gadījumā. Parūpējies par savas māmiņas veselību un dāvā atpūtu!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 5d 09h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar drifta triciklu (2 x 10 min)

Pēc saspringtas darba dienas vēlies izvēdināt domas un gūt pozitīvas emocijas? "Drifta Halle" būs īstā vieta, kurp doties - bez jebkādas iepriekšējas sagatavošanās ļaujies elpu aizraujošam braucienam ar drifta triciklu, izjūtot adrenalīna pieplūdumu un vēl nebijušas sajūtas! Uzmanību, gatavību, starts - gāzi grīdā pretim jauniem iespaidiem!
Nopirkts: 100  Pieejams vēl 1d 09h
-50%
10.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: