Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-5 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu notikumu, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 5
-35%
32.50-61.75 €
50.00-95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Virtuālās realitātes spēles Rīgā (60 min)

Ņem draugus aiz rokas un laižat emocijām piepildītā piedzīvojumā! Virtuālās realitātes spēles noteikti būs īpaša un aizraujoša pieredze gan pieaugušajiem, gan bērniem, turklāt 1 brilles paredzētas līdz pat 5 personām - stundas laikā noteikti visi pagūsiet uz brīdi atrasties pilnīgi citā realitātē! Mājīgajās telpās Jūs sagaidīs virtuālās realitātes entuziasts, kurš parūpēsies par visām tehniskajām lietām, kā arī - līdzi varēsiet ņemt savas uzkodas un dzērienus! 
Nopirkts: 3 Pieejams vēl 23d 05h
-25%
15.00-30.00 €
20.00-40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Labirinta "Mīnotaurs" apmeklējums Siguldā

Īpaši siltajam laikam piemērota aktivitāte ārā! Iejūties Senās Grieķijas laikmetā un piepildi sapni par labirinta iziešanu! Pārbaudi savus spēkus Siguldas labirintā "Mīnotaurs", kura platība pārsniedz 1000 m² un maršruts, kuru Tev būs jāveic, ir apmēram 714 m. Lai izkļūtu brīvībā, Tev vajadzēs pilnībā uzticēties savām orientēšanās spējām un loģiskajai domāšanai - vai Tev pietiks drosmes iziet visu labirintu, lai uz mūžiem nepaliktu Mīnotaura ieslodzījumā?
Nopirkts: 359 05h
līdz50%
2.99-11.99 €
6.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Sagādā neaizmirstamu piedzīvojumu sev un bērniem - dodieties KOSMOSĀ! "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies kā lielam, tā mazam - apskatot gandrīz 30 eksponātus, varēsi izbaudīt, kā uz mirkli apstājas laiks, pastaigāties pa Piena ceļa malu, apmānīt sevi un citus dažādās ilūzijās, maldīties spoguļu labirintā un vēl daudz ko citu. Paņem līdzi labu garastāvokli, ienirsti Visuma noslēpumos un paraugies uz pasauli no cita skatpunkta ar brīnumu pilnām acīm! 
Nopirkts: 730 Pieejams vēl 6d 05h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša QUEST LAB izlaušanās spēle

Ņem līdzi ģimeni, draugus, kolēģus un visus savējos, lai kopīgi baudītu neparasto piedzīvojumu! Spēle "Eksperiments", "Piedzīvojums pazudušā kapteiņa istabā"  vai "Laika mašīna" būs oriģināla ideja dzimšanas dienai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, saliedējošam pasākumam darba kolektīvā un citiem svētkiem - kvestam nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, tikai entuziasms un loģiskā domāšana!
Nopirkts: 9
-35%
32.50-61.75 €
50.00-95.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: