Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

SUP sērfinga instruktāža + noma + foto

Esi kādreiz stāvējis uz ūdens? Paraugies uz Ķīšezeru no cita skatupunkta - vertikālā veidā! SUP dēlis stabili nesīs Tevi pāri viļņiem. Virzienu noteiksi Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Iespēja labu labā - apgūt šo sportu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Nopirkts: 358  Pieejams vēl 8d 10h
-43%
2.25-9.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus vasaras saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ! Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 71  Pieejams vēl 20d 10h
-50%
2.00-7.50 €
3.00-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujošs brauciens ar kabeļveikbordu

Laiks piedzīvojumiem, jautrībai un jaunu iemaņu apgūšanai! Un tas viss - uz ūdens! Izvēlies ekstrēmāku atpūtas veidu - braucienu ar kabeļveikbordu Rīgas veikparkā WAKE24. Izklaide piemērota kā iesācējiem, tā profesionāļiem. Viss nepieciešamais ekipējums ir iekļauts cenā. Brauc viens vai kopā ar draugu - garlaicīgi nebūs!
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 7d 10h
-30%
17.50-35.00 €
25.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Delfinārijs un Klaipēdas jūras svētki

Pašā vasaras plaukumā ņem līdzi ģimeni vai draugus un dodieties neaizmirstamiem iespaidiem bagātā braucienā uz kaimiņzemi Lietuvu! Neviltotu prieku kā lieliem, tā maziem sniegs jautrais delfīnu šovs pavisam nesen atjaunotajā Delfinārijā, sajūtu, ka atrodies pasakā, notversi ekskursijā pa Klaipēdas vecpilsētu, savukārt dažādus priekšnesumus, koncertus, ielu teātrus, gardu maltīti un vēl daudz ko citu varēsi baudīt Lietuvas grandiozākajos svētkos - Jūras svētkos! 
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 7d 10h
Cena
14.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...