Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Iepazīšanās lidojums virs Rīgas

Nezini ko dāvināt draugam, kuram jau ir viss? Katrs cilvēks kaut reizi mūžā ir sapņojis, cik lieliski būtu lidot kā putnam debesīs. Piedāvājumā neaizmirstams iepazīšanās lidojums, kura laikā varēsi izbaudīt Rīgas krāšņumu, skaistumu un varenību no Spilves lidostas līdz pat Mežaparka estrādei! Varēsi justies droši - šajā piedzīvojumā Tevi pavadīs sertificēts un pieredzējis pilots, kurš būs Tavs instruktors - nodrošinās patīkamu un drošu lidojumu!
Pieejams vēl 28d 17h
Cena
39.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kalnu velosipēdi ceļiem un bezceļiem

Iepazīsti jauno 2019. gada GUST kalnu velosipēdu kolekciju - augstvērtīga komplektācija un unikāls dizains! GUST ir Latvijas zīmols, kas tiek ražots pēc individuāla pasūtījuma, nodrošinot unikālu dizainu, komfortablu braukšanu un 2 gadu kvalitātes garantiju. Kalnu velosipēdi ir populārākie velosipēdi Latvijā, jo tos var izmantot aktīvai atpūtai braucot pa dažāda veida ceļa segumu - ikdienas braucieniem pa pilsētu, aktīvam treniņam pa meža ceļiem vai baudot brīvdienas pludmalē. Ja vēl joprojām esi bez sava braucamā, tad šis ir īstais laiks velosipēda iegādei!
Pieejams vēl 3d 18h
Cena
215.00-355.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

VINGRUMA KLUBS: SPA zonas apmeklējums

Esi aktīvs un sasniedz jaunas sportiskās virsotnes "Vingruma klubs" sporta un SPA kompleksā! Izmanto iespēju apmeklēt trenažieru zāli vai dažādas grupu nodarbības, sākot ar populārākajām - pilatēm, jogu, dažādas intensitātes aerobiku, līdz pat ekstravagantākiem sporta veidiem kā paukošanās un bokss, lai ikviens spētu izvēlēties sev piemērotāko, bet pēc sportiskām nodarbēm relaksējies SPA zonā un atjauno spēkus!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 29d 17h
līdz39%
7.99-10.99 €
10.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 156  Pieejams vēl 11d 17h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...