Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Aktīvā atpūta

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Aizved bērnus un sevi KOSMOSĀ! TEPAT no Vecrīgas! Pašā Rīgas sirdī durvis plaši atvērtas ikvienam apmeklētājam, kas vēlas doties KOSMOSĀ, jo "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 167  12h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas bērnu ragaviņas

Jau pavisam drīz klāt būs ziema, kad apkārtni rotās balts un mīksts sniedziņš - šādā laikā bērniem nekas nespēj sagādāt lielāku prieku, kā braukāšanās ar ragaviņām! Piedāvājumā Latvijā radītas bērnu ragaviņas koši rozā, zilā vai zaļā krāsā ar noņemamu muguras daļu, lai, bērnam augot lielākam, tās varētu izmantot ne tikai slīdēšanai pa līdzenu virsmu, bet jautriem piedzīvojumiem, laižoties lejā no kalniņa!
Pieejams vēl 14d 12h
-19%
36.50 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Baseins + nakšņošana Valmierā (2 pers.)

Aizbēdz pelnītā atpūtā uz vienu no Latvijas skaistākajām pilsētām - Valmieru! Tevi sagaida lieliska atpūta "Valmieras Peldbaseinā" (straumju baseins, burbuļvannas, dažādas pirtis, masāžu strūklas),  nakšņošana komfortablā numurā viesnīcā "Naktsmājas" un gardas brokastis! 
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 29d 12h
-25%
66.00 €
88.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lāzerpeintbola spēle "Riga Lasertag"

Izdzīvo asas sajūtas un ļaujies trillera cienīgiem notikumiem kopā ar draugiem vai kolēģiem lāzertaga spēlē! Spriedze, adrenalīns un vēl neredzēti scenāriji - līdz pat 32 cilvēku kompānija instruktora pavadībā varēs ātri apgūt spēli, lai stundas garumā iejustos izvēlētajā tēlā un baudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu. Atšķirībā no peintbola, lāzertags ir nesāpīgs un drošs, tādēļ ar to var nodarboties pat bērni.
Nopirkts: 59  Pieejams vēl 7d 12h
-32%
5.45 €
8.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...