Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Muguras, kāju un pēdu masāža

Atbrīvojies no saspringuma un izbaudi ārstniecisku skaistumkopšanas rituālu veselībai un tvirtumam! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, pēc kura pie aromātiskas tējas tases varēsi relaksēties un saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību arī turpmāk.
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 23d 23h
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējoša karsto akmeņu masāža

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais - senajās civilizācijās pastāvēja uzskats, ka akmeņiem piemīt spēks. Senie romieši un grieķi karstus akmeņus pielietoja medicīnā, arī indiāņi ticēja akmeņu spēkam. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā izbaudīt autentisku karsto akmeņu masāžu, ko pēc izvēles vari papildināt ar relaksējošu sejas vai pēdu masāžu. Ļaujies meditatīvām sajūtām, uzlabo savu veselību un pašsajūtu!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 16d 23h
-20%
32.00-48.00 €
40.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sejas kopšanas estētiskās procedūras

Lai sejas āda izskatītos svaiga, veselīga un starojoša jebkurā gadalaikā, neatkarīgi no vecuma tai nepieciešamas piemērotas rūpes un atbilstoša kopšana. To īstenot palīdzēs sertificēta kosmētiķe! Piedāvājumā dažādas sejas kopšanas estētiskās procedūras, kuru pamatā ir ādas attīrīšana un mikrocirkulācijas uzlabošana ar masāžas palīdzību. Rezultāts - atjaunota āda un lielisks izskats!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 11d 23h
līdz29%
20.00-28.00 €
25.00-35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Daudzveidīgas masāžas pēc izvēles

Ja Tev šķiet, ka jūties labi, tad būsi pārsteigts, cik ļoti labi jūtas tie, kuri regulāri apmeklē masāžu. Pēdējo gadu laikā Latvijā masāža arvien lielāku popularītāti gūst tieši 20-40 gadīgo cilvēku grupā, jo tieši viņi ir sēdošo darbu riska grupā, kad sāk krāties šo darbu negatīvās sekas, kas sāk izpausties pāris gadu laikā. Sāpoša spranda un jostas vieta jau kļūst par ikdienu, bet tam tā nevajadzētu būt. Sertificēta meistara masāža Tev var palīdzēt!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 11d 23h
līdz42%
25.00-35.00 €
40.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt