Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Muguras, kāju un pēdu masāža

Palutini gan savu ķermeni, gan garu ar relaksējošu un  ārstniecisku masāžu! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, kuras laikā varēsi arī saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību turpmāk.
Nopirkts: 28
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējoša karsto akmeņu masāža

Sajūti sevī dabas spēku un enerģiju ar medicīnas centra "Mā-Re" karsto akmeņu masāžu, ko pēc izvēles vari papildināt ar relaksējošu sejas vai pēdu masāžu! Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kas ir īstens dabas enerģijas avots, un papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, kas rada garīgo un fizisko līdzsvaru. Masāžas laikā tiek noņemts stress un spriedze, kā arī muskuļu sāpes. Ļaujies meditatīvām sajūtām, uzlabo savu veselību un pašsajūtu!
Nopirkts: 1
-20%
32.00-48.00 €
40.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aromātiska masāža ar masāžas sveci

Izbaudi relaksējošu procedūru ar siltu masāžas eļļu no aromātiskas masāžas sveces! Masāžas svece ir unikāls produkts, kas ļauj izbaudīt masāžu ar siltumasāžas eļļu, kas nevien sniegs patīkamas un relaksējošas sajūtas, bet arī mitrinās un baros ādu. Siltā masāžas eļļa palīdzēs atbrīvot muskuļus, tādējādi pastiprinot nomierinošo efektu. Procedūra pieejama ar kādu no trim aromātiem - meža zemeņu, citronu vai kokosriekstu un ananasu.
Nopirkts: 1
līdz35%
35.00-51.00 €
50.00-78.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: