Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Muguras, kāju un pēdu masāža

Atbrīvojies no saspringuma un izbaudi ārstniecisku skaistumkopšanas rituālu veselībai un tvirtumam! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, pēc kura pie aromātiskas tējas tases varēsi relaksēties un saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību arī turpmāk.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 25d 02h
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 20d 02h
līdz63%
4.50-70.00 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Zviedru taktīlā jeb pieskārienu masāža

Viegli, viegli pieskārieni… pilnīgs miers un atbrīvošanās… tā ir zviedru taktīlā masāža! Tā nomierinās nervu sistēmu un lieliski relaksēs. Zviedru taktīlā masāža ir lielisks līdzeklis pret stresu, depresiju, kā arī palīdz atbrīvoties no dažādām atkarībām. Masāža uzlabo miegu un gremošanu, kā arī mazina izklaidību, turklāt masāžas laikā tiek stimulēta arī laimes hormonu izdalīšanās. Zviedru taktīlā masāža noderīga gadījumos, kad parastā masāža var būt pārāk stingra un traumējoša.
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 11d 02h
-30%
30.10 €
43.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt