Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Muguras, kāju un pēdu masāža

Atbrīvojies no saspringuma un izbaudi ārstniecisku skaistumkopšanas rituālu veselībai un tvirtumam! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, pēc kura pie aromātiskas tējas tases varēsi relaksēties un saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību arī turpmāk.
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 2d 14h
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējoša karsto akmeņu masāža

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais - senajās civilizācijās pastāvēja uzskats, ka akmeņiem piemīt spēks. Senie romieši un grieķi karstus akmeņus pielietoja medicīnā, arī indiāņi ticēja akmeņu spēkam. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā izbaudīt autentisku karsto akmeņu masāžu, ko pēc izvēles vari papildināt ar relaksējošu sejas vai pēdu masāžu. Ļaujies meditatīvām sajūtām, uzlabo savu veselību un pašsajūtu!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 21d 14h
-20%
32.00-48.00 €
40.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fizioterapeita konsultācija + masāža

Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā izmantot kompleksu pakalpojumu - fizioterapeita konsultāciju, ārstniecisko apkakles zonas masāžu un relaksējošu pēdu masāžu par īpašu cenu! Konsultācijas laikā fizioterapeits veiks Tavas stājas, locītavu u.c. parametru novērtēšanu, kā arī sniegs rekomendācijas ikdienas sporta aktivitātēm, savukārt masāžas atbrīvos saspringtos muskuļus un palīdzēs atbrīvoties arī no emocionāla sasprindzinājuma.
Pieejams vēl 18d 14h
-60%
30.99 €
78.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt