Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Atjaunojoša RF liftinga procedūra sejai

Lai ilgāk saglabātu skaistu un gludu ādu, par to jāsāk rūpēties laicīgi! Palēnini ādas novecošanos un samazini vizuālo grumbiņu skaitu ar īpaši atjaunojošo liftinga procedūru sejas un kakla zonai - tā piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm no 25 gadu vecuma. Ar RF liftinga palīdzību ādu iespējams savilkt un izlīdzināt grumbiņas bez jebkādas ķirurģiskās iejaukšanās vai injekcijām. Satriecošais efekts ir manāms jau pēc pirmās procedūras!
Pieejams vēl 30d 19h
-40%
27.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

Skaists smaids ir Tava skaistākā rota, savukārt "Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā! Profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību! 
Nopirkts: 31
Cena
39.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Procedūru komplekss dievietei (1 h 20 min)

Jūties kā dieviete - ļauj sevi palutināt ar zīda maigajiem pieskārieniem un visa ķermeņa masāžu, kurā izmantotas dabas veltes. Ikdienas rūpes un raizes paliek aiz muguras - šajā brīdī Tu esi TIKAI SEV. Svaigā dabas smarža atbrīvo domas, ieskauta vieglā zīda dvesmā Tu jūties kā zem eņģeļa spārna. 80 minūtes absolūta miera un laimes - pīlings, masāža, ietīšana, pēdu masāža un maska vienīgi Tev! 
Nopirkts: 23 Pieejams vēl 7d 19h
-51%
39.20 €
80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dažādas masāžas ķermenim un sejai

Velti laiku sev, atbrīvojies no ikdienas stresa un uzkrātās spriedzes! Izvēloties relaksējošu masāžu vai SPA baudījumu ar eļļu, Tu savam ķermenim un prātam dāvāsi dziļu relaksāciju un enerģijas pieplūdumu, savukārt aromātiskais un atsvaidzinošais meža SPA rituāls ne tikai uzlabos imunitāti, bet arī atjaunos spēkus. Procedūras, kas pacels Tevi spārnos un liks justies it kā Tu lidotu dažus metrus virs zemes!
Nopirkts: 24
līdz29%
25.00-35.00 €
35.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: