Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Matu griezums, krāsošana un keratīna maska

Piešķir sev jaunu imidžu un pārvērt sevi, iegūstot vēl nebijušu matu sakārtojumu! Skaistuma studijas "Mon Amour" profesionālie frizieri sniegs konsultāciju par tieši Tev piemērotāko matu krāsu un griezumu, kā arī palutinās ar relaksējošu galvas masāžu un atjaunojošu keratīna masku, procedūru noslēdzot ar matu veidošanu, lai no salona iznāktu pavisam jauna Tu!
Nopirkts: 29 Pieejams vēl 3d 05h

Bonusu kluba biedriem 23.21€

-50%
25.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Manikīrs ar gellakas pārklājumu

Rokas tiek dēvētas par cilvēka vizītkarti, kas parāda rūpes par sevi un sniedz pirmo iespaidu par cilvēku, tādēļ to kopšanai jāpievērš īpaša uzmanība - nepietiks tikai regulāri tās mazgāt un ieziest ar krēmu. Sakoptas rokas vairo pārliecību par sevi - atjauno nagu formu un piešķir rokām brīnišķīgu izskatu ar klasisko manikīru un ilgnoturīgo gellakas pārklājumu! Salonā pieejami aptuveni 90 gellakas toņi, no kuriem noteikti atradīsi piemērotāko arī sev.
Nopirkts: 38 05h
-20%
20.00 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotogrāfiju izdruka līdz 12 stundām

Fotogrāfijām, kas izdrukātas un ielīmētas albumā, ir pavisam cita vērtība! Piedāvājumā Tavu iecienītāko fotogrāfiju izdruka īsā laika posmā, turklāt par to saņemšanu Tev nebūs jāraizējas - izvēloties piegādes pakalpojumus, saņemsi tās sev ērtā vietā un laikā. Izvēlies 10, 50, 100, 150, 200 vai pat 300 fotogrāfiju izdruku par labu cenu!
Nopirkts: 12 Pieejams vēl 1d 05h
līdz47%
4.00-31.50 €
6.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

Skaists smaids ir Tava skaistākā rota, savukārt "Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā! Profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību! 
Nopirkts: 21
Cena
39.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pedikīrs + gellakas pārklājums

Izcel savu sievišķību ar sakoptām pēdiņām! Efektīvais aparātpedikīrs ir lieliska alternatīva citiem pēdu kopšanas veidiem, jo šī procedūra notiek sausā vidē - tas nozīmē, ka to var izmantot ikviens, ieskaitot cilvēkus, kuri cieš no varžacīm, kārpām un citām ādas problēmām, kuru dēļ pēdas nedrīkst mērcēt. Kāju apstrāde notiek pilnīgi nesāpīgi, turklāt procedūras noslēgumā uz nagiem tiek uzklāta gellaka Tevis izvēlētā tonī.
Nopirkts: 1
Cena
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: