Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dzintara un priežu čiekuru masāža

Dzintars ir mūžsenais saules akmens, bet priedes un dabīgās aromātiskās eļļas ar to vilinošajām un spēcinošajām smaržām palīdz atjaunot organisma enerģiju. Šāda dabīgu izejvielu piesātināta ķermeņa masāža simbolizē dabas varenumu - sniedz spēku, mazina sāpes, uzlādē, nomierina, ieaijā, atjauno un veicina ilgstošu harmoniju. Masāža patiks gan sievietēm, gan vīriešiem!
Pieejams vēl 31d 15h
-60%
18.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu griezums, krāsošana un keratīna maska

Vai zināji, ka vislabākās pārmaiņas dzīvē sākas ar jaunu matu sakārtojumu? Skaistuma studijas "Mon Amour" profesionālie frizieri sniegs konsultāciju par tieši Tev piemērotāko matu krāsu un griezumu, kā arī palutinās ar relaksējošu galvas masāžu un atjaunojošu keratīna masku, procedūru noslēdzot ar matu veidošanu, lai no salona iznāktu pavisam jauna Tu!
Pieejams vēl 31d 15h
-52%
24.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu griezums ar karstajām šķērēm

Profesionālie salona "Orhideja" meistari parūpēsies par to, lai Tavi mati atgūtu veselīgu un mirdzošu izskatu, veicot matu griešanu ar karstajām šķērēm, savukārt perfektu gala rezutlātu sniegs matu veidošana. Matu griešanai ar karstajām šķērēm ir ārstnieciska iedarbība - jau pēc pirmās procedūras mati kļūst apjomīgaki, spožāki un ātrāk aug.
Pieejams vēl 29d 15h
-50%
20.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Manikīrs vai pedikīrs salonā "Mon Amour"

Vai zināji, ka nagu kopšanas mākslas aizsākumi meklējami vairāku tūkstošu gadu senā pagātnē? Senajā Ēģiptē spilgta nagu krāsa norādīja uz augstu statusu sabiedrībā, savukārt Senajā Ķīnā gari nagi apzīmēja varenību un bagātību. Piedāvājumā ekspress, Eiropas vai klasiskais manikīrs, kā arī aparātpedikīrs ar gellakas pārklājumu vai bez salonā MON AMOUR, lai arī Tu savus nadziņus varētu sakopt un sapucēt tā, kā vislabāk tīk!
Nopirkts: 32  Pieejams vēl 1d 15h
līdz45%
9.00-22.00 €
12.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...