Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Manikīrs, pedikīrs ar gellakas pārklājumu

Skaistas un sakoptas rokas ir katras sievietes vizītkarte - kādēļ gan mocīties un tērēt daudz laika, cenšoties to panākt mājas apstākļos? Uzdāvini mirkli sev un rūpes par savu skaistumu uztici profesionāļiem - izvēloties pakalpojumu, Tu pavisam īsā laikā iegūsi kvalitatīvi veiktu manikīru vai pedikīru ar gellakas pārklājumu, kas skaisti mirdzēs pat nedēļām ilgi!
Pieejams vēl 30d 13h
līdz12%
14.99-24.99 €
17.00-26.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu krāsošana, griezums un maska

Ļaujies brīnišķīgām pārmaiņām savā dzīvē, apmeklējot skaistuma studiju CORETTI un iegūstot jaunu matu sakārtojumu! Dodoties pie profesionāla friziera, Tev būs iespēja izvēlēties matu krāsojumu vienā tonī vai vēl arvien aktuālajā "ombre" tehnikā, kā arī iegūt tieši Tavai sejas formai atbilstošu matu griezumu un palutināt matus ar profesionālu kopšanas kosmētiku. Tu jau sen to esi pelnījusi! 
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 26d 13h
līdz42%
26.00-33.00 €
45.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

Veseliem un skaistiem zobiem! "Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību!
Nopirkts: 19  13h
Cena
34.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Vai cīnies ar nogurumu, saspringušiem muskuļiem vai celulītu? Lai cīņa kļūtu vieglāka, Tev palīdzēs limfodrenāža, kas ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite, limfas plūsma visā ķermenī, ādas elastība, sejas krāsa, tiek nostiprinātas vēdera sieniņas un pat stimulēta zarnu trakta darbība. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Nopirkts: 7  13h
līdz63%
4.50-70.00 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ārstnieciskais aparātpedikīrs pie podologa

Rūpējies par savu pēdu veselību un dodies vizītē pie sertificēta ārsta-podologa! Vispirms konsultācijas un apskates laikā ārsts novērtēs Tavu pēdu un nagu stāvokli, kam sekos aparātpedikīrs - procedūra, kuras laikā tiks likvidētas tādas problēmas kā ieauguši nagi, varžacis un ādas sabiezējumi. Tāpat saņemsi podologa ieteikumus par piemērotu ārstēšanu, lai no nepatīkamajām problēmām izvairītos arī turpmāk. Lai katrs solis ir viegls un patīkams!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 3d 13h
-40%
20.99 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: