Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Karameļu un baltās šokolādes SPA rituāls

Nonāc nebijušu sajūtu pasaulē, kur pār Tavu ķermeni līst silta baltā šokolāde un gaisā virmo saldās karameles aromāts! Šāda pasakaina atmosfēra gaidīs Tevi gan vienu, gan kopā ar otro pusīti valdzinošos SPA rituālos. Šokolādes ietekmē organismā izdalās seratonīns, kas ievērojami uzlabo garastāvokli, relaksē un dāvā laimes sajūtu, turklāt rosina iemīlēšanos - veltiet laiku sevis lutināšanai un vienlaikus stipriniet savstarpējās attiecības romantiskā un īpašā veidā!
Nopirkts: 2
līdz42%
25.00-80.00 €
30.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

ULTRATONE biostimulācija + LPG masāža

Ja aktīvi nodarbojies ar sportu, seko līdzi savam uzturam un centies turēties pie veselīga dzīvesveida, taču neesi apmierināta ar gūtajiem rezultātiem, sava izskata uzlabošanai izmēģini efektīvo ULTRATONE biostimulācijas un LPG masāžas procedūru! Tā palīdzēs samazināt problēmzonu apkārtmēru un celulītu, vienlaikus nostiprinot muskuļus un uzlabojot ādas reljefu. 
līdz43%
28.00-34.00 €
40.00-60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ārstnieciskais aparātpedikīrs pie podologa

Rūpējies par savu pēdu veselību un dodies vizītē pie sertificēta ārsta-podologa! Vispirms konsultācijas un apskates laikā ārsts novērtēs Tavu pēdu un nagu stāvokli, kam sekos aparātpedikīrs - procedūra, kuras laikā tiks likvidētas tādas problēmas kā ieauguši nagi, varžacis un ādas sabiezējumi. Tāpat saņemsi podologa ieteikumus par piemērotu ārstēšanu, lai no nepatīkamajām problēmām izvairītos arī turpmāk. Lai katrs solis ir viegls un patīkams!
Nopirkts: 43
-37%
25.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pilna profesionālā zobu higiēnas procedūra

Veseliem un skaistiem zobiem! "Saules Zobārstniecība" ir vieta, kur Tu savas bailes no zobārsta un zobu higiēnista pārvarēsi uz visiem laikiem - draudzīgā un mājīgā atmosfērā profesionāli ārsti Tev veiks mutes un zobu stāvokļa diagnostiku, zobu higiēnas procedūras un sniegs individuālu konsultāciju, lai Tu arī turpmāk zinātu, kā pareizi rūpēties par savu mutes dobuma veselību!
Nopirkts: 57
Cena
34.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: