Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Konsultācija pie astroloģes Ilzes Reihas

Ko sola metāla Vērša gads? Jauni sapņi? Jaunas iespējas? Lai nu kā, bet pavisam noteikti zinām, ka tas, kas der visiem - neder nevienam! Tikai Tavā individuālajā gada prognozē var redzēt to, kāda būs Tava tuvākā gada enerģētika! Kādam šis sarežģītais laiks varētu būt iespēju laiks! Varbūt Tev? Uzzini, piesakoties uz attālinātu konsultāciju pie profesionālas astroloģes Ilzes Reihas, vai saņem atbildes rakstiski savā e-pastā!
Pieejams vēl 31d 15h
-50%
22.50 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skaista fotosesija Ziemassvētku noskaņās

Gada gaišākie un mīļākie svētki vairs nav aiz kalniem - pavisam drīz ik katru sirdi ielīksmos Ziemassvētki! Profesionāla fotosesija īstas ziemas pasakas noskaņās būs īpašs piedzīvojums ģimenes vai tuvāko draugu lokā, turklāt pēc fotogrāfiju saņemšanas Tev vairs nevajadzēs uztraukties par to, kādu kartīti pievienot dāvanai vai nosūtīt draugam pa pastu - izdrukā tās, un Tava bilde un tās aizmugurē no sirds rakstītie vārdi fotogrāfijas saņēmējam noteikti liks notraukt laimes asariņu! 
Pieejams vēl 31d 15h
-25%
45.00-75.00 €
60.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Sejas aizsargvairogs VIZIER

Parūpējies par savu drošību un iegādājies sejas aizsargvairogu, kas īpaši noderēs, ja iajā laikā ikdienā strādā ar cilvēkiem - veikalā, ēdināšanas iestādē vai citviet. VIZIER nodrošina pilnu sejas pārklājumu un aizsardzību, novēršot sejas un acu kontaktu ar kaitīgām vielām, tostarp putekļiem, šķembām, dzirkstelēm, eļļu, asinīm, siekalām un citiem pilieniem vai šķidrumiem. 
Nopirkts: 104  Pieejams vēl 11d 15h
Saņemšana no: 11.11.
Piegāde no: 11.11.
Cena
3.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

B kategorijas teorija SIA "Autoskola"

Viss sākas ar apņemšanos - uzsāc ceļu pretim savai autovadītāja apliecībai! Izej teorijas kursu un "pieveic" figūru laukumu autoskolā SIA  "Autoskola" - teoriju izklāstīs pieredzes bagāti pasniedzēji, kuri, izmantojot inovatīvas metodes, ļaus jaunās zināšanas apgūt atraktīvi un aizraujoši, savukārt mierīgie braukšanas instruktori ļaus veiksmīgi apgūt auto vadīšanas māku tā, lai Tu kļūtu par drošu, prasmīgu un pārliecinātu autovadītāju!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 22d 15h
-84%
12.00 €
75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotogrāfiju izdruka vai izdruka + albums

Vai atceries pēdējo reizi, kad rokās turēji īstas fotogrāfijas? Laiks ļauties nostaļģiskām sajūtām un atgriezties pie patiesām vērtībām - piedāvājumā 50 vai 100 fotogrāfiju izdruka, kā arī iespēja veikt izdruku un komplektā iegādāties foto albumu, kurā noglabāt visskaistākās un mīļākās atmiņas!
Nopirkts: 88  Pieejams vēl 2d 14h
līdz42%
5.50-10.95 €
8.50-18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: