Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

25% atlaide ierāmēšanai

Ja Tev mājās glabājas svarīgas fotogrāfijas, skaisti mākslas darbi, stilīgi plakāti vai kādi citi būtiski suvenīri, kuru īstā vieta būtu pie sienas, izmanto vienreizējo iespēju saņemt 25% atlaidi ierāmēšanas pakalpojumiem "Merķeļa drukas darbnīcā"! Varēsi ierāmēt arī nestandarta izmēra priekšmetus.
Pieejams vēl 30d 13h
Cena
1.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 53 
-46%
12.50 €
23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

IZPĀRDOŠANA! Grāmatas visai ģimenei

Īpašs piedāvājums visiem grāmatu cienītājiem - lieliskas grāmatas par lielisku cenu! "Grāmatuplaukts.lv" piedāvā iegādāties kādu no četrpadsmit grāmatu komplektiem atbilstoši Tavām interesēm - katrā komplektā ir vidēji trīs līdz piecas grāmatas par tādām tēmām kā mīlestība, bizness, romantika, spriedze, kā arī literatūras klasika, grāmatas laiskiem rudens vakariem un grāmatu komplekti bērnu un pusaudžu lasītpriekam. Pasteidzies - grāmatu komplekti pieejami ierobežotā daudzumā!
Nopirkts: 46  Pieejams vēl 1d 13h
Saņemšana no: 24.09.
Piegāde no: 24.09.
līdz69%
3.20-20.26 €
9.24-25.25 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gleznu krāsošanas komplekts

JAUNAS GLEZNAS! Iejūties mākslinieka ādā un izkrāso pats savu gleznu! Komplektā būs iekļauts viss nepieciešamais - audekls ar numurētiem laukumiem, krāsas, kontrollapa un instrukcija, lai krāsošana būtu baudāma un relaksējoša. Dāvini sev vai mīļajiem jaunus iespaidus, atklāj radošuma garu un pavadi laiku lietderīgi, radot unikālus šedevrus pat bez īpašām prasmēm!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 27d 13h
Saņemšana no: 24.09.
Piegāde no: 24.09.
Cena
16.13-20.97 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Rudens aveņu, kazeņu, īrisu u.c. stādi

Nebēdā, ka ziedu sezona jau noslēgusies, bet parūpējies par stādiņiem, kas nākamajā sezonā Tevi priecēs ik uz soļa! Iespēja papildināt dārzu ar krāšņumu, ko sniegs skaistās dienziedes, hortenzijas, īrisi u.c. Savukāt, lai aizpildītu dārza stūrīšus ar krāšņiem akcentiem, izvēlies molīnijas, kalērijas, bumbuļainās dižauzas, opipogonu vai miskantes, kuru ziedi var sasniegt pat 2 m augstumu!  Piedāvājumā arī kazenes un rudens avenes!
Nopirkts: 49  Pieejams vēl 2d 13h
Saņemšana no: 29.09.
Piegāde no: 29.09.
līdz20%
3.20-9.60 €
4.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: