Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

B kategorijas teorija SIA "Autoskola"

Vēl nav par vēlu sākt piepildīt savu jaunā gada apņemšaos un nokārtot autovadītāja tiesības - izej teorijas kursu un "pieveic" figūru laukumu autoskolā SIA  "Autoskola"! Teoriju izklāstīs pieredzes bagāti pasniedzēji, kuri, izmantojot inovatīvas metodes, ļaus jaunās zināšanas apgūt atraktīvi un aizraujoši, savukārt mierīgie braukšanas instruktori ļaus veiksmīgi apgūt auto vadīšanas māku tā, lai Tu kļūtu par drošu, prasmīgu un pārliecinātu autovadītāju!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 11d 17h
-84%
12.00 €
75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotogrāfiju izdruka un albums

Vai atceries pēdējo reizi, kad rokās turēji īstas fotogrāfijas? Laiks ļauties nostaļģiskām sajūtām un atgriezties pie patiesām vērtībām - piedāvājumā 50 vai 100 fotogrāfiju izdruka, kā arī iespēja veikt izdruku un komplektā iegādāties foto albumu, kurā noglabāt visskaistākās un mīļākās atmiņas!
Pieejams vēl 14d 17h
līdz42%
5.50-10.95 €
8.50-18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

ZIEDOJUMS kaķu un suņu uzturēšanai

Uzticies sunim un kaķim no "Labajām mājām"! Ja šobrīd nav iespējas uzņemt savā ģimenē dzīvnieku, dod iespēju "Labo māju" iemītniekiem sagaidīt savu ģimeni patversmē. Juglas dzīvnieku patversme "Labās mājas" sniedz siltumu un drošības sajūtu četrkājainajiem draugiem. Lai to paveiktu, nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Patversme nodrošina dzīvniekiem pilnvērtīgu barošanu, veterinārmedicīnisko aprūpi. Jāsedz komunālie izdevumi par elektroenerģiju, patversmes telpu apkuri, ūdeni. Neatliec labo darbu uz rītdienu - viņiem Tu esi nepieciešams šodien!
Nopirkts: 68  Pieejams vēl 23d 17h
Cena
1.00-10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Profesionāla fotosesija pie Riharda Lonska

Visskaistākais mirklis ir TAGAD, tādēļ iemūžini to fotosesijā pie fotomeistara Riharda Lonska! Izmantojot piedāvājumu, Tev būs iespēja izvēlēties jebkura stila fotosesiju pēc savām vēlmēm līdz 6 cilvēkiem, skaistās atmiņas pēcāk apskatot 50 profesionāli apstrādātās fotogrāfijās. Turklāt fotosesija notiek ārpus studijas - īsteno savus sapņus un ļaujies brīnišķīgam piedzīvojumam!
18h
-30%
34.99 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto kondicionēšanas sistēmas uzpilde

Daudzi uzskata, ka kondicionēšanas sistēmas uzpilde ir paredzēta, lai atdzesētu gaisu salonā, taču tā ir tikai viena šīs procedūras funkcija - kondicionieris ne vien maina gaisa temperatūru salonā, bet arī samazina mitruma līmeni, pasargā no putekļiem un izgarojumu smakas. Šī ir lieliska izdevība savest kārtībā sava auto kondicionēšanas sistēmu!
18h
līdz30%
25.00-35.00 €
25.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...