Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Fotosesija brīvā dabā vai telpās (1 h)

Pavasarīgs gaišums, svētku noskaņa, skaistāko mirkļu iemūžināšana! Lai kādu tēmu Tu izvēlētos, fotogrāfe Arita Strode-Kļaviņa parūpēsies par patiesu emociju notveršanu objektīvā! Fotogrāfes daiļradi raksturo dabiskums un košums, kas izcels īpašākos brīžus Tevis izvēlētā lokācijā.
Šobrīd 12 pircēji  Pieejams vēl 2d 05h
-40%
36.00 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

30 DUREX u.c. prezervatīvi + dāvaniņas

DUREX, LIFESTYLES un PASANTE piedāvā dažādus prezervatīvu veidus jaunu sajūtu ienešanai guļamistabā un papildu drošībai. Prezervatīviem ir kvalitātes sertifikāts, turklāt dāvanā saņemsi lietuviešu zīmola prezervatīvus "Spyglyz Kaktuss" un lubrikantu "EXS Flavoured" īpaši karstai un jutekliskai baudai! 
Šobrīd 2 pircēji  Pieejams vēl 14d 05h
-31%
9.99-13.99 €
11.43-20.33 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizsargstikliņš viedtelefonam

Tavs viedtelefons ir ne tikai mantiska, bet arī emocionāla vērtība, ko būtu ļoti nepatīkami pazaudēt muļķīga kritiena vai cita negadījuma rezultātā. Izvēlies jaunās paaudzes aizsargstikliņu, kas ir ļoti plāns, nemazina attēla un skārienjūtīgo sensoru kvalitāti un sniedz aizsardzību telefonam!
Šobrīd 21 pircējs  Pieejams vēl 4d 05h
-70%
2.99-3.99 €
9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Profesionāla fotosesija pie Riharda Lonska

Visskaistākais mirklis ir ŠOBRĪD, tādēļ iemūžini to fotosesijā pie fotomeistara Riharda Lonska! Varēsi izvēlēties gan individuālu, gan grupas fotosesiju (līdz 6 cilv.) ar draugiem vai ģimeni. Lielisks veids, kā saglabāt atmiņas par nozīmīgu pasākumu, kā arī iepriecināt sevi un mīļotos cilvēkus!
Šobrīd 8 pircēji  Pieejams vēl 6d 05h
-40%
29.99 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...