Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Profesionāla fotosesija pie Riharda Lonska

Visskaistākais mirklis ir TAGAD, tādēļ iemūžini to fotosesijā pie fotomeistara Riharda Lonska! Izmantojot piedāvājumu, Tev būs iespēja izvēlēties jebkura stila fotosesiju pēc savām vēlmēm līdz 6 cilvēkiem, skaistās atmiņas pēcāk apskatot 50 profesionāli apstrādātās fotogrāfijās. Turklāt fotosesija notiek ārpus studijas - īsteno savus sapņus un ļaujies brīnišķīgam piedzīvojumam!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 16d 01h
-30%
34.99 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotogrāfiju izdruka un albums

Vai atceries pēdējo reizi, kad rokās turēji īstas fotogrāfijas? Laiks ļauties nostaļģiskām sajūtām un atgriezties pie patiesām vērtībām - piedāvājumā 50 vai 100 fotogrāfiju izdruka, kā arī iespēja veikt izdruku un komplektā iegādāties foto albumu, kurā noglabāt visskaistākās un mīļākās atmiņas!
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 7d 01h
līdz42%
5.50-10.95 €
8.50-18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personīga astroloģiskā prognoze

Vēlies uzzināt, kas Tevi sagaida nākotnē? Avestas Astroloģijas skola piedāvā izveidot personīgo astroloģisko prognozi, balstoties uz Taviem personīgajiem datiem (dzimšanas gads, mēnesis, diena, laiks un vieta)! Tev būs iespēja uzzināt detalizētas prognozes svarīgākajām dzīves jomām - attiecībām, darbam un dažādiem nozīmīgiem notikumiem.
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 21d 01h
-61%
14.90 €
38.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

KĀ TAS STRĀDĀ u.c. žurnālu abonements

Tu nebaidies dzīvot - eksperimentēt, mesties piedzīvojumos, uzvarēt un kļūdīties? Vēlies bagātināt zināšanas, rosināt domāšanu vai vienkārši patīkami pavadīt laiku? Vēlies iepazīstinās ar dažādu laikmetu slavenākajiem varoņiem un ļaundariem? Nodrošinies ar interesantu lasāmvielu brīvajiem vakariem un iegūsti jaunas zināšanas! Piedāvājumā LILIT, KĀ TAS STRĀDĀ, PATRON (krievu val.), COPES LIETAS u.c. žurnālu abonements 6 mēnešiem.
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 4d 01h
Cena
7.15-13.75 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...