Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Dažādu žurnālu abonements 12 mēnešiem

Iegādājies Latvijā populāru žurnālu abonementus par īpašām cenām! Piedāvājumā "Ilustrētā Pasaules Vēsture", kas izglīto par lielākajiem civilizācijas pavērsieniem, kariem, valdniekiem, politiķiem un tautu likteņiem, pasaules apgūšanu un kultūras vēstījumiem nākotnei, "Ilustrētā Zinātne", kas ik mēnesi stāsta par jaunākajiem, aizraujošākajiem un dažbrīd pat neticamajiem sasniegumiem visdažādākajās zinātņu nozarēs, kā arī "Ilustrētā Junoriem", kas bērnus un jauniešus rosina domāt, runāt, pētīt un atklāt. Iegādājies žurnālu abonementus atsevišķi vai pērc vēl izdevīgāk - visus trīs komplektā!
Pieejams vēl 28d 14h
līdz19%
24.00-80.00 €
29.49-82.48 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotogrāfiju izdruka vai izdruka + albums

Vai atceries pēdējo reizi, kad rokās turēji īstas fotogrāfijas? Laiks ļauties nostaļģiskām sajūtām un atgriezties pie patiesām vērtībām - piedāvājumā 50 vai 100 fotogrāfiju izdruka, kā arī iespēja veikt izdruku un komplektā iegādāties foto albumu, kurā noglabāt visskaistākās un mīļākās atmiņas!
Nopirkts: 50  Pieejams vēl 5d 14h
līdz42%
5.50-10.95 €
8.50-18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Apgāda JUMAVA grāmatu IZPĀRDOŠANA

Kamēr līdz gaišiem un siltiem vakariem vēl mazliet jāpaciešas, dienas tumšās stundas pavadi ieritinoties zem  segas, baudot karstu tēju un lasot grāmatas, ko par īpašām izpārdošanas cenām sarūpējis apgāds JUMAVA! Piedāvājumā atradīsi gan izglītojošu literatūru par Latvijas tautsaimniecības vai kultūras vēsturi, mākslu, veselību, jogu un citām noderīgām lietām, gan vieglu un izklaidējošu literatūru bezrūpīgiem mirkļiem!
Nopirkts: 151  Pieejams vēl 6d 14h
Saņemšana no: 04.03.
Piegāde no: 04.03.
līdz73%
2.50-21.99 €
6.65-59.88 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete #MaināmPasauli festivālā 21.03.

21. martā Rīgā notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi... Organizatori rūpīgi strādājuši, lai Tev piedāvātu visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi, pilnveidoties un augt fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā Tev būs iespēja apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.
Nopirkts: 40  Pieejams vēl 2d 14h
-29%
25.00 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Žurnāla "Sporta Avīze" 6 mēn. abonements

"Sporta Avīze" ir kvalitatīvs sporta izdevums, kas stāsta par sportu visplašākajā izpratnē. Sākot ar augstu sasniegumu sportu un stāstiem par mūsu zvaigznēm un beidzot ar amatiersportu, bērnu un jauniešu sportu, kā arī sporta zinātni. Augstu sasniegumu sports un pasaulē zināmie atlēti ir mūsu lepnums, bet tautas sports ir veselas nācijas stūrakmens. Tādēļ rakstos būs plaša dažādība un sev interesējošas tēmas varēs atrast ikviens, ne tikai lielāko sporta veidu līdzjutēji.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 9d 14h
-15%
18.80 €
22.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...