Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Fotogrāfiju izdruka vai izdruka + albums

Vai atceries pēdējo reizi, kad rokās turēji īstas fotogrāfijas? Laiks ļauties nostaļģiskām sajūtām un atgriezties pie patiesām vērtībām - piedāvājumā 50 vai 100 fotogrāfiju izdruka, kā arī iespēja veikt izdruku un komplektā iegādāties foto albumu, kurā noglabāt visskaistākās un mīļākās atmiņas!
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 12d 00h
līdz42%
5.50-10.95 €
8.50-18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personīga astroloģiskā prognoze

Avestas Astroloģijas skola piedāvā izveidot personīgo astroloģisko prognozi, balstoties uz Taviem personīgajiem rādītājiem (dzimšanas gads, mēnesis, diena, laiks un vieta). Individuālajā astroloģiskajā prognozē uzzināsi savus šī dzīves gada personiskos svarīgākos uzdevumus un iespējas!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 11d 00h
-61%
14.90 €
38.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

ZIEDOJUMS patversmei "Labās mājas"

Dzīvnieku patversme "Labās mājas" sniedz mīlestību un drošības sajūtu bez pajumtes palikušiem dzīvniekiem. Šobrīd pie mums uzturas daudzi kaķēni. Arī tik maziņi, ka vēl tikai pamazām sāk atrauties no mātes piena. Lai patversme varētu palīdzēt pēc iespējas vairāk kaķēniem izaugt par veselīgiem mājas mīluļiem, mums ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Neatliec labo darbu uz rītdienu - viņiem Tu esi nepieciešams šodien!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 31d 00h
Cena
1.00-10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto kondicionēšanas sistēmas uzpilde

Daudzi uzskata, ka kondicionēšanas sistēmas uzpilde ir paredzēta, lai atdzesētu gaisu salonā, taču tā ir tikai viena šīs procedūras funkcija - kondicionieris ne vien maina gaisa temperatūru, bet arī samazina mitruma līmeni, pasargā no putekļiem un izgarojumu smakas. Šī ir lieliska izdevība savest kārtībā sava auto kondicionēšanas sistēmu par ļoti izdevīgu cenu!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 14d 00h
-54%
30.00 €
65.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Online privātstundas bērniem (5 x 30 min)

"Multi Box" - tā ir privātskolotāju platforma, kas izveidota progresīviem vecākiem un viņu bērniem, kuriem ir svarīgas ērtas un uz rezultātu vērstas apmācības. Kopā ar "Multi Box" Tu atklāsi, ka zināšanu gūšanas process var kļūt bezgala ērts un pieejams, turklāt Tev pašam iespējams izvēlēties gan izvēlētā mācību priekšmeta skolotāju, gan rezervēt vēlamo nodarbības dienu un laiku. Nodarbības notiek tiešsaistē, izmantojot "Skype".
Pieejams vēl 28d 00h
-10%
38.25 €
42.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt