Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Koši pludmales dvieļi dažādos izmēros

Liels, ērts un stilīga dizains dvielis būs Tavs labākais sabiedrotais, gozējoties vasaras saulītē pie jūras vai ezera! Piedāvājumā esošie dvieļi darināti no 100% kokvilnas un mikrošķiedras, ir mīksti un labi uzsūc mitrumu. Pieejami trīs dažādi izmēri - pietiekami lieli, lai Tu varētu dvielī ērti ietīties arī tad, ja paliek auksti!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 14d 10h
Saņemšana no: 28.05.
Piegāde no: 28.05.
Cena
6.99-17.49 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Nokasāmi plakāti mērķu sasniegšanai (A2)

Lai sasniegtu lielus mērķus, ir jāiet ar maziem solīšiem, turklāt - regulāri! Sakrāt 1000 €, sākt dzīvot veselīgāk un izkustēties katru dienu Tev palīdzēs Latvijā ražotie "Scratchify" nokasāmie plakāti. Katru dienu Tev būs jānokasa viens lauciņš un tikai tad Tu uzzināsi savu dienas uzdevumu! Ir pierādīts, ka tieši šī lauciņu kasīšana palīdz saglabāt fokusu un interesi ikdienā. Plakāts Tev palīdzēs baudīt procesu ceļā uz savu lielo mērķi! 
Pieejams vēl 14d 10h
Saņemšana no: 14.05.
Piegāde no: 14.05.
-19%
12.99 €
15.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Saliekami datora galdiņi

Sāc brīvdienas ar kūpošu kafijas krūzi gultā un iemīļoto seriālu skatīšanos portatīvajā datorā vai paveic darbus no labākā biroja pasaulē - savas siltās gultas vai ērtā dīvāna! Skaistais un praktiskais datora galdiņš ne tikai piestāvēs ikvienā interjerā un būs ērts ikdienas lietošanai, bet arī rūpēsies par Tavu datoru, neļaujot tam uzkarst!
Nopirkts: 14  Pieejams vēl 4d 10h
Saņemšana no: 21.05.
Piegāde no: 21.05.
Cena
13.99-20.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dāvanu karte pie astroloģes Ilzes Reihas

Kad piezogas šaubas par izvēlēm, kas jāizdara, vai nepieciešams padoms, kā iegrozīt turpmāko dzīvi, lieti noderēs astrologa priekšlikumi un redzējums! Astrologs konsultē par karjeru un profesionālo dzīvi, saderību, veselību, nodarbošanās maiņu un hobijiem. Uzdāvini iespēju apmeklēt konsultāciju draugam un iegādājies DĀVANU KARTI jebkuram astroloģes piedāvātajam pakalpojumam.
Nopirkts: 12  10h
-40%
29.90 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: