Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Koncerts "Grandiozā nakts Kuldīgā 2018"

Par godu piecu gadu jubilejai Kuldīgas pilsētas estrādē norisināsies vērienīgs lielkoncerts "Grandiozā nakts Kuldīgā 2018", kurā par godu jubilejai kopā uzstāsies 11 mākslinieki un īpašais viesu mākslinieks, kas ir pasaulē visu laiku populārākā disko mūzikas grupa "Boney M". Iegriez vasaru un jautrību ar draugiem un visu ģimeni Kuldīgā!
Nopirkts: 287  Pieejams vēl 4d 10h
-31%
5.99 €
8.70 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Parūpējies, lai Tavs auto ir Tava labākā vizītkarte! Pēc profesionālās un rūpīgās apstrādes ar rokām auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, turklāt īpašais vasks piešķirs tam nevainojamu spīdumu. Dodies aizraujošos brīvdienu piedzīvojumos un putekļainos izbraucienos bez raizēm!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 27d 10h
-50%
9.50 €
19.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Astroloģes Ilzes Reihas konsultācija

Vasara rit pilnā sparā un uz tās beigām lieti noderētu astrologa padomi un redzējums? Astrologs konsultē arī par karjeru un profesionālo dzīvi, saderību, veselību, nodarbošanās maiņu un hobijiem. Uzdāvini iespēju apmeklēt konsultāciju draugam un iegādājies DĀVANU KARTI ar 50% atlaidi jebkuram astroloģes piedāvātajam pakalpojumam.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 30d 10h
-57%
19.50-22.50 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peldošā pirts Daugavas krastā (3 h)

Sarīko jautru ballīti vai relaksējošu atpūtu tuvāko draugu lokā, Daugavas krastā, iepretim skaistajai Rīgas panorāmai! Varēsi baudīt patīkamus pirts priekus, pēršanos un gleznainus skatus kādā no peldošās pirts terasēm, uzgrillējot desiņas un gaļu, klausoties savu mīļāko mūziku!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 3d 10h
Cena
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...