Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Auto kondicionēšanas sistēmas uzpilde

Lielākā daļa autobraucēju uzskata, ka kondicionēšanas sistēmas uzpilde ir paredzēta, lai atdzesētu gaisu salonā, taču tā ir tikai viena šīs procedūras funkcija - kondicionieris ne tikai maina gaisa temperatūru salonā, bet arī samazina mitruma līmeni, pasargā no putekļiem un izgarojumu smakas.
Pieejams vēl 29d 18h
-60%
19.99 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peldošā pirts Daugavas krastā (3 h)

Sarīko jautru ballīti vai relaksējošu atpūtu tuvāko draugu lokā, Daugavas krastā, iepretim Rīgas panorāmai! Varēsi baudīt patīkamus pirts priekus, pēršanos un skaistus skatus kādā no peldošās pirts terasēm.
Pieejams vēl 31d 18h
Laba cena
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Auto tīrība ir katra šofera vizītkarte un apliecinājums tam, cik ļoti mīli savu spēkratu - tāpēc dāvā tam nevainojami spīdīgu virsbūvi un spodru salonu! Kad saņemsi mašīnu no "BT automazgātavas", tā būs tīra gan no ārpuses, gan iekšpuses, turklāt īpašais vasks piešķirs automašīnai spīdumu.
Šobrīd 46 pircēji  Pieejams vēl 1d 18h
-50%
9.50 €
19.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša QUEST LAB izlaušanās spēle

Ņem līdzi savējos, lai neparasto piedzīvojumu izbaudītu kopā! Spēle "Eksperiments" vai "Piedzīvojums pazudušā kapteiņa istabā" būs oriģināla ideja kopīgai laika pavadīšanai - ģimenes vai draugu atpūtai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, kā arī saliedējošam pasākumam darba kolektīvā.
Šobrīd 5 pircēji  Pieejams vēl 20d 18h
-30%
24.50-35.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

B kategorijas autovadītāja teorijas kurss

Kļūsti par drošu un pārliecinātu autovadītāju - autoskola "Kristīne" piedāvā atraktīvus un pieredzes bagātus pasniedzējus, kas izmanto inovatīvas metodes teorijas kursa pasniegšanā, mierīgus instruktorus un pretīmnākošu attieksmi pret saviem audzēkņiem.
Šobrīd 12 pircēji  Pieejams vēl 16d 18h
-91%
4.99 €
55.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...