Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Personīga astroloģiskā prognoze 2020

Avestas Astroloģijas skola piedāvā izveidot 2020. gada personīgo astroloģisko prognozi, balstoties uz Taviem personīgajiem rādītājiem (dzimšanas gads, mēnesis, diena, laiks un vieta). Individuālajā astroloģiskajā prognozē uzzināsi savus nākamā gada personiskos svarīgākos uzdevumus un iespējas.
Nopirkts: 50  19h
-61%
14.90 €
38.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Numeroloģijas personīgā prognoze 2020

"Avestas Austrumu Kosmobioloģijas Skola" piedāvā izveidot savu dzimšanas skaitļu (datums, mēnesis un gads) personīgo numeroloģijas prognozi 2020. gadam un, savienojot to ar TRĪS kalendāru vispārējo prognozi, Tu saņemsi brīnišķīgu rekomendāciju - kā pareizi nodzīvot nākamā gada periodu, kas parādīs, kādas ir Tavas spējas un iespējas, kam vairāk pievērst uzmanību un no kā ieteicams atteikties. Tu uzzināsi to, kā pareizi sakārtot savus mērķus 2020. gadam, bez liekas enerģijas un laika tērēšanas!
Nopirkts: 25  Pieejams vēl 2d 19h
-63%
12.90 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete #MaināmPasauli festivālā 21.03.

21. martā Rīgā notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi... Organizatori rūpīgi strādājuši, lai Tev piedāvātu visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi, pilnveidoties un augt fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā Tev būs iespēja apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 27d 19h
-33%
20.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Žurnāla UNA abonements 12 mēnešiem

UNA - par sievieti pasaulē, ko rada viņa pati! Žurnāls modernai un mērķtiecīgai sievietei! Žurnāls UNA sniedz jaunas zināšanas un iedvesmu, mudina domāt un atklāt. Žurnāla kodols ir intervijas ar spilgtām personībām - inteliģentiem un interesantiem cilvēkiem, kuru pieredze un atziņas aizrauj un motivē. UNĀ vari izlasīt gan pārsteidzošus dzīvesstāstus, gan izzināt attiecību līkločus un aizraujošus stāstus par sasniegumiem karjerā. UNA raksta par jaunumiem modē, skaistumkopšanā un dzīvesstilā. Piedāvā oriģinālus risinājumus kulinārijas jomā un mājokļa iekārtošanā, kā arī praktiskus padomus un idejas ceļojumiem, hobijiem un citām aktivitātēm.
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 5d 19h
-33%
20.00 €
29.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...