Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Citi piedāvājumi

Gleznu krāsošanas komplekts

JAUNAS ZIEMASSVĒTKU GLEZNAS! Iejūties mākslinieka ādā un izkrāso pats savu gleznu! Komplektā būs iekļauts viss nepieciešamais - audekls ar numurētiem laukumiem, krāsas, kontrollapa un instrukcija, lai krāsošana būtu baudāma un relaksējoša. Dāvini sev vai mīļajiem jaunus iespaidus, atklāj radošuma garu un pavadi laiku lietderīgi, radot unikālus šedevrus pat bez īpašām prasmēm!
Nopirkts: 46 Pieejams vēl 17d 10h
Saņemšana no: 03.12.
Piegāde no: 03.12.

Bonusu kluba biedriem 15.13 – 19.66€

Cena
16.13-20.97 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Keramikas pārklājums automašīnas virsbūvei

Rūpēm par savu automašīnu izvēlies ilgtspējīgus risinājumus! Auto virsbūves keramiskais pārklājums ir gluži kā papildu virsbūves slānis - tas sacietē, molekulārā līmenī savienojoties ar virsbūves krāsu, un ir krietni noturīgāks par ierasto vasku. Keramiskais pārklājums atgrūž ūdeni un netīrumus - dubļus un citu drazu, kas pēcāk viegli noslīd no automašīnas virsmas. Mazgāt šādu auto būs tīrais prieks! Tāpat pārklājums aizsargā pret UV starojumu, kā arī samazina krāsas oksidēšanās risku.
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Veiksmes kalendārs, senās kārtis u.c.

Ja vēlies sajust to veiksmes dzirksti, kas rodas laiku plānojot saskaņā ar dabas un zvaigžņu ritmiem, pasūti "Veiksmīgo dienu kalendāru 2021/2022", kas Tev palīdzēs izvēlēties labāko dienu jauniem iesākumiem, svarīgiem darbiem vai lieliem dzīves notikumiem! Izdarīt pareizās izvēles un saņemt atbildes uz nozīmīgiem jautājumiem palīdzēs arī senas zīlēšanas kārtis, kas sarunāsies ar Tavu intuīciju dabas valodā caur ziedu, dzīvnieku, putnu un debesjuma simboliem! Piedāvājumā arī maģiskā zīlēšanas tasīte.
Nopirkts: 20 Pieejams vēl 2d 10h
Saņemšana no: 03.12.
Piegāde no: 03.12.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

līdz50%
5.00-20.90 €
10.00-25.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Lerni" valodu kursi internetā

Iegādājoties kādu no valodu kursiem, DĀVANĀ lekcija bez maksas! Valodas paplašina mūsu redzes loku un lieliski trenē prātu. Mācies sev izdevīgā laikā un vietā ar "Lerni" - interaktīvi uzdevumi, audio materiāli, video un gala eksāmens mājās, kafejnīcā, sabiedriskajā transportā vai jebkur citur! Piedāvājumā ietilpst 5 valodas dažādiem sagatavotības līmeņiem. Izvēloties apmācību ilgumu, iegūsi pieeju VISU VALODU materiāliem - mācies vienu vai visas uzreiz!
Nopirkts: 4 10h

Bonusu kluba biedriem 13.90 – 31.82€

līdz90%
15.00-35.00 €
87.00-348.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: