Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Floutinga seanss pārim vai 1 personai

Restartē sevi un atjauno magnija rezerves! Nesteidzīga atpūta bezsvara stāvoklī un iespēja atslēgties no visas pasaules - sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt kosmisku divvientulību un nebijušas sajūtas romantiskā pāru floutingā! Floutings ieteicams hroniska noguruma, stresa, trauksmes, pārslodzes, migrēnas, muguras sāpju, krampju, pēc smaga darba vai fiziskām slodzēm, veģetatīvās sistēmas traucējumu un magnija deficīta gadījumā. Jau pēc pirmā seansa atjaunosies magnija rezerves organismā - samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, atslābs muskuļi, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā muguras muskuļu un plecu sāpes, uzlabosies pašsajūta. 
Nopirkts: 33  Pieejams vēl 10d 04h
-30%
35.00-49.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Procedūru komplekss dievietei (1 h 20 min)

Lai zīda maigais glāsts Tevi paceļ spārnos... Ikdienas rūpes un raizes paliek aiz muguras - šajā brīdī Tu esi TIKAI SEV. Svaigā dabas smarža atbrīvo domas, ieskauta vieglā zīda dvesmā Tu jūties kā zem eņģeļa spārna. 80 minūtes absolūta miera un laimes - pīlings, masāža, ietīšana, pēdu masāža un maska vienīgi Tev! 
Nopirkts: 21  Pieejams vēl 14d 04h
-58%
33.60 €
80.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Lielisks pārsteigums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies vasaras jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar draugu dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša, taču ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes.
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 20d 04h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Dream Light Planner" mērķu plānotājs

Lieliska dāvana kolēģei, draudzenei, māsai un ikvienai, kura sapņo, vēlas apgūt ko jaunu vai ieviest dzīvē pārmaiņas. Šis īpašais plānotājs ir kā motivējoša rokasgrāmata - tas pieejams sarkanā krāsā un tā vāku rotā uzraksts "Ceļš sapņu virzienā", savukārt iekšpusē neredzēsi datumus, bet gan motivējošus tekstus, iedvesmojošus attēlus, sadaļu finanšu merķiem, mērķu plānošanai u.c. Rokasgrāmatu saņemsi iepakotu ar noņemamu bandroli ar uzrakstu "TU ESI BRĪNIŠĶĪGA. TEV VISS IZDOSIES!".
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 14d 04h
Saņemšana no: 14.10.
Piegāde no: 14.10.
-35%
11.00 €
17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lāzerpeintbola spēle "Riga Lasertag"

Izdzīvo asas sajūtas un ļaujies trillera cienīgiem notikumiem kopā ar draugiem vai kolēģiem lāzertaga spēlē! Spriedze, adrenalīns un vēl neredzēti scenāriji - līdz pat 32 cilvēku kompānija instruktora pavadībā varēs ātri apgūt spēli, lai stundas garumā iejustos izvēlētajā tēlā un baudītu elpu aizraujošu piedzīvojumu. Atšķirībā no peintbola, lāzertags ir nesāpīgs un drošs, tādēļ ar to var nodarboties pat bērni.
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 14d 04h
-32%
5.45 €
8.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: