Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Peldošā pirts Daugavas krastā (3 h)

Kad atkal varēsim pulcēties, sarīko jautru ballīti vai relaksējošu atpūtu tuvāko draugu lokā, Daugavas krastā, iepretim skaistajai Rīgas panorāmai! Relaksēties būs iespējams karstā pirtiņā, savukārt uz terases varēsiet vērot gleznainu skatu uz Rīgu un Vanšu tiltu, grilējot gaļu, malkojot dzērienus un klausoties savu iecienītāko mūziku fantastiskā kompānijā.
Pieejams vēl 28d 19h
Cena
39.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Foto kanvas dažādos izmēros

Radi mājās vai birojā tieši tādu vidi, kādu vēlies! Iegādājoties kanvas, vari pasūtīt savas mīļākās fotogrāfijas uz audekla vai papildināt interjeru ar slavenu mākslinieku gleznu reprodukcijām. Kvalitatīvā foto glezna būs unikāla dāvana, dodoties uz jubileju vai sālsmaizi, tuklāt, pateicoties īpašajam lakojumam, kanvas ir viegli kopt un attīrīt no putekļiem, izmantojot mitru lupatiņu.
Pieejams vēl 14d 19h
līdz50%
7.00-34.10 €
14.00-62.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personalizēta fotogrāmata vai kartītes

Atmiņu siltums ir sirsnīgākais, ko vari uzdāvināt mammai, vecvecākiem, labākajam draugam vai otrai pusītei! Piedāvājumā personalizētu kartīšu izgatavošana, ko izmantot radu un draugu apsveikšanai vai ielūgumu noformēšanai, kā arī paša veidotas un profesionāli iespiestas fotogrāmatas sirdij tuvāko mirkļu saglabāšanai taustāmā formātā.
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 3d 19h
-50%
5.60-42.00 €
11.20-83.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dzimšanas dienas spēle "Jubilārs"

Vēlies aizraujošu, neparastu un atmiņā paliekošu dzimšanas dienu? Nosvini to ar viesiem klātienē vai attālināti, spēlējot dzimšanas dienas spēli "Jubilārs"! Spēle sastāv no 52 jautājumiem par Tevi, kas iedalīti 4 kategorijās - "Atbildi!", "Noskaidro!", "Pastāsti!" un "Nosauc!". Šis ir lielisks laiks, lai ģimene un draugi Tevi iepazītu vēl tuvāk! 
Nopirkts: 106  19h
Saņemšana no: 29.05.
Piegāde no: 29.05.
-30%
7.00 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kvadraciklu pa meža trasi

Lielisks pārsteigums tiem, kuri mīl aktīvu un spilgtām emocijām bagātu atpūtu! Ļaujies pavasara jautrākajiem piedzīvojumiem un kopā ar draugu dodies aizraujošā braucienā ar kvadracikliem pa meža trasi - brauciena laikā jūs pavadīs pieredzējis instruktors, lai atpūta būtu droša, taču ātrums un adrenalīns sniegs vēl nebijušas izjūtas pat tiem, kuri ikdienā izvēlas mierīgākas aktivitātes.
Nopirkts: 29  Pieejams vēl 13d 19h
-30%
24.50 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...