Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

"Krūzīšu darbnīca" krūzes ar apdruku

Iemīļotie latviešu teicieni un tautasdziesmas tagad arī uz Tavas rīta kafijas vai tējas krūzes! Pasmaidi ar "Iepūt man ļipā", cel pašapziņu ar "Es meitiņa kā rozīte" vai ļaujies romantiskai divvientulībai, baudot gardus dzērienus ar "Es Tavs podiņš, Tu mans vāciņš" krūzītēm! Piedāvājumā 20 oriģināli dizaini, drukāti uz izcilas kvalitātes keramikas vai metāla krūzītēm.
Pieejams vēl 14d 18h
līdz26%
0.70-15.00 €
0.70-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Cosmos" ilūziju muzeju

Aizved bērnus un sevi KOSMOSĀ! STARTS tepat no Vecrīgas! Pašā Rīgas sirdī durvis plaši atvērtas ikvienam apmeklētājam, kas vēlas doties KOSMOSĀ, jo "Cosmos" ilūziju muzejā elpa aizrausies gan lieliem, gan maziem. Optiskās ilūzijas, labirints, kosmosa istaba u.c. aktivitātes ļaus ienirt visumā un lūkoties zvaigznēs no unikāla skatu punkta!
Nopirkts: 168  Pieejams vēl 9d 19h
-25%
4.50-22.50 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Iepazīšanās lidojums virs Rīgas

Nezini ko dāvināt draugam, kuram jau ir viss? Katrs cilvēks kaut reizi mūžā ir sapņojis, cik lieliski būtu lidot kā putnam debesīs. Piedāvājumā neaizmirstams iepazīšanās lidojums, kura laikā varēsi izbaudīt Rīgas krāšņumu, skaistumu un varenību no Spilves lidostas līdz pat Mežaparka estrādei! Varēsi justies droši - šajā piedzīvojumā Tevi pavadīs sertificēts un pieredzējis pilots, kurš būs Tavs instruktors - nodrošinās patīkamu un drošu lidojumu!
Pieejams vēl 28d 18h
Cena
39.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 156  Pieejams vēl 11d 18h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Viļņas akvaparka VICHY apmeklējums

Eksotiska Polinēzijas salu atmosfēra, lavas pirts komplekss, relaksējoši džakuzī, iespaidīgas nobraucienu trases - tas viss un vēl vairāk nebeidzamiem ūdens priekiem Baltijas modernākajā akvaparkā VICHY! Tajā lieliski jutīsies un izklaidēsies visa ģimene - kamēr bērni plunčāsies "Kanoe upē", šļūks pa slidkalniņiem un jautrosies dažādās atrakcijās, vecāki varēs laiskoties baseinā vai relaksēties plašajā pirts kompleksā.
Nopirkts: 60  Pieejams vēl 11d 18h
līdz40%
10.00-15.00 €
16.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...