Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

12 € dāvanu karte restorānā "Mamma pasta"

Ar ko īstiem gardēžiem asociējas Itālija? Ar aromātiskām un krēmīgām pastām, bagātīgu garšaugu un siera kārtu klātām picām, kā arī izsmalcinātiem desertiem! Izbaudi šos autentiskos itāļu ēdienus tepat, pašā Vecrīgas sirdī, restorānā "Mamma pasta". Aizved sevi īstā garšu ceļojumā uz saulaino Itāliju!
Nopirkts: 156  Pieejams vēl 3d 16h
-42%
6.99 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ventspils ūdens piedzīvojumu parks + SPA

HEI, HEI, aizved mazos skolniekus izbaudīt un ļauties ūdens priekiem Latvijas sakoptākajā pilsētā Ventspilī! Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā ūdens atrakcijas un SPA kompleksu, kura lielie apmeklētāji varēs relaksēties pirtīs un burbuļvannās, bet mazie - izpriecāties viļņu baseinā un citās aizraujošās ūdens atrakcijās!
Nopirkts: 205  Pieejams vēl 9d 15h
-54%
5.99 €
13.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Relaksējošais GARRA RUFA zivtiņu pīlings

Izmēģini patīkamo GARRA RUFA zivtiņu pīlingu un mikromasāžu! Tā palīdzēs atgūt enerģiju, relaksēties un uzlabot asins cirkulāciju, kā arī padarīs Tavas pēdiņas neticami maigas! Procedūra ir droša arī grūtniecēm un jaunajām māmiņām.
Nopirkts: 32  Pieejams vēl 8d 15h
-54%
8.90-15.80 €
17.00-34.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vēlās brokastis restorānā "Mamma pasta"

Svētdienu brančs īsteniem gardēžiem! Izbaudi viens vai kopā ar ģimeni - īpašs zviedru galds, ūdens, kafija vai tēja pēc izvēles. Autentiski itāļu ēdieni tepat, pašā Vecrīgas sirdī, restorānā "Mamma pasta"! Aizved sevi īstā garšu ceļojumā uz saulaino Itāliju!
Nopirkts: 63  Pieejams vēl 5d 16h
-20%
12.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbols Rīgā - Mežaparks vai Andrejsala

Vai zināji, ka peintbolu var spēlēt arī telpās? Tie, kuriem patīk asas izjūtas, noteikti novērtēs aizraujošo peintbola spēli "GUNSnLASERS" iekštelpās - parkos Andrejsalā vai Mežaparkā! Izmēģini sportisko aktivitāti, kas sniedz iespēju ne tikai lieliski pavadīt laiku, bet arī saliedēt komandu! Tāpat vari to izmantot kā papildinājumu vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienas svinībām utt.
Nopirkts: 80  Pieejams vēl 13d 15h
-43%
5.69 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...