Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Dzintara un priežu čiekuru masāža

Dzintars ir mūžsenais saules akmens, bet priedes un dabīgās aromātiskās eļļas ar to vilinošajām un spēcinošajām smaržām palīdz atjaunot organisma enerģiju. Šāda dabīgu izejvielu piesātināta ķermeņa masāža simbolizē dabas varenumu - sniedz spēku, mazina sāpes, uzlādē, nomierina, ieaijā, atjauno un veicina ilgstošu harmoniju. Masāža patiks gan sievietēm, gan vīriešiem!
Pieejams vēl 31d 16h
-60%
18.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

Pārvari savas lielākās bailes un dodies elpu aizraujošā lidojumā ar deltaplānu virs skaistās Rīgas! Lidojuma laikā pieredzējis pilots-intruktors palīdzēs Tev atbrīvoties un baudīt mirkļa burvību, kamēr Tu varēsi vērot Vecpilsētas torņus, tiltus, likteņupes Daugavas līkločus un iepazīt mūsu pasaaino galvaspilsētu no pavisam cita skatu punkta. 
Pieejams vēl 31d 16h
Cena
25.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Fotogrāfiju izdruka līdz 12 stundām

Lai siltas un mīļas atmiņas dzīvo mūžīgi! Piedāvājumā Tavu iecienītako fotogrāfiju izdruka īsā laika posmā, turklāt par to saņemšanu Tev nebūs jāraizējas - izvēloties piegādes pakalpojumus, kurjers tās nogādās tieši Tavās rokās. Izvēlies 10, 50, 100, 150, 200 vai pat 300 fotogrāfiju izdruku par labu cenu!
Pieejams vēl 13d 16h
līdz31%
2.50-27.47 €
3.20-36.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kuģīti Rīga-Majori-Rīga

Pavadi burvīgu dienu ar radiem vai draugiem! Brauciena laikā pa Daugavu varēsi redzēt Rīgas ostu un pilsētas panorāmu. No Daugavas gar Mīlestības salu kuģa ceļš ieved Buļļupē, kas savieno Lielupi un Daugavu. Kuģojot pa Buļļupi, paveras skats uz Bolderāju, varēsi redzēt daudzas neskartas pludmales, dabu, klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā, kā arī akmens skulptūru parku. Nokļūstot Lielupē, pavērsies skats uz seno Lielupes ieteku jūrā un Balto kāpu. Neaizmirstams brauciens, jo pavadītais laiks ir garam, sirdij un prātam kā saldais ēdiens!
Nopirkts: 29  Pieejams vēl 7d 16h
-33%
19.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP sērfinga instruktāža + noma

Esi kādreiz stāvējis uz ūdens? Paraugies uz Ķīšezeru no cita skatupunkta - vertikālā veidā! SUP dēlis stabili nesīs Tevi pāri viļņiem. Virzienu noteiksi Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Iespēja labu labā - apgūt šo sportu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Nopirkts: 239  Pieejams vēl 6d 16h
līdz43%
2.25-9.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...