Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Nosvini īpašus brīžus divatā ar izsmalcinātām vakariņām greznajā Vecrīgas restorāna "St. Peter's” kamīnzālē vai terasē! Baudot izmeklētu šefpavāra sarūpēto maltīti, kas sastāv no uzkodām, pamatēdiena, deserta un dzēriena, varēsiet netraucēti ļauties garšas burvībai un patīkamai atmosfērai. Piedāvājumā jauna ēdienkarte!
Pieejams vēl 30d 18h
-50%
37.00 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kuģis AMBER RĪGA vai AURORA (1 h)

Vasaras dienas un vakari ir kā radīti, lai baudītu Vecrīgas skatus smaržojošu ziedu un zaļojošu koku lapu ielokā! Dodies atpūtas braucienā pa Daugavu un kanālu ar kuģīšiem "Amber Rīga" vai "Aurora" - atpūties kopā ar ģimeni vai draugiem, vai baudi romantisku divvientulību!
Šobrīd 116 pircēji  18h
-35%
5.20 €
8.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Supervāvere" augsto virvju parks

Pābaudi savus spēkus - vai esi gatavs pārvietoties pa kokiem kā vāvere? Vasaras svelmē izbaudi brīvdienu aktīvā solī kopā ar draugiem! 3 sarežģītības pakāpes katrai gaumei un sagatavotībai - virvju ceļi, pārejas un šķēršļi svaigā gaisā!
Šobrīd 163 pircēji  Pieejams vēl 1d 18h
-40%
9.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"GUNSnLASERS" lāzeru peintbols

Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā vai jaunajās telpās Mežaparkā, izaicinot sevi un draugus!
Pieejams vēl 30d 18h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peldošā pirts Daugavas krastā (3 h)

Sarīko jautru ballīti vai relaksējošu atpūtu tuvāko draugu lokā, Daugavas krastā, iepretim Rīgas panorāmai! Varēsi baudīt patīkamus pirts priekus, pēršanos un skaistus skatus kādā no peldošās pirts terasēm.
Pieejams vēl 31d 18h
Laba cena
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...