Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Mājražotāja MANDELE rieksti

Veselīgs našķis ikvienam gardēdim - mājražotājs MANDELE piedāvā nobaudīt jau ierastos riekstus pavisam jaunās garšu variācijās! Gardumus iespējams iegādāties arī lina auduma maisiņā vai dāvanu kastītē, tādējādi neparastos mandeļu riekstus dažādās glazūrās varēsi pasniegt kā sirsnīgu un gardu dāvanu kādam sev mīļam cilvēkam. Lai labi garšo!
Nopirkts: 5 Pieejams vēl 14d 10h
Saņemšana no: 15.12.
Piegāde no: 15.12.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

Cena
3.25-15.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gleznu krāsošanas komplekts

JAUNAS ZIEMASSVĒTKU GLEZNAS! Iejūties mākslinieka ādā un izkrāso pats savu gleznu! Komplektā būs iekļauts viss nepieciešamais - audekls ar numurētiem laukumiem, krāsas, kontrollapa un instrukcija, lai krāsošana būtu baudāma un relaksējoša. Dāvini sev vai mīļajiem jaunus iespaidus, atklāj radošuma garu un pavadi laiku lietderīgi, radot unikālus šedevrus pat bez īpašām prasmēm!
Nopirkts: 46 Pieejams vēl 17d 10h
Saņemšana no: 03.12.
Piegāde no: 03.12.

Bonusu kluba biedriem 15.13 – 19.66€

Cena
16.13-20.97 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša burtu spēle visai ģimenei

Vienkārša, krāsaina, aizraujoša un tajā pašā laikā izglītojoša galda spēle, kura liks jūsu ģimenei smieties - ai, kā liks jums smieties! Spēle palīdz bērniem interesantā veidā apgūt alfabētu, attīstīt lasītprasmi, kā arī nostiprināt saskaitīšanas un atņemšanas darbības. Šī spēle ir kā piedzīvojums ar apslēptiem uzdevumiem un pārsteigumiem, kurus gribas vēl un vēl... Vai esi gatavs noskaidrot, kurš spēlē uzvarēs? Spēle pieejama latviešu un krievu valodā.
Nopirkts: 13 Pieejams vēl 9d 10h
Saņemšana no: 10.12.
Piegāde no: 10.12.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas piegāde uz pakomātu

-19%
30.89 €
37.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vēstule bērniem no Ziemassvētku vecīša

Vai vari iedomāties mirdzumu un prieku bērna acīs, saņemot tieši viņam adresētu sveicienu no paša Ziemassvētku vecīša? Uzdāvini brīnumu savam mazajam ķiparam un pārsteidz viņu ar īpašu dāvanu - pastkastītē atrastu aploksni, kurā, atkarībā no Tevis izvēlētā komplekta, būs personalizēta vēstule, sertifikāts par labu uzvedību un iekļaušanu labo bērnu sarakstā, skaists dzejolis un uzdevumu lapas. Sveicieni pieejami latviešu valodā.
Pieejams vēl 14d 10h
līdz33%
3.99-7.99 €
5.99-11.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: