Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Emils Gustavs Chocolate" trifeles

"Emils Gustavs Chocolate" piedāvā tikai PREMIUM klases šokolādes izstrādājumus, kas gatavoti no augstākās kvalitātes rūpīgi izvēlētām un atlasītam izejvielām. Katra šokolādes trifele ir gluži kā ar mīlestību aprūpēts bērns, kā smalks juveliera darbs... Nogaršo pasakainās ogu, balzama vai mandeļu-kokosa trifeles!
Pieejams vēl 25d 18h
-50%
0.99 €
2.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Porcelāna krūzītes ar "Swarovski" kristālu

Omulīgs un ērts brokastu rituāla papildinājums un mīļs jociņš! Krūzītes osiņa izskatīsies kā zelta vai platīna gredzens nēsātāja pirkstā, savukārt "Swarovski" kristāliņi iemirdzēsies kā 2 karātu dimants! Oriģināla dāvana dāmai (vai kungam) ar labu humora izjūtu. 
Pieejams vēl 13d 18h
Laba cena
9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Attīstošas koka spēles bērniem

Īstās rotaļlietas topošajiem māksliniekiem, konstruktīviem domātājiem un vispusīgiem speciālistiem! Aizraujošās koka spēles - puzles, tilti u.c. - sniegs jautrus kopābūšanas brīžus visai ģimenei. Rotaļlietas raisīs bērna fantāziju, veicinās kustību koordināciju un vingrinās prātu.
Pieejams vēl 14d 18h
-40%
3.60-27.00 €
6.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta Pakrojas muižā + brokastis

Noskaņu pilns ceļojums uz aristokrātisko Pakrojas novadu Lietuvā liks Tev un Tavai otrajai pusītei aizmirst visas ikdienas rūpes! Varēsiet pavadīt nakti mājīgajā Pakrojas muižas dzirnavnieka mājā un no rīta mieloties ar ļoti gardajām, saimnieces gatavotajām brokstīm. 
Pieejams vēl 21d 18h
-22%
50.00 €
64.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...