Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Romantiska maltīte restorānā "St. Peter's"

Laiks ir vērtīgākais, ko viens otram varam dāvāt - aizved savu mīļoto, mammu vai draudzeni uz izsmalcināto Vecrīgas restorānu "St. Peter's", lai kopīgi baudītu īpaši izmeklētu trīs kārtu maltīti! No restorāna ēdienkartes varēsiet nogaršot uzkodas vai salātus, pamatēdienu un gardu desertu pēc jūsu izvēles, savukārt kamīnzāles burvīgā gaisotne ļaus netraucēti baudīt vienam otra klātesamību un apzināties, kāda laime ir mīlēt un būt mīlētam.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 25d 03h
-42%
41.00 €
71.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ieejas biļete ILLUSION ROOMS

ILLUSION ROOMS - tas ir neparasts piedzīvojums visai ģimenei, kurā iespējams pārliecināties par mūžseno patiesību, ka vairāk jāuzticas sirdij, nevis tam, ko redz mūsu acis. Lielākās Latvijas ilūziju istabas savas durvis apmeklētājiem vērušas pašā Rīgas sirdī, kā lielus, tā mazus priecējot ar vairāk nekā 20 interaktīvām atrakcijām un eksponātiem. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 131  Pieejams vēl 4d 03h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens ar jaudīgiem elektrokartingiem

Pozitīva adrenalīna piepildīta aktīvā atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem! Jaunums "GUNSnLASERS" izklaides parkā - izbrauciens ar jaudīgu elektrokartingu, kura laikā varēsi piedzīvot neaizmirstamas emocijas un ļauties sacensību garam, cīnoties par pirmo vietu un ātruma pavēlnieka titulu. Elektrokartingi ir pilnīgi droši un stabili, taču, lai Tu varētu baudīt azartisku braucienu, tiem piemīt dažādas ekstras - neticami ātrs uzrāviens, sānslīde un citas "fīčas", kas Tev noteikti patiks!
Nopirkts: 79  Pieejams vēl 13d 03h
-25%
10.50 €
14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Masāžas: klasiskā vai karsto akmeņu

Sagādā sev relaksāciju vai kopā ar otro pusīti mierpilnus kopābūšanas momentus - uzdāvini kādu no fantastiskajiem masāžas seansiem - visa ķermeņa masāžu ar ingvera eļļu vai masāžu ar vulkāniskajiem akmeņiem un Āzijas eļļu maisījumu. Kopīgais masāžas piedzīvojums sniegs dvēselisko līdzsvaru un uz kādu brīdi pacels spārnos, vairojot harmoniju un mieru jūsu starpā. 
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 2d 03h
līdz53%
27.00-45.00 €
36.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...