Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Dabīgu ziepju dāvanu komplekti

Aromāti no DABAS! Dabiskas ziepes ar sildošām un uzmundrinošām Ziemassvētku smaržām - apelsīns ar kanēli, priede ar mandarīnu, greipfrūts, vaniļa, ābols ar kanēli u.c. Dāvanu komplektos arī Šī sviesti un eļļas sejas un ķermeņa kopšanai. Tie nesatur konservantus un izgatavoti no dabīgām izejvielām. ''Beauty Shop'' produkcija ir radīta cilvēka ķermeņa un dvēseles harmonijai. Dāvanu komplekti iesaiņoti un gatavi dāvināšanai!
Nopirkts: 62  Pieejams vēl 9d 13h
-40%
2.10-15.58 €
3.50-25.98 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ekskluzīvi mājražojumi īsteniem gardēžiem

Sarūpē sirsnīgas un pārdomātas Ziemassvētku dāvanas sev un saviem mīļajiem jau laikus, iegādājoties SMUK' DĀVAN' dabīgos un veselīgos produktus! Piedāvājumā ekskluzīvi vietējie mājražojumi, kādus nav iespējams atrast lielo veikalu plauktos - to gatavošanai izmantotas tikai dabīgas izejvielas un vietējās super ogas un augi, radot izcili gardus čatnijus, vērtīgus augu sīrupus, kā arī vēl neredzētus garšaugu maisījumus.
Nopirkts: 738  Pieejams vēl 7d 13h
Cena
2.86-13.52 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Smelly Viking" dabīgo ziepju komplekti

"Smelly Viking" aukstā ražošanas procesa ziepes tiek radītas Latvijā un ir viena cilvēka roku darbs, sākot no eļļu izvēles līdz pat iepakošanai. Ziepju ražošanai tiek izmantotas vietējās izejvielas - medus, bišu vasks, alus, kazas piens un citas - katru ziepju veidu padarot unikālu pēc sava sastāva un īpašībām. Tās ir ideāli piemērotas "zaļā" dzīvesveida piekritējiem - ziepēm nav pievienotas sintētiskas vielas, turklāt tās ir iepakotas bez plastmasas!
Pieejams vēl 14d 13h
-20%
13.60 €
15.00-17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Karsto akmeņu masāža ar ēteriskajām eļļām

Sasildies rudens aukstajā laikā un piedzīvo meditatīvas sajūtas! Karsto akmeņu procedūra ir sena ārstniecības metode, kas atslābina un dziļi relaksē kā ķermeni, tā dvēseli un prātu. Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kas veidojušies vulkānu izvirdumos, sacietējot magmai. Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, palīdz rast garīgo un fizisko līdzsvaru.
Pieejams vēl 28d 13h
-59%
29.99 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Personalizēti sienas foto kalendāri

Sarūpē saviem mīļajiem laicīgi personisku un labu dāvanu! Tuvojas gada nogale - izveido savu īpašo kalendāru, lai spilgtākie dzīves momenti Tevi uzmundrina visu nākamo gadu! Izveido tieši savai gaumei atbilstošu foto kalendāru ar draugu vai tuvinieku bildēm un svinamajām dienām vai darba kolektīva fotogrāfijām, logotipu un kolēģu jubilejām!
Nopirkts: 67  Pieejams vēl 6d 13h
-45%
4.50-12.00 €
6.00-22.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...