Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Biļete uz "Illusion Rooms"

Vai bieži pats sev ikdienā uzdod jautājumu - šī ir realitāte vai ilūzija? Ja neesi par to aizdomājies, mums Tev ir unikāls piedāvājums - Rīgas sirdī savas durvis vērušas LIELĀKĀS Latvijas ilūziju istabas, pēc kuru apmeklējuma Tu nudien biežāk sāksi aizdomāties par atbildi uz šo jautājumu, jo "Illusion Rooms” ir neparasts ceļš, kura galā Tu vairāk uzticēsies sirdij, nekā savām acīm. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 138  Pieejams vēl 5d 01h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

1 h brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu

Atklāj plaukstošu ziedu ieskauto Rīgu no cita skatpunkta, baudot stundu garu atpūtas braucienu ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu! Kuģītis Tevi vedīs apskatīt krāšņās Rīgas vietas - vēsturiskās Vecpilsētas celtnes, rosīgo Centrāltirgus rajonu, gleznaino Andrejostu un citas. Lieliska atpūta siltām un saulainām dienām!
Nopirkts: 145  Pieejams vēl 3d 01h
līdz44%
5.00-12.00 €
9.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša QUEST LAB izlaušanās spēle

Ņem līdzi radus, draugus, kolēģus un visus savējos, lai neparasto piedzīvojumu izbaudītu kopā! Spēle "Eksperiments" vai "Piedzīvojums pazudušā kapteiņa istabā" būs oriģināla ideja kopīgai laika pavadīšanai - ģimenes vai draugu atpūtai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, kā arī saliedējošam pasākumam darba kolektīvā.
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 30d 01h
-30%
24.50-35.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar buru jahtu līdz 8 personām

Ķer karstās vasaras saules starus, sajūti vēja brāzmas matos un Daugavas dzestrumu - izbaudi lielisku atpūtu uz burvīgās buru jahtas "Raido"! Tas būs neaizmirstams piedzīvojums draugu, ģimenes vai kolēģu kompānijai kāda īpaša notikuma atzīmēšanai vai vienkārši ikdienas svinēšanai. Izvēlies brauciena ilgumu un izmanto iespēju braukt pat 8 cilvēkiem vienlaicīgi! 
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 28d 01h
Cena
35.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Profesionāla fotosesija pie Riharda Lonska

Visskaistākais mirklis ir TAGAD, tādēļ iemūžini to fotosesijā pie fotomeistara Riharda Lonska! Izmantojot piedāvājumu, Tev būs iespēja izvēlēties jebkura stila fotosesiju pēc savām vēlmēm līdz 6 cilvēkiem, skaistās atmiņas pēcāk apskatot 50 profesionāli apstrādātās fotogrāfijās. Turklāt fotosesija notiek ārpus studijas - īsteno savus sapņus un ļaujies brīnišķīgam piedzīvojumam!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 16d 01h
-30%
34.99 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...