Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Galda spēle visai ģimenei "Ripu Kaujas"

Pavadi patīkamu vakaru kopā ar ģimeni! Iespēja iegādāties ar mīlestību darināto R.O.W.L. bērzkoka galda spēli "Ripu Kaujas", kas patiks ne tikai pieaugušajiem, bet liks priekā iesmieties arī mazajiem ķipariem. Turklāt spēle ir roku darbs, kas darināts tepat, Latvijā! 
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 14d 01h
Piegāde no: 17.04.
Cena
16.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BDK Laboratory™ organisko dūņu kosmētika

JAUNUMS - SPĒCĪGAS IEDARBĪBAS ANTICELULĪTA KRĒMS! Latvijas dabas bagātība, Baldones dūņas, Tavam SPA baudījumam mājas apstākļos! Organisko dūņu iedarbība sevī ietver attīrošu, reģenerējošu, enerģizējošu un mikromasāžas funkciju, sniedzot iespēju izmēģināt ķermeņa, sejas un matu kopšanas kosmētiku ar unikālu un neatkārtojamu dabas atveseļojošu kompleksu. Tā mitrina un atjauno ādu, aizkavē un novērš pirmās novecošanās pazīmes, kā arī sniedz Tavai ādai visas nepieciešamās barības vielas. Esi tik starojoša, kā vēl nekad!
Nopirkts: 30  Pieejams vēl 10d 01h
Saņemšana no: 17.04.
Piegāde no: 17.04.
līdz46%
5.55-9.97 €
8.19-14.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Smilšu aplikāciju krāsošanas komplekti

Smilšu aplikācijas - tā ir vienkārša, ātri apgūstama un aizraujoša aktivitāte bērniem, ar krāsainām smiltīm krāsojot dažādu zīmējumu kartītes. Smilšu aplikācijas ir izgatavotas no īpaša kartona ar iestrādātu līmplēves slāni, tāpēc smiltis pielips klāt zīmējumam uzreiz, tiklīdz noņemsi aplikācijas virsējo papīra kārtu un nebūs nepieciešams lietot papildus līmi vai smērēt rokas. Katra zīmējuma detaļa ir atdalīta, kas ļauj pielipināt attiecīgās krāsas smiltis ierobežotā platībā, saglabājot zīmējuma kontūras. Tas šo produktu padara tik īpašu, jo zīmējumus ir iespējams izkrāsot ļoti precīzi pēc iedalītajām kontūrām un panākt akurātu rezultātu.
Nopirkts: 14  Pieejams vēl 2d 01h
Saņemšana no: 08.04.
Piegāde no: 08.04.
-15%
8.67-33.15 €
10.20-39.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Foto kanvas dažādos izmēros

Radi mājās vai birojā tieši tādu vidi, kādu vēlies! Iegādājoties kanvas, vari pasūtīt savas mīļākās fotogrāfijas uz audekla vai papildināt interjeru ar slavenu mākslinieku gleznu reprodukcijām. Kvalitatīvā foto glezna būs unikāla dāvana, dodoties uz jubileju vai sālsmaizi, tuklāt, pateicoties īpašajam lakojumam, kanvas ir viegli kopt un attīrīt no putekļiem, izmantojot mitru lupatiņu.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 14d 01h
līdz50%
7.00-34.10 €
14.00-62.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...