Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Dāvanas

Valentīndienai STOPS IDEJU KRŪZES

Salds pipariņš Valentīndienai, pārējiem svētkiem un ikdienai! Sajūtu raisošas, elegantas un oriģinālas mīļkrūzes. Katra krūzīte ir īpaši izlolota un pilnveidota ar mūsdienīgu tendenci grafiskajā noformējumā. Kura no šīm ceļos uz Tavām mājām, lai sasildītu rītus un kādam dāvātu priekpilnu smaidu?
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 9d 11h
Saņemšana no: 07.02.
Piegāde no: 07.02.
-20%
6.80-16.80 €
8.50-21.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta "Rixwell Old Riga Palace Hotel"

Izbaudi pasakaino Vecrīgas auru, klasisko viesnīcas dizainu un apmeklējiet "Wellton Riverside SPA Hotel" tikai 2 minūšu pastaigā no viesnīcas. Vecrīga ir Rīgas pilsētas senākā daļa un pilsētas centrs, kā arī tūristu iecienītākā atpūtas un izklaides vieta. 1997. gadā Rīgas vēsturisko centru UNESCO iekļāva Pasaules mantojuma sarakstā. Apvieno pastaigu pa Vecrīgu, garšīgas vakariņas viesnīcas restorānā ar SPA, kurš atrodas uz Rīgas nocietinājumu Mārstaļu un Minsterejas ielu stūra, kur tā fragmentus var redzēt viesnīcas pagalmā.
Pieejams vēl 31d 11h
Cena
59.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atpūta "Wellton Centrum Hotel & SPA"

Brīvdienās vai nedēļas vidū - atpūties un baudi nesteidzīgu laiku kopā ar otru pusīti, mammu, draudzeni vai citu mīļu cilvēku pašā Vecrīgas sirdī, viesnīcā "Wellton Centrum Hotel & SPA"! Izvēlies kādu no trim lieliskiem atpūtas piedāvājumiem, kuros ietilpst nakšņošana standarta klases numurā, gardas zviedru galda tipa brokastis, relaksācija SPA atpūtas zonā vai vakariņas restorānā "Melnā Bite" pēc īpašas ēdienkartes. Uzdāvini svētkus ikdienā!
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 22d 11h
Cena
52.00-84.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Biļete #MaināmPasauli festivālā 21.03.

21. martā Rīgā notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi... Organizatori rūpīgi strādājuši, lai Tev piedāvātu visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi, pilnveidoties un augt fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā Tev būs iespēja apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 31d 11h
-33%
20.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...