Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Droša izvēle

Lāzerepilācija sievietēm un vīriešiem

Rudens un ziema ir īstais laiks uzsākt lāzerepilāciju, lai gada silto sezonu sagaidītu ar perfekti gludu ādu! Pateicoties jaunākajām skaistumkopšanas nozares inovācijām, izcili gluda āda, kas saglabājas pat gadiem ilgi, vairs nav tikai sapnis. Salons GRAND LUMENI piedāvā augstas efektivitātes lāzerepilācijas procedūras sievietēm un vīriešiem, izmantojot mūsdienīgu lāzera iekārtu, kas atzīta par "zelta" standartu liekā apmatojuma likvidēšanā visā pasaulē. Lāzera atvēsinošā tehnoloģija ļauj izbaudīt procedūru bez sāpēm, turklāt tā aizņem pavisam neilgu laiku, bet sniedz fantastiskus rezultātus. 
Nopirkts: 24  Pieejams vēl 2d 13h
-50%
12.50-115.00 €
25.00-230.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

RIGA FLOAT: floutinga seanss 1 vai 2 pers.

Vēl nebijusi atlaide 35% apmērā! Laikā, kad nav iespējams izmantot spa procedūras, izbaudi mieru un relaksāciju jaunākajos un mūsdienīgākajos floutos Baltijā! "Riga Float" atrodas greznās telpās pašā Rīgas sirdī - Antonijas ielā. Piedāvājumā atradīsi floutinga seansu 1 un 2 personām. Šis ir ceļš uz mieru un harmoniju!
Nopirkts: 27  Pieejams vēl 1d 13h
līdz35%
35.00-49.00 €
50.00-75.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ieejas biļete ILLUSION ROOMS

ILLUSION ROOMS - tas ir neparasts piedzīvojums visai ģimenei, kurā iespējams pārliecināties par mūžseno patiesību, ka vairāk jāuzticas sirdij, nevis tam, ko redz mūsu acis. Lielākās Latvijas ilūziju istabas savas durvis apmeklētājiem vērušas pašā Rīgas sirdī, kā lielus, tā mazus priecējot ar vairāk nekā 20 interaktīvām atrakcijām un eksponātiem. Dodies mainīt savus priekšstatus par pasaules kārtību!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 27d 13h
līdz37%
4.00-21.00 €
6.00-28.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Matu taisnošana ar keratīnu

Matu taisnošana ar keratīnu ir īpaši noderīga sausu un lokainu matu īpašniecēm - šī metode matus iztaisno, netraumējot to sastāvu, turklāt ir piemērota visiem matu tipiem (gan porainiem, gan bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem), kuriem nepieciešams atjaunot keratīna līmeni un uzlabot to veselību un izskatu.
Nopirkts: 2  13h
-42%
69.90 €
120.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ārstnieciskais aparātpedikīrs pie podologa

Rūpējies par savu pēdu veselību un dodies vizītē pie sertificēta ārsta-podologa! Vispirms konsultācijas un apskates laikā ārsts novērtēs Tavu pēdu un nagu stāvokli, kam sekos aparātpedikīrs - procedūra, kuras laikā tiks likvidētas tādas problēmas kā ieauguši nagi, varžacis un ādas sabiezējumi. Tāpat saņemsi podologa ieteikumus par piemērotu ārstēšanu, lai no nepatīkamajām problēmām izvairītos arī turpmāk. 
Nopirkts: 7  13h
-43%
19.90 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: