Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Droša izvēle

Izbrauciens pa Daugavu ar kuģīti "Vecrīga"

Izbaudi mierpilnus saulrietus vai ģimenisku dienu! Atpūtnieku iecienītais kuģītis "Vecrīga" Tevi vedīs burvīgiem skatiem pilnā braucienā pa Daugavu - izvēlies "Rīgas panorāmas reisu" vai romantisko "Saulrieta reisu", un Tu varēsi rāmi vizināties līdz pašiem jūras vārtiem un atpakaļ. Lieliska ideja romantiskam vakaram divatā, jautrai ballītei ar draugiem vai brīvdienu piedzīvojumam ģimenes lokā!
Nopirkts: 85  Pieejams vēl 25d 02h
līdz50%
2.00-12.00 €
3.00-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Limfodrenāžas gaisa zābaki ķermenim

Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, likvidēt venozās atteces traucējumus. Ļoti efektīva "smagu" un pietūkušu kāju problēmu gadījumā!
Nopirkts: 36  Pieejams vēl 1d 02h
līdz63%
4.50-70.00 €
12.09-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Apceļo Igauniju: Tallinas rožu svētki

Ņem līdzi otru pusīti, draugus vai visu ģimeni un dodieties neaizmirstamā vienas dienas atpūtā uz mūsu kaimiņvalsti - Igauniju! Brauciens norisinās Tallinas jūras svētku laikā, kuros varēsi uzzināt un piedzīvot daudz ko jaunu, savukārt dvēselei īstenu baudījumu sniegs botāniskā dārza apskate, kurā ar savu smaržu un krāšņumu apmeklētājus priecē simtiem dažādu rožu. Tallinas vecpilsēta, Rātes aptieka, pusdienas viduslaiku krodziņā - Tevi sagaida tas viss un vēl vairāk!
Nopirkts: 21  02h
-20%
15.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 26d 02h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dažādi izbraucieni ar kuģīti "Jūrmala"

Kuģītis "Jūrmala" ir vienīgais kuģītis Rīgā, no kura otrā stāva klāja iespējams baudīt 360° pilsētas panorāmu, viļņojoties Daugavas rāmajos ūdeņos. Burvīgos skatus varēsi baudīt kādā no trim maršrutiem - pilsētas panorāmas reisā, izbraucienā līdz Mežaparkam vai jūras vārtiem, turklāt vēl patīkamākam braucienam varēsi pasūtīt arī gardus dzērienus, lai tos lēnām malkotu uz kuģīša augšējā-atvērtā klāja.
Nopirkts: 75  Pieejams vēl 20d 02h
līdz60%
2.00-15.00 €
5.00-24.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...