Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

"Rūdolfs" BIO produkti visai ģimenei

Papildini savu ikdienas maltīti ar augstvērtīgajiem "Rūdolfs" BIO produktiem - piedāvājumā atradīsi augļu krēmus bez pievienota cukura, kas būs lieliska piedeva putrām, desertiem un saldējumam, ievārījumus un dārzeņu krēmus, spēcinošos smūtijus, kā arī tomātu kečupus, ko droši lietot uzturā, jo tie nesatur konservantus, aromatizētājus un krāsvielas.
Nopirkts: 36  Pieejams vēl 6d 09h
Saņemšana no: 29.01.
Piegāde no: 29.01.
Cena
2.50-6.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūdolfs" BIO produkti bērniem

Gardā izpārdošana! "Rūdolfs" garšīgie un veselīgie produkti pašiem mazākajiem. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem, viss labākais tikai no dabas - ko vēl var vēlēties! Piedāvājumā bioloģiskie augļu un dārzeņu biezeņi, putras un biezsulas par ZEMU CENU. Laimīgam un veselam mazulim!
Nopirkts: 34  Pieejams vēl 6d 09h
Saņemšana no: 29.01.
Piegāde no: 29.01.
Cena
4.99-7.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardā "Cietais rieksts" produkcija

Bagātini savu maltīti ar gardām un veselīgām pašmāju dabas veltēm! "Cietais rieksts" piedāvājumā atradīsi kaltētas vai kaltētas un maltas dārza un meža ogas, ko izmantot dažādu konditorejas izstrādājumu vai veselīgo smūtiju pagatavošanai, marinētas gailenes, kas rudens sēņošanas burvību ļaus baudīt kā ziemā, tā agrā pavasarī, kaltētus ābolus brīžiem, kad sagribas našķoties, kā arī dažādas tējas siltam baudījumam. Pieejami arī dāvanu komplektiņi īsteniem gardēžiem!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 14d 09h
Saņemšana no: 05.02.
Piegāde no: 05.02.
Cena
1.19-10.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūķīšu tējas" dāvanu iepakojumos

Našķojies pats, pacienā bērnus un radus, aicini ciemos draugus un baudi Latvijas dabas bagātību, ko sniedz aromātiskā un veselīgā "Rūķīšu tēja" - piesātinātā smaržas un garšas buķete iepriecinās gan organismu, gan prātu! Tējas ir audzētas un vāktas Latvijā, tāpēc būs jo īpaši sirsnīga un vērtīga dāvana mīļajiem! Dāvanās iekļautas arī zaptes un sulas no vietējām ogām.
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 14d 09h
Saņemšana no: 22.01.
Piegāde no: 22.01.
līdz36%
6.35-9.86 €
9.90-11.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Z/S "Rūķīšu tējas" priežu čiekuru sīrups

Veselībai un spēkam - rūpējies par savas ģimenes labsajūtu ar dabīgiem un ekoloģiski tīriem produktiem! Z/S "Rūķīšu tējas" piedāvā JAUNUMU - priežu čiekuru sīrupu, kas gatavots pēc tradicionālās mājas receptes un noderēs gan imunitātes stiprināšani un profilaksei, gan cīņai pret nejaukajiem vīrusiem un elpceļu saslimšanām. Sīrups paredzēts kā lieliem, tā maziem, turklāt patīkami saldās garšas dēļ veselīgais gardums īpaši patiks tieši bērniem! 
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 09h
Saņemšana no: 22.01.
Piegāde no: 22.01.
-30%
3.49 €
4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: