Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

Brančs uz kuģa-restorāna "Rīgas Pērle"

Elegants nedēļas noslēgums uz Latvijā vienīgā kuģa-restorāna RĪGAS PĒRLE! Nesteidzīgā un karaliskā gaisotnē trīs stundu garumā Tev būs iespēja baudīt izcilu maltīti pēcpusdienas brančā, lūkojoties uz Rīgas panorāmu no restorāna loga vai kuģa augšējā klāja. Viesmīļi Tevi laipni sagaidīs ar vīna glāzi, un jau pavisam drīz Tavas garšas kārpiņas varēs ļauties neprātīgai laimes dejai, degustējot gardos šefpavāra meistardarbus. 
Nopirkts: 41  Pieejams vēl 18d 02h
-20%
20.00 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas auksti spiestas eļļas

Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiedes metodi ir visvērtīgākās, jo to sastāvā ietilpstošie komponenti saglabājas bioloģiski aktīvi. Šīs eļļas satur nepiesātinātās un piesātinātās taukskābes, vitamīnus, mikroelementus u.c. komponentus normālai un veselīgai organisma darbībai. Atrodi savu favorītu plašajā eļļu klāstā!
Nopirkts: 84  02h
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Maksimāli gardi un izdevīgi! Japānas virtuve neliks Tavām garšas kārpiņām vilties un lieliski papildinās gan draugu ballīti, gan pēcpusdienu birojā vai vienkārši bagātīgu maltīti mājās! Suši ar krabi, vistu, arī kas pikantāks neliela asumiņa cienītājiem - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu.
Nopirkts: 33  Pieejams vēl 16d 02h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

NUTEGO 100% dabīgais zemesriekstu sviests

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgais zemesriekstu sviests ir radīts no augstākās kvalitātes Argentīnas zemesriekstiem (pilnībā attīrīti no miziņām), augstas kvalitātes, Itālijā ražotas zemesriekstu eļļas, dabīgā cukura un sāls. Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus!
Nopirkts: 103  Pieejams vēl 2d 02h
Cena
2.68 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Nosviniet kādu nozīmīgu notikumu, baudot restorāna "St. Peter's" īpašo piedāvājumu! Garda maltīte 74 € vērtībā un netraucēta atmosfēra mājīgajā restorānā būs garantēta. Paslēpieties no pilsētas burzmas un steigas, kā arī pavadiet kvalitatīvu, izsmalcinātiem ēdieniem un patīkamām sajūtām piepildītu laiku kopā!
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 6d 02h
-47%
39.00 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...