Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Apciemo Japānas neatkārtojamo garšu pasauli, esot tepat mājās! Suši uzlecošās saules zemei nav vienkārši ēdiens - tas ir mākslas darbs, kas pagatavots pēc senām un rūpīgi glabātām tradīcijām. Iepazīsti japāņu kultūru un iepriecini savas garšas kārpiņas, pasūtot svaigi gatavotu suši no CAPTAIN SUSHI - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu!
Pieejams vēl 28d 17h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kafijas pupiņas un šķīstošā kafija

Labs rīts sākas ar burvīgu kafijas aromātu! Ik rītu pagatavo sev un mīļajiem brīnumgardu cappucino vai latte machiato ar 100% arabika kafijas pupiņām. Bet tad, kad esi jau dienas skrējienā, ātri varēsi pagatavot šķīstošo kafiju ar krēmu un cukuru, lai uzņemtu enerģiju un varētu doties tālak savos darbos.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 13d 17h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
4.82-12.70 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

NUTEGO 100% dabīgie riekstu krēmi

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgie mandeļu un Indijas riekstu sviesti kā arī saldais zemesriekstu sviests garšos ikvienam. No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties riekstu sviestus, Tu sniegsi savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu! Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus.
Nopirkts: 50  Pieejams vēl 4d 17h
Saņemšana no: 22.06.
Piegāde no: 22.06.
Cena
2.60-5.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas auksti spiestas eļļas

Vairāk nekā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Eļļas ir ražotas Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 13d 17h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
1.76-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: