Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

"JUST" sestdienas vai svētdienas brančs

Labākais veids kā iepriecināt gardēdi! "JUST Bar" sestdienas vai svētdienas brančs jeb vēlajās brokastis - Eiropā iemīļota maltīte, kas pēdējo gadu laikā ieguvusi plašu cienītāju loku arī Rīgā. Varēsi baudīt dažādas uzkodas un ēdienus brīnišķīgā atmosfērā!
Šobrīd 67 pircēji  Pieejams vēl 5d 20h
-23%
5.00-11.99 €
6.50-14.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

NUTEGO 100% dabīgais zemesriekstu sviests

NUTEGO 100% dabīgais zemesriekstu sviests ir ražots no augstākās kvalitātes Argentīnas zemesriekstiem (pilnībā attīrīti no miziņām), augstas kvalitātes Itālijā ražotas zemesriekstu eļļas, dabīgā cukura un sāls. Klāj svētku deserta galdu ar kādu no pasakaini gardajiem produktiem!
Šobrīd 73 pircēji  Pieejams vēl 11d 05h
Laba cena
2.68 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte diviem restorānā "St. Peter's"

Nosvini šodienu divatā ar īpašām vakariņām greznajā restorāna "St. Peter's” kamīnzālē vai terasē! Baudot izsmalcinātu maltīti, kas sastāv no uzkodām, pamatēdiena, deserta un dzēriena, varēsiet ļauties garšas burvībai un bezrūpīgiem atpūtas brīžiem divatā. Piedāvājumā jauna ēdienkarte!
Šobrīd 14 pircēji  Pieejams vēl 9d 05h
-50%
37.00 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardie "Froosh" augļu smūtiji (2 gab.)

Ar "Froosh" augļu smūtijiem Tu no jauna iemīlēsies augļos! Turklāt veselīgs dzīvesveids nekad nav bijis tik vienkāršs - ikdienas vitamīnu deva vienā stikla pudelītē, lai kur Tu dotos! Izvēlies eksotisko banānu-ananasu-koksriekstu garšu, karambolas-yuzu enerģijas bumbu vai saulaino mango-apelsīnu kokteili!
Šobrīd 124 pircēji  Pieejams vēl 8d 05h
Laba cena
2.56 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte 10 € vērtībā grilbārā "Easy Beer"

Piedāvājums miestiņa ekspertiem un tiem, kas tikai sāk iepazīt gardo brūvējumu pasauli! Alus grilbārā "Easy Beer" varēsi iepazīties ar labākajiem aldaru darinājumiem no Latvijas un visas pasaules. Pateicīgas būs arī Tavas garšas kārpiņas - bagātīgajā dienkartē salāti, steiki, burgeri, jūras veltes u.c. Priekā! 
Šobrīd 43 pircēji  Pieejams vēl 9d 05h
-40%
6.00 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...