Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

"Malderu" smiltsērkšķu produkcija

Dzeltenā odziņa, kas spēj darīt brīnumus! Vērtīgo ogu - smiltsērkšķu - eļļas, želejas, sīrups un ziedes satur unikālu vitamīnu kombināciju un bioloģiski aktīvas vielas, kas ir noderīgas gan veselībai, gan skaistumkopšanai. Izmēģini un pārliecinies - Latvijas dabas izauklētais smiltsērkšķis spēj darīt brīnumus!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 14d 13h
Cena
2.39-9.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

FLAPJACK un NĀKD veselīgie našķi

Veselīga uztura entuziastiem, aktīva dzīvesveida piekritējiem vai veģetāriešiem - FLAPJACK auzu pārslu batoniņi ir dabīgs enerģijas lādiņš, kas bagātināts ar vērtīgām uzturvielām un ir ideāli piemērots starp maltītēm, pirms vai pēc fiziskām aktivitātēm, kā arī brīžos, kad vēlies ko garšīgu. NĀKD uzkodu gabaliņu ražošanas process notiek zemā temperatūrā, tādējādi saglabājot visas vērtīgās uzturvielas un vitamīnus - produktu sastāvā ir tikai īstas un dabīgas sastāvdaļas. Ņem līdzi veselīgos našķus jebkurā piedzīvojumā!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 13h
Cena
8.90-16.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uzkodas vai maltīte BEER HOUSE NO.1

Alus krogs "Beer House No.1" piedāvā ne tikai gardas un sātīgas uzkodas, otros ēdienus no zivs un gaļas, salātus, desertus u.c., bet arī plašāko alus izvēli visā Rīgā! Šeit iespējams nogaršot vairāk nekā 60 alus šķirnes no Latvijas un visas pasaules!
Pieejams vēl 28d 13h
-48%
4.50-7.50 €
7.70-14.40 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LAUMA superfood jeb superprodukti

Par superproduktiem jeb angliski superfoods dēvē pārtikas produktus ar augstu uzturvērtību un īpaši labvēlīgu ietekmi uz veselību. Piedāvājumā dažādas garšvielas, piedevas, ogas un sēklas, ar kurām papildināt un uzlabot ierasto maltīti. Pārliecinies, ka ēst veselīgi var patiešām gardi, turklāt tas nemaz nemaksā dārgi!
Nopirkts: 67  Pieejams vēl 3d 13h
Cena
0.95-40.08 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...