Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

Svētdienas brančs uz kuģa "Rīgas Pērle"

Ģimenisks nedēļas noslēgums uz Latvijā vienīgā kuģa-restorāna RĪGAS PĒRLE! Nesteidzīgā un karaliskā gaisotnē trīs stundu garumā Tev būs iespēja baudīt izcilu maltīti pēcpusdienas brančā, lūkojoties uz Rīgas panorāmu no restorāna loga vai kuģa augšējā klāja. Varēsiet mieloties ar neskaitāmām kūkām un citiem saldumiem, kā arī ar veselīgākiem ēdieniem, kā piemēram -  vitamīniem bagātajiem pieneņu lapu salātiem, baudot ainavisko kruīza izbraucienu ar kuģīti! 
Nopirkts: 101  Pieejams vēl 2d 16h
-20%
19.99 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Maltīte restorānā "St. Peter's"

Laiks ir vērtīgākais, ko viens otram varam dāvāt - aizved savu mīļoto, mammu vai draudzeni uz izsmalcināto Vecrīgas restorānu "St. Peter's", lai kopīgi baudītu īpaši izmeklētu trīs kārtu maltīti! No restorāna ēdienkartes varēsiet nogaršot uzkodas vai salātus, pamatēdienu un gardu desertu pēc jūsu izvēles, savukārt kamīnzāles burvīgā gaisotne ļaus netraucēti baudīt vienam otra klātesamību un apzināties, kāda laime ir mīlēt un būt mīlētam.
Nopirkts: 14  Pieejams vēl 6d 16h
-42%
41.00 €
71.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Saldais un sāļais kliņģeris pēc pasūtījuma

Kliņģeris vienmēr ir bijis svētku karalis, ko galdā ceļ gan lielos godos, gan sirsnīgos svētkos ģimenes lokā. Brīnumgardie garšas šedevri no kārtainās rauga mīklas pēc īpašās vecmammas receptes burtiski kūst uz mēles, savukārt garšu buķeti papildina bagātīgs sāļais vai saldais pildījums pēc Tavas izvēles. JAUNUMS - iegādājies kliņģeri ar skaistu dekoru!
Nopirkts: 28  Pieejams vēl 6d 16h
līdz22%
10.50-15.00 €
13.50-17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pica ar 30% atlaidi + bezmaksas piegāde

Ballītēs, jubilejās, dzimšanas dienās, laiskās vakara tikšanās ar draugiem - PICA būs ņammīgākais izsalkuma remdētājs un patiks gan lieliem, gan maziem! Piedāvājumā atradīsi 42 cm diametra TOP3 picas no "Mārtiņa picērijas" - kārdinošs bekons, atsvaidzinošs tomāts, kūstošs siers, koša paprika, jautras olīvas, rotaļīgi lociņi... Vai iekārdinājām? Šodien necep un nevāri NEKO, pasūti PICU!
Nopirkts: 31  Pieejams vēl 1d 16h
-30%
9.45 €
13.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...