Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"Emils Gustavs Chocolate" trifeles

"Emils Gustavs Chocolate" piedāvā tikai PREMIUM klases šokolādes izstrādājumus, kas gatavoti no augstākās kvalitātes rūpīgi izvēlētām un atlasītam izejvielām. Katra šokolādes trifele ir gluži kā ar mīlestību aprūpēts bērns, kā smalks juveliera darbs... Nogaršo pasakainās ogu, balzama vai mandeļu-kokosa trifeles!
Pieejams vēl 25d 18h
-50%
0.99 €
2.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gardie "Froosh" augļu-ogu smūtiji (2 gab.)

Ar "Froosh" augļu un ogu smūtijiem Tu no jauna iemīlēsies augļos! Turklāt veselīgs dzīvesveids nekad nav bijis tik vienkāršs - ikdienas vitamīnu deva vienā stikla pudelītē, lai kur Tu dotos! Izvēlies eksotisko banānu-ananasu-koksriekstu garšu, melleņu-aveņu enerģijas bumbu vai spinātu-kivi-kokosriekstu kokteili.
Šobrīd 132 pircēji  Pieejams vēl 7d 18h
Laba cena
2.56 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Siguldas saldējums" ar dažādām garšām

Saules staru lutināti rabarberi. Tepat, Latvijā, audzētas saldās zemenes. Ikvienam latvietim tik neaizvietojamā rudzu rupjmaize un dzērveņu ievārījums. Gaisīgā un reibinošā vaniļa. Tumšā un mazliet rūgtenā šokolāde. Tās ir garšas, ko var izbaudīt, nogaršojot "Siguldas saldējumu".
Šobrīd 155 pircēji  Pieejams vēl 11d 18h
-50%
2.50 €
5.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LAUMA veselīgā pārtika

Atver dabas aptieciņu, un Tu atradīsi virkni lielisku garšvielu, kā arī veselīgo kvinoju, kadiķa ogas, slaidinošo zaļo kafiju, spirdzinošo citronzāli, ārstnieciskās mārdadžu sēklas un daudz ko citu! Izmanto šos produktus veselības uzlabošanā un profilaksē, kā arī kulinārijā!
Pieejams vēl 15d 18h
Laba cena
0.95-28.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...