Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

Proteīna pudiņi, batoniņi, piena kokteiļi

BAREBELLS produkcija apvieno grēcīgi gardo ar veselīgo, padarot to pievilcīgu gan aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem, gan tiem, kuriem veselīgs uzturs nešķiet baudāms. Pirms vai pēc treniņa…Vai vienkārši, kad roka sniedzas pēc kaut kā salda - nebaidies! Baudi batoniņus vai pudiņus bez sirdsapziņas pārmetumiem! JAUNUMS - proteīna batoniņš ar sāļo zemesriekstu garšu!
Nopirkts: 312  Pieejams vēl 1d 15h
Laba cena
4.50-18.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

12 € dāvanu karte restorānā "Mamma pasta"

Ar ko īstiem gardēžiem asociējas Itālija? Ar aromātiskām un krēmīgām pastām, bagātīgu garšaugu un siera kārtu klātām picām, kā arī izsmalcinātiem desertiem! Izbaudi šos autentiskos itāļu ēdienus tepat, pašā Vecrīgas sirdī, restorānā "Mamma pasta". Aizved sevi īstā garšu ceļojumā uz saulaino Itāliju!
Nopirkts: 156  Pieejams vēl 3d 15h
-42%
6.99 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vēlās brokastis restorānā "Mamma pasta"

Svētdienu brančs īsteniem gardēžiem! Izbaudi viens vai kopā ar ģimeni - īpašs zviedru galds, ūdens, kafija vai tēja pēc izvēles. Autentiski itāļu ēdieni tepat, pašā Vecrīgas sirdī, restorānā "Mamma pasta"! Aizved sevi īstā garšu ceļojumā uz saulaino Itāliju!
Nopirkts: 63  Pieejams vēl 5d 15h
-20%
12.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Superprodukti: zaļā kafija, linsēklas u.c.

Par superproduktiem jeb angliski superfoods dēvē pārtikas produktus ar augstu uzturvērtību un īpaši labvēlīgu ietekmi uz veselību. Piedāvājumā atradīsi virkni vērtīgu produktu, ar kuriem bagātināt un dažādot savu ikdienas ēdienkarti. Ēst veselīgi noteikti var būt arī aizraujoši un garšīgi!
Nopirkts: 82  Pieejams vēl 1d 15h
Laba cena
0.95-28.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...