Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

Gardās TUTAS suliņas (12 vai 24 gab.)

Gardās suliņas visiem lieliskajiem TUTAS faniem! Vietējais ražotājs DABAS DOTS ir radījis 100% dabisku sulas dzērienu bērniem. Šis ir augstākā labuma produkts ar patiešām dabisku un pasakainu garšu, kuru novērtēs gan lieli, gan mazi. Piedāvājumā atradīsi suliņas ar ābolu un kumelīšu tējas garšu, kas nopērkamas komplektos. Lai labi garšo!
Nopirkts: 6 Pieejams vēl 29d 05h
Saņemšana no: 08.07.
Piegāde no: 08.07.
līdz9%
11.00-21.00 €
12.00-23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kakao kapsulas - MARS, TWIX u.c.

Krēmīgs šokolādes dzēriens, kas papildināts ar maigu putojoša piena kārtu, pasniegts ar elegantu putu cepurīti krūzes augšpusē - restorāna cienīgs dzēriens Tavās mājās! Piedāvājumā atradīsi MARS, MILKY WAY un TWIX garšas kakao kapsulas, kas derēs visiem "Dolce Gusto" kafijas aparātiem. Dzēriens iepriecinās gan mazākos ģimenes locekļus, gan pieaugušos - kārumniekus!
Nopirkts: 5 Pieejams vēl 7d 05h
Saņemšana no: 15.07.
Piegāde no: 15.07.
Cena
5.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skrīveru saldumu darbnīca (1 h)

Lieliska ekskursija garantēta! "Skrīveru emociju fabrika" - šeit Tu pats ražosi savas labās emocijas, kas paliks atmiņā un bildēs uz ilgu laiku. Ģimenes vai draugu lokā varēsi veidot gotiņas trifeles, dekorēt ar dažādām dekorācijām un glazēt ar tumšo šokolādi. Ieeja radošajā darbnīcā bez vecuma ierobežojuma - mēs visi sirdī esam kā bērni!
Nopirkts: 49 Pieejams vēl 3d 05h

Bonusu kluba biedriem 8.44€

-25%
9.00 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Apciemo Japānas neatkārtojamo garšu pasauli, esot tepat mājās! Suši uzlecošās saules zemei nav vienkārši ēdiens - tas ir mākslas darbs, kas pagatavots pēc senām un rūpīgi glabātām tradīcijām. Iepazīsti japāņu kultūru un iepriecini savas garšas kārpiņas, pasūtot svaigi gatavotu suši no CAPTAIN SUSHI - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu!
Nopirkts: 7 Pieejams vēl 23d 05h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SILTIE SUŠI! Gards 40 gab. komplekts

Uzmanību! Īpaši gards piedāvājums! CAPTAIN SUSHI priecēs gan rūdītus suši ēdājus, gan tos, kuri nesen iepazinuši šos brīnišķīgos gardumus. Tā vietā, lai pavadītu ilgas stundas pie plīts, uztici šīs rūpes pieredzējušiem meistariem, ļaujoties sirsnīgām sarunām jaukā kompānijā un brīnišķīgajai japāņu virtuves burvībai! Komplektā "Captain's Hot Premium Set" ietilpst 40 gab. siltie suši un visas piedevas -  vasabi, ingvera lapas, sojas mērce!
Nopirkts: 5 Pieejams vēl 11d 05h
-27%
29.90 €
40.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: