Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

MALDERI veselīgie smiltsērkšķu produkti

Dāvā savai veselībai un skaistumam "oranžā zelta" jeb smiltsērkšķu sniegtās bagātības! Vien 30 km no Rīgas atrodas Daugavas krasts - neskarta vide, kur ceļi un šosejas ir tālu. Šajā paradīzes stūrītī mīt ģimene, kas pati audzē un ražo smiltsērkšķu produkciju. Vērtīgo ogu - smiltsērkšķu - eļļas, želejas, sīrups un ziedes satur unikālu vitamīnu kombināciju un bioloģiski aktīvas vielas, kas ir noderīgas gan veselībai, gan skaistumkopšanai. Izmēģini un pārliecinies - Latvijas dabas izauklētais smiltsērkšķis spēj darīt brīnumus!
Pieejams vēl 14d 09h
Saņemšana no: 11.02.
Piegāde no: 11.02.
Cena
2.39-9.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūdolfs" BIO produkti bērniem

Gardā izpārdošana! Izvēlies augstas kvalitātes produktus - "Rūdolfs" garšīgos un veselīgos izstrādājumus pašiem mazākajiem. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem, viss labākais tikai no dabas - ko vēl var vēlēties! Piedāvājumā bioloģiskie augļu un dārzeņu biezeņi, kā arī putras un bizsulas par īpaši ZEMU CENU. Laimīgam un veselam mazulim!
Nopirkts: 91 Pieejams vēl 4d 09h
Saņemšana no: 03.02.
Piegāde no: 03.02.
Cena
4.99-6.49 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Apciemo Japānas neatkārtojamo garšu pasauli, esot tepat mājās! Suši uzlecošās saules zemei nav vienkārši ēdiens - tas ir mākslas darbs, kas pagatavots pēc senām un rūpīgi glabātām tradīcijām. Iepazīsti japāņu kultūru un iepriecini savas garšas kārpiņas, pasūtot svaigi gatavotu suši no CAPTAIN SUSHI - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu!
Nopirkts: 12 Pieejams vēl 25d 09h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

NUTEGO riekstu krēmi un zemesrieksti

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgie mandeļu un Indijas riekstu sviesti kā arī saldais zemesriekstu sviests garšos ikvienam. No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties riekstu sviestus, Tu sniegsi savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu! Piedāvājumā arī JAUNUMS - grauzdēti zemestieksti. Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus.
Nopirkts: 14 Pieejams vēl 13d 09h
Saņemšana no: 11.02.
Piegāde no: 11.02.
līdz26%
2.60-5.50 €
3.50-6.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: