Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

NUTEGO 100% dabīgie riekstu krēmi

Smērē uz maizes, ēd ar karoti no burciņas, cienā radus un draugus! Vienaldzīgs nepaliks neviens! NUTEGO 100% dabīgie mandeļu un Indijas riekstu sviesti kā arī saldais zemesriekstu sviests garšos ikvienam. No brokastīm līdz uzkodām vēlā vakara stundā - izvēloties riekstu sviestus, Tu sniegsi savam ķermenim uzturvielām bagātu lādiņu! Pagaršo kādu no pasakaini gardajiem produktiem un uzcienā arī citus.
Nopirkts: 175  Pieejams vēl 8d 20h
Saņemšana no: 27.11.
Piegāde no: 27.11.
Cena
2.60-5.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Priežu čiekuru sīrups un ledenes

Mazs, bet jaudīgs ierocis, cīņā ar saaukstēšanos, klepu, angīnu - tas ir priedes čiekurs! Priedei ir sena vēsture. Uz zemes tā parādījusies pirms aptuveni 150 miljoniem gadu, un pa šo laiku vairākkārt ir mainījies planētas izskats, bet mūsdienu lieciniece priede pārvarējusi laiku, ieķeroties ar savām saknēm zemē un nodzīvojusi līdz mūsu dienām. Piedāvājumā atradīsi PREMIUM priežu čiekuru sīrupu vai dāvanu komplektu, kurā ietilpst čiekuru sīrupiņš un dažādas ledenes, kas būs neaizstājami gada vēsajos mēnešos - gan profilaksei, gan jau saslimšanas brīžos.
Nopirkts: 74  Pieejams vēl 7d 20h
Saņemšana no: 05.11.
Piegāde no: 22.11.
līdz32%
4.85-7.85 €
6.00-11.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Rūdolfs" BIO produkti bērniem

"Rūdolfs" garšīgie un veselīgie produkti pašiem mazākajiem! Augļu un dārzeņu biezeņi vai gatavie ēdieni burciņās - bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem vai konservantiem. "Rūdolfs" ir vienīgie Latvijā, kas ražo bērnu pārtiku no BIO lauksaimniecības izejvielām, piedāvājot kvalitatīvu, ekoloģiski tīru un veselībai drošu pārtiku ar augstu uzturvērtību. Biezeņi piemēroti bērniem jau no 4 mēnešu vecuma - ļauj mazulim iepazīt jaunas un tīras garšas ar "Rūdolfs" gardumiem!
Nopirkts: 140  Pieejams vēl 6d 20h
Saņemšana no: 25.11.
Piegāde no: 25.11.
Cena
4.59-5.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

Vairāk kā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 103  Pieejams vēl 1d 20h
Saņemšana no: 22.11.
Piegāde no: 22.11.
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Malderu" smiltsērkšķu produkcija

Dzeltenā odziņa, kas spēj darīt brīnumus! Vien 30 km no Rīgas atrodas Daugavas krasts - neskarta vide, kur ceļi un šosejas ir tālu. Šajā paradīzes stūrītī mīt ģimene, kas pati audzē un ražo smiltsērkšķu produkciju. Vērtīgo ogu - smiltsērkšķu - eļļas, želejas, sīrups un ziedes satur unikālu vitamīnu kombināciju un bioloģiski aktīvas vielas, kas ir noderīgas gan veselībai, gan skaistumkopšanai. Izmēģini un pārliecinies - Latvijas dabas izauklētais smiltsērkšķis spēj darīt brīnumus!
Nopirkts: 30  20h
Saņemšana no: 15.11.
Piegāde no: 15.11.
Cena
2.39-9.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...