Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Maksimāli gardiem burziņiem par maksimāli izdevīgu cenu! Japānas virtuve neliks Tavām garšas kārpiņām vilties un lieliski papildinās gan draugu ballīti, gan pēcpusdienu birojā vai vienkārši bagātīgu maltīti mājās! Suši ar krabi, vistu, arī kas pikantāks neliela asumiņa cienītājiem - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu.
Nopirkts: 30  Pieejams vēl 5d 09h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

Vairāk kā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 54  Pieejams vēl 5d 09h
Saņemšana no: 03.02.
Piegāde no: 03.02.
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Atlaides 72 vai 82 gab. suši seta iegādei

BALLĪTE var SĀKTIES! Āzijas virtuve ir lieliska izvēle maltītei! Pacienā sevi un savu ģimeni ar ko vieglu un patiesi gardu - suši bārs "Fugu Sushi" piedāvā 72 gabalu "Sendai" vai 82 gabalu "Futouki" suši setu, kurā ietilpst 9 dažādu veidu suši - tam visam klāt vēl saņemsi sojas mērci, vasabi, ingveru un irbulīšus!
Nopirkts: 46  Pieejams vēl 5d 09h
Cena
1.99-2.19 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uzkodas vai maltīte BEER HOUSE NO.1

Alus krogs "Beer House No.1" piedāvā ne tikai gardas un sātīgas uzkodas, otros ēdienus no zivs un gaļas, salātus, desertus u.c., bet arī plašāko alus izvēli visā Rīgā! Šeit iespējams nogaršot vairāk kā 60 alus šķirnes no Latvijas un visas pasaules - latviešu, angļu, amerikāņu, beļģu, čehu, dāņu, īru, skotu, islandiešu, krievu u.c., bet par jautrību parūpēsies mūzikas automāts "Music Box".
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 2d 09h
līdz43%
6.50-9.50 €
9.70-15.20 €
Pirkt Vēlos Apskatīt