Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gardēžiem

LV grauzdētas "Melles" kafijas

Pārsteidz savas garšas kārpiņas ar ko vēl nebijušu! Latvijā grauzdētā "Melles" kafija papildina savu kolekciju ar jaunu garšu - Ziemassvētku kafiju! Bagātīgā garšvielu buķete piešķirs samtainajai un aromātiskajai kafijai svētku noti, padarot kafijas baudīšanu par lieliskāko piecminūti Tavā dienā! Piedāvājumā arī kafija "Melles iedvesma" un "Labā vilka kafija".
Šobrīd 192 pircēji  Pieejams vēl 1d 03h
Laba cena
4.79-11.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Almarini" šokolāde vai šokolādes dražejas

Kad vēlamies iepriecināt otru, mēs meklējam tikai pašu labāko - tieši tāda ir "Almarini" šokolāde! Skaistais iepakojums liks iemirdzēties acīm, savukārt neatkārtojamā šokolādes garša - baudā notrīsēt visām garšu kārpiņām. Grezna šokolāde Tavai svētku dāvanai!
Šobrīd 78 pircēji  Pieejams vēl 3d 03h
Laba cena
4.00-4.36 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

12 € dāvanu karte restorānā "Mamma pasta"

Lai baudītu autentisku itāļu ēdienu, nekur tālu nav jādodas - Tu vari iejusties īsta itāļu gardēža ādā pašā Vecrīgas sirdī restorānā "Mamma pasta"! Ar skatu uz Rātslaukumu baudi šefpavāra īpašo pastu, svaigiem garšaugiem bagātīgo picu vai kādu no izsmalcinātajiem saldajiem ēdieniem un aizceļo galvu reibinošā garšas baudījumā uz saulaino un silto Itāliju!
Šobrīd 164 pircēji  Pieejams vēl 4d 03h
-42%
6.99 €
12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vēlās brokastis RIGA ISLANDE HOTEL

Izbaudi vēlās brokastis! RIGA ISLANDE HOTEL piedāvā visiem vēlo brokastu cienītājiem unikālu iespēju nobaudīt vēlās brokastis jeb brunch 9. stāva restorānā ar ekskluzīvu skatu uz Rīgas panorāmu no Daugavas kreisā krasta un harmonisku atmosfēru! Piedāvājums attiecas uz sestdienām un svētdienām no 6.01.-27.05.
Šobrīd 39 pircēji  Pieejams vēl 17d 03h
-37%
13.00-25.00 €
20.00-40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...