Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Atlaide auto ķīmiskajai tīrīšanai

Ķīmiskās tīrīšanas laikā tiks likvidēti visi nepatīkamie aromāti, bet pateicoties tvaikam - ar augstu spiedienu tiks likvidēti arī visi mikrobi un ērcītes, kas ir īpaši svarīgi, ja mašīnā kopā ar Tevi brauc bērni. Pēc ķīmiskās tīrīšanas tiks veikta pilnīga salona žāvēšana. Ķīmiskā tīrīšana tiek veikta ar profesionālo itāļu līdzekļu izmantošanu, kas atbilst EKO prasībām. Savukārt DĀVANĀ Tu saņemsi automašīnā esošo bērnu sēdekļu ķīmisko tīrīšanu.
Nopirkts: 11

Bonusu kluba biedriem 2.50€

Cena
3.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Automašīnas mazgāšana un tīrīšana

Lai pārvietošanās ar automašīnu būtu droša un patīkama, tai regulāri jāveic apkope - ne tikai pārbaudot tehnisko stāvokli, bet arī parūpējoties, lai tā būtu tīra un sakopta! Piedāvājumā automašīnas virsbūves mazgāšana ar speciāliem ķīmiskiem līdzekļiem un rūpīga salona tīrīšana ar īpašu atlaidi vai motora ķīmiskā tīrīšana no virspuses par puscenu. Pakalpojuma sniegšanas vieta - Rīga, Jūrmalas gatve 115b.
Nopirkts: 1

Bonusu kluba biedriem 9.38 – 14.06€

Cena
10.00-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Keramikas pārklājums automašīnas virsbūvei

Rūpēm par savu automašīnu izvēlies ilgtspējīgus risinājumus! Auto virsbūves keramiskais pārklājums ir gluži kā papildu virsbūves slānis - tas sacietē, molekulārā līmenī savienojoties ar virsbūves krāsu, un ir krietni noturīgāks par ierasto vasku. Keramiskais pārklājums atgrūž ūdeni un netīrumus - dubļus un citu drazu, kas pēcāk viegli noslīd no automašīnas virsmas. Mazgāt šādu auto būs tīrais prieks! Tāpat pārklājums aizsargā pret UV starojumu, kā arī samazina krāsas oksidēšanās risku.
Cena
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto salona dezinfekcija un ozonēšana

Parūpējies par perfekti svaigu un dezinficētu auto - lai prieks gan pašam, gan citiem, kuri iekāpj Tavā mašīnā! Ozonēšana novērsīs dažādas smakas - cigarešu, ēdiena, pelējuma u.c., kā arī iznīcinās baktērijas, sēnītes un pelējumu tikai 30 minūšu laikā! Šo pakalpojumu iesaka veikt vismaz vienu reizi gadā - droši vien ir pienācis laiks dezinficēt arī Tavu mašīnu. 
Cena
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: