Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izlaušanās istabas

Izlaušanās spēle PRISON BREAK

Daudzi ir mēģinājuši bēgt no šī cietuma, bet vēl nevienam tas nav izdevies... Pārbaudi savas spējas - Tev un Tavai komandai būs tikai viena stunda, lai iejustos netaisnīgi apsūdzēta cietumnieka lomā un izkļūtu no maksimālas drošības cietuma! Lai to paveiktu, visiem komandas dalībniekiem ir aktīvi jāsastrādājas un jāliek lietā loģiskā domāšana - nervus kutinošs kvests ikvienai kompānijai!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 17d 14h
-30%
28.00-35.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

EXITMANIA.LV izlaušanās spēle "Lopkautuve"

Tu un Tavi draugi atgūstat samaņu pamestā lopkautuvē - jūs esat kļuvuši par maniakāla slepkavas-miesnieka laupījumu. Aiz sienas kliedz upuri, kuru izmisuma pilnos saucienus aptur cirtienu trokšņi, visapkārt rēgojas asins traipi, un Tu zini - vienīgais veids, kā palikt dzīviem, ir bēgt. Tavai komandai būs dota stunda, lai izkļūtu laukā no istabas un izbēgtu no nāves ķetnām, turklāt saslēgtiem roku dzelžos... 
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 22d 14h
-50%
29.99 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Realitātes spēle "Slaughter House"

Meklē BAISUS piedzīvojumus? Šī realitātes spēle būs ideāla piemērota tieši Tev! Kopā ar savu komandu, sekojot norādēm, Tev vajadzēs izkļūt no sērijveida slepkavas mājas. Izmanto atjautību, intuīciju un radošumu! Jums ir dotas tikai 60 minūtes - vai paspēsiet aizbēgt no slepkavas?
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 1d 14h
-30%
28.00-35.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša realitātes vai izlaušanās spēle

Pārbaudi sevi un savu komandu! Tiec laukā no istabas! Atrodi savu "ExitKey"! Izvēlies "Bēgšana no Šoušenkas", kurā dalībniekiem nāksies izpildīt sportiskus uzdevumus veiklībā un uz ātrumu, risinot intelektuālās mīklas vai "Atgriešanās no Aizspogulijas", kur komandai vajadzēs atrast izeju no istabas, kas piepildīta ar āķīgiem uzdevumiem, mīklām un viltīgām palīgierīcēm!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 38d 14h
-60%
20.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt