Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izlaušanās istabas

XROOM.LV izlaušanās spēles

Tiec galā ar trillera cienīgiem notikumiem, izbaudi sacensību garu un pierādi sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 14  Pieejams vēl 2d 18h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Realitātes spēle "Slaughter House"

Meklē BAISUS piedzīvojumus? Šī realitātes spēle būs ideāla piemērota tieši Tev! Kopā ar savu komandu, sekojot norādēm, Tev vajadzēs izkļūt no sērijveida slepkavas mājas. Izmanto atjautību, intuīciju un radošumu! Jums ir dotas tikai 60 minūtes - vai paspēsiet aizbēgt no slepkavas?
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 10d 18h
-30%
28.00-35.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša realitātes vai izlaušanās spēle

Pārbaudi sevi un savu komandu! Tiec laukā no istabas! Atrodi savu "ExitKey"! Izvēlies "Bēgšana no Šoušenkas", kurā dalībniekiem nāksies izpildīt sportiskus uzdevumus veiklībā un uz ātrumu, risinot intelektuālās mīklas vai "Atgriešanās no Aizspogulijas", kur komandai vajadzēs atrast izeju no istabas, kas piepildīta ar āķīgiem uzdevumiem, mīklām un viltīgām palīgierīcēm!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 22d 17h
-60%
20.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujošs kvests - "Titāniks" 2-4 cilv.

Iejūties "Titānika" pasažiera ādā, un izbaudi nervus kutinošas emocijas! Tu un Tavi komandas biedri ir ieslēgti vienā no "kuģa" apakšējo stāvu kajītēm, taču ūdens jau ir pārņēmis blakus kajīti un tuvojas... Vai stundas laikā paspēsit atrisināt mistisko uzdevumu, lai izglābtos? Spēlei nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība - tikai entuziasms un loģiskā domāšana!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 22d 17h
-50%
29.99 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt