Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izlaušanās istabas

Realitātes spēle "Prison Break" 2-6 pers.

Nervu kutinošs kvests ikvienai kompānijai un lieliska dāvana svētkos! Tev un Tavai komandai būs tikai stunda laika, lai iejustos "Prison Break" galvenā varoņa lomā un izkļūtu no cietuma! Lai to izdarītu, visiem aktīvi jāsastrādājas un jāliek lietā loģiskā domāšana. Pārbaudiet savas spējas kopā!
Nopirkts: 5  Pieejams vēl 7d 02h
-30%
28.00-35.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša QUEST LAB izlaušanās spēle

Ņem līdzi radus, draugus, kolēģus un visus savējos, lai neparasto piedzīvojumu izbaudītu kopā! Spēle "Eksperiments" vai "Piedzīvojums pazudušā kapteiņa istabā" būs oriģināla ideja kopīgai laika pavadīšanai - ģimenes vai draugu atpūtai, vecpuišu vai vecmeitu ballītei, kā arī saliedējošam pasākumam darba kolektīvā.
Nopirkts: 16  02h
-30%
24.50-35.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aizraujoša izlaušanās spēle "Lopkautuve"

Viena no aizraujošākajām un izaicinošākajām izlaušanās spēlēm pašiem atjautīgākajiem mistēriju risinātājiem! Tu un Tava komanda atgūstat samaņu pamestā lopkautuvē, kur esat kļuvuši par maniaka-miesnieka laupījumu. Aiz sienas kliedz citi upuri, apkārt rēgojas vieni vienīgi asins traipi, turklāt jūsu rokām neļauj brīvi kustēties rokudzelži. Vai spēsiet tikai stundas laikā izbēgt no trakā miesnieka?
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 9d 02h
-50%
29.99 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kvests īstā padomju laika bunkurā

Šī būs ar adrenalīnu piesātinātākā izlaušanās kādā jebkad esi bijis! Tev būs tikai 1 h laika, lai glābtu pasauli! Vai Tu esi drosmīgs un spēsi apturēt pašiznīcināšanās ierīci, kura paslēpta POLIGONA bunkurā? Ņem līdzi draugus un kļūstiet par pasaules glābējiem! Pēc kvesta nosviniet uzvaru turpat uz vietas esošajā piknika vietā!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 7d 02h
-25%
30.00 €
40.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...