Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Bilžu kartiņas - foto, memo vai polaroīdu

Kurš gan var atcerēties visu, ko esam piedzīvojuši? Dzīve taču ir tik daudzu notikumu un mirkļu pilna - īpašie momenti mums liek atcerēties lieliskos brīžus! Padari savus dzīves mirkļus neaizmirstamus ar "MYPRINT" bilžu kartiņām. Lai skaistais paliek klātesošs!
Šobrīd 8 pircēji  Pieejams vēl 19d 10h
-30%
3.50-6.30 €
5.00-9.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Rodeļi atpūtas kompleksā "Zviedru cepure"

Zināji, ka arī vasarā, kad no sniega nav ne miņas, ir iespējams traukties lejā pa kalnu ar kamanām? Strauji pagriezieni, ātrums un vējš matos - tas viss Tevi sagaida Latvijas ātrākajā rodeļu trasē atpūtas kompleksā "Zviedru cepure", Kandavas pusē!
Šobrīd 6 pircēji  Pieejams vēl 33d 10h
-30%
4.90-7.00 €
7.00-10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Melni ādas imitācijas legingi vai džegingi

Stilīgs kāju ietērps ikdienai, darba kostīmam, ballītei un ne tikai! Šobrīd tik aktuālie ādas imitācijas legingi papildinās kleitas, sarafānus, svārkus un tunikas. Izvēlies stila klasiku - melnus legingus vai rakstu ar mežģīni. Piedāvājumā arī gaisīgie džinsa legingi - džegingi!
Šobrīd 4 pircēji  Pieejams vēl 15d 10h
Laba cena
7.50-9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Stilīgi sieviešu kombinezoni vasarai

Izvēlies vasarīgu kombinezonu ar biksēm vai šortiem, kurā jutīsies brīvi, ērti un stilīgi! Kombinezons ir praktisks apģērbs siltajai sezonai, kurā nebūs karsti un ar kuru vari doties gan uz saviesīgu pasākumu, uz pludmali, randiņu u.c. Piedāvājumā ļoti plašs krāsu un dizainu klāsts.
Šobrīd 2 pircēji  Pieejams vēl 13d 10h
Laba cena
14.29-25.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...