Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

Vairāk kā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 14d 10h
Saņemšana no: 19.02.
Piegāde no: 19.02.
Cena
2.14-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Slidošana + slidu noma VOLVO hallē

Kamēr laukā vēl arvien nav uzsnidzis sniegs, ļaujies aizraujošiem ziemas priekiem iekštelpās! VOLVO sporta centra publiskā slidotava gaida ikvienu, kurš vēlas baudīt ziemīgu atpūtu vienatnē vai ģimenes un draugu lokā - piedāvājumā stundu ilga slidošana un slidu īre aktīvai un jautrai atpūtai plašā iekštelpu ledus hallē.
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 29d 10h
-30%
4.19 €
6.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

XROOM.LV izlaušanās spēles

Uzdāvini dāvanu - trillera cienīgus notikumus, kuros izbaudīt sacensību garu un pierādīt sev un citiem, cik esi erudīts! XROOM.LV ir aizraujoša izlaušanās spēles ar 4 dažādiem scenārijiem, kuras laikā 2-4 cilvēku komandu ieslēdz istabā un tai, meklējot apslēptas atslēgas, pavedienus un norādes, jāmēģina tikt ārā ierobežotā laika posmā - 60 minūtēs. Kopīga uzdevumu pildīšana sagādās neaizmirstamus mirkļus atzīmējot dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti, korporatīvo pasākumu vai jebkuru citu reizi, ko vēlaties pavadīt jautrā draugu kompānijā!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 31d 10h
-40%
21.00-30.00 €
35.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Uzacu korekcija un krāsošana ar krāsu

Salona "Bize" profesionālie meistari parūpēsies par to, lai pavisam īsā laikā Tavs skatiens kļūtu vēl mirdzošāks un izteiksmīgāks - pusstundas laikā Tev tiks veikta uzacu korekcija, kurā skaistumkopšanas speciālists izveidos tieši Tev atbilstošu uzacu formu, kā arī veiks uzacu un skropstu krāsošanu ar profesionālo "Reflectocil" krāsu, piešķirot Tavai sejai koptu un sievišķīgu izskatu.
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 28d 10h
-35%
6.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...