Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Apgāda JUMAVA grāmatu IZPĀRDOŠANA

Nodrošinies ar vērtīgu lasāmvielu, ko Tev sagādājis "Apgāds Jumava"! Piedāvājumā atradīsi vairākas mūsu valstī visslavenākā modes vēsturnieka, mākslas un teātra pazinēja Aleksandrs Vasiļjeva grāmatas, visu iemīļotā profesora Danilāna pēdējo 20 gadu laikā apkopotās atziņas, uztura speciālistes Lizetes Pugas atbildes uz jautājumiem par veselīgiem našķiem bērniem, Čārlza Dikensa, Kristiana Diora un daudzu citu autoru darbu par IZPĀRDOŠANAS cenām!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 15h
Saņemšana no: 07.08.
Piegāde no: 07.08.
līdz73%
4.15-27.99 €
7.99-33.26 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Korejas sejas maskas u.c. kosmētika

Atklāj sava skaistuma noslēpumu ar kvalitatīviem sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem, ko piedāvā veikals MIMIKO! Korejas kosmētika jau izsenis atzīta kā viena no labākajām un efektīvākajām, lai saglabātu jaunību un apburošu izskatu - izmēģini sejas maskas ar gliemeža mucīnu, placentu un dažādiem dabiskiem ekstraktiem, sejas krēmus, ķermeņa gelus, zobu pastas un dekoratīvo kosmētiku, kas Tev liks uzplaukt gluži kā saules apmirdzētam sakuras ziedam!
Pieejams vēl 14d 15h
Saņemšana no: 09.08.
Piegāde no: 09.08.
līdz50%
2.99-13.49 €
4.99-26.97 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dzintara un priežu čiekuru masāža

Dzintars ir mūžsenais saules akmens, bet priedes un dabīgās aromātiskās eļļas ar to vilinošajām un spēcinošajām smaržām palīdz atjaunot organisma enerģiju. Šāda dabīgu izejvielu piesātināta ķermeņa masāža simbolizē dabas varenumu - sniedz spēku, mazina sāpes, uzlādē, nomierina, ieaijā, atjauno un veicina ilgstošu harmoniju. Masāža patiks gan sievietēm, gan vīriešiem!
Pieejams vēl 31d 15h
-60%
18.00 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

Pārvari savas lielākās bailes un dodies elpu aizraujošā lidojumā ar deltaplānu virs skaistās Rīgas! Lidojuma laikā pieredzējis pilots-intruktors palīdzēs Tev atbrīvoties un baudīt mirkļa burvību, kamēr Tu varēsi vērot Vecpilsētas torņus, tiltus, likteņupes Daugavas līkločus un iepazīt mūsu pasaaino galvaspilsētu no pavisam cita skatu punkta. 
Pieejams vēl 31d 15h
Cena
25.00-45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...