Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

SUP sērfinga instruktāža + noma

Izbaudi silto dienu priekus un atpūtu uz ūdens, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatpunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt stilīgāko sporta veidu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Pieejams vēl 30d 18h
Cena
3.99-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Labirinta "Mīnotaurs" apmeklējums Siguldā

Iejūties Senās Grieķijas laikmetā un piepildi sapni par labirinta iziešanu! Pārbaudi savus spēkus Siguldas labirintā "Mīnotaurs", kura platība pārsniedz 1000 m² un maršruts, kuru Tev būs jāveic, ir apmēram 714 m. Lai izkļūtu brīvībā, Tev vajadzēs pilnībā uzticēties savām orientēšanās spējām un loģiskajai domāšanai - vai Tev pietiks drosmes iziet visu labirintu, lai uz mūžiem nepaliktu Mīnotaura ieslodzījumā?
Pieejams vēl 28d 18h
līdz50%
2.99-11.99 €
6.00-18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dezinfekcijas salvetes, joda zīmuļi u.c.

Noderīgas preces, kuras varēsi ērti paņemt līdzi, jo tās neaizņem daudz vietu! Piedāvājumā atradīsi iepakojumu ar roku tīrīšanas un dezinfekcijas salvetēm "Dez-desmal", kā arī iecienītos joda un briljantzaļā sķīduma zīmuļus "Mekaro". Zīmulīši paredzēti tikai ārējai lietošanai, lai apstrādātu brūces, nobrāzumus u.c., turklāt tie ir ļoti kompakti un ērti lietojami!
Pieejams vēl 14d 18h
Saņemšana no: 02.07.
Piegāde no: 02.07.
Cena
1.39 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

88 gab. suši komplekts no CAPTAIN SUSHI

Apciemo Japānas neatkārtojamo garšu pasauli, esot tepat mājās! Suši uzlecošās saules zemei nav vienkārši ēdiens - tas ir mākslas darbs, kas pagatavots pēc senām un rūpīgi glabātām tradīcijām. Iepazīsti japāņu kultūru un iepriecini savas garšas kārpiņas, pasūtot svaigi gatavotu suši no CAPTAIN SUSHI - "Big Tasty" komplektā katrs atradīs kaut ko gardu!
Pieejams vēl 28d 18h
-50%
22.90 €
45.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: