Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Sildošs vai atvēsinošs zirgu balzams

Zirgu balzams ir unikāls augu balzams, izgatavots no vairākiem ārstniecības augu veidiem un augu ekstraktiem, saskaņā ar tradicionālām, paaudzēs pārbaudītām receptēm. Izvēlies sildošo vai atvēsinošo balzamu vai iegādājies abus - tie noderēs visai ģimenei neskaitāmās dzīves situācijās.
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 14d 05h
Saņemšana no: 28.09.
Piegāde no: 16.10.
-30%
2.80 €
4.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latvijā ražotas eļļas un sviesti

JAUNUMS - AMAZONES JEB BRAZĪLIJAS RIEKSTU EĻĻA! Vairāk nekā 35 kvalitatīvu eļļu izvēle Tavai veselībai un skaistumam - lieto tās kulinārijā, gatavojot dabīgo kosmētiku vai izmanto organisma stiprināšanai! Eļļas, kas iegūtas ar aukstās spiešanas metodi, ir ļoti augstvērtīgas, jo to sastāvā esošie vērtīgie komponenti - taukskābes, vitamīni, mikroelementi - saglabājas bioloģiski aktīvi. Piedāvājumā arī dažādi sviesti ar piedevām, ko izmantot, lai smērētu uz maizītes vai pagatavotu dažādas maltītes. Eļļas un sviesti ir ražoti Latvijā - izvēlies tīru vietējo produkciju!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 14d 05h
Saņemšana no: 16.10.
Piegāde no: 16.10.
Cena
1.76-29.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Rudenīgas kleitas dažādām gaumēm

Ļaujies rudens skaistākajiem mirkļiem - papildini savu garderobi ar sievišķīgām un stilīgām kleitām! Piedāvājumā sev tīkamāko atradīs ikviena dāma - klasiskas, siltas, gaisīgas, vieglas, puķainas, rakstainas un papildinātas ar dažādiem akcentiem, piestāvēs romantiskiem randiņiem, ballītēm un citiem brīžiem, kuros vēlies izskatīties un justies uz visiem simts.
Pieejams vēl 9d 05h
Saņemšana no: 09.10.
Piegāde no: 09.10.
Cena
4.99-25.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

MALDERI veselīgie smiltsērkšķu produkti

Dzeltenā odziņa, kas stiprina veselību un paaugstina imunitāti! Vien 30 km no Rīgas atrodas Daugavas krasts - neskarta vide, kur ceļi un šosejas ir tālu. Šajā paradīzes stūrītī mīt ģimene, kas pati audzē un ražo smiltsērkšķu produkciju. Vērtīgo ogu - smiltsērkšķu - eļļas, želejas, sīrups un ziedes satur unikālu vitamīnu kombināciju un bioloģiski aktīvas vielas, kas ir noderīgas gan veselībai, gan skaistumkopšanai. Izmēģini un pārliecinies - Latvijas dabas izauklētais smiltsērkšķis spēj darīt brīnumus!
Pieejams vēl 14d 05h
Saņemšana no: 16.10.
Piegāde no: 16.10.
Cena
2.39-9.55 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"Endermolift" sejas procedūra (1 h 15 min)

Lai mūsu āda būtu svaiga, mitrināta un mirdzoša, palutini to ar unikālo sejas procedūru un iegūsi pārsteidzošus rezultātus - šī procedūra īpaši piemērota rudenī, kad āda vēlas, lai pievēršam tai īpašu uzmanību! Masāža likvidē pirmās novecošanas pazīmes, uzlabo ādas tonusu, paceļ sejas ovālu, atjauno ādas dabisko starojumu un likvidē tumšos lokus zem acīm.
Pieejams vēl 28d 05h
-40%
18.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: