Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

10-20 min lidojums ar deltaplānu no ūdens

Vasarīgs iepazīšanās lidojums ar motodeltaplānu - viens no visskaistākajiem dzīves mirkļiem. Tā ir Tava iespēja iekarot debesis un sajust lidojuma skaistumu kā putnam! Un kurš ir teicis, ka cilvēkiem nav doti spārni? Tu atvērsi sevī jaunas perspektīvas un redzesloku, bet pilots-instruktors, kuram ir liela pieredze, radīs asas sajūtas manevros (pēc vēlēšanās). Tos, kurus pēc iepazīšanās lidojuma debesis piesaistīs, mēs ielūdzam uz lidojumu skolu.
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 31d 02h
Cena
30.00-55.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

COPY PRO: foto kanvas ar unikālu attēlu

Kanva - fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids, kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā! Tevis izvēlēto fotogrāfiju uzdrukā uz audekla, kuru apvelk un piestiprina pie vieglas konstrukcijas koka rāmja, rezultātā iegūstot foto gleznu jeb foto uz audekla. Kanva ir lieliska telpas dekorācija un interjera elements - mājā, birojā, veikalā, skolā, frizētavā, restorānā. Kanva ir nevainojama un personīga dāvana ģimenei, draugam, kolēģim un svētkos - dzimšanas dienā, gadu mijā, kāzu jubilejā vai ejot ciemos uz sālsmaizi. Tā liks smaidīt ikreiz, kad vērsīsi skatu uz to, un mazāk smaidīgās dienās atgādinās, ka DZĪVEI IR KRĀSAINĀ PUSE!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 14d 02h
līdz45%
7.04-52.15 €
12.81-89.64 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Divpusēja mikrošķiedras gultas veļa

Garastāvoklis ir tikpat mainīgs, cik laiks aiz loga? Izvēlies divpusēju gultas veļu - katru tās pusi rotā citādāks, taču vienotā stilā ieturēts dizains, lai Tu savai guļamistabai varētu piešķirt dažādas noskaņas, kad vien to vēlies! Mīkstais mikrošķiedras materiāls būs patīkams ādai, nodrošinot komfortablu un netraucētu miegu, savukārt, lai cik reizes Tu to mazgātu, gultas veļa neizbalēs un saglabās savas košās un skaistās krāsas. 
Pieejams vēl 13d 02h
Saņemšana no: 24.07.
Piegāde no: 24.07.
Cena
8.70-13.76 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Bikini, padušu u.c. zonu vaksācija

Iegūsti maigu un zīdaini gludu ādu līdz pat 4 nedēļām, atbrīvojoties no liekā apmatojuma ātri un vienkārši - ar vaksācijas palīdzību! Salona CORETTI profesionālie meistari parūpēsies, lai Tevis izvēlētā ķermeņa zona tiktu apstrādāta maksimāli ātri, rūpīgi un nesāpīgi, turklāt, veicot vaksāciju regulāri, matiņi kļūs trauslāki un retāki.
Pieejams vēl 28d 02h
līdz50%
4.00-13.00 €
8.00-24.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Muguras, kāju un pēdu masāža

Atbrīvojies no saspringuma un izbaudi ārstniecisku skaistumkopšanas rituālu veselībai un tvirtumam! Cilvēka pēda ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, savukārt mugura un kājas ir galvenais ķermeņa nesējs un balsts. Medicīnas centrs "Mā-Re" piedāvā 3 masāžu rituālu par īpašu cenu, pēc kura pie aromātiskas tējas tases varēsi relaksēties un saņemt speciālista konsultāciju par to, kā rūpēties par savu veselību arī turpmāk.
Pieejams vēl 31d 02h
-64%
26.50 €
74.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt