Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Kamieļvilnas, kompresijas u.c. zeķbikses

Izmēģini fantastiski siltās zeķbikses un pārliecinies - siltums, komforts un elegance ir savienojami jēdzieni! Skaistais kāju ietērps papildinās dažādus apģērbus un sildīs gan vēsākā darba vietā, gan ziemas pastaigās, kad vēlies izskatīties eleganti, bet nevēlies salt! Piedāvājumā gan kamieļvilnas, gan citu materiālu zeķbikses ne tikai klasiskos, bet arī košos toņos!
Nopirkts: 22 Pieejams vēl 9d 10h
Saņemšana no: 11.02.
Piegāde no: 11.02.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

Cena
3.50-8.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mīlētāju aproce - dzīpariņš

Maza un mīļa dāvaniņa Tavai otrai pusītei Valentīndienā! Pāru vai individuālās aproces ar sudraba krāsas bezgalības zīmi vai sirds simbolu, kas ļaus sajusties vienotiem ikdienas skrējienā. Izvēlies vienādu vai dažādu krāsu komplektiņu ar 2 aprocītēm vai individuālo aproci. Pieejamas melnas un sarkanas krāsas aproces, kuru garums regulējams ar mezgliņu aizdari.
Nopirkts: 9 Pieejams vēl 12d 10h
Saņemšana no: 10.02.
Piegāde no: 10.02.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

-45%
2.75-4.95 €
5.00-9.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

DADZIS termokrūzes ar sirsnīgu apdruku

Dadzis ir brīvdomātājs, tā adatainais pakausis ir pilns trāpīga sakāmā. Viņš māk aizķert ne tikai kreklu piedurknes un bikšu staras, bet arī dvēseles stīgas. Viņa prāts ir ass un sakāmais lipīgs. Viņš paliek prātā un iekrīt acīs. Dadzis aizķer! Zīmējums tapis sadarbībā ar Latvijas māksliniekiem, kas grafikas speciāli zīmējuši zīmola DADZIS dizaina līnijai. Krūzīte ir ērti izmantojama ikdienai un to var pasniegt arī kā dāvanu, turklāt piedāvājumā atradīsi ļoti plašu dizainu klāstu!
Pieejams vēl 12d 10h
Saņemšana no: 26.01.
Piegāde no: 11.02.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas atgriešana uz Omniva pakomātu

līdz20%
12.72-15.11 €
15.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dabīgas bāzes eļļas ķermenim

Skaistums no DABAS! Fantastiskas eļļas, kas izgatavotas ar rokām no dabīgām izejvielām! Pateicoties savām dabīgajām sastāvdaļām, organisms tās labvēlīgi uzņem, kā rezultātā uzlabojas ādas stāvoklis. ''Beauty Shop'' produkcija ir radīta cilvēka ķermeņa un dvēseles harmonijai. Lai būtu vēl lieliskāks rezultāts, lieto tās kopā ar ēteriskajām eļļām!
Pieejams vēl 14d 10h
Saņemšana no: 14.02.
Piegāde no: 14.02.

Bonusu kluba biedriem Bezmaksas piegāde uz pakomātu

līdz50%
3.49-45.00 €
5.49-55.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: