Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Brauciens ar kuģīti Rīga-Majori-Rīga

Pavadi burvīgu dienu ar radiem vai draugiem! Brauciena laikā pa Daugavu varēsi redzēt Rīgas ostu un pilsētas panorāmu. No Daugavas gar Mīlestības salu kuģa ceļš ieved Buļļupē, kas savieno Lielupi un Daugavu. Kuģojot pa Buļļupi, paveras skats uz Bolderāju, varēsi redzēt daudzas neskartas pludmales, dabu, klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā, kā arī akmens skulptūru parku. Nokļūstot Lielupē, pavērsies skats uz seno Lielupes ieteku jūrā un Balto kāpu. Neaizmirstams brauciens, jo pavadītais laiks ir garam, sirdij un prātam kā saldais ēdiens!
Pieejams vēl 28d 01h
-33%
19.99 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Aparātpedikīrs un gēllakas pārklājums

Siltais laiks ir sācies un, lai Tev nebūtu jāsarkst, uzvelkot vasarīgus apavus, sakop pēdiņas! Efektīvais aparātpedikīrs ir lieliska alternatīva citiem pēdu kopšanas veidiem, jo šī procedūra notiek sausā vidē, kas palīdz radīt pievilcīgu kosmētisko efektu, kā arī cīnīties ar dažādām problēmām - varžacīm, sēnīšu slimībām utt. Turklāt piedāvājumā ietilpst arī īpaši noturīgās gēllakas pārklājums Tevis izvēlētā krāsā.
Pieejams vēl 28d 01h
-37%
22.00 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbols Rīgā: Mežaparks vai Andrejsala

Peintbola cīņa ar krāsu lodītēm sagādās prieku gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Pateicoties iespējai regulēt ieroča stiprumu, peintbolu var spēlēt jau no 10 gadu vecuma. GUNSnLASERS peintbola laukumi ir veidoti tā, lai spēle būtu interesanta un azartiska. Svini dzimšanas dienu vai nāc atpūsties kopā ar draugiem un kolēģiem!
Pieejams vēl 31d 01h
-40%
10.20 €
17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kavitācija + LPG + biostimulācija

LIELISKA CENA lieliskai procedūrai! Procedūra palīdzēs samazināt celulītu, kā arī problēmzonu apkārtmēru, vienlaicīgi nostiprinot un nostiepjot muskuļus un uzlabojot ādas reljefu. Tā lieliski noderēs tiem, kuri ievēro diētu un, samazinot ķermeņa apjomu, vēlas saglabāt tvirtu ādu.
Pieejams vēl 31d 01h
-50%
30.00 €
60.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...