Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gultas veļas komplekti no neburzīga auduma

Komplekti ir šūdināti Latvijā no ekoloģiski tīras un drošas 100% kokvilnas. Gultas veļa darināta no neburzīga materiāla, ilgstoši saglabājot svaigu izskatu. Gultas veļai ir patīkama tekstūra un gaumīgs dizains, turklāt tās saglabāsies spilgtas un izteiksmīgas arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm! 
Šobrīd 13 pircēji  Pieejams vēl 14d 02h
Laba cena
18.67-21.33 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LAUMA veselīgā pārtika

Atver dabas aptieciņu un Tu atradīsi virkni lielisku garšvielu, kā arī veselīgo kvinoju, kadiķa ogas, slaidinošo zaļo kafiju, spirdzinošo citronzāli un daudz ko citu! Izmanto šos produktus veselības uzlabošanā un profilaksē, kā arī veselīgāku ēdienu gatavošanā!
Šobrīd 12 pircēji  Pieejams vēl 14d 02h
Laba cena
0.95-28.80 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BIODERMA, LIERAC vai VICHY līdzekļi

BIODERMA, LIERAC un VICHY ādas kopšanas līdzekļi pazīstami visā pasaulē, pateicoties savai kvalitātei un lieliskajam efektam problemātiskas ādas kopšanā. Lidzekļi nesatur konservantus un smaržvielas - to sastāvā ir inovatīvas, patentētas vielas saudzīgai sejas un roku ādas veselībai. 
Šobrīd 17 pircēji  Pieejams vēl 8d 02h
Laba cena
6.10-43.13 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Visa organisma diagnostika (40min)

Elektroakupunktūra pēc Folla metodes ļauj diagnosticēt veselības traucējumus vēl pirms klīnisku simptomu parādīšanās un veikt nepieciešamos profilakses pasākumus. Diagnostiku veic ar speciāla elektroda palīdzību, testējot cilvēka ķermeņa bioloģiski aktīvos punktus.
Šobrīd 7 pircēji  Pieejams vēl 14d 02h
-32%
16.99 €
25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...