Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Jaunumi

Dabas spēka iedvesmoti produkti ķermenim

"Yani Cosmetics" ķermeņa kopšanas produktos apvienots dabas spēks un zinātnes sasniegumi, tādēļ katru reizi, kad izbaudīsi atpūtu ar aromātisko vannas pieniņu vai sāli, lietosi ķermeņa sviestu vai eļļu, jutīsi, kā Tava āda atjaunojas, kļūst maigāka un veselīgāka! Visi produkti ir 100% roku darbs!
Šobrīd 4 pircēji  Pieejams vēl 14d 03h
Laba cena
3.47-13.72 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ķermeņa un sejas masāža ar kastaņiem

Masāža ir relaksējošas atelpas oāze mūsdienu steidzīgajā ikdienā, kad varam aizmirst par visām rūpēm. Masāžas laikā cilvēks atslābina prātu, atbrīvojas no stresa un ķermeņa sāpēm, kā arī uzlabo savu pašsajūtu. Ļaujies glāstošiem un nomierinošiem kastaņu pieskārieniem, piešķirot dzīvei harmoniju! 
Šobrīd 1 pircējs  Pieejams vēl 32d 03h
-44%
24.99 €
45.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skropstu ilgviļņu procedūra salonā CORETTI

Apbur ar skatienu! Izmēģini maigo, bet tajā pašā laikā efektīvo skropstu ilgviļņu procedūru, kas piemērota arī jutīgām acīm! Tikai 30 minūšu laikā Tavas skropstiņas tiks paceltas un izskatīsies kuplākas, turklāt efekts saglabāsies līdz pat 2 mēnešiem!
Pieejams vēl 31d 03h
-42%
9.90 €
17.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

VAKSĀCIJA rokām, kājām, bikini vai padusēm

Aizmirsti rūpes un raizes par lieko apmatojumu! Vaksācija ir epilācija ar vaska palīdzību, kā rezultātā tiek novājināts matiņa folikuls, un matiņi aug daudz lēnāk. Veicot vaksāciju regulāri, matiņi kļūs trauslāki un retāki. Salona "MONA BEAUTY" rūpīgās speciālistes parūpēsies par labāko iespējamo rezultātu!
Pieejams vēl 31d 03h
-57%
9.50-19.00 €
22.00-44.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...