Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

14 € dāvanu karte restorānā "Mamma pasta"

Esi gardēdis un aizved sevi īstā garšu ceļojumā uz saulaino Itāliju! Aromātiskas un krēmīgas pastas, bagātīgu garšaugu un siera kārtu klātas picas, kā arī izsmalcināti deserti. Izbaudi šos autentiskos itāļu ēdienus tepat, pašā Vecrīgas sirdī, restorānā "Mamma pasta". 
Nopirkts: 204  Pieejams vēl 9d 07h
-50%
6.99 €
14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LU Botāniskā dārza apmeklējums

Jaukai atpūtai jebkādos laika apstākļos! LU Botāniskais dārzs ir zaļš un košs visu cauru gadu! Pat, ja jaukām un garām pastaigām pa dārza brīvdabas ekspozīciju traucē lietus un vējš, oranžērijā izdosies sasildīties, priecējot acis ar milzu palmām, dažādiem eksotiskiem augiem un ziediem, kaktusiem, sukulentiem u.c. iepriekš neredzētiem zaļumiem. Piedāvājumā arī tropiskās tauriņu mājas apmeklējums!
Nopirkts: 129  Pieejams vēl 11d 07h
-30%
1.33-5.18 €
1.90-7.40 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vēlās brokastis restorānā "Mamma pasta"

Svētdienu brančs īsteniem gardēžiem! Izbaudi viens vai kopā ar ģimeni - īpašs zviedru galds, ūdens, kafija vai tēja pēc izvēles. Autentiski itāļu ēdieni tepat, pašā Vecrīgas sirdī, restorānā "Mamma pasta"! Aizved sevi īstā garšu ceļojumā uz saulaino Itāliju!
Nopirkts: 43  Pieejams vēl 5d 06h
-20%
12.00 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

BEACH BOX: volejbola laukuma īre (1 h)

365 dienas gadā saulaina atmosfēra, siltas smiltis un iespēja atpūsties, izkustēties, spēlējot pludmales volejbolu! Pietam pašā Rīgas centrā par draudzīgām cenām! BEACH BOX ir stilīga tikšanās vieta un ļoti labi aprīkota pludmales volejbola halle. Hallē ir pieejami četri pludmales volejbola laukumi, kurus viegli pielāgot arī citiem pludmales sporta veidiem un izklaides pasākumiem.
Nopirkts: 30  Pieejams vēl 16d 07h
-50%
10.00-15.00 €
20.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Floutinga seanss 1 personai vai pārim (1h)

Īsta atpūta un iespēja atslēgties no visas pasaules - sakārtot domas vienatnē vai izbaudīt divvientulību un nebijušas sajūtas divatā bezsvara stāvoklī- floutinga seansa laikā būs iespēja izbaudīt ko nebijušu un mazliet kosmisku, atrodoties bezsvara stāvoklī! Floutings ieteicams hroniska noguruma, stresa, pārslodzes, migrēnas, muguras un plecu muskuļu sāpju, veģetatīvās sistēmas traucējumu un magnija deficīta gadījumā! Jau pēc pirmā seansa tiks atjaunotas magnija rezerves organismā - samazināsies stress un nogurums, uzlabosies miegs, atslābs muskuļi, pāries tādas ar stresu saistītas problēmas kā muguras muskuļu un plecu sāpes.
Nopirkts: 34  Pieejams vēl 2d 06h
-36%
32.00-45.00 €
50.00-70.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...