Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Lāzertags + elektrokartingi ballītei

Svini dzimšanas dienu, brauc klases ekskursijā vai atpūties ar kolēģiem vēl izdevīgāk un aizraujošāk - spēlē dinamisko lāzertagu, izbrauc ar kartingu un noskaidro, kurš kopvērtējumā ieņems 1. vietu! Atpūtas parks "GUNSnLASERS" ielūdz Tevi uz neaizmirstamu un adrenalīna bagātu ballīti, kuras laikā gūsi jaunas emocijas un iespaidus, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku!
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 5d 06h
-25%
15.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"GUNSnLASERS" lāzertags (lāzeru peintbols)

HEI! Kura ir vislabākā vieta, lai nosvinētu dzimšanas dienu, kolēģu saliedēšanos vai vecmeitu un vecpuišu ballīti? Tieši tā - "GUNSnLASERS" laukumi! Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā, Juglā vai Mežaparkā, izaicinot sevi un draugus!
Nopirkts: 81  Pieejams vēl 6d 06h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens ar jaudīgiem elektrokartingiem

Pozitīva adrenalīna piepildīta aktīvā atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem! Jaunums "GUNSnLASERS" izklaides parkā - izbrauciens ar jaudīgu elektrokartingu, kura laikā varēsi piedzīvot neaizmirstamas emocijas un ļauties sacensību garam, cīnoties par pirmo vietu un ātruma pavēlnieka titulu. Elektrokartingi ir pilnīgi droši un stabili, taču, lai Tu varētu baudīt azartisku braucienu, tiem piemīt dažādas ekstras - neticami ātrs uzrāviens, sānslīde un citas "fīčas", kas Tev noteikti patiks!
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 19d 06h
-25%
10.50 €
14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Klinšu kāpšanas nodarbība 2 personām

Uzdāvini piedzīvojumu un neaizmirstamas sajūtas! Boulderings ir viens no klinšu kāpšanas veidiem, kurā Tev kopā ar draugu vai otru pusīti būs iespēja piepildīt kaut ko ļoti līdzīgu, iespējams, sen kārotajam sapnim - kāpt kalnos un sniegties pretim virsotnēm! Piedāvājumā klinšu kāpšanas nodarbība 2 personām vienā no labākajām boulderinga zālēm Rīgā bez laika ierobežojuma.
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 16d 06h
-45%
16.50 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt