Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Izbrauciens ar jaudīgiem elektrokartingiem

Pozitīva adrenalīna piepildīta aktīvā atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem! Jaunums "GUNSnLASERS" izklaides parkā - izbrauciens ar jaudīgu elektrokartingu, kura laikā varēsi piedzīvot neaizmirstamas emocijas un ļauties sacensību garam, cīnoties par pirmo vietu un ātruma pavēlnieka titulu. Elektrokartingi ir pilnīgi droši un stabili, taču, lai Tu varētu baudīt azartisku braucienu, tiem piemīt dažādas ekstras - neticami ātrs uzrāviens, sānslīde un citas "fīčas", kas Tev noteikti patiks!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 26d 06h
-25%
10.50 €
14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lāzertags + elektrokartingi ballītei

Svini dzimšanas dienu, brauc klases ekskursijā vai atpūties ar kolēģiem vēl izdevīgāk un aizraujošāk - spēlē dinamisko lāzertagu, izbrauc ar kartingu un noskaidro, kurš kopvērtējumā ieņems 1. vietu! Atpūtas parks "GUNSnLASERS" ielūdz Tevi uz neaizmirstamu un adrenalīna bagātu ballīti, kuras laikā gūsi jaunas emocijas un iespaidus, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 7d 06h
-25%
15.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"GUNSnLASERS" lāzertags (lāzeru peintbols)

HEI! Kura ir vislabākā vieta, lai nosvinētu dzimšanas dienu, kolēģu saliedēšanos vai vecmeitu un vecpuišu ballīti? Tieši tā - "GUNSnLASERS" laukumi! Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā, Juglā vai Mežaparkā, izaicinot sevi un draugus!
Nopirkts: 12  Pieejams vēl 9d 06h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt