Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

"GUNSnLASERS" lāzeru peintbols

Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā, Mežaparkā vai Juglā izaicinot sevi un draugus!
Nopirkts: 64  Pieejams vēl 18d 14h
-45%
5.50-7.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens ar jaudīgiem elektrokartingiem

Pozitīva adrenalīna piepildīta aktīvā atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem! Jaunums "GUNSnLASERS" izklaides parkā - izbrauciens ar jaudīgu elektrokartingu, kura laikā varēsi piedzīvot neaizmirstamas emocijas un ļauties sacensību garam, cīnoties par pirmo vietu un ātruma pavēlnieka titulu. Elektrokartingi ir pilnīgi droši un stabili, taču, lai Tu varētu baudīt azartisku braucienu, tiem piemīt dažādas ekstras - neticami ātrs uzrāviens, sānslīde un citas "fīčas", kas Tev noteikti patiks!
Nopirkts: 17  Pieejams vēl 16d 14h
-30%
10.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Lāzera peintbola spēle "LazerTag"

Piedzīvojums visai ģimenei! Izvēlies lāzera peintbola jeb lāzertaga spēli, kurā, šaujot un pildot dažādas misijas, varēsi izdzīvot trillera cienīgu sižetu vērienīgākajā iekštelpu lāzertaga trasē visā Baltijā! Ieroči ir nekaitīgi un darbojas ar infrasarkanajiem lāzeriem, tādēļ spēlē var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni, turklāt, atšķirībā no ierastā peintbola, lāzertags ir pilnīgi nesāpīgs!
Nopirkts: 35  Pieejams vēl 8d 14h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbola spēle jaunajā iekštelpu laukumā

Aizraujošā cīņa ar krāsu lodītēm sagādā prieku visu vecumu cilvēkiem - kā bērniem, tā jauniešiem un pieaugušajiem. Pateicoties iespējai regulēt ieroču stiprumu, peintbolu var spēlēt jau no 10 gadu vecuma! "GUNSnLASERS" jaunais peintbola iekštelpu laukums ir veidots tā, lai spēle būtu azartiska, turklāt spēles vadītājs visā tās laikā dos interesantas misijas. Svini dzimšanas dienu vai nāc atpūsties kopā ar draugiem vai kolēģiem!
Pieejams vēl 7d 14h
-27%
10.95 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt