Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Preces varat saņemt Rīgā, Aristida Briāna ielā 9a-314.kab., 3.stāvā (iepriekš Cēsu iela 23), darba dienās no plkst.10:00 -18:00! Pie ieejas durvīm spiediet kodu 314. Gaidīsim ciemos!

Izbrauciens ar jaudīgiem elektrokartingiem

Pozitīva adrenalīna piepildīta aktīvā atpūta kopā ar draugiem vai kolēģiem! Jaunums "GUNSnLASERS" izklaides parkā - izbrauciens ar jaudīgu elektrokartingu, kura laikā varēsi piedzīvot neaizmirstamas emocijas un ļauties sacensību garam, cīnoties par pirmo vietu un ātruma pavēlnieka titulu. Elektrokartingi ir pilnīgi droši un stabili, taču, lai Tu varētu baudīt azartisku braucienu, tiem piemīt dažādas ekstras - neticami ātrs uzrāviens, sānslīde un citas "fīčas", kas Tev noteikti patiks!
Nopirkts: 99  Pieejams vēl 5d 11h
-25%
10.50 €
14.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Peintbols ar neierobežotām bumbiņām

Izmēģini jauno iekštelpu peintbolu ar gumijas bumbiņām jeb REBALL. Šauj cik vēlies, jo komplektā ietilpst neierobežots bumbiņu skaits katram spēlētājam! Sportiskā aktivitāte ir piemērota gan pieaugušajiem, gan arī bērniem no 10 gadu vecuma. Dodies izklaidēties uz GUNSnLASERS!
Pieejams vēl 26d 11h
-20%
16.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

GUNSnLASERS lāzertags iekštelpās

HEI! Kura ir vislabākā vieta, lai nosvinētu dzimšanas dienu, kolēģu saliedēšanos vai vecmeitu un vecpuišu ballīti? Tieši tā - GUNSnLASERS laukumi! Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Šampēterī vai Juglā, izaicinot sevi un draugus!
Pieejams vēl 26d 11h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt