Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Brauciens ar kartingu Liepājā (10 min)

Adrenalīna piepildīts brauciens ar kartingiem aizrauj kā lielus, tā mazus! Ja dzīvo vai viesojies vēju pilsētā Liepājā, uzdāvini sev un savai ģimenei vai draugiem trakulīgu braucienu ar kartingu īpaši veidotā un ļoti interesantā trasē - varēsi ļauties ātrumam un straujiem pagriezieniem, vienlaikus jūtoties stabili un droši. Piedāvājumā desmit minūšu ilgs brauciens vienai personai, kā arī aizsargķiveres noma.
Nopirkts: 26  Pieejams vēl 4d 08h
-10%
13.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izlaušanās spēle EXITGAME Liepājā

Atrisini mīklas, atrodi pavedienus, izpildi misiju! Mazā, klusā pilsētā, kur šķietami nekas nekad nenotiek, sāk pazust cilvēki... Tev un Tavai komandai jāatrisina šī mīkla un jāizkļūst no istabas 60 minūšu laikā sveikiem un veseliem! Jūs aizraus neparastais scenārijs, dekorācijas, satriecoši efekti un šokējoši sižeta līkloči. Jūs ne tikai risināsiet mīklu, bet iepazīsiet īstu detektīvstāstu. Lieliska atpūta ģimenei un draugiem!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 4d 08h
-20%
40.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Online treniņu komplekss "Body&Mind"

"Body&Mind" ir treniņu komplekss ar pievienoto vērtību. Treniņi, receptes un citi vērtīgi materiāli ir sadalīti četrām nedēļām, sniedzot Tev iespēju doties vienreizējā, rūpīgi izplānotā piedzīvojumā uz skaistāku, spēcīgāku un lokanāku ķermeni. Tev būs iespēja trenēties jebkurā sev ērtā vietā un laikā bez specifiska inventāra. Speciālisti un savas nozares profesionāļi dalīsies ar zināšanām un noderīgu informāciju par veselīgu uzturu, skaistumu un motivāciju. Caur praktiskiem uzdevumiem, video un audio materiāliem varēsi iepazīt sevi no pavisam jauna skatpunkta!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 4d 08h
-19%
29.99 €
37.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Šautuves "Lodīte" dāvanu karte

Šautuve "Lodīte" ir brīnišķīga iespēja iegūt pirmās iemaņas šaušanā ar ieroci iesācējam, kā arī nodemonstrēt savas spējas šāvējam ar pieredzi. Šeit Tu varēsi pavingrināties šaušanā pa pagājušā gadsimta 70. gadu šautuves tipa mērķiem, kustīgiem mērķiem, sporta jeb papīra mērķiem un, protams, arī pa bundžām. Pavadi adrenalīna un prieka piepildītu atpūtu kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 4d 08h
Cena
10.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: