Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Sirsnīgās STOPS IDEJU KRŪZES u.c. trauki

Piepildītas ar mīlestību, siltiem vārdiem un vizuālo eleganci. Sajūtu raisošas oriģinālas mīļkrūzes, kas kafijas un tējas pauzei piešķir īpašu stāstu. Katrs produkts ir īpaši izlolots un pilnveidots ar mūsdienīgu tendenci grafiskajā noformējumā. Kurš no šiem skaistumiem ceļos uz Tavām mājām, lai sasildītu rītus un kādam dāvātu priekpilnu smaidu?
Nopirkts: 62  Pieejams vēl 3d 07h
Saņemšana no: 15.09.
Piegāde no: 08.10.
-20%
6.80-22.08 €
8.50-27.60 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar kartingu Liepājā (10 min)

Adrenalīna piepildīts brauciens ar kartingiem aizrauj kā lielus, tā mazus! Ja dzīvo vai viesojies vēju pilsētā Liepājā, uzdāvini sev un savai ģimenei vai draugiem trakulīgu braucienu ar kartingu īpaši veidotā un ļoti interesantā trasē - varēsi ļauties ātrumam un straujiem pagriezieniem, vienlaikus jūtoties stabili un droši. Piedāvājumā desmit minūšu ilgs brauciens vienai personai, kā arī aizsargķiveres noma.
Nopirkts: 26  Pieejams vēl 4d 07h
-10%
13.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izlaušanās spēle EXITGAME Liepājā

Atrisini mīklas, atrodi pavedienus, izpildi misiju! Mazā, klusā pilsētā, kur šķietami nekas nekad nenotiek, sāk pazust cilvēki... Tev un Tavai komandai jāatrisina šī mīkla un jāizkļūst no istabas 60 minūšu laikā sveikiem un veseliem! Jūs aizraus neparastais scenārijs, dekorācijas, satriecoši efekti un šokējoši sižeta līkloči. Jūs ne tikai risināsiet mīklu, bet iepazīsiet īstu detektīvstāstu. Lieliska atpūta ģimenei un draugiem!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 4d 07h
-20%
40.00 €
50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Online treniņu komplekss "Body&Mind"

"Body&Mind" ir treniņu komplekss ar pievienoto vērtību. Treniņi, receptes un citi vērtīgi materiāli ir sadalīti četrām nedēļām, sniedzot Tev iespēju doties vienreizējā, rūpīgi izplānotā piedzīvojumā uz skaistāku, spēcīgāku un lokanāku ķermeni. Tev būs iespēja trenēties jebkurā sev ērtā vietā un laikā bez specifiska inventāra. Speciālisti un savas nozares profesionāļi dalīsies ar zināšanām un noderīgu informāciju par veselīgu uzturu, skaistumu un motivāciju. Caur praktiskiem uzdevumiem, video un audio materiāliem varēsi iepazīt sevi no pavisam jauna skatpunkta!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 4d 07h
-19%
29.99 €
37.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: