Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Līgo? Līgo!

Rakstainas pusgarās zeķes "Māra"

Sagaidi Līgo krāšņām etnozeķēm MĀRA! MĀRAS etnozeķes ir vieglas un elastīgas pusgarās kokvilnas zeķes ar košiem rakstiem. Esam iedvesmojušies no tradicionālajām Suitu (Kurzemes) novada adītajām zeķēm un radījuši to mūsdienīgu versiju. Saposies svētkiem pati vai apdāvini draudzenes!
Nopirkts: 42  Pieejams vēl 3d 23h
līdz40%
8.99-21.50 €
12.00-36.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Līgo svētki uz kuģa "Rīgas Pērle"

Sagaidi vasaras maģiskākos svētkus, dodoties neaizmirstamā zaļumballes kruīzā ar kuģi-restorānu RĪGAS PĒRLE! Pasākuma laikā Tev būs iespēja baudīt latviešu tradicionālos ēdienus un dzērienus, kā arī lustīgi izdancoties pie sen zināmām un iemīļotām Līgo dziesmām, kā arī pavisam mūsdienīgiem deju hitiem. Līdz ar saulrietu kuģis aties no ostas, lai dotos naksnīgā braucienā pa Daugavu, vērojot izgaismoto pilsētu un dabas ainaviskos siluetus. Turklāt, ja ieradīsies tematiskā saulgriežu tērpā, saņemsi īpašo pārsteiguma dzērienu no kuģa bārmeņa!
Nopirkts: 16  23h
-17%
12.50 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Latviskas metāla saktiņas

Laikā, kad modē atgriežas viss tautiskais, izvēlies latviskus aksesuārus arī Tu! Senlatvju meitu lepnums bija viņu krāšņās saktas, kas nevien greznoja ikdienas un svētku tērpus, bet arī simbolizēja labklājību un skaistumu. Piedāvājumā atradīsi 2 izmēru saktiņas ar dažādām aizdarēm, kuras varēsi piestiprināt pie blūzes apkaklītes, šalles vai jebkura cita apģērba gabala!
Nopirkts: 15  23h
līdz35%
1.95-4.95 €
2.99-6.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt