Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mājai. Dārzam. Auto

Gaisa atsvaidzinātāji ar latvju zīmēm

Gaisa atsvaidzinātāji ar zilo vīnogu aromātu un latvju aizsardzības zīmēm, apvienojumā ar modernu dizainu, būs jauka un noderīga lietiņa ne tikai pašam, bet arī patīkama dāvaniņa draugiem vai kolēģiem. Tā ienesīs pozitīvu enerģiju Tavā mājoklī, skapī vai automašīnā, pie tam, kā dekors ir izmantojama arī pēc izsmaržošanas.
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 12d 01h
Cena
1.40-1.70 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto kondicionēšanas sistēmas uzpilde

Daudzi uzskata, ka kondicionēšanas sistēmas uzpilde ir paredzēta, lai atdzesētu gaisu salonā, taču tā ir tikai viena šīs procedūras funkcija - kondicionieris ne vien maina gaisa temperatūru salonā, bet arī samazina mitruma līmeni, pasargā no putekļiem un izgarojumu smakas. Šī ir lieliska izdevība savest kārtībā sava auto kondicionēšanas sistēmu!
Nopirkts: 6  Pieejams vēl 10d 01h
līdz40%
30.00-45.00 €
50.00-65.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Pēc braukšanas pa peļķēm un dubļainiem ceļiem Tavai automašīnai nepieciešama kārtīga apkope? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 22  Pieejams vēl 9d 01h
-45%
11.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Foto kanvas dažādos izmēros

Radi mājās vai birojā tieši tādu vidi, kādu vēlies! Piedāvājumā vari pasūtīt savas mīļākās fotogrāfijas uz audekla vai arī papildināt interjeru ar slavenu mākslinieku gleznu reprodukcijām! Kvalitatīvā foto glezna būs unikāla dāvana, dodoties uz jubileju vai sālsmaizi. Pateicoties īpašajam lakojumam kanvas ir viegli kopt un attīrīt no putekļiem izmantojot mitru lupatiņu.
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 13d 01h
-50%
9.25-36.00 €
18.50-72.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...