Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mājai. Dārzam. Auto

Mikrošķiedras gultas veļas komplekti

Piedāvājumā atradīsi mikrošķiedras gultas veļas komplektus ļoti plašā izmēru klāstā! Mīkstais mikrošķiedras materiāls būs patīkams ādai, nodrošinot komfortablu un netraucētu miegu, savukārt, lai cik reizes Tu to mazgātu, gultas veļa neizbalēs un saglabās savas košās un skaistās krāsas. Izvēlies pelēkās zvaigznes vai melnbaltos tauriņus, rozā flamingo uz gaiša vai tumša fona, košās džungļu lapas vai citus dizainus, un baudi saldus sapņus!
Pieejams vēl 14d 20h
Saņemšana no: 14.02.
Piegāde no: 14.02.
Cena
8.99-26.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

COPY PRO: foto kanvas ar unikālu attēlu

Dzīve ir kā ceļojums, kas sastāv no unikāliem mirkļiem! Iemūžini mirkli un izveido kanvu - fotogrāfiju vai attēlu uz audekla - oriģināls veids, kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst unikālā mākslas darbā! Kanva ir personīga, mīļa un pārdomāta dāvana ģimenei, draugiem vai kolēģiem. Lieliska ideja, kā izdekorēt jaunu mājokli vai mainīt apnikušas dekorācijas.
Pieejams vēl 14d 20h
līdz45%
7.04-52.15 €
12.81-89.64 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ātri žūstoši mikrošķiedras dvieļi

Komfortablai ikdienai un sportiskām aktivitātēm! Mikrošķiedras auduma dvielis ir praktisks un ērts lietošanā tā unikālā materiāla dēļ - mikrošķiedrai piemīt lieliska mitrumu uzsūkšanas spēja, turklāt tas ātri žūst, tādējādi palīdzot izvairīties no nepatīkamām smakām. Kompaktā izmēra dēļ dvielis neaizņems daudz vietas fitnesa vai ceļojuma somā, turklāt vēl ērtākai pārnēsāšanai tie iepakoti auduma maisiņā. 
Pieejams vēl 14d 20h
Saņemšana no: 14.02.
Piegāde no: 14.02.
Cena
5.99-15.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 40  Pieejams vēl 5d 20h
-45%
11.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...