Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mājai. Dārzam. Auto

Skaisti virtuves dvielīši (3 vai 10 gab.)

Detaļām ir nozīme - lai ēst gatavošana sagādātu vēl lielāku prieku, papildini savu virtuvi ar skaistām un kvalitatīvām saimniecības lietām! Piedāvājumā kokvilnas dvielīši ērtā un praktiskā izmērā, kas lieliski uzsūc mitrumu, kad jānoslauka tikko mazgāti trauki, un ir parocīgi arī tad, ja no katliņa jānoņem karsts vāciņš vai jāpaver cepeškrāsns, lai pārliecinātos, vai gardajām smalkmaizītēm parādījusies zeltaina garoziņa. Dvielīšus iespējams iegādāties komplektos - pērc izdevīgi!
Pieejams vēl 14d 15h
Saņemšana no: 24.04.
Piegāde no: 24.04.
Cena
5.99-18.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mīkstas un siltas mikrošķiedras segas

Kārtīgi izgulēties - tā ir viena no cilvēka pamatvajadzībām, kas lielā mērā ietekmē to, cik veiksmīga, produktīva un priecīga būs nākamā diena. Lai nodrošinātu sev netraucētu un pilnvērtīgu miegu, svarīgi izvēlēties labu un kvalitatīvu segu - tādu atradīsi šajā piedāvājumā! Īpaši vēlamies izcelt "Taurus" - tas ir segu komplekts, kas sastāv no divām atsevišķām segām (vasaras un rudens), no kurām, savienojot tās ar kniedēm, iespējams iegūt vienu biezu un siltu ziemas segu.
Pieejams vēl 14d 15h
Saņemšana no: 24.04.
Piegāde no: 24.04.
Cena
13.99-23.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Preces mājai un skaistumam no Vācijas u.c.

Preces no VĀCIJAS un citām Rietumeiropas valstīm! Piedāvājumā tādu pasaulē pazīstamu matu kosmētikas zīmolu kā "Wella", "Head & Shoulders", "Schwarzkopf" šampūni, kondicionieri un matu putas, kā arī saimniecības preču zīmolu "Domol", "Tandil', "Mr. Proper" un citu zīmolu veļas pulveri, trauku mašīnu tabletes un dažādi līdzekļi mājsaimniecībai par īpašām cenām. Ieskaties un nenokavē!
Nopirkts: 574  15h
Saņemšana no: 20.03.
Piegāde no: 08.04.
Cena
0.89-13.40 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Īrisu, kannu, astilbju u.c. ziedu stādi

Ļaujies stādīšanas priekam un izgrezno savu dārzu ar skaistiem ziediem! Piedāvājumā ļoti plašs ziedu klāsts - sākot no staltajām un elegantajām skaistulēm - kannām, līdz pat dažādu izmēru un krāsu hostām! Turklāt ir iespēja iegādāties arī īrisas, zilpodzes, astilbes, sirdspuķes, iksijas, krokosmijas, astranijas un liartes!
Nopirkts: 332  Pieejams vēl 8d 15h
Saņemšana no: 17.04.
Piegāde no: 17.04.
līdz49%
2.69-6.99 €
3.20-8.45 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 50  Pieejams vēl 3d 15h
-46%
12.50 €
23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...