Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Poliestera gultas veļas komplekti

Mīkstā gultas veļa tiek ražota no polietera, kas ir praktisks un drošs materiāls. Gultas veļai ir patīkama tekstūra, gaumīgs dizains un krāsas, kas saglabāsies spilgtas arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm.
Pieejams vēl 11d 18h
Laba cena
9.29-11.89 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Porcelāna krūzītes ar "Swarovski" kristālu

Omulīgs un ērts brokastu rituāla papildinājums un mīļs jociņš! Krūzītes osiņa izskatīsies kā zelta vai platīna gredzens nēsātāja pirkstā, savukārt "Swarovski" kristāliņi iemirdzēsies kā 2 karātu dimants! Oriģināla dāvana dāmai (vai kungam) ar labu humora izjūtu. 
Pieejams vēl 13d 18h
Laba cena
9.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

100% satīna gultas veļa vintāžas dizainā

Omulīgs, salds, ciešs, kvalitatīvs - miegs ir tik pat nepieciešams mūsu veselības saglabāšanai kā gaiss, pārtika un ūdens! Izvēlies kādu no skaistajiem vintāžas dizaina gultas veļas komplektiem, kas darināti no 100% kokvilnas satīna, un Tavs naktsmiers būs pasakainiem sapņiem piepildīts! 
Pieejams vēl 14d 18h
Laba cena
18.99-21.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

MIMU kokvilnas kanvas uz koka rāmja

Sniedz savai ģimenei un interjeram atslēgvārdus laimīgai un saticīgai dzīvošanai! Uz MIMU kokvilnas kanvām uzrakstītas vienkāršas un mīļas patiesības, kuras noder atcerēties katru dienu. Gaumīga un oriģināla dāvana kādam tuviniekam, otrajai pusītei vai draugiem.
Šobrīd 15 pircēji  19h
-31%
12.50 €
18.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"NORWEX" tīrīšanas audumi un salvetes

Izvēlies videi, ādai un virsmām draudzīgas tīrīšanas preces! Piedāvājumā kvalitatīvas kosmētikas noņemšanas salvetes un unikāli audumi dažādu virsmu tīrīšanai - stiklam, galdiem, traukiem, optikas precēm u.c.
Šobrīd 30 pircēji  19h
-52%
2.99-9.99 €
5.99-20.98 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...