Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mājai. Dārzam. Auto

"Krūzīšu darbnīca" krūzes ar apdruku

Iemīļotie latviešu teicieni un tautasdziesmas tagad arī uz Tavas rīta kafijas vai tējas krūzes! Pasmaidi ar "Iepūt man ļipā", cel pašapziņu ar "Es meitiņa kā rozīte" vai ļaujies romantiskai divvientulībai, baudot gardus dzērienus ar "Es Tavs podiņš, Tu mans vāciņš" krūzītēm! Piedāvājumā 20 oriģināli dizaini, drukāti uz izcilas kvalitātes keramikas vai metāla krūzītēm.
Pieejams vēl 14d 18h
līdz26%
0.70-15.00 €
0.70-20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Asteru, hostu, astilbju un flokšu stādi

Pasakaini skaisti ziedošam dārzam no pirmajiem vasaras saules stariem līdz pat rudens vidum! Piedāvājumā dažādu ziedu un augu stādi, ar kuriem izgreznot savu piemājas dārziņu vai lauku teritoriju - spurainās astilbes, sulīgi zaļās un neparastās hostas, vienkāršie, taču cēlie flokši un vēl citi, lai, sākoties ziedēšanas sezonai, Tavām acīm pavērtos brīnišķām krāsām un smaržām ietērpts brīnums!
Pieejams vēl 14d 18h
līdz32%
3.60-7.20 €
4.00-8.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Ziemciešu stādi Tavam dārzam

Ja tev nav iespēja visu savu brīvo laiku veltīt dārza darbiem, taču gribas skaistas dobes un apzaļumojumus mājas tuvumā, tad noteikti ieskaties piedāvājumā! Ziemcietes noderēs, veidojot apstādījumus un puķudobes pie mājas gan pilsētā, gan laukos un to kopšana neprasīs pamatīgas priekšzināšanas dārzkopībā un fizisku piepūli. Jau pirmajā gadā tās visas augšanas sezonas laikā pievilinās daudz dažādus tauriņus un lidojošus kukaiņus, kuriem šo ziemciešu ziedu putekšņi būs bagātīgs barības avots, savukārt dārzs kļūs par neparastu un noslēpumainu pasauli tās kopējam un līdzcilvēkiem.
Nopirkts: 18  Pieejams vēl 13d 18h
līdz15%
3.60-10.22 €
4.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Pēc braukšanas pa dubļainiem ceļiem Tavai automašīnai nepieciešama kārtīga apkope? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 44  Pieejams vēl 7d 19h
-45%
11.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Kokvilnas dvieļi 5 izmēros - 15 krāsās

Varbūt pienācis laiks nomainīt vannas istabā dvieļus? Piedāvājumā atradīsi kokvilnas dvieļus, kas izceļas ar savu praktiskumu, maigo struktūru un kvalitatīvi. Tie lieliski spēj uzsūkt mitrumu un ir patīkami pieskārienam, tādēļ būs piemēroti visai ģimenei - arī kā praktiska dāvana. Atrodi meklēto starp 5 dažādajiem izmēriem un 15 skaistajām krāsām!
Nopirkts: 105  19h
Cena
1.92-7.09 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...