Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mājai. Dārzam. Auto

Personalizēta fotogrāmata

Skaistas un sirsnīgas atmiņas ir tā vērtas, lai tās iemūžinātu fotogrāfijās un pēc tam - brīnišķīgā fotogrāmatā! Tās izveide ir pavisam vienkārša, taču jau 3 darba dienu laikā Tu savās rokās turēsi vismīļāko Valentīndienas dāvanu savai otrajai pusītei, draugam vai ģimenei, kas priecēs sirdi un jebkurā brīdī ļaus atgriezties kopā būšanas laimīgākajos mirkļos.
Pieejams vēl 14d 14h
-50%
14.00-23.50 €
28.00-47.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skaraino flokšu stādi (39 šķirnes)

Ja vēlies, lai šajā vasarā un agrā rudenī Tavas acis priecē burvīgi flokši, iegādājies tos jau laikus, lai pavisam drīz, sākoties stādīšanas sezonai, skaistos ziedus varētu iedēstīt savā piemājas dārziņā! Flokšu saldā smarža pievilina bites un tauriņus, radot pasakainu ainavu. Piedāvājumā atradīsi vienu no populārākajiem un izplatītākajiem flokšiem - skaraino floksi, kas ziedēs līdz pat oktobrim, turklāt tā ziedi sastopami ne tikai tradicionāli balti, sarkani un rozā, bet arī violeti, ar zaļganu nokrāsu un pat vairākos toņos!
Nopirkts: 371  Pieejams vēl 9d 14h
Saņemšana no: 20.03.
Piegāde no: 20.03.
-25%
4.85 €
6.50 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

COPY PRO: foto kanvas ar unikālu attēlu

Kanva - fotogrāfija vai attēls uz audekla. Tas ir veids, kā sev mīļu fotogrāfiju vai attēlu pārvērst mākslas darbā! Tevis izvēlēto fotogrāfiju uzdrukā uz audekla, kuru apvelk un piestiprina pie vieglas konstrukcijas koka rāmja, rezultātā iegūstot foto gleznu jeb foto uz audekla. Kanva ir lieliska telpas dekorācija un interjera elements - mājā, birojā, veikalā, skolā, frizētavā, restorānā. Kanva ir nevainojama un personīga dāvana ģimenei, draugam, kolēģim un svētkos - dzimšanas dienā, gadu mijā, kāzu jubilejā vai ejot ciemos uz sālsmaizi. Tā liks smaidīt ikreiz, kad vērsīsi skatu uz to, un mazāk smaidīgās dienās atgādinās, ka DZĪVEI ir KRĀSAINĀ PUSE!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 7d 14h
līdz45%
7.04-52.15 €
12.81-89.64 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Putnu būra izgatavošanas komplekts

Pavadi rosīgu pēcpusdienu kopā ar bērniem - iemāci tiem apieties ar āmuru un naglām un parādi, kā rūpēties par mūsu spārnotajiem draugiem! Nav jābūt izveicīgam meistaram, lai pagatavotu lielisku putnu būri saviem spēkiem - komplektā ietilpst viss nepieciešamais, lai radītu mājvietu putniņiem, kuri pārziemo tepat, Latvijā. Lielisks piedzīvojums tētim ar dēlu, darot īstas "vīru lietas"! 
Nopirkts: 13  Pieejams vēl 10d 14h
Saņemšana no: 17.02.
Piegāde no: 06.03.
-50%
9.90 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...