Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Gultas veļas komplekti no neburzīga auduma

Komplekti ir šūdināti Latvijā no ekoloģiski tīras un drošas 100% kokvilnas. Gultas veļa darināta no neburzīga materiāla, ilgstoši saglabājot svaigu izskatu. Gultas veļai ir patīkama tekstūra un gaumīgs dizains, turklāt tās saglabāsies spilgtas un izteiksmīgas arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm! 
Šobrīd 13 pircēji  Pieejams vēl 14d 02h
Laba cena
18.67-21.33 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Gultas veļa ar mulfilmu varoņiem

Sagādā savam mazajam jautru atkalredzēšanos ar mīļākajiem multeņu tēliem ik vakaru! Gultas veļai ir patīkama tekstūra, gaumīgs dizains un brīnišķīgas krāsas, turklāt tās saglabāsies spilgtas un izteiksmīgas arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm.
Šobrīd 17 pircēji  02h
Laba cena
14.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Mīksti bambusa šķiedras dvieļi

Pēc skarbā rīta modinātāja atskanēšanas par savu labsajūtu ir īpaši jārūpējas - ir vajadzīgas mīkstas čības, garda kafija, silta duša un debešķīgi maigs dvielis, kurā ietinoties ir skaidrs - Tu esi gatavs jaunai un skaistai dienai!
Šobrīd 44 pircēji  02h
-55%
3.80-10.30 €
6.99-23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Pludmales dvielis ar banknotes attēlu

Ideja asprātīgai dāvanai - liels dvielis ar tikpat lielu eiro vai dolāru banknotes nomināla attēlu! Vieglais un mīkstais mikrošķiedras materiāls ir ļoti kompakts, tāpēc dvieli ērti var ņemt līdzi uz sporta klubu, SPA, baseinu, pludmali vai ceļojumā.
Šobrīd 14 pircēji  02h
-47%
7.99 €
15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Himalaju kalnu sāls svečturis vai lampa

Cilvēka garīgā un fiziskā pašsajūta ir atkarīga no ieelpotā gaisa sastāva. Kristāla lampām uzsilstot, jonizējās gaiss un rodas līdzsvars starp pozitīviem un negatīviem joniem slēgtās telpās - tas var pozitīvi ietekmēt pašsajūtu, mazināt stresu un palielināt organisma aizsargspējas.
Šobrīd 49 pircēji  Pieejams vēl 2d 02h
-50%
2.85-8.99 €
5.70-15.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...