Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mīksti kokvilnas palagi ar gumiju vai bez

Uzdāvini savai gultai un naktsmieram košu kokvilnas palagu! Tas ir ļoti mīksts un patīkams audums - vispiemērotākais gulēšanai un saldam miegam. Ērtā gumija, kas iestrādāta palaga malās, palīdzēs to viegli nostiprināt uz gultas vai matrača.
Pieejams vēl 15d 15h
-44%
5.99-12.99 €
9.00-22.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Koši ādas imitācijas sēžammaisi

Iekļauj savā mājokļa interjerā košu pufu! Pateicoties pielāgojamajai formai, sēžammaisā var darīt it visu, kas ienāk prātā - lasīt grāmatas, skatīties TV, sērfot internetā, snaust, klausīties mūziku vai arī pļāpāt pa telefonu. Iekārtojies ērtāk!
Šobrīd 8 pircēji  Pieejams vēl 1d 15h
Laba cena
33.96 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

LATVIJĀ RAŽOTS griķu spilvens + DĀVANA

Iegādājies sev ko patiesi kvalitatīvu un paliekošu! Griķu spilvens pielāgosies ķermenim un palīdzēs mugurkaulam atrasties pareizā stāvoklī, novēršot sāpju rašanos kaklā un jostas zonā, galvas sāpes, kā arī normalizēs miegu. Ilgtermiņa ieguldījums Tavā veselībā! Kopā ar spilvenu - dāvaniņa!
Šobrīd 5/44 pircēji  Pieejams vēl 14d 15h
Laba cena
11.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

IZPĀRDOŠANA! Segas, spilveni ar sinteponu

Dāvā sev komforta un relaksācijas pilnu miegu mīkstajos spilvenos vai gaisīgajās segās! Īpašais materiāls - viegls, silts un antialerģisks - sniegs labsajūtu un relaksāciju. Preces ir piemērotas visai ģimenei, kā arī dažādiem gultu un pārvalku izmēriem.
Šobrīd 51 pircējs  Pieejams vēl 2d 15h
-52%
2.85-12.50 €
3.87-24.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

IZPĀRDOŠANA! LED virtenes un lentas

Nav jāgaida nākamā svētku sezona, lai tai sagatavotos laikus, turklāt - par ĪPAŠI izdevīgām cenām! Šajā piedāvājumā dažādu krāsu un garumu LED virtenes gan iekštelpām, gan pagalmam. Savukārt LED lentu vari izmantot nišu, karnīžu, darba virsmu, spoguļu u.c. rotāšanai - moderni un gaumīgi! 
Šobrīd 196 pircēji  Pieejams vēl 2d 15h
-75%
1.59-9.99 €
6.00-35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...