Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Mājai & Dārzam

Virtuves preču izpārdošana - blenderi u.c.

Pateicoties šīm parocīgajām precēm, ēdiena gatavošana kļūs par Tavu mīļāko nodarbi! Piedāvājumā blenderi, hermētiskie trauciņi, vakuuma ierīce, elektriskā pončiku krāsniņa, mikroviļņu krāsns jautrais tīrītājs "Angry Mama", kartupeļu griezējs, īpašie komplekti dārzeņu rīvēšanai un salātu gatavošanai u.c. virtuves palīgdarbarīki.
Šobrīd 32 pircēji  18h
-46%
3.25-30.99 €
6.00-30.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Unikāls, viegli salokāms un ērts pufs

Jaunums! Unikāls pufs - varēsi to ļoti ātri piepūst, turklāt bez piepūles, jo viss, kas Tev būs nepieciešams, ir gaiss! Pufs ir ērti salokāms un ļoti viegls, varesi to ņemt līdzi lai arī kurp Tu dotos - uz parku, pludmali vai svētkiem un neuztraukties par komfortu.
Šobrīd 20 pircēji  Pieejams vēl 4d 18h
Laba cena
19.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vakuuma maisi lietu glabāšanai

Praktisks risinājums drēbju un lietu uzglabāšanai - vakuuma maisi ievērojami samazina mantu oriģinālo izmēru, padarot tās kompaktas un ērti glabājamas, un pasargā mantas no putekļiem, mitruma, pelējuma un kodēm.
Šobrīd 45 pircēji  Pieejams vēl 3d 18h
Laba cena
1.39-8.49 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

AA vai AAA bateriju komplekts (30 gab.)

Ja Tev apnicis skriet uz veikalu katru reizi, kad kādai iekārtai beigušās baterijas, šī ir lieliska iespēja iegādāties ekonomisko iepakojumu un nodrošināties ar bateriju krājumiem vēl ilgam laikam! Turklāt ikdienā visbiežāk izmantotās ir piedāvājumā atrodamās AA un AAA tipa baterijas.
Šobrīd 1 pircējs  Pieejams vēl 4d 18h
Laba cena
7.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...