Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

10-20 min lidojums ar deltaplānu no ūdens

Iepazīšanās lidojums ar motodeltaplānu - viens no visskaistākajiem dzīves mirkļiem. Tā ir Tava iespēja iekarot debesis un sajust lidojuma skaistumu kā putnam! Un kurš ir teicis, ka cilvēkiem nav doti spārni? Tu atvērsi sevī jaunas perspektīvas un redzesloku, bet pilots-instruktors, kuram ir liela pieredze, radīs asas sajūtas manevros (pēc vēlēšanās). Tos, kurus pēc iepazīšanās lidojuma debesis piesaistīs, mēs ielūdzam uz lidojumu skolu.
Nopirkts: 15  Pieejams vēl 2d 15h
Cena
30.00-55.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto kondicionēšanas sistēmas uzpilde

Daudzi uzskata, ka kondicionēšanas sistēmas uzpilde ir paredzēta, lai atdzesētu gaisu salonā, taču tā ir tikai viena šīs procedūras funkcija - kondicionieris ne vien maina gaisa temperatūru salonā, bet arī samazina mitruma līmeni, pasargā no putekļiem un izgarojumu smakas. Šī ir lieliska izdevība savest kārtībā sava auto kondicionēšanas sistēmu!
Nopirkts: 3  Pieejams vēl 21d 15h
līdz40%
30.00-40.00 €
50.00-65.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 7  Pieejams vēl 20d 15h
-45%
11.00 €
20.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dāvanu karte masāžām un SPA

Vasarā vienmēr esam aktīvi, nemitīgā kustībā un bieži vien aizmirstam par to, ka nepieciešams apstāties un palutināt ķermeni un garu! Izbaudi pats vai iepriecini kādu sev mīļu un tuvu cilvēku ar dāvanu karti un iespēju izbaudīt relaksējošus rituālus, kas piepilda dvēseli un prātu ar garšīgiem aromātiem, maigiem pieskārieniem un pilnīgu mieru.
Pieejams vēl 19d 15h
līdz33%
15.00-60.00 €
20.00-90.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt