Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 46 
-50%
15.00 €
30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Dāvanu karte masāžām un SPA

Darbīgajā rudens periodā, kas straujiem soļiem tuvojas, mēs esam nemitīgā kustībā un bieži vien aizmirstam par to, ka nepieciešams apstāties un palutināt ķermeni un garu! Izbaudi pats vai iepriecini kādu sev mīļu un tuvu cilvēku ar dāvanu karti un iespēju izbaudīt relaksējošus rituālus, kas piepilda dvēseli un prātu ar garšīgiem aromātiem, maigiem pieskārieniem un pilnīgu mieru.
Nopirkts: 1 
līdz33%
14.00-80.00 €
20.00-100.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skulpturējoša vakuuma aparātmasāža

Laiks veltīt laiku sev un savam ķermenim! Parūpējies par savu pašsajūtu, samazini tauku slāni, uzveic celulītu, likvidē tūsku un uzlabo ādas stāvokli ar vakuuma aparātmasāžas palīdzību! Efektu ieraudzīsi jau pēc pirmās procedūras -  samazināsies vidukļa un gurnu apjoms un no kājām tiks likvidēta tūska. Turklāt procedūru veiks profesionāla un pieredzējusi skaistumkopšanas speciāliste, kas liks Tev justies īpaši labi un droši. Tieši tas, kas nepieciešams!
-46%
18.99 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: