Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Auto mazgāšana un salona tīrīšana

Ikdienā pārvietojoties ar auto, tas kļūst gluži kā otrās mājās. Vai atceries pēdējo reizi, kad braucamrīkam veici kārtīgu apkopi? "BT automazgātava" par to parūpēsies, turklāt par īpaši izdevīgu cenu! Pēc profesionālas un rūpīgas apstrādes ar rokām Tavs auto būs tīrs gan no ārpuses, gan iekšpuses, savukārt virsbūves vaskošana tam piešķirs nevainojamu spīdumu - gluži kā no salona!
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 21d 04h
-46%
12.50 €
23.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Skulpturējoša vakuuma aparātmasāža

Parūpējies par savu pašsajūtu, samazini tauku slāni, uzveic celulītu, likvidē tūsku un uzlabo ādas stāvokli ar vakuuma aparātmasāžas palīdzību! Efektu ieraudzīsi jau pēc pirmās procedūras -  samazināsies vidukļa un gurnu apjoms un no kājām tiks likvidēta tūska. Tieši tas, kas nepieciešams!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 16d 04h
-46%
18.99 €
35.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SPA rituāli "Laimīga mamma" vai "Koķete"

Laimīgas mammas noslēpums ir ...bērni, bērni, bērni.... Tā teiks ikviena mamma, bieži vien aizmirstot palutināt pašas sevi! Paņem brīvdienu no bērniem un mājas rutīnas, dāvājot sev LAIMĪGAS MAMMAS SPA rituālu, kura laikā 2 h varēsi veltīt tikai sev, mazinot stresu, saspringumu un atjaunojot enerģiju. Savukārt, ja ar 2 h ir par maz, dodies uz SPA rituālu KOĶETE - tā Tu sevi "pabarosi" gan garīgi, gan fiziski, jo ievērojami uzlabosies ādas krāsa, tā kļūs gluda, maiga un elastīga, bet pēc rituāla jutīsies tik koķeta, ka tā vien gribēsies smaidīt un piemiegt ar aci pretimnācējam.
Pieejams vēl 22d 04h
-23%
69.00 €
90.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Tev varētu patikt: