Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

SUP sērfinga instruktāža + noma

Izbaudi vasaras priekus un atpūtu uz ūdens, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatpunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt vasaras stilīgāko sporta veidu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Nopirkts: 378  Pieejams vēl 1d 23h
līdz43%
2.25-9.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar ūdensmotociklu Rīgā

Ķer asas izjūtas izbraucienā ar jaunu un jaudīgo "SEA-DOO Spark 2017" vai "Obrien" pūsli! Ar dzelteno pūsli, traucoties pa ūdens virsmu, aizmirstas ikdienas steiga - jau pēc pirmā līkuma Tu sajūti dabisko endorfīnu, kas veicina labsajūtu un ļauj atbrīvoties no visa negatīvā. Tevi pārņem skrejošais ūdens gar acīm, vieglās šļakatas, veldzējot pēc pilsētas karstuma, savukārt, atbraucot krastā, iestājas patīkams atslābums... Labākais veids, kā baudīt VASARU!
Nopirkts: 62  23h
līdz30%
13.95-59.95 €
20.00-59.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP sērfings Ķīšezerā + inventāra noma

Steidz baudīt pirmos vasaras piedzīvojumus, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatupunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt vasaras stilīgāko sporta veidu pie leģendārās instruktores J. Reneslāces, kā arī izmanto kupona piedāvātās papildu iespējas un BONUSUS!
Nopirkts: 4  Pieejams vēl 28d 23h
Cena
4.99-6.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Piepūšamais ūdens atrakciju parks Rīgā

Aizraujoša un priekpilna izklaide uz ūdens, kas patiks kā lieliem, tā maziem - šķakatas, smiekli un lieliska vasaras diena piepūšamajā ūdens atrakciju parkā tepat, Rīgā! Batuts, slidkalniņš un vēl daudz kas cits - ļaujies piedzīvojumiem un veldzējies vēsajā ūdenī, izvēloties kādu no piedāvātajiem atrakciju parka atpūtas laikiem (25 vai 50 minūtes, 2 vai 3 h)!
Nopirkts: 54  Pieejams vēl 3d 23h
līdz53%
3.95-13.95 €
6.00-30.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...