Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

SUP sērfinga instruktāža + noma

Izbaudi silto dienu priekus un atpūtu uz ūdens, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatpunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt stilīgāko sporta veidu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Pieejams vēl 30d 17h
Cena
3.99-12.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens kuģītī "Agnes" uz Mežaparku

Dodies uz Mežaparku pa visnotaļ neierastu maršrutu! Pa ceļam Tevi priecēs skats uz Rīgas pasažieru ostu, Rīgas Brīvostu, Ķīpsalu, Andrejsalu, Kundziņsalu un Milgrāvi, kā arī brauciena laikā būs iespējams veldzēties klusās un romantiskās ainavās. Kuģīša "Agnes" galapunktā varēsi pagozēties Ķīšezera pludmalē vai apciemot Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza iemītniekus. 
Nopirkts: 23  Pieejams vēl 5d 17h
-20%
4.00-9.60 €
5.00-12.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Neaizmirstams lidojums virs ūdens

Aizraujoša un ekstrēma atpūta tepat, Mežaparkā! Ļaujies neaizmirstamam piedzīvojumam un gūsti asas izjūtas, dāvājot sev elpu aizraujošu lidojumu ar turbīndēli vai speciālu mugursomu virs ūdens līdz pat 19 metru augstumā! Piedāvājumā iekļauts viss Tev nepieciešamais - jaunākais aprīkojums, instruktāža un pats lidojums - atliek vien saņemt drosmi un baudīt notiekošo!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 19d 17h
-20%
32.00-40.00 €
40.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP sērfings Ķīšezerā + inventāra noma

Steidz baudīt pirmos vasaras piedzīvojumus, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatupunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt vasaras stilīgāko sporta veidu pie leģendārās instruktores J. Reneslāces, kā arī izmanto kupona piedāvātās papildu iespējas un BONUSUS!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 26d 17h
Cena
4.99-6.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP noma vai brauciens ar pūsli

Vasara ir laiks, kurā ļauties patīkamai atpūtai uz ūdens. Izraujies no ikdienas darbiem un izvēdini domas sev tīkamā veidā - lēns un mierpilns brauciens ar SUP dēli palīdzēs relaksēties un no jauna atgūt spēkus, savukārt brauciens ar ūdens pūsli patiks tiem, kuri iecienījuši ekstrēmu atpūtu un dzīvesprieku rod no kārtīgas adrenalīna devas. Turklāt tas viss tepat, Mežaparkā!
Nopirkts: 2  Pieejams vēl 27d 17h
līdz33%
4.00-20.00 €
6.00-25.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...
Tev varētu patikt: