Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

SUP sērfinga instruktāža + noma

Izbaudi vasaras priekus un atpūtu uz ūdens, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatpunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt vasaras stilīgāko sporta veidu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Nopirkts: 39  Pieejams vēl 11d 12h
līdz43%
2.25-9.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Brauciens ar ūdensmotociklu Rīgā

Ķer asas izjūtas izbraucienā ar jaunu un jaudīgo "SEA-DOO Spark 2017" vai "Obrien" pūsli! Ar dzelteno pūsli, traucoties pa ūdens virsmu, aizmirstas ikdienas steiga - jau pēc pirmā līkuma Tu sajūti dabisko endorfīnu, kas veicina labsajūtu un ļauj atbrīvoties no visa negatīvā. Tevi pārņem skrejošais ūdens gar acīm, vieglās šļakatas, veldzējot pēc pilsētas karstuma, savukārt, atbraucot krastā, iestājas patīkams atslābums... Labākais veids, kā baudīt VASARU!
Nopirkts: 1  Pieejams vēl 13d 12h
līdz30%
13.95-59.95 €
20.00-59.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens ar laivu vai katamarānu

Baudi atmiņā paliekošas izpriecas uz ūdens, dodoties izbraucienā ar airu laivu vai katamarānu burvīgu dabas ainavu ieskautajā Ķīšezerā! Nesteidzīgi romantisks piedzīvojums kopā ar otro pusīti vai aktīvas brīvdienas ģimenes lokā - tas viss nepilnas pusstundas braucienā no Rīgas centra.
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 12d 12h
Cena
4.00-8.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt