Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Brauciens ar piepūšamo SUP dēli Ķīšezerā

Steidz baudīt pirmos vasaras piedzīvojumus, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatupunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt vasaras stilīgāko sporta veidu pie leģendārās instruktores J. Reneslāces, kā arī izmanto kupona piedāvātās papildu iespējas un BONUSUS!
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 1d 06h
Cena
4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

"GUNSnLASERS" lāzertags (lāzeru peintbols)

HEI! Kura ir vislabākā vieta, lai nosvinētu dzimšanas dienu, kolēģu saliedēšanos vai vecmeitu un vecpuišu ballīti? Tieši tā - "GUNSnLASERS" laukumi! Lāzeru peintbols jeb lāzertags ir gluži kā datorspēle, tikai šeit viss notiek realitātē un izteikti sportiskā gaisotnē. Ar nekaitīgajiem infrasarkano lāzeru ieročiem spēlēt var pat bērni - aizrautība, nebijuši iespaidi un tematiski pārsteigumi ir garantēti pilnīgi visiem. Izvēlies lāzertagu Andrejsalā, Juglā vai Mežaparkā, izaicinot sevi un draugus!
Nopirkts: 81  Pieejams vēl 6d 06h
-45%
5.50 €
10.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vindsērfinga apmācība + inventārs

Ja Tevi vilina ūdens, vējš un ātrums, ja vēlies apgūt ko jaunu, aizraujošu un ekstrēmu, tad vindsērfings domāts tieši Tev! Sekojot instruktora norādēm, pamatiemaņas sērfošanā un vadīšanā, kā arī pagriešanās manevrus iespējams iemācīties pavisam neilgā laikā. Izbaudi lidojumu virs Ķīšezera ūdens, ķerot vēju burās!
Nopirkts: 10  Pieejams vēl 5d 06h
līdz60%
9.95-19.95 €
20.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Izbrauciens ar laivu vai katamarānu

Baudi atmiņā paliekošas izpriecas uz ūdens, dodoties izbraucienā ar airu laivu, motorlaivu vai katamarānu burvīgu dabas ainavu ieskautajā Ķīšezerā! Nesteidzīgi romantisks piedzīvojums kopā ar otro pusīti vai aktīvas brīvdienas draugu lokā - tas viss nepilnas pusstundas braucienā no Rīgas centra!
Nopirkts: 11  Pieejams vēl 3d 06h
Cena
4.00-11.90 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...