Izvēle
Mans grozs ()
Šī prece ir veiksmīgi pievienota grozam!
Vēlmes ()
Pievienots vēlmēm

Brauciens ar ūdensmotociklu Rīgā

Ķer asas izjūtas izbraucienā ar jaunu un jaudīgo "SEA-DOO Spark 2017" vai "Obrien" pūsli! Ar dzelteno pūsli, traucoties pa ūdens virsmu, aizmirstas ikdienas steiga - jau pēc pirmā līkuma Tu sajūti dabisko endorfīnu, kas veicina labsajūtu un ļauj atbrīvoties no visa negatīvā. Tevi pārņem skrejošais ūdens gar acīm, vieglās šļakatas, veldzējot pēc pilsētas karstuma, savukārt, atbraucot krastā, iestājas patīkams atslābums... Labākais veids, kā iesākt VASARU!
Nopirkts: 46  06h
līdz30%
13.95-59.95 €
20.00-59.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP sērfinga instruktāža + noma

Esi kādreiz stāvējis uz ūdens? Paraugies uz Ķīšezeru no cita skatupunkta - vertikālā veidā! SUP dēlis stabili nesīs Tevi pāri viļņiem. Virzienu noteiksi Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Iespēja labu labā - apgūt šo sportu pie neviena cita kā paša Latvijas vindsērfinga čempiona Riharda Akmentiņa!
Nopirkts: 8  Pieejams vēl 29d 06h
līdz43%
2.25-9.95 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

SUP sērfings Ķīšezerā + inventāra noma

Steidz baudīt pirmos vasaras piedzīvojumus, paraugoties uz Ķīšezeru no pavisam cita skatupunkta! Stabilais SUP dēlis mierīgi un droši Tevi nesīs pāri viļņiem, savukārt virzienu varēsi noteikt Tu pats - ar īpaša aira palīdzību. Nenokavē iespēju apgūt vasaras stilīgāko sporta veidu pie leģendārās instruktores J. Reneslāces, kā arī izmanto kupona piedāvātās papildu iespējas un BONUSUS!
Nopirkts: 9  Pieejams vēl 28d 06h
Cena
4.99 €
Pirkt Vēlos Apskatīt

Vindsērfinga apmācība + inventārs

Ja Tevi vilina ūdens, vējš un ātrums, ja vēlies apgūt ko jaunu, aizraujošu un ekstrēmu, tad vindsērfings domāts tieši Tev! Sekojot instruktora norādēm, pamatiemaņas sērfošanā un vadīšanā, kā arī pagriešanās manevrus iespējams iemācīties pavisam neilgā laikā. Izbaudi lidojumu virs Ķīšezera ūdens, ķerot vēju burās!
Nopirkts: 19  Pieejams vēl 1d 06h
līdz60%
9.95-19.95 €
20.00-50.00 €
Pirkt Vēlos Apskatīt
Notiek ielāde ...